Mistrzostwa PSKO do lat 13

Szczecin, jez. Dąbie

LISTA STARTOWA

  • OPP DZ
  • OPP CH

Lista startowa: OPTIMIST DZ 28
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 51Oliwia Pietkiewicz
K
2009-10-14
11
Klub Sportowy Dobra Marina
2 POL 111MAJA HARASIMOWICZ -KRYSZTOFIAK
K
2009-11-29
11
UKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO
3 POL 374Zofia Franecka
K
2008-06-01
12
SEJK Pogoń Szczecin
4 POL 603Matylda Ferenc
K
2007-12-07
13
Ts 'Kuźnia" Rybnik
5 POL 873Nina Mirowska
K
2008-05-21
12
AZS UW Warszawa
6 POL 884Zuzanna Sawicka
K
2007-12-15
13
UKS Barnim Goleniów
7 POL 1007HANNA KOZŁOWSKA
K
2007-03-31
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
8 POL 1175Alicja Dampc
K
2008-07-28
12
CHKŻ Chojnice
9 POL 1332Alicja Łozińska
K
2008-08-16
12
KS Spójnia Warszawa
10 POL 1376Justyna Jurkowska
K
2006-04-08
14
MKŻ Żnin
11 POL 1523Olga Wietek
K
2008-03-10
12
YK Stal Gdynia
12 POL 1601MAJA STORMANN
K
2007-01-16
13
UKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO
13 POL 1611Matylda Brelińska
K
2006-08-04
14
MKŻ Żnin
14 POL 1628Iga Dębecka-Strzyżewska
K
2008-02-21
12
AZS UW Warszawa
15 POL 1669Natalia Chojnowska
K
2007-03-10
13
SSW MOS Iława
16 POL 1883Aleksandra Bobrowska
K
2007-01-04
13
UKS Barnim Goleniów
17 POL 1910Pola Wdowiak
K
2008-05-09
12
KS Spójnia Warszawa
18 POL 1942Alicja Żuber
K
2006-10-09
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
19 POL 1945Zuzanna Zielińska
K
2006-04-25
14
MKŻ Żnin
20 POL 1957Lena Kaczmarek
K
2008-02-25
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
21 POL 1963Zofia Prądzyńska
K
2008-01-20
12
CHKŻ Chojnice
22 POL 2007Alicja Michalewska
K
2007-01-16
13
SSW MOS Iława
23 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZ
K
2007-01-29
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
24 POL 2028INKA KOZA
K
2007-11-26
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
25 POL 2034Natasha Anolik
K
2006-05-02
14
OPTI CWM GDYNIA
26 POL 2117Alicja Tutkowska
K
2007-10-06
13
YKP Gdynia
27 POL 2204Aleksandra Zybert
K
2007-02-06
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
28 POL 2634Angelina Zubel
K
2006-10-21
14
MKŻ Żnin

Lista startowa: OPTIMIST CH 62
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko K Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 7Karol Rak
M
2007-03-08
13
SEJK Pogoń Szczecin
2 POL 11Gustaw Olejniczak
M
2019-07-19
-
KS Dobra Marina
3 POL 13Aleksander Nowakowski
M
2008-11-20
12
KS Dobra Marina
4 POL 93TOMASZ MIESZCZANKIN
M
2007-12-16
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
5 POL 133Wojtek Wójcik
M
2008-09-18
12
Ts Kuźnia Rybnik
6 POL 333Michał Skawiński
M
2007-05-12
13
K. S. Spójnia Warszawa
7 POL 479Filip HARASIMOWICZ -KRYSZTOFIAK
M
2007-04-13
13
UKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO
8 POL 910Bruno Wdowiak
M
2009-11-06
11
KS Spójnia Warszawa
9 POL 922Jakub Podgórny
M
2008-02-07
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
10 POL 932Jakub Rusiniak
M
2007-08-10
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11 POL 1018Antoni Lipiński
M
2006-01-07
14
CHKŻ Chojnice
12 POL 1237SZYMON RUBANOWICZ
M
2007-11-22
13
JACHT KLUB KOSZALIN
13 POL 1244Piotr Harnasz
M
2009-11-05
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik
14 POL 1284Jan Psiuk
M
2008-10-26
12
Ts Kuźnia Rybnik
15 POL 1307Bartosz Peczka
M
2007-08-24
13
MKŻ Żnin
16 POL 1325WOJTEK GRONEK
M
2006-05-11
14
JACHT KLUB KOSZALIN
17 POL 1404Paweł Łopuszko
M
2008-01-01
12
MKŻR Marina Hotele Szczecin
18 POL 1506Tomasz Obecny
M
2006-06-24
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
19 POL 1525Józef Krasowski
M
2009-03-22
11
KS Spójnia Warszawa
20 POL 1570Antoni Brzozowski
M
2009-06-07
11
KS Spójnia Warszawa
21 POL 1593Rafał Balicki
M
2007-02-19
13
CHKŻ Chojnice
22 POL 1622Stanisław Cholewicki
M
2007-01-22
13
JKW Poznań
23 POL 1645Andrzej Nycz
M
2006-08-11
14
JKW Poznań
24 POL 1728Jan Kamieński
M
2006-04-26
14
JKW Poznań
25 POL 1735Bartosz Dynia
M
2009-06-17
11
MKŻ Żnin
26 POL 1750Filip Nosol
M
2007-01-25
13
CHKŻ Chojnice
27 POL 1766Jan Muszyński
M
2007-09-28
13
KS Spójnia Warszawa
28 POL 1772Witold Safijan
M
2009-01-30
11
MKŻ Żnin
29 POL 1799Iwo Barański
M
2006-11-12
14
AZS UW Warszawa
30 POL 1801Oskar Wielczyk
M
2007-10-17
13
SSW MOS Iława
31 POL 1862Saturnin Smółka
M
2007-03-12
13
AZS UW Warszawa
32 POL 1867Jan Klinicki
M
2007-07-05
13
SSW MOS Iława
33 POL 1880Mikołaj Bujalski
M
2006-12-30
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
34 POL 1884Oskar Sawicki
M
2006-06-15
14
UKS Barnim Goleniów
35 POL 1888Stanisław Maik
M
2006-08-21
14
UKS Barnim Goleniów
36 POL 1908Jan Szerling
M
2007-01-22
13
KS Spójnia Warszawa
37 POL 1917Filip Marjański
M
2007-06-02
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
38 POL 2001Oskar Sylka
M
2008-08-15
12
YKP Gdynia
39 POL 2008Maciej Kasprzak
M
2008-07-08
12
SSW MOS Iława
40 POL 2023Jakub Szurko
M
2008-10-01
12
KSW Baltic Dziwnów
41 POL 2024Michał Jaroszek
M
2006-06-15
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
42 POL 2032Fabian Kocięda
M
2007-02-06
13
OPTI CWM Gdynia
43 POL 2041Filip Jarosiewicz
M
2006-08-16
14
YKP Gdynia
44 POL 2048Igor Mirowski
M
2006-08-01
14
AZS UW Warszawa
45 POL 2090Piotr Grendziak
M
2008-09-02
12
TS Kuźnia Rybnik
46 POL 2114Tymon Wiatrowski
M
2006-08-16
14
CHKŻ Chojnice
47 POL 2119Karol Gaj
M
2007-02-23
13
TS Kuźnia Rybik
48 POL 2122Kajetan Stein
M
2007-08-14
13
UKS YACHT CLUB SŁAWA
49 POL 2191Jan Karnowski
M
2006-05-15
14
K, S, Spójnia Warszawa
50 POL 2194Maciej Dudek
M
2008-04-16
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
51 POL 2203Michał Karnacewicz
M
2007-04-19
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
52 POL 2209Filip Rostek
M
2006-09-26
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
53 POL 2212Mateusz Graczyk
M
2008-10-06
12
CSW OPTY USTKA
54 POL 2220Bartosz Żmudziński
M
2008-01-02
12
MKŻ Żnin
55 POL 3409Bartosz Bilicki
M
2007-01-05
13
SSW MOS Iława
56 POL 4112Jan Zamojski
M
2006-08-07
14
YKP Gdynia
57 POL 6708Szymon Góralski
M
2008-07-06
12
SEJK Pogoń Szczecin
58 POL 7575Jakub CHUDYK
M
2009-02-18
11
UKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO
59 POL 8114Piotr Wójcik
M
2007-02-15
13
SEJK Pogoń Szczecin
60 POL 11664Kamil Nadolny
M
2008-10-17
12
UKS Barnim Goleniów
61 POL 15861ANDRZEJ GROCHAL
M
2007-07-16
13
UKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO
62 POL 20411Bartosz Pluta
M
2007-11-06
13
SEJK Pogoń Szczecin