Fleet assignment for 15-09-2019 OPTIMIST A
powered by
Last update: 00:00 14-09-2019

  SAIL # Fleet: SAILOR Club
1 CZE 8
OPP - BRONZE
Barbora ValenovaJK Olomouc
2 CZE 38
OPP - BRONZE
Jindrich KalabVS Duchcov
3 CZE 45
OPP - EMERALD
Tereza PtáčkováYC Velké Dářko
4 CZE 65
OPP - EMERALD
Markéta PtáčkováYC Velké Dářko
5 CZE 318
OPP - EMERALD
Karolina HejnovaYCBO
6 CZE 412
OPP - BRONZE
Vojtěch TlapákYC SK Štětí
7 CZE 615
OPP - EMERALD
Matyas RazaVS Duchcov
8 CZE 703
OPP - EMERALD
Liliana DymákováYC Vysoké Mýto
9 CZE 714
OPP - EMERALD
Matyáš DymákYC Vysoké Mýto
10 CZE 769
OPP - SILVER
Jeremias PrikrylLS Kromeriz
11 CZE 809
OPP - SILVER
Kristýna FlosmanováTJ Jiskra Třeboň
12 CZE 812
OPP - SILVER
Ondřej ŠindelkaMYK
13 CZE 817
OPP - SILVER
Lukas KrausJK Ceska Lipa
14 CZE 819
OPP - BRONZE
Beata DokoupilovaJachtklub Brno
15 CZE 827
OPP - SILVER
Zuzana TlapákováYC SK Štětí
16 CZE 828
OPP - EMERALD
Patrick ŠtafaMoravský Yacht Klub
17 CZE 834
OPP - BRONZE
Linda DokoupilovaJachtklub Brno
18 CZE 836
OPP - BRONZE
Adela RabasovaYC Jezero Hlucin
19 CZE 843
OPP - EMERALD
Karolína LojkováJK Černá v Pošumaví
20 CZE 844
OPP - EMERALD
Frantisek BurdaJacht klub Ceska Lipa
21 CZE 858
OPP - GOLD
Adam JarošMYK
22 GER 1006
OPP - SILVER
Marleen RachmannSeglergemeinschaft Lohheider See e.V.
23 GER 1007
OPP - SILVER
Levian BuescherDSCU
24 GER 1011
OPP - GOLD
Xaver SchwarzCyc
25 GER 1014
OPP - BRONZE
Skipp FrahmBerliner Yachtclub
26 GER 1065
OPP - SILVER
Helene RopohlMühlenberger Segelclub
27 GER 1090
OPP - SILVER
Mathilda SchäferMünchner Yacht Club
28 GER 1103
OPP - GOLD
Reamonn TheinerSSV von 1894
29 GER 1112
OPP - GOLD
Mic MohrPWV
30 GER 1130
OPP - SILVER
Theodor GoedeMuehlenberger Segelclub
31 GER 1139
OPP - BRONZE
Max Jasper JahnSCA 1921 e.V.
32 GER 1169
OPP - EMERALD
Emma MahnkeRsvm
33 GER 1200
OPP - BRONZE
Elina SeitzNRV
34 GER 1214
OPP - SILVER
Leif KaehlerNorddeutscher Regatta Verein
35 GER 1230
OPP - SILVER
Finn MeichleWürttemberger Yachtclub
36 GER 1259
OPP - GOLD
Eddy Theodor Von BülowPYC
37 GER 1277
OPP - GOLD
Moritz WagnerDTYC
38 GER 1280
OPP - GOLD
Beeke SeggerBlankeneser Segelclub
39 GER 1287
OPP - SILVER
Lysander WinterNRV
40 GER 1300
OPP - GOLD
Constantin BötschBYC
41 GER 1311
OPP - SILVER
Till BergmannMSC
42 GER 1312
OPP - SILVER
Annabelle KnoopPotsdamer Yacht Club
43 GER 1318
OPP - BRONZE
Leif ThornsMühlenberger Segel Club
44 GER 1375
OPP - EMERALD
Anna BuchlerBerliner Yacht-Club
45 GER 1391
OPP - GOLD
Tim KrauseDTYC
46 GER 1397
OPP - SILVER
Liska KeimSVS/VSaW
47 GER 1412
OPP - GOLD
Leon JostWürttembergischer Yachtclub
48 GER 1414
OPP - GOLD
Caspar ILGENSTEINMuehlenberger Segel-Club
49 GER 1415
OPP - GOLD
Bo BertholdPWV
50 GER 1416
OPP - GOLD
Carl KrauseRSC92
51 GER 1417
OPP - GOLD
Severin GerickeCYC
52 GER 1418
OPP - GOLD
Fiene ArpWarnemünder Segel-Club
53 GER 1419
OPP - SILVER
Esther RodenhausenMühlenberger Segel Club e. V.
54 GER 1421
OPP - BRONZE
Bastian WeberChiemsee Yacht Club
55 GER 1428
OPP - GOLD
David BuchlerBerliner Yacht-Club
56 GER 1450
OPP - SILVER
Eleonora RöpkeSGS Schwielochsee
57 GER 1453
OPP - BRONZE
Paula KiesewalterBYC
58 GER 1470
OPP - SILVER
Paul SiggeETUF
59 GER 1477
OPP - GOLD
Philipp RiedelBerliner Yacht Club
60 GER 1484
OPP - GOLD
Theodor SchwanebeckRSVM
61 GER 1498
OPP - GOLD
Hans HaberlandSegel Club Ahoi Berlin
62 GER 1512
OPP - SILVER
Leonie BoeckerPotsdamer Yacht Club
63 GER 11278
OPP - BRONZE
Lara ProkopBYC
64 GER 12826
OPP - BRONZE
Moritz BorowiakSchweriner Segler Verein von 1894
65 GER 13390
OPP - BRONZE
Jonathan BehnkeSCA
66 GER 13407
OPP - BRONZE
Noel Jonas TheinerSSV von 1894
67 GER 13513
OPP - BRONZE
Linjo KöbischBerliner Yacht-Club
68 GER 13601
OPP - EMERALD
Lorenz HackbuschRSVM
69 GER 13602
OPP - SILVER
Joris LeiskauRSVM
70 GER 13623
OPP - SILVER
Pauline HöpfnerBerliner Yacht-Club
71 GER 13638
OPP - EMERALD
Maximilian PinckFürstenberger Yachtclub, BG006
72 ITA 8514
OPP - BRONZE
Christian ScudelariFraglia vela riva
73 ITA 8572
OPP - GOLD
Edoardo BrighentiFraglia Vela Malcesine
74 ITA 9101
OPP - GOLD
Lorenzo GhirottiFraglia Vela Malcesine
75 ITA 9117
OPP - BRONZE
Victoria DemurtasFraglia Vela Riva
76 ITA 9217
OPP - GOLD
Alex DemurtasFraglia Vela Riva
77 ITA 9299
OPP - SILVER
Davide ChemasiFraglia Vela Malcesine
78 ITA 9321
OPP - SILVER
Giovanni BedoniFraglia vela riva del garda
79 LTU 323
OPP - EMERALD
Jonas StulginskasBangputys
80 LTU 450
OPP - BRONZE
Rokas GolubovasKSM Bangputys
81 LTU 451
OPP - EMERALD
Asta AperaviciuteKSM Bangputys
82 LTU 452
OPP - BRONZE
Domas JanciukasKSM Bangputys
83 LTU 455
OPP - EMERALD
Rokas GermanaviciusKSM Bangputys
84 LTU 465
OPP - EMERALD
Tadas LukoseviciusKSM Bangputys
85 LTU 545
OPP - BRONZE
Marius AntanaviciusKSM Bangputys
86 LTU 589
OPP - EMERALD
Mingailė PlučaitėBangputys
87 LTU 590
OPP - BRONZE
Rokas RimšaBangputys
88 LTU 595
OPP - EMERALD
Justas RudminasBangputys
89 LTU 865
OPP - EMERALD
Jonas TarutaBangpuyys
90 LTU 900
OPP - EMERALD
Jokubas CeplaKSM Bangputys
91 LTU 1050
OPP - BRONZE
Adomas DumbliauskasBangputys
92 LTU 1926
OPP - EMERALD
Tautvydas BuožiusBangputys
93 NOR 4046
OPP - GOLD
Vetle StoenNesodden Seilforening
94 NOR 4047
OPP - GOLD
Philip ForslundNesodden Seilforening
95 POL 7
OPP - EMERALD
Karol RakSEJK Pogoń Szczecin
96 POL 13
OPP - EMERALD
Aleksander NowakowskiKS Dobra Marina
97 POL 16
OPP - SILVER
Kasia WajdowskaKŻ Horn Kraków
98 POL 39
OPP - EMERALD
Maria Nycz JKW Poznań
99 POL 51
OPP - BRONZE
Hubert AdamówKS Dobra Marina
100 POL 53
OPP - EMERALD
Oliwia PietkiewiczKlub Sportowy Dobra Marina
101 POL 81
OPP - BRONZE
Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
102 POL 100
OPP - SILVER
Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia
103 POL 111
OPP - SILVER
Jakub LipowskiKN Lider Kraków
104 POL 151
OPP - BRONZE
Mikołaj MataczyńskiAZS Poznań
105 POL 191
OPP - EMERALD
Hubert StarońKŻ Horn Kraków
106 POL 333
OPP - GOLD
Michał "Kornik" Skawiński KS Spójnia Warszawa
107 POL 479
OPP - BRONZE
Filip Harasimowicz-Krzysztofiak KSW Baltic Dziwnów
108 POL 709
OPP - BRONZE
Jakub KuraśKŻ Horn Kraków
109 POL 907
OPP - BRONZE
Milena SiczekUks Żegluj Lublin
110 POL 920
OPP - GOLD
Maksymilian KruczyńskiAZS Poznań
111 POL 922
OPP - EMERALD
Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin
112 POL 927
OPP - EMERALD
Hubert Marciniak JKW Poznań
113 POL 1007
OPP - EMERALD
HANNA KOZŁOWSKAM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
114 POL 1018
OPP - GOLD
Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice
115 POL 1026
OPP - BRONZE
Jakub Gil CHKŻ Chojnice
116 POL 1049
OPP - BRONZE
Teresa ZawalŻMKS Poznań
117 POL 1050
OPP - SILVER
Szymon RossaŻMKS Poznań
118 POL 1084
OPP - EMERALD
Julia MaziarzKS Energetyk
119 POL 1114
OPP - EMERALD
Mikołaj CieślakUks Żegluj Lublin
120 POL 1140
OPP - SILVER
Aleksandra BoruckaAZS Poznań
121 POL 1151
OPP - SILVER
Alicja PrzybyłekAZS Poznań
122 POL 1175
OPP - BRONZE
Alicja Dampc CHKŻ Chojnice
123 POL 1193
OPP - BRONZE
Igor WierzbowskiKN Lider Kraków
124 POL 1283
OPP - BRONZE
Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
125 POL 1329
OPP - BRONZE
Gita van der VoortKŻ Horn Kraków
126 POL 1390
OPP - SILVER
Kacper MłodzianowskiAZS Poznań
127 POL 1438
OPP - SILVER
Zuzanna Borucka JKW Poznań
128 POL 1444
OPP - GOLD
Oskar Ponto YKP Gdynia
129 POL 1460
OPP - BRONZE
Aleksandra JakubowskaŻMKS Poznań
130 POL 1525
OPP - BRONZE
Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa
131 POL 1554
OPP - EMERALD
Tymon PrzyjemczakKS ZATOKA Puck
132 POL 1574
OPP - SILVER
Zofia PospiesznaAZS Poznań
133 POL 1586
OPP - EMERALD
Andrzej Grochal KSW Baltic Dziwnów
134 POL 1593
OPP - BRONZE
Rafał Balicki CHKŻ Chojnice
135 POL 1603
OPP - EMERALD
Tomasz ZadoraUks Żegluj Lublin
136 POL 1625
OPP - EMERALD
Sebastian SchmidtKS ZATOKA Puck
137 POL 1626
OPP - SILVER
Aleksander Ponto YKP Gdynia
138 POL 1644
OPP - SILVER
Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
139 POL 1645
OPP - SILVER
Andrzej Nycz JKW Poznań
140 POL 1655
OPP - EMERALD
Maciej CioczekUks Żegluj Lublin
141 POL 1665
OPP - BRONZE
Mateusz Kluczka YKP Gdynia
142 POL 1669
OPP - SILVER
Natalia Chojnowska SSW MOS Iława
143 POL 1670
OPP - BRONZE
Zuzanna ZasadaKS ZATOKA Puck
144 POL 1709
OPP - EMERALD
Hanna KusztejkoKŻ Horn Kraków
145 POL 1728
OPP - BRONZE
Jan Kamieński JKW Poznań
146 POL 1745
OPP - BRONZE
Adrian Majdosz UKS Barnim Goleniów
147 POL 1750
OPP - GOLD
Filip Nosol CHKŻ Chojnice
148 POL 1754
OPP - SILVER
Jan BorowiakKS Dobra Marina
149 POL 1758
OPP - SILVER
January Szczukowski CHKŻ Chojnice
150 POL 1766
OPP - EMERALD
Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa
151 POL 1780
OPP - SILVER
Szymon Kolka YKP Gdynia
152 POL 1798
OPP - BRONZE
Hanna Ługowska KS Spójnia Warszawa
153 POL 1799
OPP - GOLD
Iwo Reński YKP Gdynia
154 POL 1801
OPP - BRONZE
Oskar Wielczyk SSW MOS Iława
155 POL 1802
OPP - SILVER
Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia
156 POL 1804
OPP - EMERALD
Jakub Chudyk KSW Baltic Dziwnów
157 POL 1806
OPP - EMERALD
Maja Stormann KSW Baltic Dziwnów
158 POL 1817
OPP - BRONZE
Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
159 POL 1822
OPP - EMERALD
Maja Harasimowicz-Krzysztofiak KSW Baltic Dziwnów
160 POL 1827
OPP - GOLD
Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
161 POL 1829
OPP - SILVER
Stanisław Wojda JKW Poznań
162 POL 1865
OPP - GOLD
Paulina Rutkowska YKP Gdynia
163 POL 1868
OPP - GOLD
Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
164 POL 1871
OPP - EMERALD
Wojciech StefaniakŻMKS Poznań
165 POL 1879
OPP - SILVER
Igor Grzelak WTW Warszawa
166 POL 1880
OPP - BRONZE
Mikołaj BujalskiNauticus Yacht Club Olsztyn
167 POL 1882
OPP - SILVER
Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów
168 POL 1883
OPP - GOLD
Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów
169 POL 1884
OPP - GOLD
Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów
170 POL 1885
OPP - BRONZE
Anna Chomont UKS Barnim Goleniów
171 POL 1888
OPP - EMERALD
Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów
172 POL 1889
OPP - GOLD
Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
173 POL 1902
OPP - EMERALD
Mateusz KolbaKN Lider Kraków
174 POL 1903
OPP - GOLD
Tomasz Bendlewski YKP Gdynia
175 POL 1906
OPP - GOLD
Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa
176 POL 1914
OPP - EMERALD
Antonina LiroKŻ Horn Kraków
177 POL 1917
OPP - SILVER
Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
178 POL 1927
OPP - EMERALD
Mikołaj CzałbowskiNauticus Yacht Club Olsztyn
179 POL 1932
OPP - SILVER
Konrad Wlazłowski YKP Gdynia
180 POL 1936
OPP - BRONZE
Daniel ŁachaczKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
181 POL 1937
OPP - EMERALD
Maciej SzawkowskiKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
182 POL 1943
OPP - BRONZE
Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia
183 POL 1947
OPP - GOLD
Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice
184 POL 1950
OPP - GOLD
Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice
185 POL 1957
OPP - EMERALD
Lena KaczmarekKS Centrum Żeglarskie Szczecin
186 POL 1960
OPP - BRONZE
Miłosz Samek KS Centrum Żeglarskie Szczecin
187 POL 1963
OPP - SILVER
Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice
188 POL 1975
OPP - GOLD
Maja Kwiek KS Spójnia Warszawa
189 POL 1978
OPP - BRONZE
Kinga Furmanek SSW MOS Iława
190 POL 1979
OPP - BRONZE
Hubert NowickiGKŻ
191 POL 1988
OPP - SILVER
ANTONI KILISZEKMKS Dwójka Warszawa
192 POL 1999
OPP - GOLD
Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
193 POL 2008
OPP - EMERALD
Maciej Kasprzak SSW MOS Iława
194 POL 2016
OPP - BRONZE
Malina Pietrzak KS Spójnia Warszawa
195 POL 2019
OPP - BRONZE
Danuta GrudzieńUKS Silesia - Opty Chełm Śląski
196 POL 2024
OPP - GOLD
Michał Jaroszek KSW BALTIC DZIWNÓW
197 POL 2026
OPP - EMERALD
PATRYCJA CHINIEWICZM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
198 POL 2030
OPP - GOLD
Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
199 POL 2032
OPP - SILVER
Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA
200 POL 2034
OPP - SILVER
Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA
201 POL 2035
OPP - EMERALD
Piotr Muchlado Opti CWM Gdynia
202 POL 2036
OPP - EMERALD
Maja Wójcik KSW Baltic Dziwnów
203 POL 2037
OPP - EMERALD
Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia
204 POL 2041
OPP - GOLD
Filip Jarosiewicz YKP Gdynia
205 POL 2057
OPP - SILVER
Natalia KilarYK Stal Gdynia
206 POL 2058
OPP - GOLD
Piotr GrabskiYC Zefir Drakkar Poraj
207 POL 2065
OPP - EMERALD
Aleksander SzczeparaKŻ Horn Kraków
208 POL 2067
OPP - EMERALD
Piotr KuźniarskiKŻ Horn Kraków
209 POL 2068
OPP - GOLD
Kacper BąkKŻ Horn Kraków
210 POL 2069
OPP - SILVER
Bartłomiej WrzosekKŻ Horn Kraków
211 POL 2070
OPP - EMERALD
Zofia WołoszSEJK Pogoń Szczecin
212 POL 2071
OPP - GOLD
Mateusz GigielewiczGiżycka Grupa Regatowa
213 POL 2101
OPP - EMERALD
Stanisław Cholewicki JKW Poznań
214 POL 2114
OPP - EMERALD
Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice
215 POL 2117
OPP - GOLD
Alicja Tutkowska YKP Gdynia
216 POL 2118
OPP - SILVER
Maciej Maćkowiak YKP Gdynia
217 POL 2120
OPP - BRONZE
Maksymilian LutoNauticus Yacht Club Olsztyn
218 POL 2121
OPP - BRONZE
Joanna MichalskaUKS Yacht Club Sława
219 POL 2122
OPP - EMERALD
Kajetan SteinUKS YACHT CLUB SŁAWA
220 POL 2126
OPP - BRONZE
Alexandre Vidal WTW Warszawa
221 POL 2135
OPP - BRONZE
Tymon Kosobucki YKP Gdynia
222 POL 2140
OPP - EMERALD
Maja Józkowicz YKP Gdynia
223 POL 2148
OPP - SILVER
Jakub ModzelewskiAZS Poznań
224 POL 2151
OPP - BRONZE
Jan Rohde SSW MOS Iława
225 POL 2153
OPP - GOLD
Szymon Wójcik KSW Baltic Dziwnów
226 POL 2154
OPP - EMERALD
Bartłomiej Pialik KSW Baltic Dziwnów
227 POL 2166
OPP - GOLD
Dominika GralaGiżycka Grupa Regatowa
228 POL 2191
OPP - SILVER
Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa
229 POL 2194
OPP - SILVER
Maciej DudekNauticus Yacht Club Olsztyn
230 POL 2200
OPP - BRONZE
Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa
231 POL 2201
OPP - EMERALD
Jan Sawicki JKW Poznań
232 POL 2203
OPP - SILVER
Michał KarnacewiczNauticus Yacht Club Olsztyn
233 POL 2204
OPP - SILVER
Aleksandra ZybertNauticus Yacht Club Olsztyn
234 POL 2209
OPP - SILVER
Filip RostekNauticus Yacht Club Olsztyn
235 POL 2210
OPP - BRONZE
Kacper WarywodaNauticus Yacht Club Olsztyn
236 POL 2212
OPP - BRONZE
Mateusz Graczyk CSW OPTY USTKA
237 POL 2219
OPP - GOLD
Aleksander Bury Opti CWM Gdynia
238 POL 2222
OPP - BRONZE
Karol StachowskiGKŻ
239 POL 2244
OPP - SILVER
Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA
240 POL 2270
OPP - SILVER
Piotr Kosowski YKP Gdynia
241 POL 2403
OPP - BRONZE
Pola Schmidt CHKŻ Chojnice
242 POL 2552
OPP - GOLD
Maciej Iliński YKP Gdynia
243 POL 2605
OPP - GOLD
Magdalena SkórnógGiżycka Grupa Regatowa
244 POL 2606
OPP - EMERALD
Miłosz WyszyńskiGiżycka Grupa Regatowa
245 POL 2709
OPP - BRONZE
Julian Podwalski SSW MOS Iława
246 POL 3404
OPP - SILVER
SZYMON ROZUMMKS Dwójka Warszawa
247 POL 3409
OPP - BRONZE
Bartosz Bilicki SSW MOS Iława
248 POL 3422
OPP - EMERALD
Mateusz KozłowskiOKŻ Olsztyn
249 POL 3553
OPP - GOLD
Antoni Nazimek JKW Poznań
250 POL 4112
OPP - GOLD
Jan Zamojski YKP Gdynia
251 POL 8114
OPP - EMERALD
Piotr WójcikSEJK Pogoń Szczecin
252 POL 11664
OPP - EMERALD
Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów
253 POL 12194
OPP - BRONZE
Jakub RusiniakNauticus Yacht Club Olsztyn
254 POL 20411
OPP - EMERALD
Bartosz PlutaSEJK Pogoń Szczecin
255 SVK 12
OPP - SILVER
Sara HruskovaYC Slovan Bratislava
256 SWE 4511
OPP - GOLD
Claes JaruddKSSS
257 SWE 4624
OPP - GOLD
TEA ZEEBERGLDSS
258 SWE 4630
OPP - SILVER
Lukas WolfgangHjBK
259 SWE 4646
OPP - SILVER
Oscar WallinMSS
260 SWE 4659
OPP - SILVER
Selma HårdKKKK
261 SWE 4669
OPP - SILVER
Victor IsdahlHjuviks Båtklubb
262 SWE 4700
OPP - GOLD
Max ZetterströmLDSS
263 SWE 4755
OPP - SILVER
Cornelia WidestamKKKK
264 SWE 4769
OPP - GOLD
Noah BernhardtzRöss
265 SWE 4775
OPP - GOLD
Erik BengtssonBKSS
266 SWE 4788
OPP - GOLD
Sebastian DelgadoMalmö Segelsällskap (MSS)
267 SWE 4793
OPP - SILVER
Hugo HovlindLJS
268 SWE 4798
OPP - GOLD
Annie HintonRÖSS
269 SWE 4799
OPP - GOLD
Jonatan RöijerLDSS
270 SWE 4800
OPP - GOLD
Philip BjorkmanMSS
271 SWE 4801
OPP - GOLD
Leo BirgerssonMSS
272 SWE 4803
OPP - GOLD
Erik NorlénKSSS
273 SWE 4806
OPP - BRONZE
Malcolm GranerKSSS
274 SWE 4814
OPP - GOLD
Levi BernhardtzRöss
275 SWE 4816
OPP - GOLD
Julia WertonLDSS