Mistrzostwa PSKO do lat 11

jez. Siecino

WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 1523Olga Wietek
12
YK Stal Gdynia33,0556(10)91142
2 POL 1175Alicja Dampc
12
CHKŻ Chojnice50,01(bfd)112533610
3 POL 2500Julia Kaczmarska
12
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław55,032412(15)66913
4 POL 2158Weronika Przeździecka
11
KS Spójnia Warszawa58,091(ufd)32152116
5 POL 2124Agata Koropecka
11
YK Stal Gdynia68,064(ufd)20879311
6 POL 873Nina Mirowska
12
AZS UW Warszawa72,01631513(27)12526
7 POL 1608Weronika Grala
10
Giżycka Grupa Regatowa79,07131021621217(35)
8 POL 92Lena Gaweł
12
AZS Poznań79,0181155(22)22873
9 POL 3406Małgorzata Wyrębska
11
YK Stal Gdynia81,0862(29)24261617
10 POL 1765Zofia Brdulak
11
KS Spójnia Warszawa108,019(29)181548111518
11 POL 1221Julia Padzik
11
OPTI CWM Gdynia108,0101416723(41)7823
12 POL 3333Maja Komorowska
11
OPTI CWM Gdynia121,01321842021(23)2014
13 POL 1957Lena Kaczmarek
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 123,011(bfd)339181914118
14 POL 1576Emilia Siekierczak
12
AZS Poznań134,0(49)9351651131261
15 POL 2176Hanna Borkowska
12
Giżycka Grupa Regatowa137,017261723(28)924147
16 POL 2081Zofia Glaza
12
Opti CWM Gdynia138,02241321192513(30)21
17 POL 991Marta Gajdzińska
10
AZS Poznań140,021893213384(ufd)15
18 POL 965Laura Urbańska
11
JKW Poznań141,0354176111616(ufd)9
19 POL 137Marysia Sajewicz
12
UKS Żeglarz Wrocław141,0202322(31)1423151212
20 POL 2169Natasza Micewicz
11
YKP Gdynia160,024152137124(51)1919
21 POL 1504Julia Turniak
12
UKS Żeglarz Wrocław164,026172486302825(42)
22 POL 1334Ewa Główka
11
KS Spójnia Warszawa165,01219(40)221217361829
23 POL 1763Zuzanna Liedtke
12
SSW MOS Iława168,0283631710321824(39)
24 POL 3402Hanna Rogowska
12
TKŻ Toruń175,0(39)1825182418203220
25 POL 1005Maja Filipska
11
YK Stal Gdynia183,01410282734(48)29365
26 POL 228Nina Gaweł
10
AZS Poznań187,027273435(43)10101331
27 POL 39Maria Nycz
11
JKW Poznań200,02932122426(51)223124
28 POL 2116Alicja Saj
10
YK Stal Gdynia201,031(bfd)3633315272234
29 POL 1910Pola Wdowiak
12
KS Spójnia Warszawa201,0152232(42)1726343322
30 POL 1409Maria Stachera
12
UKS zalew Kielce202,04(bfd)2028ufd2717543
31 POL 1628Iga Dębecka-Strzyżewska
12
AZS UW Warszawa208,03616381147141927(48)
32 POL 1493Marta Sochacka
12
UKS Żeglarz Wrocław223,0(54)342736383539104
33 POL 130Laura Kwiatkowska
11
MKŻ Arka Gdynia223,03430(42)303220212927
34 POL 2211Antonina Puchowska
12
YK Stal Gdynia232,04771439(54)13335425
35 POL 919Klaudia Lipińska
10
JKW Poznań241,0(52)4311193133323933
36 POL 1370Pola Czerwińska
12
UKS Żeglarz Wrocław249,02212264629(56)403440
37 POL 2036Maja Wójcik
12
KSW Baltic Dziwnów252,030312938(44)34252837
38 POL 1550Maja Szyca
11
LKS Charzykowy261,025(bfd)23264542302149
39 POL 1650Martyna Lemańczyk
12
CSW OPTY USTKA261,032(bfd)37253044442326
40 POL 888Martyna Szpak
12
UKS WIKING Zarzecze299,03337481435504240(53)
41 POL 24Julia Agnieszczak
10
SSW MOS Iława307,0402552(dnc)749503747
42 POL 830Wiktoria Urbańska
12
UKS WIKING Zarzecze311,0232845514243(52)4138
43 POL 2041Lena Wonka
12
AZS UW Warszawa318,041204144334648(50)45
44 POL 1245Aleksandra Matz
10
KS Spójnia Warszawa323,043465443(56)28463528
45 POL 1228Ada Wilińska
12
AZS Poznań324,04440305237314149(54)
46 POL 1244Emilia Brdulak
9
KS Spójnia Warszawa1325,046(bfd)19404129dnc5141
47 POL 1324Amelia Ferenc
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik325,04539463448(54)453830
48 POL 812Hanna Jastrząb
12
UKS WIKING Zarzecze348,0423839(53)5240434351
49 POL 1497Łucja Borkowska
10
AZS Poznań350,05135515540363745(ufd)
50 POL 2141Magdalena Ziółkowska
10
YKP Gdynia356,0(bfd)4253503955354636
51 POL 1961Lena Roszak
11
AZS Poznań361,037(dsq)49545037544832
52 POL 1926Julia Czerwiak
12
YKP Gdynia368,05333434153(57)475246
53 POL 1651Maria Fornalczyk
12
CSW OPTY USTKA372,0(dsq)bfd47474945384444
54 POL 1176Aleksandra Wiśniowska
11
CSW OPTY USTKA377,038(bfd)31494647dnc5355
55 POL 978Hanna Chojnicka
10
JKW Poznań380,0(55)4450483652534750
56 POL 58Nina Kobus
11
CHKŻ Chojnice399,0484555(56)5553494252
57 POL 1363Antonina Dziekańska
9
Giżycka Grupa Regatowa2403,050(bfd)44455139dncufddnc

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 1802Piotr Trella
12
MKŻ Arka Gdynia24,02(18)21511111
2 POL 1989Mikołaj Głąb
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn29,0212(9)39552
3 POL 2078Stanisław Ługowski
12
WTW Warszawa35,08(22)4255434
4 POL 2008Maciej Kasprzak
12
SSW MOS Iława39,01133733(23)18
5 POL 922Jakub Podgórny
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 49,0174131711(15)5
6 POL 1780Szymon Kolka
12
YKP Gdynia57,05481562(17)116
7 POL 2151Jan Rohde
12
SSW MOS Iława58,0422141077(24)3
8 POL 2023Jakub Szurko
12
KSW Baltic Dziwnów61,0(35)3711122341
9 POL 1991August Sobczak
12
UKS Szkwał Legionowo 62,03121(42)3112516
10 POL 2212Mateusz Graczyk
12
CSW OPTY USTKA70,077173101187(28)
11 POL 1758January Szczukowski
12
CHKŻ Chojnice79,069(ufd)272201023
12 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
12
KS Spójnia Warszawa83,01025156839(27)7
13 POL 3422Mateusz Kozłowski
12
Olsztyński Klub Żeglarski86,041119(35)1686814
14 POL 151Mikołaj Mataczyński
12
AZS Poznań105,0620582161929(50)
15 POL 2194Maciej Dudek
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn106,03111951314437(40)
16 POL 2126Alexandre Vidal
12
WTW Warszawa107,0212137158(29)2120
17 POL 12Aleksander Paczos
12
MKŻ Arka Gdynia107,01659102917174(46)
18 POL 2220Bartosz Żmudziński
12
MKŻ Żnin108,09851428415(36)25
19 POL 1614Wit Dmuchowski
11
SSW MOS Iława111,099105(29)10112829
20 POL 229Ignacy Pospieszny
11
AZS Poznań112,024(27)14981814169
21 POL 1585Mateusz Grabowski
12
LKS Charzykowy115,023149(25)420201312
22 POL 133Wojtek Wójcik
12
Ts Kuźnia Rybnik119,018288863579(37)
23 POL 2120Maksymilian Luto
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn121,0722228171515(38)15
24 POL 2222Karol Stachowski
11
Gdański Klub Żeglarski123,0385(ufd)21116121713
25 POL 1778Marcel Rumiński
12
MKŻ Żnin127,054(ufd)1231524127
26 POL 3425Maksymilian Malec
12
Opti CWM Gdynia128,02121131715910(51)22
27 POL 2100Hubert Matz
12
KS Spójnia Warszawa130,022366411251412(ufd)
28 POL 1940Filip Bil
11
YK Stal Gdynia133,03333(ufd)92024239
29 POL 2035Piotr Muchlado
12
Opti CWM Gdynia136,0(ufd)1562216616649
30 POL 1491Mateusz Tokarski
12
UKS Żeglarz Wrocław143,08814212221850(55)
31 POL 2147Kacper Michalski
12
KS Nysa146,0321223612219(40)31
32 POL 2270Piotr Kosowski
12
YKP Gdynia155,012291536(41)2332017
33 POL 1551Maciej Streubel
12
YKP Gdynia155,016132917(43)3061826
34 POL 2022Iwo Dudek
11
YKP Gdynia163,0331030331413(ufd)228
35 POL 1403Kacper Kibiersza
12
YK Stal Gdynia167,02519252218111631(51)
36 POL 158Igor Pawlowski
11
CHKŻ Chojnice169,01026(39)122326261432
37 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
10
Giżycka Grupa Regatowa170,0156261812441039(54)
38 POL 2007Jakub Darkowski
12
SSW MOS Iława170,02015111530162835(38)
39 POL 1446Gustaw Trybek
12
YKP Gdynia175,0(48)2312102238283210
40 POL 1525Józef Krasowski
11
KS Spójnia Warszawa184,03132163213145(42)41
41 POL 1927Mikołaj Czałbowski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn187,01962338312413(53)33
42 POL 12201Jan Sawicki
12
JKW Poznań190,0(38)382531261381930
43 POL 1860Aleksander Lenart
11
UKS Opti Odra Wrocław192,02930241492318(47)45
44 POL 1735Bartosz Dynia
11
MKŻ Żnin197,026342111253623(44)21
45 POL 2037Paweł Łoboda
12
OPTI CWM Gdynia199,01439282920261330(53)
46 POL 1541Jakub Porębski
11
Opti CWM Gdynia206,01131718383523(45)43
47 POL 1993Michał Roman
11
Gdański Klub Żeglarski207,030173424142924(52)35
48 POL 2079Maurycy Odejewski
11
CHKŻ Chojnice214,02729262422193433(48)
49 POL 1969Hubert Szulczewski
12
SSW MOS Iława216,03427202327372226(47)
50 POL 2723Radosław Dudkiewicz
11
LKS Charzykowy217,013(48)42202415364819
51 POL 2090Piotr Grendziak
12
TS Kuźnia Rybnik220,018351220343035(56)36
52 POL 1284Jan Psiuk
12
Ts Kuźnia Rybnik222,0362435264272743(44)
53 POL 1772Witold Safijan
11
MKŻ Żnin222,029423327171822(49)34
54 POL 2072Stanisław Nadolski
11
SSW MOS Iława223,012162745302544(55)24
55 POL 17Szymon Łysik
12
MKŻ Arka Gdynia244,017184037185121(54)42
56 POL 1225Jan Lemański
12
TKŻ Toruń252,01721(ufd)114227364652
57 POL 1878Natan Dziedziak
10
SSW MOS Iława257,02236311935452(dnc)dnc
58 POL 2139Jan Mucharski
11
YKP Gdynia168,0202534361922(47)12
59 POL 1066Franciszek Kosecki
12
CHKŻ Chojnice173,0(44)2618272044299
60 POL 1606Tomasz Sobota
11
SYC Zefir-Drakkar175,0393516(47)32102617
61 POL 13Borys Matysiak
12
CHKŻ Chojnice177,015404074032(54)3
62 POL 2225Maksymilian Kleszcz
12
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław179,031(46)353024193010
63 POL 1751Antoni Gabryszewski
11
UKS Żeglarz Wrocław180,0271717(47)4633328
64 POL 1811Franciszek Zając
12
Gdański Klub Żeglarski182,0141929234228(43)27
65 POL 2197Nathan Vidal
11
WTW Warszawa184,025(56)52262128257
66 POL 1200Piotr Sołtysiak
10
CHKŻ Chojnice188,011(41)103436313432
67 POL 1099Wiktor Klucznik
11
KST "Elektryk" Grudziądz201,0461011403647(50)11
68 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
12
OPTI CWM Gdynia201,0(48)47461325362113
69 POL 2171Michał Ciechanowicz
12
Giżycka Grupa Regatowa203,041(50)443026123020
70 POL 1016Wawrzyniec Żelazny
11
MKŻ Żnin206,0323820(52)1943495
71 POL 3443Aleksander Kolman
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn207,0345338(54)3317311
72 POL 2027Wiktor Przeździecki
12
KS Spójnia Warszawa207,028(44)381934323224
73 POL 2226Tymon Mielnikiewicz
12
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław212,0(45)31362928343915
74 POL 710Jan Wiśniowski
12
CSW OPTY STKA213,01314(48)4037424126
75 POL 2089Norbert Herba
10
YK Stal Gdynia213,028373325(46)293922
76 POL 516Stanislaw Nosol
10
CHKŻ Chojnice220,0(46)20214623214544
77 POL 1387Piotr Malitowski
9
KW LOK Garland Gliwice1224,04723181637(53)4241
78 POL 1244Piotr Harnasz
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik224,040162428(47)394136
79 POL 2032Mateusz Kundzier
12
Gdański Klub Żeglarski229,043432231(50)422523
80 POL 1967Michał Godlewski
12
KW LOK Garland Gliwice234,05233(ufd)3538243319
81 POL 966Piotr Kostrzewa
12
Giżycka Grupa Regatowa239,040(47)31424038444
82 POL 1917Karol Radomski
12
CSW OPTY USTKA242,04152(ufd)494537126
83 POL 723Borys Kowalczyk
12
LKS Charzykowy242,0374239(43)39402718
84 POL 196Paweł Kornke
12
KW LOK Garland Gliwice245,0422850482140(51)16
85 POL 2051Miłosz Rubinkowski
11
ĶW LOK Garland Gliwice249,04224324133(45)3542
86 POL 1964Maciej Malitowski
12
KW LOK Garland Gliwice250,04330(ufd)3839461935
87 POL 3407Jan Konkol
12
YKP Gdynia251,04734(ufd)3444314714
88 POL 943Michał Trzpis
12
KW LOK Garland Gliwice254,0(54)51321643433831
89 POL 1570Antoni Brzozowski
11
KS Spójnia Warszawa256,05145(ufd)394141372
90 POL 987Szymon Budzisz
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn257,03045304144(48)4621
91 POL 20901Juliusz Reszka
11
MKŻ Arka Gdynia263,01937414445(46)4334
92 POL 2076Ignacy Kalinowski
11
JKW Poznań271,035404346(52)493325
93 POL 2201Stanisław Wróblewski
10
WTW Warszawa273,026323744(55)414647
94 POL 4708Kamil Roman
9
Gdański Klub Żeglarski2274,02455(dnc)3949344033
95 POL 938Filip Modzelewski
11
AZS Poznań274,0(50)39494327493730
96 POL 96Karol Kostrzewa
12
Giżycka Grupa Regatowa277,037432737(47)454543
97 POL 39Kajetan Tokarski
10
UKS Żeglarz Wrocław282,04413374951(54)4246
98 POL 427Paweł Wiliński
10
AZS Poznań288,05241(53)3235503840
99 POL 1241Michał Johan
11
ĶW LOK Garland Gliwice288,0453345454833(52)39
100 POL 1428Maksymilian Czarnecki
11
AZS Poznań298,0(dnc)dncdnc3332395028
101 POL 120Kacper Stęplowski
11
KW LOK Garland Gliwice309,0(53)46424849474037
102 POL 1714Antoni Malicki
11
WTW Warszawa320,03649465053(55)4838
103 POL 149Adam Chojnicki
11
JKW Poznań321,049444450(56)525329
104 POL 1187Marek Filipski
8
YK Stal Gdynia3333,0(55)50455351523151
105 POL 2155Jan Wilk
10
SSW MOS Iława340,05148285554(57)5648
106 POL 11Nikodem Machejko
12
Giżycka Grupa Regatowa343,050(55)435353504945
107 POL 951Wojciech Henryk Komenda
12
KS Spójnia Warszawa344,0235436(dnc)dncdncdncdnc
108 POL 207Wiktor Kalinowski
9
JKW Poznań4352,039494756555155(dnc)
109 POL 3006Jakub Dębiński
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn354,0535441(57)50535152
110 POL 1924Adam Szalewicz
12
Giżycka Grupa Regatowa 356,0(dnc)52515152485349
111 POL 777Ignacy Sobczak
8
Uks Szkwał legionowo 5366,054514752(57)555750
112 POL 1039Kacper Sikorski
11
UKS Szkwał Złocieniec366,0(dns)dnc4851485648dnc
113 POL 1793Nikodem Kowalewski
12
UKS Szkwał Złocieniec371,04953(dnc)5454545453