Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 20:38:46 09.06.2019

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 M Kat.9 K UKS Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1523Olga Wietek
12
YK Stal Gdynia14,012(6)1
2 POL 936Maurycy Kosmowski
11
Port Mechelinki7,021(14)4
3 POL 88Hanna Duda
12
Port Mechelinki214,0545(22)
4 POL 2110Konrad Kunc
14
YK Stal Gdynia18,0(19)1125
5 POL 2124Agata Koropecka
11
YK Stal Gdynia318,043(11)11
6 POL 1897Michał Trafalski
13
YK Stal Gdynia19,0(18)8110
7 POL 1254Franciszek Thomas
14
YK Stal Gdynia20,01073(ufd)
8 POL 1403Kacper Kibiersza
12
YK Stal Gdynia21,099(17)3
9 POL 1007Wiktor Pawelczyk
13
Port Mechelinki25,0810(19)7
10 POL 1940Filip Bil
11
YK Stal Gdynia27,06(25)417
11 POL 1548Andrzej Thomas
14
YK Stal Gdynia28,0(21)51013
12 POL 1670Zuzanna Zasada
14
KS ZATOKA Puck434,012616(ufd)
13 POL 360Patryk Ulaczyk
14
UKŻ Lamelka Kartuzy34,0(28)12139
14 POL 2031Ida Kocięda
10
OPTI CWM Gdynia536,011169(19)
15 RUS 1185Vsevolod Nazarov
12
UKS NAVIGO SOPOT 37,03(29)727
16 POL 1916Konrad Ksionek
15
UKS NAVIGO Sopot45,014(31)256
17 POL 3406Małgorzata Wyrębska
11
YK Stal Gdynia651,02326(37)2
18 POL 1596Szymon Mocarski
10
Port Mechelinki51,0(33)19824
19 POL 1656Lidia Jakubowska
15
KS ZATOKA Puck752,01523(27)14
20 POL 1775Wiktor Mois
15
UKS NAVIGO Sopot54,0241515(ufd)
21 POL 1704Franciszek Wołyniec
14
Uks Navigo Sopot 56,0162218(23)
22 POL 2211Antonina Puchowska
12
YK Stal Gdynia857,020(34)2116
23 POL 1005Maja Filipska
11
YK Stal Gdynia958,07(39)3912
24 POL 1889Franciszek Wodkowski
11
OPTI CWM Gdynia58,0(35)27238
25 POL 2089Norbert Herba
10
YK Stal Gdynia59,01714(28)28
26 POL 1710Antek Smagoń
13
CWS OPTY Ustka61,02620(55)15
27 POL 1281Klara Malec
10
OPTI CWM Gdynia1064,0(32)212221
28 POL 100Marcel Styba
12
Port Mechelinki65,0252812(ufd)
29 POL 122Kajetan Liszewski
10
OPTI CWM Gdynia65,02217(46)26
30 POL 2083Konrad Czech
10
OPTI CWM Gdynia69,0271824(32)
31 POL 1625Sebastian Schmidt
13
KS ZATOKA Puck70,0(30)302020
32 POL 1917Karol Radomski
12
CWS OPTY Ustka80,03124(51)25
33 POL 1651Marysia Fornalczyk
12
CWS OPTY Ustka1186,0(41)323618
34 POL 2116Alicja Saj
10
YK Stal Gdynia1296,02937(42)30
35 POL 1178Janek Wisniowski
12
CWS OPTY Ustka98,0343529(dnc)
36 POL 24Anna Godlewska
13
UKS Tolkmicko131100,037(38)3033
37 POL 1554Tymon Przyjemczak
12
KS ZATOKA Puck105,01313(dnc)dnc
38 POL 10Sebastian Wawrzyniak
13
Port Mechelinki2108,0(dnc)412641
39 POL 1384Bianka Kus
11
OPTI CWM Gdynia14113,04033(ufd)40
40 POL 7Ania Pawelczyk
11
Port Mechelinki153113,535(dnc)3147
41 POL 18Ignacy Świątecki
11
UKS Tolkmicko4117,04543(52)29
42 POL 1659Zosia Brzozowicz
11
Port Mechelinki165117,0(46)453537
43 POL 1672Oliwier Kozłowski
12
UKS NAVIGO SOPOT 119,04836(53)35
44 POL 265Igor Saj
12
Port Mechelinki6122,0384044(ufd)
45 POL 1292Zuzanna Kapała
11
OPTI CWM Gdynia17123,04342(50)38
46 POL 363Tymoteusz Kniter
14
UKŻ Lamelka Kartuzy124,0(50)494134
47 POL 364Maksymilian Konkel
13
UKŻ Lamelka Kartuzy125,0(52)514331
48 POL 2150Makary Gałka
13
UKS NAVIGO Sopot125,03950(57)36
49 POL 359Sara Browarczyk
13
UKŻ Lamelka Kartuzy18129,04244(48)43
50 POL 1985Hubert Kunc
-
Port Mechelinki1139,051(dnc)4048
51 POL 9369Olaf Krupa
11
Port Mechelinki140,044(56)5442
52 POL 957Zofia Borkowska
12
ProSport Bobięcino19141,0(57)523257
53 POL 5Igor Foltyn
12
UKŻ Lamelka Kartuzy141,0(53)464946
54 POL 1187Marek Filipski
8
YK Stal Gdynia27143,0(dnc)583352
55 POL 8Mateusz Bogdziewicz
11
Port Mechelinki8143,0(58)553454
56 POL 49Maja Molik
12
Port Mechelinki20147,04947(dnc)51
57 POL 346Franciszek Ebertowski
11
UKS Tolkmicko9154,0(dnc)545644
58 POL 1875Szymon Miśków
12
ProSport Bobięcino163,05657(dnc)50
59 POL 204Henryk Kalk
10
OPTI CWM Gdynia165,0606045(ufd)
60 POL 1931Oliwier Kużel
13
Zatoka Puck10170,0(dnc)dnc3853
61 POL 1158Antonina Pierzchalska
11
Port Mechelinki21171,0(dnc)dnc4745
62 POL 158Michalina Klimczak
12
Port Mechelinki2211172,054(61)5860
63 POL 2112Olivier Wyżychowski
9
OPTI CWM Gdynia3172,05562(dnc)55
64 POL 362Hanna Wasilewska
12
UKŻ Lamelka Kartuzy23174,04748(dnc)dnc
65 POL 17Jasiu Pierzchalski
12
Port Mechelinki12176,05953(dnc)64
66 POL 1Kalina Szostek
10
UKŻ Lamelka Kartuzy2413178,06159(dnc)58
67 POL 87Igor Chabowski
12
KS Damroka14179,063(dnc)6056
68 POL 1176Ola Wisniowska
11
CWS OPTY Ustka2515190,0(dnc)dnc6249
69 POL 21Maksymilian Stańko
11
Port Mechelinki197,0(dnc)dncufd39
70 POL 111Julia Nagórska
12
Port Mechelinki2616200,0(dnc)dnc5962
71 POL 325Bartłomiej Bil
8
OPTI CWM Gdynia4201,0(dnc)dnc6161
72 POL 808Marta Kaszuba
11
UKS Wiking Kamienica Królewska2717204,062(dnc)dnc63
73 POL 3620Urszula Mieczkowska
12
UKŻ Lamelka Kartuzy2818217,0(dnc)dncdnc59
74 POL 3590Bartosz Słabek
11
UKŻ Lamelka Kartuzy19223,0(dnc)dncdnc65
75 POL 1815Michał Malinowski
14
CWS OPTY Ustka20224,0(dnc)dncdnc66
76 POL 93Adam Majkowski
13
Port Mechelinki21225,0(dnc)dncdnc67