Mistrzostwa PSKO do lat 9

jez. Tarnobrzeskie

WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2177Weronika Grala
9
Giżycka Grupa Regatowa17,0(4)121111
2 POL 1817Emilia Paszek
9
KS AZS AWFiS Gdańsk212,02(3)12322
3 POL 2116Alicja Saj
9
YK Stal Gdynia319,0126(ocs)253
4 POL 2031Ida Kocięda
9
OPTI CWM Gdynia427,0553(ocs)464
5 POL 1245Aleksandra Matz
9
KS Spójnia Warszawa537,031048(14)39
6 POL 1284Magdalena Psiuk
9
TS Kuźnia Rybnik640,07694(11)77
7 POL 1281Klara Malec
9
OPTI CWM Gdynia742,0898674(10)
8 POL 1712Zofia Kuszewska
9
Giżycka Grupa Regatowa845,0(18)81136116
9 POL 603Amelia Ferenc
9
TS Kuźnia Rybnik945,0124(14)51095
10 POL 1765Emilia Brdulak
8
KS Spójnia Warszawa1047,06710(12)5811
11 POL 24Julia Agnieszczak
9
SSW MOS Iława1160,013(19)7148108
12 POL 1899Julia Szklarska
9
UKS WIKING Zarzecze1269,01413137913(15)
13 POL 1997Jolanta Siwek
9
KŻ Horn Kraków1369,01011121113(14)12
14 POL 142Ewa Bańbura
9
UKS FIR Warszawa1483,091459(ocs)ocsocs
15 POL 1746Natalia Gąsienica-Wawrytko
8
Klub Sportowy Wiaterni1584,01116151316(17)13
16 POL 1363Antonina Dziekańska
8
Giżycka Grupa Regatowa1685,0(17)171710121217
17 POL 1423Dominika Kluczka
9
UKS Bryg Wrocław1787,01512161515(18)14
18 POL 12741Elżbieta Psiuk
8
TS Kuźnia Rybnik18104,01918(20)17181616
19 POL 1873Maja Marczak
9
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg19106,0(21)211916171518
20 POL 42Aleksandra Bańbura
7
UKS FIR Warszawa20109,0(20)151819191919
21 POL 1274Blanka Mrugalska
8
TS Kuźnia Rybnik21116,01620(dnc)18202121
22 POL 1324Maja Ferenc
6
TS Kuźnia Rybnik22128,02222(dnc)dns212020

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 CZE 844František Burda
9
JK Česká Lípa16,0314(5)224
2 POL 1127Mateusz Piskorz
9
KŻ Horn Kraków25,0(12)711637
3 CZE 828Patrick Štafa
9
Moravský Yacht Klub28,0(9)364843
4 POL 122Kajetan Liszewski
9
OPTI CWM Gdynia31,0(16)9361012
5 POL 2083Konrad Czech
9
OPTI CWM Gdynia35,042587(9)9
6 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
9
Giżycka Grupa Regatowa37,01(14)1210158
7 POL 1834Mikołaj Łukasik
9
Uks Żegluj Lublin39,0287(13)4612
8 POL 1200Piotr Sołtysiak
9
CHKŻ Chojnice40,011483311(14)
9 POL 859Marcel Stolarski
9
UKS FIR Warszawa47,014152213(17)1
10 POL 1674Adam Pakulski
9
Olsztyński Klub Żeglarski53,0569(16)111210
11 POL 2089Norbert Herba
9
YK Stal Gdynia54,081110(14)9106
12 POL 744Olaf Michta
9
UKS Zalew Kielce57,0651595(20)17
13 POL 1470Maksymilian Kajdy
9
UKS FIR Warszawa63,07121121(ocs)75
14 POL 4708Kamil Roman
8
Gdański Klub Żeglarski74,01510(16)7121515
15 POL 1596Szymon Mocarski
9
Stowarzyszenie Port Mechelinki79,0(19)131312141413
16 POL 1165Michał Krasowski
9
UKŻ Siódemka Białystok92,018181715168(20)
17 POL 3420Adam Aljabali
9
Uks Żegluj Lublin98,013201917(23)1811
18 POL 1075Ignacy Moritz
9
UKS FIR Warszawa105,01019181125(27)22
19 POL 1592Mikołaj Łoboda
9
OPTI CWM Gdynia105,020(21)2018151616
20 POL 102Grzegorz Górecki
9
TS Kuźnia Rybnik112,02123(24)19181318
21 POL 1985Hubert Kunc
9
Stowarzyszenie Port Mechelinki 119,01716(23)20222123
22 POL 2155Jan Wilk
9
SSW MOS Iława124,0222214(26)192225
23 POL 204Henryk Kalk
9
OPTI CWM Gdynia131,0271721272019(ocs)
24 POL 1187Marek Filipski
7
YK Stal Gdynia138,025242222(27)2619
25 POL 1973Antoni Wołosz
9
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg140,0262627(30)172321
26 POL 1391Marcel Waszkiewicz
8
Jacht Klub Nisko144,0242525242125(27)
27 POL 1204Wojciech Kluczniok
8
TS Kuźnia Rybnik155,02830(dnc)25242424
28 POL 1139Stanisław Tracz
7
MKS "DWÓJKA" WARSZAWA159,023(dnc)26232629dnc
29 POL 1292Franciszek Karmoliński
8
OPTI CWM Gdynia168,0(30)273029282826
30 POL 1749Aleksander Kożuchowski
8
Uks Żegluj Lublin172,02929282829(30)29
31 POL 1450Olaf Niziałkowski
8
UKS Bryg wrocław177,0(dnc)282931303128