Mistrzostwa PSKO do lat 11

jez. Siecino

LISTA STARTOWA

  • OPP DZ
  • OPP CH

Lista startowa: OPTIMIST DZ 57
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 24Julia Agnieszczak
K
2010-04-16
9
SSW MOS Iława
2 POL 39Maria Nycz
K
2009-05-25
10
JKW Poznań
3 POL 58Nina Kobus
K
2009-12-08
10
CHKŻ Chojnice
4 POL 92Lena Gaweł
K
2008-08-10
11
AZS Poznań
5 POL 130Laura Kwiatkowska
M
2009-04-09
10
MKŻ Arka Gdynia
6 POL 137Marysia Sajewicz
K
2008-08-01
11
UKS Żeglarz Wrocław
7 POL 228Nina Gaweł
K
2010-03-18
9
AZS Poznań
8 POL 812Hanna Jastrząb
K
2008-02-13
11
UKS WIKING Zarzecze
9 POL 830Wiktoria Urbańska
M
2008-08-12
11
UKS WIKING Zarzecze
10 POL 873Nina Mirowska
K
2008-05-21
11
AZS UW Warszawa
11 POL 888Martyna Szpak
K
2008-01-03
11
UKS WIKING Zarzecze
12 POL 919Klaudia Lipińska
K
2010-09-20
9
JKW Poznań
13 POL 965Laura Urbańska
K
2009-11-09
10
JKW Poznań
14 POL 978Hanna Chojnicka
K
2010-02-17
9
JKW Poznań
15 POL 991Marta Gajdzińska
K
2010-02-11
9
AZS Poznań
16 POL 1005Maja Filipska
K
2009-05-10
10
YK Stal Gdynia
17 POL 1175Alicja Dampc
K
2008-07-28
11
CHKŻ Chojnice
18 POL 1176Aleksandra Wiśniowska
K
2009-07-11
10
CSW OPTY USTKA
19 POL 1221Julia Padzik
K
2009-11-27
10
OPTI CWM Gdynia
20 POL 1228Ada Wilińska
K
2008-05-16
11
AZS Poznań
21 POL 1244Emilia Brdulak
K
2011-02-23
8
KS Spójnia Warszawa
22 POL 1245Aleksandra Matz
K
2010-10-06
9
KS Spójnia Warszawa
23 POL 1324Amelia Ferenc
K
2010-06-08
9
Ts 'Kuźnia" Rybnik
24 POL 1334Ewa Główka
K
2009-02-13
10
KS Spójnia Warszawa
25 POL 1363Antonina Dziekańska
K
2011-01-18
8
Giżycka Grupa Regatowa
26 POL 1370Pola Czerwińska
K
2008-05-27
11
UKS Żeglarz Wrocław
27 POL 1409Maria Stachera
K
2008-04-10
11
UKS zalew Kielce
28 POL 1493Marta Sochacka
K
2008-04-11
11
UKS Żeglarz Wrocław
29 POL 1497Łucja Borkowska
K
2010-09-27
9
AZS Poznań
30 POL 1504Julia Turniak
K
2008-04-15
11
UKS Żeglarz Wrocław
31 POL 1523Olga Wietek
K
2008-03-10
11
YK Stal Gdynia
32 POL 1550Maja Szyca
K
2009-06-04
10
LKS Charzykowy
33 POL 1576Emilia Siekierczak
K
2008-12-04
11
AZS Poznań
34 POL 1608Weronika Grala
K
2010-03-16
9
Giżycka Grupa Regatowa
35 POL 1628Iga Dębecka-Strzyżewska
K
2008-02-21
11
AZS UW Warszawa
36 POL 1650Martyna Lemańczyk
K
2008-07-01
11
CSW OPTY USTKA
37 POL 1651Maria Fornalczyk
K
2008-07-27
11
CSW OPTY USTKA
38 POL 1763Zuzanna Liedtke
K
2008-12-19
11
SSW MOS Iława
39 POL 1765Zofia Brdulak
M
2009-05-05
10
KS Spójnia Warszawa
40 POL 1910Pola Wdowiak
K
2008-05-09
11
KS Spójnia Warszawa
41 POL 1926Julia Czerwiak
K
2008-11-13
11
YKP Gdynia
42 POL 1957Lena Kaczmarek
K
2008-02-25
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
43 POL 1961Lena Roszak
K
2009-12-16
10
AZS Poznań
44 POL 2036Maja Wójcik
K
2008-07-10
11
KSW Baltic Dziwnów
45 POL 2041Lena Wonka
K
2008-07-28
11
AZS UW Warszawa
46 POL 2081Zofia Glaza
K
2008-05-28
11
Opti CWM Gdynia
47 POL 2116Alicja Saj
K
2010-08-01
9
YK Stal Gdynia
48 POL 2124Agata Koropecka
K
2009-06-21
10
YK Stal Gdynia
49 POL 2141Magdalena Ziółkowska
K
2010-10-26
9
YKP Gdynia
50 POL 2158Weronika Przeździecka
K
2009-05-05
10
KS Spójnia Warszawa
51 POL 2169Natasza Micewicz
K
2009-12-18
10
YKP Gdynia
52 POL 2176Hanna Borkowska
K
2008-02-17
11
Giżycka Grupa Regatowa
53 POL 2211Antonina Puchowska
K
2008-12-27
11
YK Stal Gdynia
54 POL 2500Julia Kaczmarska
K
2008-01-27
11
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
55 POL 3333Maja Komorowska
K
2009-08-25
10
OPTI CWM Gdynia
56 POL 3402Hanna Rogowska
K
2008-06-19
11
TKŻ Toruń
57 POL 3406Małgorzata Wyrębska
K
2009-01-25
10
YK Stal Gdynia

Lista startowa: OPTIMIST CH 113
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko K Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 11Nikodem Machejko
M
2008-08-22
11
Giżycka Grupa Regatowa
2 POL 12Aleksander Paczos
M
2008-03-29
11
MKŻ Arka Gdynia
3 POL 13Borys Matysiak
M
2008-01-01
11
CHKŻ Chojnice
4 POL 17Szymon Łysik
M
2008-01-04
11
MKŻ Arka Gdynia
5 POL 39Kajetan Tokarski
M
2010-12-13
9
UKS Żeglarz Wrocław
6 POL 96Karol Kostrzewa
M
2008-09-02
11
Giżycka Grupa Regatowa
7 POL 120Kacper Stęplowski
M
2009-07-10
10
KW LOK Garland Gliwice
8 POL 133Wojtek Wójcik
M
2008-09-18
11
Ts Kuźnia Rybnik
9 POL 149Adam Chojnicki
M
2009-01-06
10
JKW Poznań
10 POL 151Mikołaj Mataczyński
M
2008-01-14
11
AZS Poznań
11 POL 158Igor Pawlowski
M
2009-05-05
10
CHKŻ Chojnice
12 POL 196Paweł Kornke
M
2008-11-17
11
KW LOK Garland Gliwice
13 POL 207Wiktor Kalinowski
M
2011-12-05
8
JKW Poznań
14 POL 229Ignacy Pospieszny
M
2009-10-02
10
AZS Poznań
15 POL 427Paweł Wiliński
M
2010-02-20
9
AZS Poznań
16 POL 516Stanislaw Nosol
M
2010-05-06
9
CHKŻ Chojnice
17 POL 710Jan Wiśniowski
M
2008-01-15
11
CSW OPTY STKA
18 POL 723Borys Kowalczyk
M
2008-03-09
11
LKS Charzykowy
19 POL 777Ignacy Sobczak
M
2012-01-26
7
Uks Szkwał legionowo
20 POL 922Jakub Podgórny
M
2008-02-07
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
21 POL 938Filip Modzelewski
M
2009-07-01
10
AZS Poznań
22 POL 943Michał Trzpis
M
2008-10-04
11
KW LOK Garland Gliwice
23 POL 951Wojciech Henryk Komenda
M
2008-10-26
11
KS Spójnia Warszawa
24 POL 966Piotr Kostrzewa
M
2008-09-02
11
Giżycka Grupa Regatowa
25 POL 987Szymon Budzisz
M
2010-01-11
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn
26 POL 1016Wawrzyniec Żelazny
M
2009-10-20
10
MKŻ Żnin
27 POL 1039Kacper Sikorski
M
2009-05-01
10
UKS Szkwał Złocieniec
28 POL 1066Franciszek Kosecki
M
2008-04-29
11
CHKŻ Chojnice
29 POL 1099Wiktor Klucznik
M
2009-06-24
10
KST "Elektryk" Grudziądz
30 POL 1187Marek Filipski
M
2012-04-05
7
YK Stal Gdynia
31 POL 1200Piotr Sołtysiak
M
2010-07-10
9
CHKŻ Chojnice
32 POL 1225Jan Lemański
M
2008-06-26
11
TKŻ Toruń
33 POL 1241Michał Johan
M
2009-02-11
10
ĶW LOK Garland Gliwice
34 POL 1244Piotr Harnasz
M
2009-11-05
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik
35 POL 1284Jan Psiuk
M
2008-10-26
11
Ts Kuźnia Rybnik
36 POL 1387Piotr Malitowski
M
2011-12-19
8
KW LOK Garland Gliwice
37 POL 1403Kacper Kibiersza
M
2008-04-15
11
YK Stal Gdynia
38 POL 1428Maksymilian Czarnecki
M
2009-11-25
10
AZS Poznań
39 POL 1446Gustaw Trybek
M
2008-10-13
11
YKP Gdynia
40 POL 1491Mateusz Tokarski
M
2008-07-13
11
UKS Żeglarz Wrocław
41 POL 1525Józef Krasowski
M
2009-03-22
10
KS Spójnia Warszawa
42 POL 1541Jakub Porębski
M
2009-01-27
10
Opti CWM Gdynia
43 POL 1551Maciej Streubel
M
2008-09-28
11
YKP Gdynia
44 POL 1570Antoni Brzozowski
M
2009-06-07
10
KS Spójnia Warszawa
45 POL 1585Mateusz Grabowski
M
2008-02-09
11
LKS Charzykowy
46 POL 1606Tomasz Sobota
M
2009-06-17
10
SYC Zefir-Drakkar
47 POL 1614Wit Dmuchowski
M
2009-06-22
10
SSW MOS Iława
48 POL 1714Antoni Malicki
M
2009-12-12
10
WTW Warszawa
49 POL 1735Bartosz Dynia
M
2009-06-17
10
MKŻ Żnin
50 POL 1751Antoni Gabryszewski
M
2009-02-07
10
UKS Żeglarz Wrocław
51 POL 1758January Szczukowski
M
2008-01-13
11
CHKŻ Chojnice
52 POL 1772Witold Safijan
M
2009-01-30
10
MKŻ Żnin
53 POL 1778Marcel Rumiński
M
2008-07-10
11
MKŻ Żnin
54 POL 1780Szymon Kolka
M
2008-08-15
11
YKP Gdynia
55 POL 1793Nikodem Kowalewski
M
2008-09-06
11
UKS Szkwał Złocieniec
56 POL 1802Piotr Trella
M
2008-05-23
11
MKŻ Arka Gdynia
57 POL 1811Franciszek Zając
M
2008-09-08
11
Gdański Klub Żeglarski
58 POL 1860Aleksander Lenart
M
2009-08-27
10
UKS Opti Odra Wrocław
59 POL 1878Natan Dziedziak
M
2010-06-03
9
SSW MOS Iława
60 POL 1917Karol Radomski
M
2008-07-16
11
CSW OPTY USTKA
61 POL 1924Adam Szalewicz
M
2008-07-11
11
Giżycka Grupa Regatowa
62 POL 1927Mikołaj Czałbowski
M
2008-04-22
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
63 POL 1940Filip Bil
M
2009-07-05
10
YK Stal Gdynia
64 POL 1964Maciej Malitowski
M
2008-01-05
11
KW LOK Garland Gliwice
65 POL 1967Michał Godlewski
M
2008-10-11
11
KW LOK Garland Gliwice
66 POL 1969Hubert Szulczewski
M
2008-02-18
11
SSW MOS Iława
67 POL 1989Mikołaj Głąb
M
2008-09-17
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
68 POL 1991August Sobczak
M
2008-06-30
11
UKS Szkwał Legionowo
69 POL 1993Michał Roman
M
2009-05-11
10
Gdański Klub Żeglarski
70 POL 2007Jakub Darkowski
M
2008-12-30
11
SSW MOS Iława
71 POL 2008Maciej Kasprzak
M
2008-07-08
11
SSW MOS Iława
72 POL 2022Iwo Dudek
M
2009-02-01
10
YKP Gdynia
73 POL 2023Jakub Szurko
M
2008-10-01
11
KSW Baltic Dziwnów
74 POL 2027Wiktor Przeździecki
M
2008-04-22
11
KS Spójnia Warszawa
75 POL 2032Mateusz Kundzier
M
2008-06-16
11
Gdański Klub Żeglarski
76 POL 2035Piotr Muchlado
M
2008-06-06
11
Opti CWM Gdynia
77 POL 2037Paweł Łoboda
M
2008-04-17
11
OPTI CWM Gdynia
78 POL 2051Miłosz Rubinkowski
M
2009-04-17
10
ĶW LOK Garland Gliwice
79 POL 2072Stanisław Nadolski
M
2009-02-22
10
SSW MOS Iława
80 POL 2076Ignacy Kalinowski
M
2009-10-31
10
JKW Poznań
81 POL 2078Stanisław Ługowski
M
2008-11-25
11
WTW Warszawa
82 POL 2079Maurycy Odejewski
M
2009-05-24
10
CHKŻ Chojnice
83 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
M
2008-11-20
11
OPTI CWM Gdynia
84 POL 2089Norbert Herba
M
2010-07-29
9
YK Stal Gdynia
85 POL 2090Piotr Grendziak
M
2008-09-02
11
TS Kuźnia Rybnik
86 POL 2100Hubert Matz
M
2008-06-18
11
KS Spójnia Warszawa
87 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
M
2008-02-17
11
KS Spójnia Warszawa
88 POL 2120Maksymilian Luto
M
2008-08-24
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
89 POL 2126Alexandre Vidal
M
2008-02-12
11
WTW Warszawa
90 POL 2139Jan Mucharski
M
2009-11-26
10
YKP Gdynia
91 POL 2147Kacper Michalski
M
2008-02-06
11
KS Nysa
92 POL 2151Jan Rohde
M
2008-01-03
11
SSW MOS Iława
93 POL 2155Jan Wilk
M
2010-12-27
9
SSW MOS Iława
94 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
M
2010-01-06
9
Giżycka Grupa Regatowa
95 POL 2171Michał Ciechanowicz
M
2008-04-26
11
Giżycka Grupa Regatowa
96 POL 2194Maciej Dudek
M
2008-04-16
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
97 POL 2197Nathan Vidal
M
2009-03-28
10
WTW Warszawa
98 POL 2201Stanisław Wróblewski
M
2010-02-20
9
WTW Warszawa
99 POL 2212Mateusz Graczyk
M
2008-10-06
11
CSW OPTY USTKA
100 POL 2220Bartosz Żmudziński
M
2008-01-02
11
MKŻ Żnin
101 POL 2222Karol Stachowski
M
2009-05-04
10
Gdański Klub Żeglarski
102 POL 2225Maksymilian Kleszcz
M
2008-08-14
11
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
103 POL 2226Tymon Mielnikiewicz
M
2008-03-12
11
Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
104 POL 2270Piotr Kosowski
M
2008-07-16
11
YKP Gdynia
105 POL 2723Radosław Dudkiewicz
M
2009-05-05
10
LKS Charzykowy
106 POL 3006Jakub Dębiński
M
2009-08-07
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
107 POL 3407Jan Konkol
M
2008-03-18
11
YKP Gdynia
108 POL 3422Mateusz Kozłowski
M
2008-01-07
11
Olsztyński Klub Żeglarski
109 POL 3425Maksymilian Malec
M
2008-03-27
11
Opti CWM Gdynia
110 POL 3443Aleksander Kolman
M
2008-07-27
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
111 POL 4708Kamil Roman
M
2011-10-07
8
Gdański Klub Żeglarski
112 POL 12201Jan Sawicki
M
2008-04-15
11
JKW Poznań
113 POL 20901Juliusz Reszka
M
2009-09-29
10
MKŻ Arka Gdynia