Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Płeć | Data ur. | Wiek (wg rocznika) |
Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | POL 4 | Adam Pakulski | Olsztyński Klub Żeglarski | |||
2 | POL 13 | Borys Matysiak | CHKŻ Chojnice | |||
3 | POL 17 | Szymon Łysik | MKŻ Arka Gdynia | |||
4 | POL 19 | Miłosz Ciechanowicz | Giżycka Grupa Regatowa | |||
5 | POL 22 | Tymon Inglot | SSW MOS Iława | |||
6 | POL 23 | Kondrat Nawrot | SSW MOS Iława | |||
7 | POL 24 | Julia Agnieszczak | SSW MOS Iława | |||
8 | POL 49 | Maja Molik | Port Mechelinki | |||
9 | POL 88 | Hanna Duda | Port Mechelinki | |||
10 | POL 100 | Marcel Styba | Port Mechelinki | |||
11 | POL 122 | Kajetan Liszewski | OPTI CWM Gdynia | |||
12 | POL 130 | Laura Kwiatkowska | MKŻ Arka Gdynia | |||
13 | POL 131 | Adrianna Komosińska | SSW MOS Iława | |||
14 | POL 158 | Igor Pawlowski | CHKŻ Chojnice | |||
15 | POL 193 | Piotr Kowalewski | SSW MOS Iława | |||
16 | POL 265 | Igor SAJ | Port Mechelinki | |||
17 | POL 325 | Bartłomiej Bil | OPTI CWM Gdynia | |||
18 | POL 443 | Dominika Godlewska | Olsztyński Klub Żeglarski | |||
19 | POL 446 | Aleksandra Wrońska | Olsztyński Klub Żeglarski | |||
20 | POL 516 | Stanislaw Nosol | CHKŻ Chojnice | |||
21 | POL 522 | Mateusz Kozłowski | Olsztyński Klub Żeglarski | |||
22 | POL 936 | Maurycy Kosmowski | Port Mechelinki | |||
23 | POL 1005 | Maja Filipska | YK Stal Gdynia | |||
24 | POL 1041 | Adam Warno | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
25 | POL 1066 | Franciszek Kosecki | CHKŻ Chojnice | |||
26 | POL 1069 | Tadeusz Wiatrowski | CHKŻ Chojnice | |||
27 | POL 1187 | Marek Filipski | YK Stal Gdynia | |||
28 | POL 1200 | Piotr Sołtysiak | CHKŻ Chojnice | |||
29 | POL 1207 | Wojciech Markwart | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
30 | POL 1221 | Julia Padzik | OPTI CWM Gdynia | |||
31 | POL 1254 | Franciszek Thomas | YK Stal Gdynia | |||
32 | POL 1276 | WERONIKA PAWLAK | OPTI CWM Gdynia | |||
33 | POL 1281 | Klara Malec | OPTI CWM Gdynia | |||
34 | POL 1292 | Zuzanna Kapała | OPTI CWM Gdynia | |||
35 | POL 1310 | Jan Kubiak | CHKŻ Chojnice | |||
36 | POL 1319 | Nikodem Różański | SSW MOS Iława | |||
37 | POL 1362 | Miłosz Wyszyński | Giżycka Grupa Regatowa | |||
38 | POL 1384 | Bianka Kus | OPTI CWM Gdynia | |||
39 | POL 1403 | Kacper Kibiersza | YK Stal Gdynia | |||
40 | POL 1446 | Gustaw Trybek | YKP Gdynia | |||
41 | POL 1480 | Borys Lutoborski | SSW MOS Iława | |||
42 | POL 1505 | Antoni Muszyński | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
43 | POL 1523 | Olga Wietek | YK Stal Gdynia | |||
44 | POL 1541 | Jakub Porębski | Opti CWM Gdynia | |||
45 | POL 1548 | Andrzej Thomas | YK Stal Gdynia | |||
46 | POL 1559 | Martyna Muller | MKŻ Arka Gdynia | |||
47 | POL 1570 | Michał Ciechanowicz | Giżycka Grupa Regatowa | |||
48 | POL 1575 | Szymon Kroczek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
49 | POL 1584 | Zuzanna Bukowska | MKŻ Arka Gdynia | |||
50 | POL 1586 | Maksymilian Malec | Opti CWM Gdynia | |||
51 | POL 1592 | Mikołaj Łoboda | OPTI CWM Gdynia | |||
52 | POL 1596 | Szymon Mocarski | Port Mechelinki | |||
53 | POL 1608 | Maja Szwejk | Giżycka Grupa Regatowa | |||
54 | POL 1614 | Wit Dmuchowski | SSW MOS Iława | |||
55 | POL 1619 | Mateusz Gąsiorowski | YKP Gdynia | |||
56 | POL 1665 | Mateusz Kluczka | YKP Gdynia | |||
57 | POL 1667 | Jędrzej Grabysa | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
58 | POL 1674 | Tomasz Pakulski | Olsztyński Klub Żeglarski | |||
59 | POL 1703 | Jakub Ćwikła | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
60 | POL 1730 | Michał Surus | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
61 | POL 1763 | Zuzanna Liedtke | SSW MOS Iława | |||
62 | POL 1767 | Mateusz Kundzier | Gdański Klub Żeglarski | |||
63 | POL 1780 | Szymon Kolka | YKP Gdynia | |||
64 | POL 1802 | Piotr Trella | MKŻ Arka Gdynia | |||
65 | POL 1811 | Franciszek Zając | Gdański Klub Żeglarski | |||
66 | POL 1878 | Natan Dziedziak | SSW MOS Iława | |||
67 | POL 1880 | Mikołaj Bujalski | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
68 | POL 1897 | Michał Trafalski | YK Stal Gdynia | |||
69 | POL 1925 | Alicja Wróblewska | YKP Gdynia | |||
70 | POL 1927 | Mikołaj Czałbowski | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
71 | POL 1940 | Filip Bil | YK Stal Gdynia | |||
72 | POL 1941 | Marcin Krawczyk | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
73 | POL 1942 | Alicja Żuber | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
74 | POL 1943 | Wiktor Łasak | Opti CWM Gdynia | |||
75 | POL 1969 | Hubert Szulczewski | SSW MOS Iława | |||
76 | POL 1979 | Hubert Nowicki | Gdański Klub Żeglarski | |||
77 | POL 1981 | Ewa Fabisiak | Giżycka Grupa Regatowa | |||
78 | POL 1989 | Mikołaj Głąb | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
79 | POL 1993 | Michał Roman | Gdański Klub Żeglarski | |||
80 | POL 2002 | Bartosz Osowski | YKP Gdynia | |||
81 | POL 2007 | Jakub Darkowski | SSW MOS Iława | |||
82 | POL 2022 | Iwo Dudek | YKP Gdynia | |||
83 | POL 2031 | Ida Kocięda | OPTI CWM Gdynia | |||
84 | POL 2035 | Piotr Muchlado | Opti CWM Gdynia | |||
85 | POL 2037 | Paweł Łoboda | OPTI CWM Gdynia | |||
86 | POL 2072 | Stanisław Nadolski | SSW MOS Iława | |||
87 | POL 2079 | Maurycy Odejewski | CHKŻ Chojnice | |||
88 | POL 2081 | Zofia Glaza | Opti CWM Gdynia | |||
89 | POL 2083 | Konrad Czech | OPTI CWM Gdynia | |||
90 | POL 2086 | Tobiasz Zabiegałowski | OPTI CWM Gdynia | |||
91 | POL 2089 | Norbert Herba | YK Stal Gdynia | |||
92 | POL 2090 | Juliusz Reszka | MKŻ Arka Gdynia | |||
93 | POL 2099 | Daria Pedowska | Olsztyński Klub Żeglarski | |||
94 | POL 2110 | Konrad Kunc | YK Stal Gdynia | |||
95 | POL 2112 | Olivier Wyżychowski | OPTI CWM Gdynia | |||
96 | POL 2113 | Wiktor Pawłowski | CHKŻ Chojnice | |||
97 | POL 2116 | Alicja Saj | YK Stal Gdynia | |||
98 | POL 2118 | Maciej Maćkowiak | YKP Gdynia | |||
99 | POL 2120 | Maksymilian Luto | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
100 | POL 2124 | Agata Koropecka | YK Stal Gdynia | |||
101 | POL 2133 | Aleksander Mucharski | YKP Gdynia | |||
102 | POL 2134 | Jakub Matwiejczyk | YKP Gdynia | |||
103 | POL 2135 | Tymon Kosobucki | YKP Gdynia | |||
104 | POL 2137 | Piotr Toczek | YKP Gdynia | |||
105 | POL 2140 | Maja Józkowicz | YKP Gdynia | |||
106 | POL 2151 | Jan Rohde | SSW MOS Iława | |||
107 | POL 2155 | Jan Wilk | SSW MOS Iława | |||
108 | POL 2167 | Michał Sudnik | Giżycka Grupa Regatowa | |||
109 | POL 2169 | Natasza Micewicz | YKP Gdynia | |||
110 | POL 2177 | Weronika Grala | Giżycka Grupa Regatowa | |||
111 | POL 2222 | Karol Stachowski | Gdański Klub Żeglarski | |||
112 | POL 2244 | Igor Kawałko | OPTI CWM GDYNIA | |||
113 | POL 2270 | Piotr Kosowski | YKP Gdynia | |||
114 | POL 2442 | Antoni Knitter | CHKŻ Chojnice | |||
115 | POL 3006 | Jakub Dębiński | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
116 | POL 3333 | Maja Komorowska | OPTI CWM Gdynia | |||
117 | POL 3406 | Małgorzata Wyrębska | YK Stal Gdynia | |||
118 | POL 3407 | Jan Konkol | YKP Gdynia | |||
119 | POL 3409 | Bartosz Bilicki | SSW MOS Iława | |||
120 | POL 3443 | Aleksander Kolman | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
121 | POL 9369 | Olaf Krupa | Port Mechelinki | |||
122 | POL 11775 | Agata Marcinkowska | UKS Wodniacy Garczyn | |||
123 | POL 20311 | Jan Ząbkiewicz | OPTI CWM Gdynia | |||
124 | RUS 435 | Bogdan Sarkisov | Amber Sail Kaliningrad |