Podział na grupy obowiązujący w dniu: 26-05-2019 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 00:00 25-05-2019

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 POL 4Adam PakulskiOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
2 POL 13Borys Matysiak CHKŻ Chojnice
OPPB - ZLOTA
3 POL 17Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia
OPPB - ZLOTA
4 POL 19Miłosz CiechanowiczGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - SREBRNA
5 POL 22Tymon Inglot SSW MOS Iława
OPPB - SREBRNA
6 POL 23Kondrat Nawrot SSW MOS Iława
OPPB - SREBRNA
7 POL 24Julia Agnieszczak SSW MOS Iława
OPPB - SREBRNA
8 POL 49Maja MolikPort Mechelinki
OPPB - SREBRNA
9 POL 88Hanna DudaPort Mechelinki
OPPB - ZLOTA
10 POL 100Marcel StybaPort Mechelinki
OPPB - SREBRNA
11 POL 122Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia
OPPB - ZLOTA
12 POL 130Laura Kwiatkowska MKŻ Arka Gdynia
OPPB - SREBRNA
13 POL 131Adrianna Komosińska SSW MOS Iława
OPPB - SREBRNA
14 POL 158Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice
OPPB - ZLOTA
15 POL 193Piotr Kowalewski SSW MOS Iława
OPPB - SREBRNA
16 POL 265Igor SAJPort Mechelinki
OPPB - SREBRNA
17 POL 325Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
18 POL 443Dominika GodlewskaOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
19 POL 446Aleksandra WrońskaOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
20 POL 516Stanislaw Nosol CHKŻ Chojnice
OPPB - SREBRNA
21 POL 522Mateusz KozłowskiOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
22 POL 936Maurycy KosmowskiPort Mechelinki
OPPB - SREBRNA
23 POL 1005Maja FilipskaYK Stal Gdynia
OPPB - SREBRNA
24 POL 1041Adam WarnoNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
25 POL 1066Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice
OPPB - ZLOTA
26 POL 1069Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice
OPPB - SREBRNA
27 POL 1187Marek FilipskiYK Stal Gdynia
OPPB - SREBRNA
28 POL 1200Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice
OPPB - SREBRNA
29 POL 1207Wojciech MarkwartNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
30 POL 1221Julia Padzik OPTI CWM Gdynia
OPPB - ZLOTA
31 POL 1254Franciszek ThomasYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
32 POL 1276WERONIKA PAWLAK OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
33 POL 1281Klara Malec OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
34 POL 1292Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
35 POL 1310Jan Kubiak CHKŻ Chojnice
OPPB - SREBRNA
36 POL 1319Nikodem Różański SSW MOS Iława
OPPB - SREBRNA
37 POL 1362Miłosz WyszyńskiGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - ZLOTA
38 POL 1384Bianka Kus OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
39 POL 1403Kacper KibierszaYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
40 POL 1446Gustaw Trybek YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
41 POL 1480Borys Lutoborski SSW MOS Iława
OPPB - SREBRNA
42 POL 1505Antoni MuszyńskiNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
43 POL 1523Olga WietekYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
44 POL 1541Jakub Porębski Opti CWM Gdynia
OPPB - ZLOTA
45 POL 1548Andrzej ThomasYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
46 POL 1559Martyna Muller MKŻ Arka Gdynia
OPPB - SREBRNA
47 POL 1570Michał CiechanowiczGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - SREBRNA
48 POL 1575Szymon KroczekNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
49 POL 1584Zuzanna Bukowska MKŻ Arka Gdynia
OPPB - SREBRNA
50 POL 1586Maksymilian Malec Opti CWM Gdynia
OPPB - ZLOTA
51 POL 1592Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
52 POL 1596Szymon MocarskiPort Mechelinki
OPPB - SREBRNA
53 POL 1608Maja SzwejkGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - SREBRNA
54 POL 1614Wit Dmuchowski SSW MOS Iława
OPPB - ZLOTA
55 POL 1619Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
56 POL 1665Mateusz Kluczka YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
57 POL 1667Jędrzej GrabysaNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
58 POL 1674Tomasz PakulskiOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
59 POL 1703Jakub ĆwikłaNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
60 POL 1730Michał SurusNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
61 POL 1763Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława
OPPB - ZLOTA
62 POL 1767Mateusz KundzierGdański Klub Żeglarski
OPPB - SREBRNA
63 POL 1780Szymon Kolka YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
64 POL 1802Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia
OPPB - ZLOTA
65 POL 1811Franciszek ZającGdański Klub Żeglarski
OPPB - SREBRNA
66 POL 1878Natan Dziedziak SSW MOS Iława
OPPB - SREBRNA
67 POL 1880Mikołaj BujalskiNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
68 POL 1897Michał TrafalskiYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
69 POL 1925Alicja Wróblewska YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
70 POL 1927Mikołaj CzałbowskiNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
71 POL 1940Filip BilYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
72 POL 1941Marcin KrawczykNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
73 POL 1942Alicja ŻuberNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
74 POL 1943Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia
OPPB - ZLOTA
75 POL 1969Hubert Szulczewski SSW MOS Iława
OPPB - ZLOTA
76 POL 1979Hubert NowickiGdański Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
77 POL 1981Ewa FabisiakGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - ZLOTA
78 POL 1989Mikołaj GłąbNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
79 POL 1993Michał RomanGdański Klub Żeglarski
OPPB - SREBRNA
80 POL 2002Bartosz Osowski YKP Gdynia
OPPB - SREBRNA
81 POL 2007Jakub Darkowski SSW MOS Iława
OPPB - ZLOTA
82 POL 2022Iwo Dudek YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
83 POL 2031Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
84 POL 2035Piotr Muchlado Opti CWM Gdynia
OPPB - ZLOTA
85 POL 2037Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
86 POL 2072Stanisław Nadolski SSW MOS Iława
OPPB - SREBRNA
87 POL 2079Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice
OPPB - SREBRNA
88 POL 2081Zofia Glaza Opti CWM Gdynia
OPPB - ZLOTA
89 POL 2083Konrad Czech OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
90 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
91 POL 2089Norbert HerbaYK Stal Gdynia
OPPB - SREBRNA
92 POL 2090Juliusz Reszka MKŻ Arka Gdynia
OPPB - SREBRNA
93 POL 2099Daria PedowskaOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - SREBRNA
94 POL 2110Konrad KuncYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
95 POL 2112Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
96 POL 2113Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice
OPPB - SREBRNA
97 POL 2116Alicja SajYK Stal Gdynia
OPPB - SREBRNA
98 POL 2118Maciej Maćkowiak YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
99 POL 2120Maksymilian LutoNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
100 POL 2124Agata KoropeckaYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
101 POL 2133Aleksander Mucharski YKP Gdynia
OPPB - SREBRNA
102 POL 2134Jakub Matwiejczyk YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
103 POL 2135Tymon Kosobucki YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
104 POL 2137Piotr Toczek YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
105 POL 2140Maja Józkowicz YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
106 POL 2151Jan Rohde SSW MOS Iława
OPPB - ZLOTA
107 POL 2155Jan Wilk SSW MOS Iława
OPPB - SREBRNA
108 POL 2167Michał SudnikGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - ZLOTA
109 POL 2169Natasza Micewicz YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
110 POL 2177Weronika GralaGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - ZLOTA
111 POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
112 POL 2244Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA
OPPB - ZLOTA
113 POL 2270Piotr Kosowski YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
114 POL 2442Antoni Knitter CHKŻ Chojnice
OPPB - SREBRNA
115 POL 3006Jakub DębińskiNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
116 POL 3333Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia
OPPB - ZLOTA
117 POL 3406Małgorzata WyrębskaYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
118 POL 3407Jan Konkol YKP Gdynia
OPPB - SREBRNA
119 POL 3409Bartosz Bilicki SSW MOS Iława
OPPB - ZLOTA
120 POL 3443Aleksander KolmanNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
121 POL 9369Olaf KrupaPort Mechelinki
OPPB - SREBRNA
122 POL 11775Agata MarcinkowskaUKS Wodniacy Garczyn
OPPB - SREBRNA
123 POL 20311Jan Ząbkiewicz OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
124 RUS 435Bogdan SarkisovAmber Sail Kaliningrad
OPPB - ZLOTA