Mistrzostwa PSKO do lat 9

jez. Tarnobrzeskie

LISTA STARTOWA

  • OPP DZ
  • OPP CH

Lista startowa: OPTIMIST DZ 22
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 24Julia Agnieszczak
K
2010-04-16
10
SSW MOS Iława
2 POL 42Aleksandra Bańbura
K
2012-03-25
8
UKS FIR Warszawa
3 POL 142Ewa Bańbura
K
2010-10-10
10
UKS FIR Warszawa
4 POL 603Amelia Ferenc
K
2010-06-08
10
TS Kuźnia Rybnik
5 POL 1245Aleksandra Matz
K
2010-10-06
10
KS Spójnia Warszawa
6 POL 1274Blanka Mrugalska
K
2011-12-20
9
TS Kuźnia Rybnik
7 POL 1281Klara Malec
K
2010-04-13
10
OPTI CWM Gdynia
8 POL 1284Magdalena Psiuk
K
2010-02-01
10
TS Kuźnia Rybnik
9 POL 1324Maja Ferenc
K
2013-04-18
7
TS Kuźnia Rybnik
10 POL 1363Antonina Dziekańska
K
2011-01-18
9
Giżycka Grupa Regatowa
11 POL 1423Dominika Kluczka
K
2010-07-13
10
UKS Bryg Wrocław
12 POL 1712Zofia Kuszewska
K
2010-01-20
10
Giżycka Grupa Regatowa
13 POL 1746Natalia Gąsienica-Wawrytko
K
2011-06-03
9
Klub Sportowy Wiaterni
14 POL 1765Emilia Brdulak
K
2011-02-23
9
KS Spójnia Warszawa
15 POL 1817Emilia Paszek
K
2010-10-15
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
16 POL 1873Maja Marczak
K
2010-05-29
10
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
17 POL 1899Julia Szklarska
K
2010-03-10
10
UKS WIKING Zarzecze
18 POL 1997Jolanta Siwek
K
2010-02-26
10
KŻ Horn Kraków
19 POL 2031Ida Kocięda
K
2010-07-08
10
OPTI CWM Gdynia
20 POL 2116Alicja Saj
K
2010-08-01
10
YK Stal Gdynia
21 POL 2177Weronika Grala
K
2010-03-16
10
Giżycka Grupa Regatowa
22 POL 12741Elżbieta Psiuk
K
2011-07-09
9
TS Kuźnia Rybnik

Lista startowa: OPTIMIST CH 31
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko K Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 CZE 828Patrick Štafa
M
2010-05-29
10
Moravský Yacht Klub
2 CZE 844František Burda
M
2010-04-22
10
JK Česká Lípa
3 POL 102Grzegorz Górecki
M
2010-07-01
10
TS Kuźnia Rybnik
4 POL 122Kajetan Liszewski
M
2010-07-26
10
OPTI CWM Gdynia
5 POL 204Henryk Kalk
M
2010-01-30
10
OPTI CWM Gdynia
6 POL 744Olaf Michta
M
2010-04-15
10
UKS Zalew Kielce
7 POL 859Marcel Stolarski
M
2010-04-28
10
UKS FIR Warszawa
8 POL 1075Ignacy Moritz
M
2010-10-02
10
UKS FIR Warszawa
9 POL 1127Mateusz Piskorz
M
2010-11-01
10
KŻ Horn Kraków
10 POL 1139Stanisław Tracz
M
2012-04-22
8
MKS "Dwójka" Warszawa
11 POL 1165Michał Krasowski
M
2010-10-07
10
UKŻ Siódemka Białystok
12 POL 1187Marek Filipski
M
2012-04-05
8
YK Stal Gdynia
13 POL 1200Piotr Sołtysiak
M
2010-07-10
10
CHKŻ Chojnice
14 POL 1204Wojciech Kluczniok
M
2011-08-13
9
TS Kuźnia Rybnik
15 POL 1292Franciszek Karmoliński
M
2011-09-30
9
OPTI CWM Gdynia
16 POL 1391Marcel Waszkiewicz
M
2011-11-14
9
Jacht Klub Nisko
17 POL 1450Olaf Niziałkowski
M
2011-04-30
9
UKS Bryg wrocław
18 POL 1470Maksymilian Kajdy
M
2010-02-07
10
UKS FIR Warszawa
19 POL 1592Mikołaj Łoboda
M
2010-10-03
10
OPTI CWM Gdynia
20 POL 1596Szymon Mocarski
M
2010-03-18
10
Stowarzyszenie Port Mechelinki
21 POL 1674Adam Pakulski
M
2010-10-14
10
Olsztyński Klub Żeglarski
22 POL 1749Aleksander Kożuchowski
M
2011-06-13
9
Uks Żegluj Lublin
23 POL 1834Mikołaj Łukasik
M
2010-07-23
10
Uks Żegluj Lublin
24 POL 1973Antoni Wołosz
M
2010-06-12
10
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
25 POL 1985Hubert Kunc
M
2010-07-05
10
Stowarzyszenie Port Mechelinki
26 POL 2083Konrad Czech
M
2010-02-08
10
OPTI CWM Gdynia
27 POL 2089Norbert Herba
M
2010-07-29
10
YK Stal Gdynia
28 POL 2155Jan Wilk
M
2010-12-27
10
SSW MOS Iława
29 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
M
2010-01-06
10
Giżycka Grupa Regatowa
30 POL 3420Adam Aljabali
M
2010-07-02
10
Uks Żegluj Lublin
31 POL 4708Kamil Roman
M
2011-01-01
9
Gdański Klub Żeglarski