Podział na grupy obowiązujący w dniu: 23-08-2019 OPTIMIST CH
powered by
Data modyfikacji: 00:00 23-08-2019

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 POL 7Karol RakSEJK Pogoń Szczecin
2 POL 11Gustaw OlejniczakKS Dobra Marina
3 POL 13Aleksander NowakowskiKS Dobra Marina
4 POL 93TOMASZ MIESZCZANKINM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
5 POL 133Wojtek WójcikTs Kuźnia Rybnik
6 POL 333Michał SkawińskiK. S. Spójnia Warszawa
7 POL 479Filip HARASIMOWICZ -KRYSZTOFIAKUKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO
8 POL 910Bruno Wdowiak KS Spójnia Warszawa
9 POL 922Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin
10 POL 932Jakub RusiniakNauticus Yacht Club Olsztyn
11 POL 1018Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice
12 POL 1237SZYMON RUBANOWICZJACHT KLUB KOSZALIN
13 POL 1244Piotr HarnaszTs 'Kuźnia" Rybnik
14 POL 1284Jan PsiukTs Kuźnia Rybnik
15 POL 1307Bartosz PeczkaMKŻ Żnin
16 POL 1325WOJTEK GRONEKJACHT KLUB KOSZALIN
17 POL 1404Paweł ŁopuszkoMKŻR Marina Hotele Szczecin
18 POL 1506Tomasz Obecny KS Centrum Żeglarskie Szczecin
19 POL 1525Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa
20 POL 1570Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa
21 POL 1593Rafał Balicki CHKŻ Chojnice
22 POL 1622Stanisław Cholewicki JKW Poznań
23 POL 1645Andrzej Nycz JKW Poznań
24 POL 1728Jan Kamieński JKW Poznań
25 POL 1735Bartosz DyniaMKŻ Żnin
26 POL 1750Filip Nosol CHKŻ Chojnice
27 POL 1766Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa
28 POL 1772Witold SafijanMKŻ Żnin
29 POL 1799Iwo BarańskiAZS UW Warszawa
30 POL 1801Oskar Wielczyk SSW MOS Iława
31 POL 1862Saturnin SmółkaAZS UW Warszawa
32 POL 1867Jan Klinicki SSW MOS Iława
33 POL 1880Mikołaj BujalskiNauticus Yacht Club Olsztyn
34 POL 1884Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów
35 POL 1888Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów
36 POL 1908Jan Szerling KS Spójnia Warszawa
37 POL 1917Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
38 POL 2001Oskar Sylka YKP Gdynia
39 POL 2008Maciej Kasprzak SSW MOS Iława
40 POL 2023Jakub Szurko KSW Baltic Dziwnów
41 POL 2024Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW
42 POL 2032Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia
43 POL 2041Filip Jarosiewicz YKP Gdynia
44 POL 2048Igor MirowskiAZS UW Warszawa
45 POL 2090Piotr GrendziakTS Kuźnia Rybnik
46 POL 2114Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice
47 POL 2119Karol GajTS Kuźnia Rybik
48 POL 2122Kajetan SteinUKS YACHT CLUB SŁAWA
49 POL 2191Jan KarnowskiK, S, Spójnia Warszawa
50 POL 2194Maciej DudekNauticus Yacht Club Olsztyn
51 POL 2203Michał KarnacewiczNauticus Yacht Club Olsztyn
52 POL 2209Filip RostekNauticus Yacht Club Olsztyn
53 POL 2212Mateusz Graczyk CSW OPTY USTKA
54 POL 2220Bartosz ŻmudzińskiMKŻ Żnin
55 POL 3409Bartosz Bilicki SSW MOS Iława
56 POL 4112Jan Zamojski YKP Gdynia
57 POL 6708Szymon GóralskiSEJK Pogoń Szczecin
58 POL 7575Jakub CHUDYKUKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO
59 POL 8114Piotr WójcikSEJK Pogoń Szczecin
60 POL 11664Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów
61 POL 15861ANDRZEJ GROCHALUKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO
62 POL 20411Bartosz PlutaSEJK Pogoń Szczecin