Lista startowa: OPTIMIST A 116
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 51Hubert Adamów
M
03.09.2005
16
KS Dobra Marina
2 POL 100Krzysztof Ołowiak
M
27.06.2008
13
YKP Gdynia
3 POL 111Jakub Lipowski
M
10.07.2007
14
KN Lider Kraków
4 POL 127FRANEK KOLIKOW
M
24.03.2006
15
UKŻ Błękitni Kołobrzeg
5 POL 333Michał "Kornik" Skawiński
M
12.08.2007
14
KS Spójnia Warszawa
6 POL 817Lila Sochaj
K
01.11.2007
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
7 POL 920Maksymilian Kruczyński
M
10.04.2006
15
AZS Poznań
8 POL 932Jakub Rusiniak
M
10.08.2007
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
9 POL 945Andrzej Nycz
M
11.08.2006
15
JKW Poznań
10 POL 959Maciej Placzke
M
15.06.2006
15
UKS FIR WARSZAWA
11 POL 1018Antoni Lipiński
M
07.01.2006
15
CHKŻ Chojnice
12 POL 1026Jakub Gil
M
13.05.2006
15
CHKŻ Chojnice
13 POL 1049Teresa Zawal
K
08.03.2004
17
ŻMKS Poznań
14 POL 1050Szymon Rossa
M
10.04.2006
15
ŻMKS Poznań
15 POL 1053Oskar Kielnar
M
31.05.2007
14
UKS Yacht Club Sława
16 POL 1084Julia Maziarz
K
24.05.2006
15
KS Energetyk
17 POL 1151Alicja Przybyłek
K
03.08.2005
16
AZS Poznań
18 POL 1193Igor Wierzbowski
M
28.01.2007
14
KN Lider Kraków
19 POL 1224Piotr Jakubowski
M
21.04.2006
15
ŻMKS Poznań
20 POL 1229Zofia Pospieszna
K
28.06.2007
14
AZS Poznań
21 POL 1230Aleksandra Borucka
K
06.01.2006
15
AZS Poznań
22 POL 1234Maksymilian Kowalczyk
M
24.11.2005
16
KS Omega Kraków
23 POL 1278Adam Cwojdziński
M
21.06.2006
15
ŻMKS Poznań
24 POL 1329Gita van der Voort
K
28.04.2007
14
KŻ Horn Kraków
25 POL 1368Klara Matysik
K
21.06.2005
16
YKP KRAKÓW
26 POL 1390Kacper Młodzianowski
M
31.08.2005
16
AZS Poznań
27 POL 1424Jakub Wegiera
M
30.10.2006
15
UKS FIR WARSZAWA
28 POL 1444Oskar Ponto
M
28.06.2004
17
YKP Gdynia
29 POL 1448MARIANNA GĘBICKA
K
09.08.2006
15
MKS "Dwójka" Warszawa
30 POL 1452Antonina Ołowiak
K
08.06.2006
15
YKP Gdynia
31 POL 1460Aleksandra Jakubowska
K
11.02.2004
17
ŻMKS Poznań
32 POL 1489Paweł Koliński
M
26.05.2005
16
LKS Charzykowy
33 POL 1492Paweł Romanowicz
M
11.07.2005
16
JKW Poznań
34 POL 1592Krzysztof Szczodrowski
M
20.07.2005
16
CHKŻ Chojnice
35 POL 1593Rafał Balicki
M
19.02.2007
14
CHKŻ Chojnice
36 POL 1622Stanisław Cholewicki
M
22.01.2007
14
JKW Poznań
37 POL 1626Aleksander Ponto
M
28.06.2004
17
YKP Gdynia
38 POL 1644Nina Janowicz
K
26.07.2006
15
KS AZS AWFiS Gdańsk
39 POL 1645Michał Biedalak
M
03.11.2005
16
JKW Poznań
40 POL 1669Natalia Chojnowska
K
10.03.2007
14
SSW MOS Iława
41 POL 1716Bartłomiej Heksel
M
21.12.2004
17
KN Lider Kraków
42 POL 1728Jan Kamieński
M
26.04.2006
15
JKW Poznań
43 POL 1745Adrian Majdosz
M
01.07.2005
16
UKS Barnim Goleniów
44 POL 1750Filip Nosol
M
25.01.2007
14
CHKŻ Chojnice
45 POL 1753Michał Jankowski
M
11.03.2005
16
KS AZS AWFiS Gdańsk
46 POL 1754Jan Borowiak
M
25.11.2005
16
KS Dobra Marina
47 POL 1779Marcel Wieliński
M
30.03.2005
16
LKS Charzykowy
48 POL 1798Hanna Ługowska
K
05.02.2005
16
KS Spójnia Warszawa
49 POL 1799Iwo Reński
M
09.05.2005
16
YKP Gdynia
50 POL 1800Jakub Kosowski
M
05.07.2007
14
UKS FIR WARSZAWA
51 POL 1801Oskar Wielczyk
M
17.10.2007
14
SSW MOS Iława
52 POL 1829Stanisław Wojda
M
30.04.2006
15
JKW Poznań
53 POL 1835Natalia Ziółkowska
K
25.02.2007
14
YKP Gdynia
54 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKA
K
26.11.2005
16
MKS "Dwójka" Warszawa
55 POL 1862Zuzanna Zielińska
K
18.01.2006
15
YKP Gdynia
56 POL 1868Joanna Cymerman
K
03.12.2004
17
UKS Barnim Goleniów
57 POL 1871Wojciech Stefaniak
M
15.06.2006
15
ŻMKS Poznań
58 POL 1881Maciej Cymerman
M
03.11.2006
15
UKS Barnim Goleniów
59 POL 1882Filip Oleszczyk
M
29.11.2005
16
UKS Barnim Goleniów
60 POL 1883Aleksandra Bobrowska
K
04.01.2007
14
UKS Barnim Goleniów
61 POL 1884Oskar Sawicki
M
15.06.2006
15
UKS Barnim Goleniów
62 POL 1885Anna Chomont
K
07.08.2005
16
UKS Barnim Goleniów
63 POL 1888JOANNA DYJA
K
18.04.2005
16
MKS "Dwójka" Warszawa
64 POL 1889Jeremi Dąbrowski
M
12.04.2005
16
UKS Barnim Goleniów
65 POL 1902Mateusz Kolba
M
10.09.2006
15
KN Lider Kraków
66 POL 1903Tomasz Bendlewski
M
20.01.2004
17
YKP Gdynia
67 POL 1906Gustaw Kwiek
M
14.02.2006
15
KS Spójnia Warszawa
68 POL 1917Filip Marjański
M
02.06.2007
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
69 POL 1932Konrad Wlazłowski
M
15.07.2005
16
YKP Gdynia
70 POL 1949Maksymilian Kabat
M
21.02.2006
15
CHKŻ Chojnice
71 POL 1960Miłosz Samek
M
17.07.2005
16
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
72 POL 1963Zofia Prądzyńska
K
20.01.2008
13
CHKŻ Chojnice
73 POL 1988ANTONI KILISZEK
M
05.03.2006
15
MKS "Dwójka" Warszawa
74 POL 1999Jakub Tomczyński
M
27.06.2003
18
KS Spójnia Warszawa
75 POL 2000Ignacy Oźminkowski
M
03.11.2004
17
KS Spójnia Warszawa
76 POL 2006Amelia Potejko
K
01.01.2006
15
Giżycka Grupa Regatowa
77 POL 2007Alicja Michalewska
K
16.01.2007
14
SSW MOS Iława
78 POL 2008Maciej Kasprzak
M
08.07.2008
13
SSW MOS Iława
79 POL 2016Malina Pietrzak
K
07.10.2007
14
KS Spójnia Warszawa
80 POL 2019Danuta Grudzień
K
13.05.2006
15
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski
81 POL 2024Michał Jaroszek
M
15.06.2006
15
KSW BALTIC DZIWNÓW
82 POL 2030Adam Turczynowicz
M
22.03.2005
16
KS Spójnia Warszawa
83 POL 2032Fabian Kocięda
M
06.02.2007
14
OPTI CWM GDYNIA
84 POL 2034Natasha Anolik
K
02.05.2006
15
OPTI CWM GDYNIA
85 POL 2057Natalia Kilar
K
31.05.2005
16
YK Stal Gdynia
86 POL 2058Piotr Grabski
M
20.09.2005
16
YC Zefir Drakkar Poraj
87 POL 2068Kacper Bąk
M
01.03.2005
16
KŻ Horn Kraków
88 POL 2071Mateusz Gigielewicz
M
20.10.2005
16
Giżycka Grupa Regatowa
89 POL 2101Mikołaj Bazyli
M
10.03.2005
16
KSW BALTIC DZIWNÓW
90 POL 2114Tymon Wiatrowski
M
16.08.2006
15
CHKŻ Chojnice
91 POL 2117Alicja Tutkowska
K
06.10.2007
14
YKP Gdynia
92 POL 2121Joanna Michalska
K
09.02.2007
14
UKS Yacht Club Sława
93 POL 2122Igor Gruszczyński
M
07.02.2007
14
UKS Yacht Club Sława
94 POL 2142Hanna Wiszniowska
K
21.10.2005
16
JKW Poznań
95 POL 2148Jakub Modzelewski
M
28.10.2004
17
AZS Poznań
96 POL 2152Filip Lenart
M
03.05.2005
16
KSW BALTIC DZIWNÓW
97 POL 2153Szymon Wójcik
M
18.09.2005
16
KSW Baltic Dziwnów
98 POL 2166Dominika Grala
K
09.12.2006
15
Giżycka Grupa Regatowa
99 POL 2170Jan Fuk
M
20.11.2006
15
Giżycka Grupa Regatowa
100 POL 2191Jan Karnowski
M
12.05.2006
15
KS Spójnia Warszawa
101 POL 2194Maciej Dudek
M
16.04.2008
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
102 POL 2200Kaja Śledzińska
K
02.06.2007
14
KS Spójnia Warszawa
103 POL 2204Aleksandra Zybert
K
06.02.2007
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
104 POL 2206HANNA KORSAK
K
07.12.2006
15
MKS "Dwójka" Warszawa
105 POL 2209Filip Rostek
M
26.09.2006
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn
106 POL 2210Kacper Warywoda
M
25.04.2005
16
Nauticus Yacht Club Olsztyn
107 POL 2219Aleksander Bury
M
19.01.2005
16
OPTI CWM Gdynia
108 POL 2403Pola Schmidt
K
21.01.2004
17
CHKŻ Chojnice
109 POL 2605Magdalena Skórnóg
K
26.05.2006
15
Giżycka Grupa Regatowa
110 POL 2709Julian Podwalski
M
27.09.2005
16
SSW MOS Iława
111 POL 2723Jakub Szczepański
M
03.04.2006
15
LKS Charzykowy
112 POL 3404SZYMON ROZUM
M
03.12.2005
16
MKS "Dwójka" Warszawa
113 POL 3405Zofia Szcześniak
K
21.03.2006
15
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
114 POL 3553Antoni Nazimek
M
01.09.2005
16
JKW Poznań
115 POL 4112Jan Zamojski
M
07.08.2006
15
YKP Gdynia
116 RUS 3939Ivan Mikhalev
M
09.03.2007
14
Giżycka Grupa Regatowa