Nauticus Cup, Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego

Olsztyn

Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor Sponsor

WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2071Mateusz Gigielewicz
14
Giżycka Grupa Regatowa112,03(6)41112
2 RUS 3339Artem Kornalevskij
12
UKS Pionerskij Kaliningrad region220,02(13)122310
3 POL 2203Michał Karnacewicz
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn326,0633(8)365
4 POL 2007Alicja Michalewska
11
SSW MOS IŁAWA128,044757(8)1
5 POL 2170Jan Fuk
13
Giżycka Grupa Regatowa430,07(10)64553
6 RUS 2005Artem Krupachev
14
UKS Pionerskij Kaliningrad region531,081834(10)7
7 POL 2605Magdalena Skórnóg
13
Giżycka Grupa Regatowa240,0521096(11)8
8 POL 12194Jakub Rusiniak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn640,0(9)797944
9 POL 2204Aleksandra Zybert
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn342,0(11)5568711
10 POL 207Ivan Mikhalev
12
Giżycka Grupa Regatowa 747,0191310122(14)
11 POL 2606Miłosz Wyszyński
13
Giżycka Grupa Regatowa860,0(15)1112111196
12 POL 2194Maciej Dudek
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn966,0128212(dnc)dncdnc
13 RUS 435Bogdan Sarkisov
12
Amber Sail Kaliningrad1071,01012(14)14101312
14 POL 2210Kacper Warywoda
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn1172,0(14)14111313129
15 RUS 1921Narek Karapetyan
13
Yacht Club "Amber Sail", Kaliningrad1284,013(15)1515141413

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 2151Jan Rohde
11
SSW MOS Iława110,01413(5)1
2 POL 1937Maciej Szawkowski
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”216,035341(ufd)
3 POL 1608Weronika Grala
9
Giżycka Grupa Regatowa1119,06(9)4522
4 POL 1989Mikołaj Głąb
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn329,05(11)6288
5 POL 1880Mikołaj Bujalski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn429,08(20)7743
6 POL 3422Mateusz Kozłowski
11
Olsztyński Klub Żeglarski541,02(16)151536
7 POL 1655Tymon Szkołut
10
Uks Żegluj Lublin645,0141(27)12612
8 POL 2072Stanisław Nadolski
10
SSW MOS Iława747,09321(39)77
9 POL 1936Daniel Łachacz
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”848,01161313(ufd)5
10 POL 1614Wit Dmuchowski
10
SSW MOS Iława948,010129611(18)
11 POL 442Tomasz Pakulski
11
Olsztyński Klub Żeglarski1051,07(18)5111216
12 POL 1927Mikołaj Czałbowski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn1157,01882(27)1415
13 POL 12036Lidia Łukasik
12
Uks Żegluj Lublin270,02315(24)1229
14 POL 1674Adam Pakulski
9
OKŻ Olsztyn12275,019714926(ufd)
15 POL 2104Szymon Kroczek
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn1381,0(36)210312117
16 POL 447Amelia Wydra
13
Olsztyński Klub Żeglarski384,04(30)11242322
17 POL 1763Zuzanna Liedtke
11
SSW MOS Iława485,017138(35)2027
18 POL 2120Maksymilian Luto
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn1487,015(31)22161519
19 POL 443Dominika Godlewska
12
Olsztyński Klub Żeglarski599,025103321(34)10
20 POL 1939Mikołaj Cieślak
11
Uks Żegluj Lublin15100,029141925(ufd)13
21 POL 1969Hubert Szulczewski
11
SSW MOS Iława16107,01325(40)32928
22 POL 24Julia Agnieszczak
9
SSW MOS Iława63111,0331731(38)1020
23 POL 3443Aleksander Kolman
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn17114,0(34)2418192825
24 POL 1942Alicja Żuber
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn7118,02419202332(33)
25 POL 987Szymon Budzisz
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn184119,0322723829(35)
26 POL 3409Bartosz Bilicki
12
SSW MOS Iława19120,027393020(ufd)4
27 RUS 5743Egor Sidelnikov
11
Yacht Club "Amber Sail", Kaliningrad20121,028353710(ufd)11
28 POL 1981Ewa Fabisiak
12
Giżycka Grupa Regatowa8124,0312629(33)2414
29 POL 2171Michał Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa21125,0(47)2825361323
30 POL 1700Iga Sobieszuk
12
Uks Żegluj Lublin9127,0(43)2135261926
31 POL 446Aleksandra Wrońska
12
Olsztyński Klub Żeglarski10131,02141(42)291624
32 POL 2099Daria Pedowska
10
Olsztyński Klub Żeglarski11134,02633174018(53)
33 POL 1867Aleksandra Błońska
11
Uks Żegluj Lublin12135,022(48)28281740
34 POL 2167Piotr Kostrzewa
11
Giżycka Grupa Regatowa22138,012231217(ufd)ufd
35 POL 1834Mikołaj Łukasik
9
Uks Żegluj Lublin235139,03022(36)223530
36 POL 440Mateusz Walczak
10
OKŻ Olsztyn24141,0203626(42)2534
37 POL 1878Natan Dziedziak
9
SSW MOS Iława256158,0(48)4316343332
38 POL 1941Marcin Krawczyk
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn26178,037(51)38373729
39 POL 21Jakub Jabłoński
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”27179,0423232(48)4231
40 POL 20Oliwia Kaczyńska
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”13184,0353734(47)3147
41 RUS 1510Fedor Tcvetkov
9
Amber Sail, Kaliningrad, Russia287186,041384118(48)48
42 POL 1363Antonina Dziekańska
8
Giżycka Grupa Regatowa148187,045(52)43512721
43 POL 1887Karol Kostrzewa
11
Giżycka Grupa Regatowa29199,04045(52)303945
44 POL 1712Zofia Kuszewska
9
Giżycka Grupa Regatowa159201,046(54)46413038
45 POL 231Kondrat Nawrot
11
SSW MOS Iława30209,05134(61)523636
46 POL 1505Antoni Muszyński
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn31214,0394939(50)4542
47 POL 2155Jan Wilk
9
SSW MOS Iława3210215,04442(56)464439
48 RUS 3396Ilia Haritonov
11
UKS Pionerskij Kaliningrad region33219,052(61)49433837
49 POL 23Igor Murach
10
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”34234,0(60)4451554044
50 POL 1207Wojciech Markwart
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn35234,04950(53)454743
51 POL 11Nikodem Machejko
11
Giżycka Grupa Regatowa36236,0502950(57)5255
52 POL 27Matylda Rodziewicz
10
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”16247,054626514(ufd)52
53 LTU 1799Austeja Mizgiryte
9
NSM1711247,0(dns)5557445041
54 POL 1891Adam Warno
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn37249,0(58)4655534946
55 POL 12971Julia Płocharczyk
10
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"18251,0164047(dnc)dncdnc
56 POL 570Maja Horoszkewicz
11
Giżycka Grupa Regatowa 19254,05353484951(58)
57 POL 1167Weronika Piotrowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa 20267,0595944(62)5649
58 POL 1265Lucjan Czerwiński-Wierzchowski
10
Uks Żegluj Lublin38271,0(64)5764544650
59 POL 1482Piotr Jurczak
10
SSW MOS Iława39273,057(63)62604351
60 RUS 7007Veniamin Savin
10
Yacht Club "Amber Sail", Kaliningrad40278,0384745(dnc)dncdnc
61 POL 1319Adrianna Komosińska
10
SSW MOS Iława21283,05656605853(ufd)
62 POL 1703Jakub Ćwikła
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn41283,05560(63)565557
63 POL 28Piotr Kowalewski
11
SSW MOS Iława42286,0(dns)dnc58594154
64 POL 44Marceli Grądzki
8
OKŻ Olsztyn4312292,062(dnc)59615456
65 POL 167Aleksander Zajączkowski
10
Giżycka Grupa Regatowa 44308,0635854(dnc)dnc59
66 POL 777Aleksander Krysztopik
10
OKŻ Olsztyn45347,06164(dnc)dncdncdnc

Wyniki regat: LEQ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2720Jakub Częczek
Aleksander Warno
NAUTICUS YC OLSZTYN8,01(3)21112
2 POL 2715Aleksander Hlebowicz
Amelia Kwiatkowska
NAUTICUS YC OLSZTYN15,0413322(6)
3 POL 2718Mikołaj Wojciechowski
Wojciech Kwaśny
Olsztyński Klub Żeglarski18,0224(6)334
4 POL 2713Eliza Kołtak
Mateusz Budzisz
NAUTICUS YC OLSZTYN20,035(8)2451
5 POL 2717Maksymilian Rybicki
Wiktor Mielnik
Olsztyński Klub Żeglarski21,0(5)414543
6 POL 2707Malwina Podsiad
Hanna Kulis
Baza Mrągowo39,0(ufd)777675
7 POL 2716Antonina Kiełbik
Alicja Śmiecińska
Olsztyński Klub Żeglarski43,0695(10)968
8 POL 2712Hubert Bałdyga
Zuzanna Maliniewicz
Baza Mrągowo50,0(ufd)668ufd87
9 POL 715Alicja Łowicka
Wiktor Wajzer
NAUTICUS YC OLSZTYN56,08811(12)1199
10 POL 2719Aleksandra Kot
Maja Morawska
Olsztyński Klub Żeglarski57,0(dns)dns9571110
11 POL 2508Oliwia Węgrzynowska
Weronika Borodulin
NAUTICUS YC OLSZTYN57,0710(12)1181011
12 POL 2536Kacper Wojczulanis
Jędrzej Grabysa
Giżycka Grupa Regatowa62,09(12)109101212
13 POL 254Bartosz Kozioł
Szymon Woźniak
NAUTICUS YC OLSZTYN72,01011(13)13121313
14 POL 2543Marta Juńczyk
Nadia Onichimowska
NAUTICUS YC OLSZTYN90,0(dns)dncdncdncdncdncdnc

Wyniki regat: 29er
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
1 POL 2795Sławek Kapałka
Jakub Gołębiowski
YKP Gdynia17,0(4)111443111
2 POL 2425Aleksandra Wirzynkiewicz
Zuzanna Mróz
NAUTICUS YC OLSZTYN26,0153235(6)322
3 POL 2351Gustaw Miciński
Mateusz Gwóźdz
YKP Gdynia27,034(5)5211533
4 POL 2794Marcel Mierzwicki
Franciszek Borys
YKP Gdynia29,0524313245(6)
5 POL 2426Magda Chyła
Oliwia Jenkiel
NAUTICUS YC OLSZTYN32,02324524(6)64
6 POL 2357Antoni Sopota
Patryk Różak
JKW Poznań46,0(6)666665245
7 POL 267Zuzanna Zielińska
Agata Gabrysiak
YKP Gdynia63,0(7)777777777