Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1758January Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice4,0112(3)
2 POL 2042Tymon Sochaj
14
KS AZS AWFiS Gdańsk5,03(36)11
3 POL 1438Zuzanna Borucka
14
JKW Poznań15,01(10)22
4 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
13
KS Spójnia Warszawa9,03(34)42
5 POL 1491Mateusz Tokarski
13
UKS Żeglarz Wrocław12,0(27)444
6 POL 2078Stanisław Ługowski
13
WTW Warszawa15,034(11)8
7 POL 1175Alicja Dampc
13
CHKŻ Chojnice215,063(10)6
8 POL 2158Weronika Przeździecka
13
KS Spójnia Warszawa316,0(49)3211
9 POL 2222Karol Stachowski
12
Gdański Klub Żeglarski17,0(24)1313
10 POL 2151Jan Rohde
13
SSW MOS Iława18,045(13)9
11 POL 1307Bartosz Peczka
14
MKŻ Żnin22,011(19)101
12 POL 1879Igor Grzelak
14
WTW Warszawa23,0(32)2201
13 POL 2110Konrad Kunc
15
YK Stal Gdynia23,017(18)15
14 POL 2107Marta Piotrowska
14
WTW Warszawa424,06(ufd)513
15 POL 1138Michał Kuchtyn
14
UKS Bryg Wrocław25,019(22)42
16 POL 1278Daniel Śmiałowski
14
ŻMKS Poznań25,0(12)1285
17 POL 167Gustaw Zalewski
14
TKŻ Toruń25,0(46)5128
18 POL 2625Kornelia Dobaczewska
16
MKŻ Żnin526,0(12)11510
19 POL 1254Franciszek Thomas
15
YK Stal Gdynia27,0(ufd)21114
20 POL 1619Mateusz Gąsiorowski
14
YKP Gdynia27,04176(ufd)
21 POL 1611Matylda Brelińska
15
MKŻ Żnin627,0137(15)7
22 POL 1523Olga Wietek
13
YK Stal Gdynia727,010(26)98
23 POL 1624Wiktoria Sajdak
15
SYC Zefir-Drakkar Poraj828,0(22)5203
24 POL 92Lena Gaweł
13
AZS Poznań931,05(35)323
25 POL 229Ignacy Pospieszny
12
AZS Poznań31,0(40)12712
26 POL 1775Wiktor Mois
16
UKS NAVIGO Sopot33,0164(22)13
27 POL 1817Emilia Paszek
11
KS AZS AWFiS Gdańsk1033,0(17)13137
28 POL 1459Mateusz Kuchowicz
12
ŻMKS Poznań33,08(21)1510
29 POL 1925Alicja Wróblewska
14
YKP Gdynia1136,0(36)31716
30 POL 1921Jan Marjański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk36,05(32)229
31 POL 151Mikołaj Mataczyński
13
AZS Poznań37,0229(33)6
32 POL 88Hanna Duda
13
Port Mechelinki1237,021619(45)
33 POL 1780Szymon Kolka
13
YKP Gdynia37,0(44)81712
34 POL 1518Klara Piotrowska
14
WTW Warszawa1337,0(14)111412
35 POL 1246Hanna Gębicka
13
MKS "Dwójka" Warszawa1438,0259(ufd)4
36 POL 1089Jan Kisielewicz
15
Wolsztyński KLub Żeglarski38,086(30)24
37 POL 1005Maja Filipska
12
YK Stal Gdynia1538,0612(30)20
38 POL 2022Iwo Dudek
12
YKP Gdynia38,0(21)101216
39 POL 2157Gabriela Fajdasz
14
KS Spójnia Warszawa1640,02686(48)
40 POL 2126Alexandre Vidal
13
WTW Warszawa40,07825(26)
41 POL 1540Josh Kurzawa
15
PKM LOK40,0(40)111910
42 POL 2212Mateusz Graczyk
13
CSW OPTY USTKA41,0(18)17915
43 POL 1551Maciej Streubel
13
YKP Gdynia42,0213(54)27
44 POL 1585Mateusz Grabowski
13
LKS Charzykowy42,010(31)266
45 POL 3409Bartosz Bilicki
14
SSW MOS Iława43,0(38)25144
46 POL 1446Gustaw Trybek
13
YKP Gdynia44,0(46)72314
47 POL 1897Michał Trafalski
14
YK Stal Gdynia45,018225(ufd)
48 POL 1376Justyna Jurkowska
15
MKŻ Żnin1745,03010(34)5
49 POL 910Wojciech Jankowski
15
KS AZS AWFiS Gdańsk46,023167(36)
50 POL 1403Kacper Kibiersza
13
YK Stal Gdynia46,0(34)231211
51 POL 922Jakub Podgórny
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 48,012918(34)
52 POL 3402Hanna Rogowska
13
TKŻ Toruń1848,0(34)181020
53 POL 1760Max Niziałkowski
15
UKS Bryg Wrocław49,026176(33)
54 POL 2634Angela Zubel
15
MKŻ Żnin1949,0924(35)16
55 POL 1159Rafał Ołowiak
14
YKP Gdynia49,0181516(31)
56 POL 2135Tymon Kosobucki
14
YKP Gdynia50,0(48)14135
57 POL 1892Aleksander Główka
14
KS Spójnia Warszawa50,0(23)21821
58 POL 925Nina Zygo
13
MKS "Dwójka" Warszawa2051,09(38)1329
59 POL 1945Zuzanna Zielińska
15
MKŻ Żnin2151,017(21)1717
60 POL 1979Hubert Nowicki
14
Gdański Klub Żeglarski53,031(39)715
61 POL 1778Marcel Rumiński
13
MKŻ Żnin54,0(42)92322
62 POL 1763Zuzanna Liedtke
13
SSW MOS Iława2255,03319(53)3
63 POL 1374Bartek Pluta
14
SEJK Pogoń Szczecin56,01623(48)17
64 POL 1923Wiktor Weselak
13
KS AZS AWFiS Gdańsk57,0723(27)27
65 POL 1428Maksymilian Czarnecki
12
AZS Poznań57,0(61)201819
66 POL 3403Hieronim Hendler
13
TKŻ Toruń58,0(63)63418
67 POL 20721Karol Rak
14
SEJK Pogoń Szczecin58,01515(53)28
68 POL 2270Piotr Kosowski
13
YKP Gdynia60,0(38)12831
69 POL 985Jakub Darkowski
13
SSW MOS Iława61,012(45)1633
70 POL 1548Andrzej Thomas
15
YK Stal Gdynia63,039(ufd)159
71 POL 1500Magdalena Luśnia
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2363,0(42)133614
72 POL 1657Stanisław Chilewski
14
KS Zjednoczeni Bydgoszcz65,04(58)3823
73 POL 1225Jan Lemański
13
TKŻ Toruń66,0326(45)28
74 POL 2133Aleksander Mucharski
15
YKP Gdynia66,0(43)72633
75 POL 2005Michał Kuczmarski
15
MKS "Dwójka" Warszawa66,033(36)924
76 POL 158Igor Pawlowski
12
CHKŻ Chojnice66,0(31)251625
77 POL 2031Ida Kocięda
11
OPTI CWM Gdynia2467,020(ufd)2126
78 POL 2220Bartosz Żmudziński
13
MKŻ Żnin67,023(44)2321
79 POL 1940Filip Bil
12
YK Stal Gdynia68,0(49)39326
80 POL 125MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI
14
ŻLKS POZNAŃ68,016(33)3121
81 POL 2124Agata Koropecka
12
YK Stal Gdynia2569,02225(ufd)22
82 POL 951Wojciech Komenda
13
KS Spójnia Warszawa70,0(43)30832
83 POL 1427Anna Gąsiorek
14
AZS Poznań2671,01439(ufd)18
84 POL 1614Wit Dmuchowski
12
SSW MOS Iława71,015(42)2729
85 POL 17131Jan Pachla
16
UKŻ Środa72,015(47)2532
86 POL 1910Pola Wdowiak
13
KS Spójnia Warszawa2774,0844(52)22
87 POL 1016Wawrzyniec Żelazny
12
MKŻ Żnin74,0112736(44)
88 POL 1525Józef Krasowski
12
KS Spójnia Warszawa75,0(60)372117
89 POL 2201Jan Sawicki
13
JKW Poznań75,0(37)272127
90 POL 2136Kajetan Matwiejczyk
14
YKP Gdynia76,0252724(46)
91 POL 400Alan Kurzawa
13
PKM LOK77,04026(49)11
92 POL 1845ANTONI RACHUTA
16
ŻLKS POZNAŃ77,0203126(36)
93 POL 1576Emilia Siekierczak
13
AZS Poznań2878,0537(ufd)36
94 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZ
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO2978,021(ufd)1146
95 POL 1570Antoni Brzozowski
12
KS Spójnia Warszawa78,0222234(39)
96 POL 2118Maciej Maćkowiak
14
YKP Gdynia79,0(41)311929
97 POL 1130Maksymilian Wróbel
14
SEJK Pogoń Szczecin80,0716(61)57
98 POL 8114Piotr Wójcik
14
SEJK Pogoń Szczecin80,028(40)1834
99 POL 1747Kacper Janowicz
15
KS AZS AWFiS Gdańsk81,033(41)3315
100 POL 1228Ada Wilińska
13
AZS Poznań3082,0(58)48277
101 POL 2Bartosz Leżała
15
UKŻ Środa82,013(43)3534
102 POL 1506Tomasz Obecny
15
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 82,019(56)4419
103 POL 1969Hubert Szulczewski
13
SSW MOS Iława83,01129(ufd)43
104 POL 1751Antoni Gabryszewski
12
UKS Żeglarz Wrocław83,028(42)2035
105 POL 4708Kamil Roman
10
Gdański Klub Żeglarski83,0(34)283223
106 POL 1767Mateusz Kundzier
13
Gdański Klub Żeglarski84,0279(56)48
107 POL 2027Wiktor Przeździecki
13
KS Spójnia Warszawa84,0362028(40)
108 POL 1245Hubert Matz
13
KS Spójnia Warszawa84,0(52)263325
109 POL 2113Wiktor Pawłowski
14
CHKŻ Chojnice85,0(55)152446
110 POL 1870Nela Kasprzyk
13
PKM LOK3185,020(44)4124
111 POL 1244Zofia Brdulak
12
KS Spójnia Warszawa86,031(46)1441
112 POL 1Julia Turniak
13
UKS Żeglarz Wrocław3286,032(41)3519
113 POL 3406Małgorzata Wyrębska
12
YK Stal Gdynia3386,024(33)3230
114 POL 2134Jakub Matwiejczyk
14
YKP Gdynia87,0(48)35547
115 POL 1550Maja Szyca
12
LKS Charzykowy3488,0351439(47)
116 POL 1200Piotr Sołtysiak
11
CHKŻ Chojnice91,0(54)144037
117 POL 2089Norbert Herba
11
YK Stal Gdynia91,04528(51)18
118 POL 2169Natasza Micewicz
12
YKP Gdynia3591,0213832(53)
119 POL 1916Konrad Ksionek
16
UKS NAVIGO Sopot93,09(52)4638
120 POL 5119Lena Małecka
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 3694,0105529(56)
121 POL 1627LAURA TOMIKOWSKA
17
ŻLKS POZNAŃ3795,02719(ufd)49
122 POL 1137Adam Margasiński
13
MKS "Dwójka" Warszawa95,03024(42)41
123 POL 1676Piotr Grzesiek
12
ŻMKS Poznań98,02934(43)35
124 POL 2140Maja Józkowicz
15
YKP Gdynia3899,0294030(45)
125 RUS 1185Vsevolod Nazarov
13
UKS NAVIGO SOPOT 99,0383229(ufd)
126 POL 1596Szymon Mocarski
11
Port Mechelinki100,04418(48)38
127 POL 1457Zofia Jaśniewicz
14
Wolsztyński KLub Żeglarski39100,019(50)4437
128 POL 39Maria Nycz
12
JKW Poznań40100,026(ufd)3638
129 POL 360Patryk Ulaczyk
15
UKŻ Lamelka Kartuzy101,0304031(45)
130 POL 1811Franciszek Zając
13
Gdański Klub Żeglarski103,03548(ufd)20
131 POL 1957Lena Kaczmarek
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 41104,014(55)3753
132 POL 1493Marta Sochacka
13
UKS Żeglarz Wrocław42105,0(60)433725
133 POL 2083Konrad Czech
-
OPTI CWM Gdynia1106,0393037(40)
134 POL 2116Alicja Saj
11
YK Stal Gdynia43106,04332(46)31
135 POL 2076Ignacy Kalinowski
12
JKW Poznań107,02434(61)49
136 POL 228Nina Gaweł
11
AZS Poznań44107,0(45)374228
137 POL 1066Franciszek Kosecki
13
CHKŻ Chojnice108,013(ufd)4451
138 POL 1665Mateusz Kluczka
15
YKP Gdynia108,0(51)432243
139 POL 1735Bartosz Dynia
12
MKŻ Żnin108,035(46)4132
140 POL 1993Michał Roman
12
Gdański Klub Żeglarski112,0(53)223951
141 POL 936Maurycy Kosmowski
12
Port Mechelinki113,041(50)4230
142 POL 1849MAGDALENA LASKOWSKA
14
ŻLKS POZNAŃ45114,05020(59)44
143 POL 118Olga Krasowska
13
Gdański Klub Żeglarski46114,0(50)364137
144 POL 1671Kalina Zalewska
12
TKŻ Toruń47120,0(65)305139
145 POL 1889Franciszek Wodkowski
12
OPTI CWM Gdynia121,042(59)2950
146 POL 1334Ewa Główka
12
KS Spójnia Warszawa48121,0(60)333949
147 POL 919Klaudia Lipińska
11
JKW Poznań49121,0(59)423841
148 POL 1813Rozalia Rozum
14
MKS "Dwójka" Warszawa50122,0255443(58)
149 POL 9Aleksandra Zastawna
15
YKP Gdynia51122,0294746(50)
150 POL 2211Antonina Puchowska
13
YK Stal Gdynia52123,0495024(dnc)
151 POL 1310Jan Kubiak
13
CHKŻ Chojnice123,055(ufd)2840
152 POL 1178Jan Wiśniowski
13
CSW OPTY USTKA126,04638(ufd)42
153 POL 1930Radosław Dudkiewicz
12
LKS Charzykowy128,0(52)493148
154 POL 1883Zofia Wołosz
13
SEJK Pogoń Szczecin53128,03749(50)42
155 POL 2144Wiktor Radziej
13
KS AZS AWFiS Gdańsk129,0472458(61)
156 POL 1704Franciszek Wołyniec
15
Uks Navigo Sopot 130,041(54)5039
157 POL 1773Ryszard Ruban
13
MKS "Dwójka" Warszawa132,05151(57)30
158 POL 13Borys Matysiak
13
CHKŻ Chojnice132,0503547(63)
159 POL 1989Filip Pończyszyn
14
Wolsztyński KLub Żeglarski133,051(57)3844
160 POL 100Marcel Styba
13
Port Mechelinki134,039(55)4352
161 POL 1473Amelia Kałużyńska
14
PKM LOK54136,04746(52)43
162 POL 2072Stanisław Nadolski
12
SSW MOS Iława138,028(57)5555
163 POL 2001Oskar Sylka
13
YKP Gdynia138,0(56)484050
164 POL 1139Alicja Kurpiewska
14
MKS "Dwójka" Warszawa55139,03745(59)57
165 POL 1929Sonia Dobrzyńska
14
KS Spójnia Warszawa56144,06328(ufd)53
166 POL 21Maksymilian Stańko
12
Port Mechelinki144,048(ufd)5442
167 POL 363Tymoteusz Kniter
15
UKŻ Lamelka Kartuzy144,045(56)4554
168 POL 2197Nathan Vidal
12
WTW Warszawa146,05441(58)51
169 POL 1765Emilia Brdulak
10
KS Spójnia Warszawa57146,044(56)4854
170 POL 8Igor Piechota
12
UKS Yacht Club Sława150,036(ufd)6252
171 POL 49Maja Molik
13
Port Mechelinki58152,0(56)474956
172 POL 1714Antoni Malicki
12
WTW Warszawa155,0595145(60)
173 POL 460Stanisław Kasprzak
12
ŻMKS Poznań156,0(61)594057
174 POL 362Hanna Wasilewska
13
UKŻ Lamelka Kartuzy59157,058(ufd)5247
175 POL 723Borys Kowalczyk
13
LKS Charzykowy159,0(62)584754
176 POL 2100Aleksandra Matz
11
KS Spójnia Warszawa60160,056(ufd)4955
177 POL 1490Lidia Łagodzińska
14
SEJK Pogoń Szczecin61161,0624950(64)
178 POL 516Stanislaw Nosol
11
CHKŻ Chojnice163,05853(60)52
179 POL 2442Antoni Knitter
12
CHKŻ Chojnice164,0(57)535556
180 POL 359Sara Browarczyk
14
UKŻ Lamelka Kartuzy62165,0(61)584760
181 POL 1549Nina Kobus
12
CHKŻ Chojnice63166,0535360(62)
182 POL 1766Jan Muszyński
14
KS Spójnia Warszawa167,05445(ufd)dnc
183 POL 1672Oliwier Kozłowski
13
UKS NAVIGO SOPOT 167,053(60)5559
184 POL 11891Szymon Góralski
13
SEJK Pogoń Szczecin168,0(64)525759
185 POL 671KRZYSZTOF DZILNE
15
ŻLKS POZNAŃ168,0575457(59)
186 POL 1769Marcel Tyczyński
12
KS Spójnia Warszawa170,055(ufd)5461
187 POL 2150Makary Gałka
14
UKS NAVIGO Sopot170,0575756(60)
188 POL 1592Mikołaj Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia172,05259(64)61
189 POL 1384Bianka Kus
12
OPTI CWM Gdynia64173,047(ufd)ufd58
190 POL 1405Aleks Ertel
11
UKS Yacht Club Sława176,0(66)615362
191 POL 1187Marek Filipski
9
YK Stal Gdynia2179,0(65)605663
192 POL 1985Hubert Kunc
-
Port Mechelinki3180,063(ret)6255
193 POL 9369Olaf Krupa
12
Port Mechelinki181,0(dnc)6251ufd
194 POL 1222Jakub Bendowski
16
Wolsztyński KLub Żeglarski181,06251(dnc)dnc
195 POL 204Henryk Kalk
11
OPTI CWM Gdynia181,0(64)606358
196 POL 1908Jan Szerling
14
KS Spójnia Warszawa182,0665264(dnc)
197 POL 1961Lena Roszak
12
AZS Poznań65183,0596163(65)
198 POL 1322Zofia Franecka
13
SEJK Pogoń Szczecin66191,064(ufd)6562