Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 M Kat.9 K Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2244Igor Kawałko
12
OPTI CWM GDYNIA17,0(9)152144
2 POL 1780Szymon Kolka
11
YKP Gdynia25,0(7)247732
3 POL 2151Jan Rohde
11
SSW MOS Iława28,0592525(18)
4 POL 1523Olga Wietek
11
YK Stal Gdynia136,01171(dsq)125
5 POL 1989Mikołaj Głąb
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn38,04426418(20)
6 POL 1925Alicja Wróblewska
12
YKP Gdynia239,0311(12)8683
7 POL 1943Wiktor Łasak
13
Opti CWM Gdynia50,08(28)47101011
8 POL 1880Mikołaj Bujalski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn53,02715(16)11135
9 POL 2135Tymon Kosobucki
12
YKP Gdynia61,076618(34)1113
10 POL 2134Jakub Matwiejczyk
12
YKP Gdynia64,01(25)13202316
11 POL 2035Piotr Muchlado
11
Opti CWM Gdynia70,062769814(42)
12 POL 1940Filip Bil
10
YK Stal Gdynia74,01023318(33)128
13 POL 1802Piotr Trella
11
MKŻ Arka Gdynia76,026(bfd)13955
14 POL 1254Franciszek Thomas
13
YK Stal Gdynia79,06231230(33)26
15 POL 2118Maciej Maćkowiak
12
YKP Gdynia80,03(29)16232477
16 POL 2110Konrad Kunc
13
YK Stal Gdynia81,05913141525(47)
17 POL 1927Mikołaj Czałbowski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn89,022710225(31)23
18 POL 1619Mateusz Gąsiorowski
12
YKP Gdynia93,02317(40)1423214
19 POL 2222Karol Stachowski
10
Gdański Klub Żeglarski94,02935(bfd)51861
20 POL 3409Bartosz Bilicki
12
SSW MOS Iława103,01524293(31)2012
21 POL 522Mateusz Kozłowski
11
Olsztyński Klub Żeglarski105,01633110(52)2124
22 POL 1897Michał Trafalski
12
YK Stal Gdynia108,01726(38)219269
23 POL 1586Maksymilian Malec
11
Opti CWM Gdynia113,095252713(46)34
24 POL 2177Weronika Grala
9
Giżycka Grupa Regatowa31114,01341134439(56)
25 POL 2124Agata Koropecka
10
YK Stal Gdynia4115,0251210235(56)31
26 POL 1665Mateusz Kluczka
13
YKP Gdynia116,0101530(38)163015
27 POL 1541Jakub Porębski
10
Opti CWM Gdynia118,0212471622(49)28
28 POL 443Dominika Godlewska
12
Olsztyński Klub Żeglarski5119,014212643816(45)
29 POL 1614Wit Dmuchowski
10
SSW MOS Iława122,0192016231727(29)
30 POL 1979Hubert Nowicki
12
Gdański Klub Żeglarski124,0202220(31)261521
31 POL 1674Tomasz Pakulski
11
Olsztyński Klub Żeglarski129,01110221125(55)50
32 POL 1446Gustaw Trybek
11
YKP Gdynia130,0(37)261117192235
33 POL 1969Hubert Szulczewski
11
SSW MOS Iława132,0141831428(42)37
34 POL 446Aleksandra Wrońska
12
Olsztyński Klub Żeglarski6132,03416863632(48)
35 POL 2270Piotr Kosowski
11
YKP Gdynia132,01310(bfd)11295217
36 POL 1548Andrzej Thomas
13
YK Stal Gdynia133,048121927(dnc)dnc
37 POL 88Hanna Duda
11
Port Mechelinki7135,017341832(42)2410
38 POL 1221Julia Padzik
10
OPTI CWM Gdynia8137,01252224(45)3539
39 POL 2167Michał Sudnik
10
Giżycka Grupa Regatowa141,021111810(48)4041
40 POL 2137Piotr Toczek
12
YKP Gdynia141,01819(bfd)31371719
41 POL 1941Marcin Krawczyk
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn151,018372330(41)376
42 POL 2120Maksymilian Luto
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn157,04213(bfd)21142938
43 POL 1362Miłosz Wyszyński
13
Giżycka Grupa Regatowa158,0391427281238(40)
44 POL 2022Iwo Dudek
10
YKP Gdynia163,0(ufd)35522324722
45 POL 2140Maja Józkowicz
13
YKP Gdynia9163,038292015(43)2833
46 POL 3406Małgorzata Wyrębska
10
YK Stal Gdynia10164,0321415382144(49)
47 RUS 435Bogdan Sarkisov
12
Amber Sail Kaliningrad164,0351827254019(43)
48 POL 2081Zofia Glaza
11
Opti CWM Gdynia11169,0272011155541(57)
49 POL 1763Zuzanna Liedtke
11
SSW MOS Iława12172,03033927(50)4330
50 POL 158Igor Pawlowski
10
CHKŻ Chojnice173,01613212646(51)51
51 POL 1942Alicja Żuber
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn13177,0158(bfd)19514836
52 POL 2007Jakub Darkowski
11
SSW MOS Iława182,0244493939(ufd)27
53 POL 122Kajetan Liszewski
9
OPTI CWM Gdynia1182,012211720(59)5953
54 POL 17Szymon Łysik
11
MKŻ Arka Gdynia193,026163239(56)3644
55 POL 3443Aleksander Kolman
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn197,031172935(60)5332
56 POL 1403Kacper Kibiersza
11
YK Stal Gdynia200,025451733(53)3446
57 POL 2169Natasza Micewicz
10
YKP Gdynia14203,028313285450(60)
58 POL 13Borys Matysiak
11
CHKŻ Chojnice207,08(dsq)828475858
59 POL 3333Maja Komorowska
10
OPTI CWM Gdynia15215,022411342(57)4552
60 POL 1981Ewa Fabisiak
12
Giżycka Grupa Regatowa16223,032453494954(59)
61 POL 4Adam Pakulski
9
Olsztyński Klub Żeglarski2226,03328281361(dnc)dnc
62 POL 1066Franciszek Kosecki
11
CHKŻ Chojnice235,027471436(58)5754
63 POL 1767Mateusz Kundzier
11
Gdański Klub Żeglarski94,0412714(45)354
64 POL 2133Aleksander Mucharski
13
YKP Gdynia97,02050(bfd)12285
65 POL 2037Paweł Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia98,0(33)252632627
66 POL 1608Maja Szwejk
12
Giżycka Grupa Regatowa1799,02933(bfd)29143
67 POL 936Maurycy Kosmowski
10
Port Mechelinki109,0(ufd)4236171211
68 POL 20311Jan Ząbkiewicz
12
OPTI CWM Gdynia120,0191946(53)22311
69 POL 2116Alicja Saj
9
YK Stal Gdynia182122,0343223(50)51216
70 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
11
OPTI CWM Gdynia136,03032(35)3442610
71 POL 2079Maurycy Odejewski
10
CHKŻ Chojnice136,0(46)381926161522
72 POL 2089Norbert Herba
9
YK Stal Gdynia3138,0(49)43214013912
73 POL 1993Michał Roman
10
Gdański Klub Żeglarski140,04030(43)25141318
74 POL 2002Bartosz Osowski
13
YKP Gdynia145,031(38)193629624
75 POL 1584Zuzanna Bukowska
11
MKŻ Arka Gdynia19146,024(49)354115256
76 POL 19Miłosz Ciechanowicz
9
Giżycka Grupa Regatowa4154,0373424(52)172715
77 POL 2099Daria Pedowska
10
Olsztyński Klub Żeglarski20157,0383642(46)20192
78 POL 1811Franciszek Zając
11
Gdański Klub Żeglarski157,04130(bfd)30182117
79 POL 2031Ida Kocięda
9
OPTI CWM Gdynia213159,03539(45)37191613
80 POL 2083Konrad Czech
9
OPTI CWM Gdynia5160,036373037911(ret)
81 POL 1570Michał Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa167,05241(bfd)51779
82 POL 1596Szymon Mocarski
9
Port Mechelinki6169,0393937(46)261414
83 POL 1310Jan Kubiak
11
CHKŻ Chojnice173,0(ufd)48394810208
84 POL 2072Stanisław Nadolski
10
SSW MOS Iława175,011(ufd)2449242839
85 POL 1575Szymon Kroczek
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn193,0(ufd)234140818dnc
86 POL 100Marcel Styba
11
Port Mechelinki193,02651(55)50231033
87 POL 2090Juliusz Reszka
10
MKŻ Arka Gdynia193,0(44)153943373128
88 POL 3407Jan Konkol
11
YKP Gdynia195,0(48)474833252319
89 POL 1281Klara Malec
9
OPTI CWM Gdynia224196,0(ufd)34949353525
90 POL 1592Mikołaj Łoboda
9
OPTI CWM Gdynia7196,043(54)2854111743
91 POL 516Stanislaw Nosol
9
CHKŻ Chojnice8198,0(43)363434323230
92 POL 1878Natan Dziedziak
9
SSW MOS Iława9203,0(50)464424302435
93 POL 1200Piotr Sołtysiak
9
CHKŻ Chojnice10208,036(50)3747343321
94 POL 1005Maja Filipska
10
YK Stal Gdynia23218,04822(bfd)bfd272929
95 POL 2113Wiktor Pawłowski
12
CHKŻ Chojnice221,04740254538(dnc)26
96 POL 1505Antoni Muszyński
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn223,053(57)5235212240
97 POL 11775Agata Marcinkowska
13
UKS Wodniacy Garczyn24224,0(46)403343363438
98 POL 1292Zuzanna Kapała
10
OPTI CWM Gdynia25225,05912384243(dnc)31
99 POL 1384Bianka Kus
10
OPTI CWM Gdynia26225,045(48)4344283827
100 POL 130Laura Kwiatkowska
10
MKŻ Arka Gdynia227,0404440(52)404023
101 POL 1667Jędrzej Grabysa
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn245,049(55)5455313620
102 POL 265Igor SAJ
10
Port Mechelinki253,0475247443330(dnc)
103 POL 1730Michał Surus
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn256,023423629(dnc)dncdnc
104 POL 1276WERONIKA PAWLAK
9
OPTI CWM Gdynia11258,0(53)464147443941
105 POL 3006Jakub Dębiński
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn259,05131335646(dnc)42
106 POL 1041Adam Warno
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn265,0424353414541(dnc)
107 POL 22Tymon Inglot
10
SSW MOS Iława277,028584520(dnc)dncdnc
108 POL 1069Tadeusz Wiatrowski
10
CHKŻ Chojnice279,05051444850(dnc)36
109 POL 9369Olaf Krupa
10
Port Mechelinki291,05552465447(dnc)37
110 POL 1559Martyna Muller
10
MKŻ Arka Gdynia27307,05259(dnc)6039dnc34
111 POL 1207Wojciech Markwart
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn313,04549515649(dnc)dnc
112 POL 1187Marek Filipski
7
YK Stal Gdynia12317,05656485341(dnc)dnc
113 POL 2442Antoni Knitter
10
CHKŻ Chojnice323,0545342(dnf)48dncdnc
114 POL 2112Olivier Wyżychowski
8
OPTI CWM Gdynia13324,0575549(dnf)dnf37dnc
115 POL 49Maja Molik
11
Port Mechelinki28330,044535651(dnc)dncdnc
116 POL 131Adrianna Komosińska
10
SSW MOS Iława29333,0(dnc)57515742dncdnc
117 POL 23Kondrat Nawrot
11
SSW MOS Iława336,0(dnc)56dnc59dncdnc32
118 POL 24Julia Agnieszczak
9
SSW MOS Iława305343,058544758(dnc)dncdnc
119 POL 1703Jakub Ćwikła
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn345,051605058(dnc)dncdnc
120 POL 325Bartłomiej Bil
7
OPTI CWM Gdynia14361,0(dnf)5950dncdnfdncdnc
121 POL 193Piotr Kowalewski
11
SSW MOS Iława367,05461(dnc)bfddncdncdnc
122 POL 1480Borys Lutoborski
9
SSW MOS Iława15367,060(dnc)bfd55dncdncdnc
123 POL 2155Jan Wilk
9
SSW MOS Iława16367,0(ufd)58dnc57dncdncdnc