WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 2117Alicja Tutkowska
14
YKP Gdynia9,012132(12)
2 POL 1175Alicja Dampc
13
CHKŻ Chojnice18,0(10)17613
3 POL 2007Alicja Michalewska
14
SSW MOS Iława23,07(12)2545
4 POL 2034Natasha Anolik
15
OPTI CWM GDYNIA25,0(13)36961
5 POL 1883Aleksandra Bobrowska
14
UKS Barnim Goleniów25,06541(12)9
6 POL 1963Zofia Prądzyńska
13
CHKŻ Chojnice32,0114312(15)2
7 POL 1945Zuzanna Zielińska
15
MKŻ Żnin35,097(14)2314
8 POL 1523Olga Wietek
13
YK Stal Gdynia35,0213587(20)
9 POL 1611Matylda Brelińska
15
MKŻ Żnin38,039(13)4913
10 POL 1376Justyna Jurkowska
15
MKŻ Żnin39,0410(16)1087
11 POL 1669Natalia Chojnowska
14
SSW MOS Iława43,0(14)8911510
12 POL 2634Angelina Zubel
15
MKŻ Żnin61,05(ufd)10161119
13 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZ
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO63,0151417710(24)
14 POL 2204Aleksandra Zybert
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn66,0(21)611201316
15 POL 1942Alicja Żuber
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn67,01711(20)17184
16 POL 111MAJA HARASIMOWICZ -KRYSZTOFIAK
12
UKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO70,012161215(21)15
17 POL 1007HANNA KOZŁOWSKA
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO75,0819211314(25)
18 POL 603Matylda Ferenc
14
TS Kuźnia Rybnik76,019188(24)238
19 POL 873Nina Mirowska
13
AZS UW Warszawa89,020(ufd)2221206
20 POL 1957Lena Kaczmarek
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 89,01617(25)231617
21 POL 1628Iga Dębecka-Strzyżewska
13
AZS UW Warszawa90,023151922(24)11
22 POL 1910Pola Wdowiak
13
KS Spójnia Warszawa93,0(24)2015182218
23 POL 1601MAJA STORMANN
14
UKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO93,018(21)18191721
24 POL 884Zuzanna Sawicka
14
UKS Barnim Goleniów105,025(ufd)24141923
25 POL 2028INKA KOZA
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO119,0(26)2323252622
26 POL 374Zofia Franecka
13
SEJK Pogoń Szczecin128,0(27)2426262527
27 POL 51Oliwia Pietkiewicz
12
Klub Sportowy Dobra Marina129,0(28)2227272726
28 POL 1332Alicja Łozińska
13
KS Spójnia Warszawa131,02225282828(ufd)

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 2041Filip Jarosiewicz
15
YKP Gdynia13,0146(10)2
2 POL 1750Filip Nosol
14
CHKŻ Chojnice20,07148(23)
3 POL 1884Oskar Sawicki
15
UKS Barnim Goleniów22,0(11)11218
4 POL 1018Antoni Lipiński
15
CHKŻ Chojnice22,0627(11)7
5 POL 333Michał Skawiński
14
K. S. Spójnia Warszawa29,039152(24)
6 POL 4112Jan Zamojski
15
YKP Gdynia33,0(16)141513
7 POL 2008Maciej Kasprzak
13
SSW MOS Iława38,020314(35)1
8 POL 2209Filip Rostek
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn41,025(34)331
9 POL 1917Filip Marjański
14
KS AZS AWFiS Gdańsk41,0(22)22595
10 POL 1801Oskar Wielczyk
14
SSW MOS Iława44,0121511(21)6
11 POL 2024Michał Jaroszek
15
KSW BALTIC DZIWNÓW47,04(44)28123
12 POL 2114Tymon Wiatrowski
15
CHKŻ Chojnice50,01413(46)617
13 POL 3409Bartosz Bilicki
14
SSW MOS Iława57,01318(31)719
14 POL 1867Jan Klinicki
14
SSW MOS Iława59,08(54)162015
15 POL 1880Mikołaj Bujalski
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn69,021(38)81327
16 POL 2191Jan Karnowski
15
K, S, Spójnia Warszawa72,015(55)301611
17 POL 20411Bartosz Pluta
14
SEJK Pogoń Szczecin75,0248(55)1429
18 POL 2212Mateusz Graczyk
13
CSW OPTY USTKA75,018(ufd)133014
19 POL 1799Iwo Barański
15
AZS UW Warszawa78,01726(27)269
20 POL 1645Andrzej Nycz
15
JKW Poznań78,092318(29)28
21 POL 2023Jakub Szurko
13
KSW Baltic Dziwnów79,0(bfd)1041244
22 POL 133Wojtek Wójcik
13
TS Kuźnia Rybnik81,02516(39)436
23 POL 8114Piotr Wójcik
14
SEJK Pogoń Szczecin81,01931(38)1912
24 POL 2220Bartosz Żmudziński
13
MKŻ Żnin82,02712(36)2518
25 POL 1325WOJTEK GRONEK
15
JACHT KLUB KOSZALIN84,010212627(34)
26 POL 932Jakub Rusiniak
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn89,0(bfd)32103116
27 POL 922Jakub Podgórny
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 91,0(dnc)dnc31510
28 POL 2203Michał Karnacewicz
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn92,03761732(40)
29 POL 1307Bartosz Peczka
14
MKŻ Żnin93,0232519(28)26
30 POL 1593Rafał Balicki
14
CHKŻ Chojnice101,030292022(32)
31 POL 479Filip HARASIMOWICZ -KRYSZTOFIAK
14
UKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO103,0dne712(39)21
32 POL 1728Jan Kamieński
15
JKW Poznań104,054821(52)30
33 POL 15861ANDRZEJ GROCHAL
14
UKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO108,0(39)17253333
34 POL 2194Maciej Dudek
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn109,0(bfd)19232344
35 POL 2119Karol Gaj
14
TS Kuźnia Rybnik110,03120(47)3425
36 POL 1735Bartosz Dynia
12
MKŻ Żnin119,03230(45)3720
37 POL 1888Stanisław Maik
15
UKS Barnim Goleniów124,045(49)401722
38 POL 1766Jan Muszyński
14
KS Spójnia Warszawa124,028342438(42)
39 POL 2032Fabian Kocięda
14
OPTI CWM Gdynia129,0(bfd)ufd91839
40 POL 2048Igor Mirowski
15
AZS UW Warszawa136,043(45)223635
41 POL 2090Piotr Grendziak
13
TS Kuźnia Rybnik138,026274441(45)
42 POL 2122Kajetan Stein
14
UKS YACHT CLUB SŁAWA150,0(47)28424337
43 POL 1244Piotr Harnasz
12
TS Kuźnia Rybnik151,0(41)35354041
44 POL 1284Jan Psiuk
13
TS Kuźnia Rybnik157,029(dnc)334253
45 POL 1570Antoni Brzozowski
12
KS Spójnia Warszawa159,0464332(47)38
46 POL 1525Józef Krasowski
12
KS Spójnia Warszawa163,0(bfd)40294450
47 POL 1622Stanisław Cholewicki
14
JKW Poznań168,0(bfd)37434543
48 POL 1862Saturnin Smółka
14
AZS UW Warszawa169,04224(57)4657
49 POL 2001Oskar Sylka
13
YKP Gdynia176,03442(51)4951
50 POL 7Karol Rak
14
SEJK Pogoń Szczecin178,03646(48)4848
51 POL 1772Witold Safijan
12
MKŻ Żnin180,038394954(55)
52 POL 7575Jakub CHUDYK
12
UKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO182,0353653(59)58
53 POL 11664Kamil Nadolny
13
UKS Barnim Goleniów183,03350(52)5149
54 POL 1506Tomasz Obecny
15
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 184,0495137(53)47
55 POL 13Aleksander Nowakowski
13
KS Dobra Marina193,0(bfd)41505052
56 POL 1237SZYMON RUBANOWICZ
14
JACHT KLUB KOSZALIN195,0404754(55)54
57 POL 6708Szymon Góralski
13
SEJK Pogoń Szczecin198,04452(56)5646
58 POL 1908Jan Szerling
14
KS Spójnia Warszawa209,0(bfd)33dnc5756
59 POL 910Bruno Wdowiak
12
KS Spójnia Warszawa218,0485358(60)59
60 POL 1404Paweł Łopuszko
13
MKŻR Marina Hotele Szczecin223,050565958(60)
61 POL 93TOMASZ MIESZCZANKIN
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO252,0(dnc)dncdncdncdnc
62 POL 11Gustaw Olejniczak
-
KS Dobra Marina1252,0(dnc)dncdncdncdnc