Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1950Jeremi Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice11,012(4)2321
2 POL 1865Paulina Rutkowska
14
YKP Gdynia114,013321(10)4
3 POL 1751Jacek Kalinowski
13
CHKŻ Chojnice24,01151421(ufd)
4 POL 2041Filip Jarosiewicz
13
YKP Gdynia28,044485(55)3
5 POL 2177Patryk Chełkowski
13
Giżycka Grupa Regatowa34,081267(46)10
6 POL 2071Mateusz Gigielewicz
14
Giżycka Grupa Regatowa34,0(24)8238112
7 POL 1906Gustaw Kwiek
13
KS Spójnia Warszawa37,023641012(45)
8 POL 2552Maciej Iliński
15
YKP Gdynia39,0216574(28)5
9 POL 2000Ignacy Oźminkowski
15
KS Spójnia Warszawa52,01241128(ufd)6
10 POL 1444Oskar Ponto
15
YKP Gdynia60,0(20)916115811
11 POL 1018Antoni Lipiński
13
CHKŻ Chojnice64,0328111165(54)
12 POL 2032Fabian Kocięda
12
OPTI CWM GDYNIA68,0917196116(20)
13 POL 1903Tomasz Bendlewski
15
YKP Gdynia69,066572025(27)
14 POL 3553Antoni Nazimek
14
JKW Poznań73,014988(60)1816
15 POL 1889Jeremi Dąbrowski
14
UKS Barnim Goleniów77,0516(61)331418
16 POL 1827Ewa Lewandowska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk278,016173525(ret)12
17 POL 2058Piotr Grabski
14
YC Zefir Drakkar Poraj82,01414119(43)1717
18 POL 1932Konrad Wlazłowski
14
YKP Gdynia87,0108712(ufd)3614
19 CZE 858Adam Jaroš
14
MYK, z.s.94,017715171919(24)
20 POL 1799Iwo Reński
14
YKP Gdynia101,0(39)272111161313
21 POL 100Krzysztof Ołowiak
11
YKP Gdynia105,03782413(74)50
22 POL 1975Maja Kwiek
12
KS Spójnia Warszawa3105,031181312274(ufd)
23 POL 2007Alicja Michalewska
12
SSW MOS Iława4105,018101092929(55)
24 POL 2219Aleksander Bury
14
YKP Gdynia107,01111131337(48)22
25 POL 1026Jakub Gil
13
CHKŻ Chojnice112,071817322216(60)
26 POL 2403Pola Schmidt
15
CHKŻ Chojnice5114,0(64)2018273577
27 POL 1776Michał Maziarka
14
YKP Gdynia117,01713171031(62)29
28 POL 2117Alicja Tutkowska
12
YKP Gdynia6125,0715(35)15303028
29 POL 1750Filip Nosol
12
CHKŻ Chojnice128,04303916363(52)
30 POL 2006Amelia Potejko
13
Giżycka Grupa Regatowa7132,019101421(53)5315
31 POL 2068Kacper Bąk
14
KŻ Horn Kraków133,02252710(47)3435
32 POL 2030Adam Turczynowicz
14
KS Spójnia Warszawa133,013232115(76)529
33 POL 144Aleksander Ponto
15
YKP Gdynia134,04329538(69)37
34 POL 4112Jan Zamojski
13
YKP Gdynia137,023610(dsq)214334
35 POL 2024Michał Jaroszek
13
KSW BALTIC DZIWNÓW146,05371431275(ufd)
36 POL 16Kasia Wajdowska
15
KŻ Horn Kraków8146,0193591450(57)19
37 POL 2605Magdalena Skórnóg
13
Giżycka Grupa Regatowa9146,033111213(52)3839
38 POL 1883Aleksandra Bobrowska
12
UKS Barnim Goleniów10147,013253119(40)2336
39 POL 2153Szymon Wójcik
14
KSW Baltic Dziwnów147,03320(55)25242223
40 POL 2191Jan Karnowski
13
KS Spójnia Warszawa151,083115324421(73)
41 POL 1728Jan Kamieński
13
JKW Poznań152,09132228971(74)
42 POL 1835Natalia Ziółkowska
12
YKP Gdynia11156,04214122432(dsq)32
43 POL 1452Antonina Ołowiak
13
YKP Gdynia12163,01230224217(51)40
44 CZE 809Kristýna Flosmanová
13
TJ Jiskra Třeboň13165,0292139431815(53)
45 POL 1868Joanna Cymerman
15
UKS Barnim Goleniów14169,0203930(dnf)23498
46 POL 920Maksymilian Kruczyński
13
AZS Poznań169,030123419(45)3242
47 POL 1884Oskar Sawicki
13
UKS Barnim Goleniów169,015311936(49)3533
48 CZE 812Ondřej Šindelka
13
MYK173,01536332534(68)30
49 POL 1645Michał Biedalak
14
JKW Poznań176,021223123(56)5425
50 POL 333Michał Skawiński
12
KS Spójnia Warszawa183,06414941(59)2026
51 POL 1882Filip Oleszczyk
14
UKS Barnim Goleniów192,0(61)352828262748
52 LTU 155Vilius Vasiulis
12
Ziemys201,026244516(ufd)4149
53 POL 2166Dominika Grala
13
Giżycka Grupa Regatowa15202,0352634(62)394721
54 CZE 412Vojtěch Tlapák
14
YC SK Štětí204,0214242144144(46)
55 POL 1917Filip Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk204,039(48)1822424538
56 POL 2016Malina Pietrzak
12
KS Spójnia Warszawa16204,022325130(54)2643
57 POL 1867Jan Klinicki
12
SSW MOS Iława209,0324729224831(71)
58 POL 2069Bartłomiej Wrzosek
12
KŻ Horn Kraków214,0282724504639(51)
59 POL 3404SZYMON ROZUM
14
MKS Dwójka Warszawa216,0255135351456(62)
60 LTU 56Vykintas Mizgiris
14
Neringos sporto mokykla218,036223817(67)3764
61 POL 1754Jan Borowiak
14
KS Dobra Marina219,032293633(ufd)9ufd
62 POL 1999Jakub Tomczyński
16
KS Spójnia Warszawa222,025(ufd)718616744
63 POL 1151Alicja Przybyłek
14
AZS Poznań17222,0441625295850(65)
64 LTU 750RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖ
14
Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai 18222,037262318(65)6157
65 POL 1390Kacper Młodzianowski
14
AZS Poznań226,050192552(57)3347
66 POL 2034Natasha Anolik
13
OPTI CWM GDYNIA19228,018492023(64)5959
67 POL 1881Maciej Cymerman
13
UKS Barnim Goleniów237,03441162063(66)63
68 POL 2142Hanna Wiszniowska
14
JKW Poznań20237,02632514255(73)31
69 POL 2101Mikołaj Bazyli
14
KSW BALTIC DZIWNÓW238,061252021(70)7041
70 LTU 455Rokas Germanavicius
11
KSM BANGPUTYS 242,027192868(74)2472
71 LTU 808NOJUS VOLUNGEVIČIUS
15
NBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team)273,057292449(72)5856
72 POL 1716Bartłomiej Heksel
15
KN Lider Kraków273,067343233(69)4067
73 POL 1862Zuzanna Zielińska
13
YKP Gdynia21278,05412235073(76)66
74 POL 2204Aleksandra Zybert
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn22279,010655836(75)4268
75 LTU 50Tomas Blinstrubas
13
Neringos sporto mokykla282,0312146665163(75)
76 POL 2709Julian Podwalski
14
SSW MOS Iława282,053234040(68)6561
77 POL 1460Aleksandra Jakubowska
15
ŻMKS Poznań23284,063382639(66)6058
78 POL 1230Aleksandra Borucka
13
AZS Poznań24286,0584629276264(69)
79 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKA
14
MKS Dwójka Warszawa25290,03728503471(72)70
80 POL 2008Maciej Kasprzak
11
SSW MOS Iława110,02740(57)3841
81 POL 2057Natalia Kilar
14
YK Stal Gdynia26142,052(54)414432
82 POL 871Adam Cwojdziński
13
ŻMKS Poznań144,0483326(49)325
83 POL 111Jakub Lipowski
12
KN Lider Kraków145,045(59)4340512
84 POL 932Jakub Rusiniak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn145,0(50)1545452317
85 LTU 509Matas Kniubas
13
KSM BANGPUTYS 147,0(38)394129308
86 CZE 836Adela Rabasova
13
YC Jezero Hlucin27148,0245052(57)139
87 POL 2209Filip Rostek
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn151,023(57)50481416
88 POL 1801Oskar Wielczyk
12
SSW MOS Iława153,02962(70)5813
89 POL 885Anna Chomont
14
UKS Barnim Goleniów28155,0(59)454251107
90 POL 1593Rafał Balicki
12
CHKŻ Chojnice156,0(56)47544366
91 POL 1960Miłosz Samek
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 157,0544033(55)264
92 POL 1329Gita van der Voort
12
KŻ Horn Kraków29160,04737(52)312520
93 POL 2019Danuta Grudzień
13
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski30168,03642(58)562410
94 CZE 769Jeremias Prikryl
12
LS Kromeriz170,0(58)4355202824
95 POL 1229Zofia Pospieszna
12
AZS Poznań31171,0(66)3653531118
96 POL 2206HANNA KORSAK
13
MKS Dwójka Warszawa32174,040(51)47372129
97 CZE 714Matyas Dymak
14
YC VYSOŁE MYTO175,04453(56)351825
98 POL 945Andrzej Nycz
13
JKW Poznań181,0433447(54)4611
99 POL 1949Maksymilian Kabat
13
CHKŻ Chojnice182,0(56)4846264319
100 POL 1978Kinga Furmanek
12
SSW MOS Iława33182,028(57)53512723
101 RUS 3939Ivan Mikhalev
12
Giżycka Grupa Regatowa 185,049(54)3748843
102 POL 2148Jakub Modzelewski
15
AZS Poznań190,040(67)67263126
103 POL 1669Natalia Chojnowska
12
SSW MOS Iława34194,0464438(47)3927
104 POL 2200Kaja Śledzińska
12
KS Spójnia Warszawa35196,016(68)60571548
105 POL 1644Nina Janowicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk36196,0(68)3856342246
106 POL 2043Lila Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk37199,0(62)5648452030
107 POL 1963Zofia Prądzyńska
11
CHKŻ Chojnice38205,048523655(bfd)14
108 POL 1829Stanisław Wojda
13
JKW Poznań205,046(64)27465333
109 POL 1050Szymon Rossa
13
ŻMKS Poznań207,05752(72)381941
110 CZE 788Michal Rais
13
YC SK Štětí209,0385544(59)3339
111 POL 2114Tymon Wiatrowski
13
CHKŻ Chojnice215,065(72)6070713
112 POL 127Franciszek Kolikow
13
UKŻ Błękitni Kołobrzeg215,0(69)704867921
113 POL 2152Filip Lenart
14
KSW BALTIC DZIWNÓW217,0413344(53)5049
114 CZE 38Jindrich Kalab
14
VS Duchcov219,051(75)64721715
115 LTU 410Meda Rimaitė
14
Neringos sporto mokykla39220,055(66)32314553
116 POL 1224Piotr Jakubowski
13
ŻMKS Poznań222,03460(63)604028
117 POL 1368Klara Matysik
14
YKP KRAKÓW40223,03059(66)545822
118 LTU 751ROJUS STANKEVIČIUS
14
Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai 224,0(76)4959411263
119 LTU 51Kristupas Alseika
13
Neringos sporto mokykla225,0(62)2449605438
120 POL 2170Jan Fuk
13
Giżycka Grupa Regatowa232,07058(73)58244
121 POL 2203Michał Karnacewicz
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn235,0556330(65)3750
122 POL 2194Maciej Dudek
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn237,0(74)6037464252
123 POL 1888JOANNA DYJA
14
MKS Dwójka Warszawa41238,045(69)59663434
124 POL 1902Mateusz Kolba
13
KN Lider Kraków241,05364(75)523636
125 CZE 827Zuzana Tlapáková
12
YC SK Štětí42244,0(70)6157374940
126 POL 1757Rafał Górski
14
KS AZS AWFiS Gdańsk251,07763(ufd)304437
127 POL 1798Hanna Ługowska
14
KS Spójnia Warszawa43252,035(71)65633851
128 POL 1448MARIANNA GĘBICKA
13
MKS DWÓJKA WARSZAWA44260,0(66)5062645232
129 LTU 111Nojus Mockus
14
Ziemys263,0(64)5662653545
130 LTU 106Rapolas Norvaišas
14
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė 269,04244545966(73)
131 LTU 451Asta Aperaviciute
12
KSM BANGPUTYS 45271,0(60)5861624842
132 POL 1492Paweł Romanowicz
14
JKW Poznań273,06353406156(66)
133 POL 1753Michał Jankowski
14
KS AZS AWFiS Gdańsk278,059556444(65)56
134 LTU 737David Mazeika
9
NSM287,047(77)76761668
135 LTU 450Rokas Golubovas
12
KSM BANGPUTYS 287,0496966(77)4158
136 LTU 469Deimantas Valeika
15
KSM BANGPUTYS 287,052464363(bfd)ufd
137 POL 51Hubert Adamów
14
KS Dobra Marina288,0(73)7369396047
138 POL 1988ANTONI KILISZEK
13
MKS Dwójka Warszawa289,065456156(bfd)62
139 POL 1193Igor Wierzbowski
12
KN Lider Kraków290,041436364(bfd)dsq
140 CZE 615Matyas Raza
11
VS Duchcov291,067(74)73694735
141 LTU 628GRETA KALINAUSKAITĖ
14
Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai 46292,0(69)6267475759
142 POL 1871Wojciech Stefaniak
13
ŻMKS Poznań300,0(74)6770696331
143 LTU 133Benas Bestauskas
10
Ziemys307,06071(74)715154
144 POL 2210Kacper Warywoda
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn316,0(72)6169675960
145 CZE 844Frantisek Burda
9
JK Ceska Lipa330,07265(77)745564
146 POL 1084Julia Maziarz
13
KS Energetyk Jaworzno47330,0(75)7065687057
147 POL 194Krzysztof Szczodrowski
14
CHKŻ Chojnice331,0517272(75)6765
148 LTU 102Ema Kuodyte
12
Ziemys339,0(71)6668706867
149 LTU 2055DOMAS GUDAUSKAS
11
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė 345,0(78)7871716461
150 LTU 445Šarūnas Jakas
10
Neringos sporto mokykla346,0(76)7471736955
151 LTU 452Domas Janciukas
13
KSM BANGPUTYS 348,0(dnc)dncdncdnc29dnc
152 LTU 166Adomas Krucius
11
Ziemys348,0687375(76)6171
153 POL 1188Maksymilian Kowalczyk
14
KS Omega Kraków348,075(76)68736270
154 POL 1622Stanisław Cholewicki
12
JKW Poznań353,0716874(75)7169
155 CZE 703Liliana Dymakova
9
YC VYSOŁE MYTO48364,07375(dnc)727272
156 LTU 188Karolis Rimgaila
10
Ziemys375,0(78)7676747475
157 LTU 45Brendan Igor Fedorčev Ferns
11
Neringos sporto mokykla384,0(77)77dncdnc7374

Kary punktowe:

LTU 56race 136, 36 --> 40 points, scp
LTU 455race 127, 27 --> 31 points, scp
LTU 50race 131, 31 --> 35 points, scp
LTU 509race 138, 38 --> 42 points, scp
LTU 410race 155, 55 --> 59 points, scp
LTU 51race 162, 62 --> 66 points, scp
LTU 106race 142, 42 --> 46 points, scp
LTU 469race 152, 52 --> 56 points, scp
LTU 451race 160, 60 --> 64 points, scp
LTU 111race 164, 64 --> 68 points, scp
POL 127race 169, 69 --> 73 points, scp
LTU 450race 149, 49 --> 53 points, scp
POL 194race 151, 51 --> 55 points, scp
LTU 737race 147, 47 --> 51 points, scp
LTU 445race 371, 71 --> 75 points, scp
LTU 45race 177, 77 --> 80 points, scp