V Regaty o Puchar Admirała

Dźwirzyno Morze Bałtyckie/jezioro Resko Przymorskie

WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1945Zuzanna Zielińska
14
MKŻ Żnin18,01(7)25
2 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZ
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO29,0531(9)
3 POL 1611Matylda Brelińska
14
MKŻ Żnin39,03(10)33
4 POL 2625Kornelia Dobaczewska
15
MKŻ Żnin410,02(8)44
5 POL 479Filip Harasimowicz- Krysztofiak
13
UKŻ Błękitni Grzybowo12,0(6)561
6 POL 922Jakub Podgórny
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 17,01025(12)
7 POL 1601Maja Stormann
13
UKŻ Błękitni Grzybowo521,0867(15)
8 POL 1007HANNA KOZŁOWSKA
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO622,01219(23)
9 POL 1376Justyna Jurkowska
14
MKŻ Żnin723,049(15)10
10 POL 1307Bartosz Peczka
13
MKŻ Żnin23,09410(13)
11 POL 2220Bartosz Żmudziński
12
MKŻ Żnin26,0712(13)7
12 POL 2634Angela Zubel
14
MKŻ Żnin827,011(20)88
13 POL 1778Marcel Rumiński
12
MKŻ Żnin30,01711(20)2
14 POL 15861Andrzej Grochal
13
UKŻ Błękitni Grzybowo31,0(18)14116
15 POL 1016Wawrzyniec Żelazny
11
MKŻ Żnin39,0141312(21)
16 POL 7575Jakub Chudyk
11
UKŻ Błękitni Grzybowo47,016(25)1714
17 POL 1479Zuzanna Szymanowicz
15
UKŻ Błękitni Grzybowo948,0(dnc)181911
18 POL 2028INKA KOZA
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO1052,01517(27)20
19 POL 1735Bartosz Dynia
11
MKŻ Żnin52,019(27)1617
20 POL 1772Witold Safijan
11
MKŻ Żnin53,013(24)1822
21 POL 1200Piotr Sołtysiak
10
CHKŻ Chojnice53,021(34)1418
22 POL 111Maja HARASIMOWICZ-KRYSZTOFIAK
11
UKS Błękitni Grzybowo1158,02019(21)19
23 POL 8455Kornelia Zapalska
16
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie1262,0(25)222416
24 POL 1607Antoni Jarosz
13
UKS Szkwał Złocieniec66,0241626(42)
25 POL 502Jan Tesarowicz
12
UKŻ Pirat Bolesławiec 66,0232122(25)
26 POL 7357Hanna Wróbel
14
UKŻ Pirat Bolesławiec 1370,02715(29)28
27 POL 888Martyna Szpak
12
UKS WIKING ZARZECZE1474,022(33)2824
28 POL 1Bogna Tłok
12
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie77,0(28)262526
29 POL 2014Jakub Pasieka
14
UKŻ Pirat Bolesławiec 83,033(35)2327
30 POL 1794Maksymilian Kotwica
-
UKS Szkwał Złocieniec187,0(34)233034
31 POL 1904Wiktor Wiecki
12
UKŻ Błękitni Grzybowo90,02632(dnc)32
32 POL 2156Matylda Kowalik
11
UKS Szkwał Złocieniec1590,02930(36)31
33 POL 1099Wiktor Klucznik
11
KST "Elektryk" Grudziądz91,03031(33)30
34 POL 1975Maximilian Sitek
14
UKŻ Pirat Bolesławiec 92,0322931(36)
35 POL 93KSAWERY SOSNOWSKI
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO100,037(38)3429
36 POL 1858Jakub Zapalski
13
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie103,035(37)3533
37 POL 1189Adrian Adasiak
13
UKS Szkwał Złocieniec104,031(41)3835
38 POL 1982Mateusz Czasławski
11
UKŻ Pirat Bolesławiec 105,0382839(43)
39 POL 1705? ?
12
?105,036(42)3237
40 POL 490Szymon Jankowski
13
UKS Szkwał Złocieniec112,0(42)363739
41 POL 1039Kacper Sikorski
11
UKS Szkwał Złocieniec118,04040(41)38
42 LTU 7Laima Maciulevicicute
13
Litwa16123,041(42)4240
43 POL 53OLIWIA PIETKIEWICZ
11
DOBRA MARINA17139,039(dnc)dnc41
44 POL 970Wiktoria Budzik
14
UKS WIKING 18157,0(dnc)39dncdnc
45 POL 935TOMASZ MIESZCZANKIN
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO158,0(dnc)dnc40dnc
46 POL 11Karolina Brzezińska
16
Dobra Marina19161,0(dnc)dnc43dnc
47 LTU 9Simona Vrobleviciute
12
Litwa20162,0(dnc)44dncdnc
48 POL 1111Marcelina Miłoś
13
Dobra Marina21177,0(dsq)dncdncdsq

Wyniki regat: LAS
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 11Marcel Głuchowski
21
UKŻ Błekitni Grzybowo5,01(4)13
2 POL 311111Michał Maciaszczyk
23
KS CŻ Szczecin 6,0(2)222
3 POL 210946Kacper Ludwiński
20
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie7,0313(4)
4 POL 210945Jędrzej Bering
19
KSCŻ Szczecin9,04(5)41
5 POL 210944Jakub Szymanowicz
19
UKŻ Błękitni Grzybowo 13,0(5)355

Wyniki regat: LAR
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 212649Filip Miłoszewski
17
Uczniowski klub sportowy Barnim Goleniów3,0(1)111
2 POL 197725Weronika Folmer
21
KST "Elektryk" Grudziądz16,02(4)22
3 POL 214345Mateusz Szymczak
19
UKŻ ,,Błękitni'' Grzybowo8,0(3)233
4 POL 139585Bogusz Tłok
16
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie11,0(5)344
5 POL 193512Gabriel Małecki
16
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie14,04(5)55

Wyniki regat: LAS 4.7
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 200987Wanda Szylińska
15
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie13,01(2)11
2 POL 203177Antoni Pasich
16
UKS Barnim Goleniów 5,0(4)122
3 POL 207348Kacper Klucznik
16
KST "Elektryk" Grudziądz8,02(3)33
4 POL 186837Kajetan Kaska
15
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie12,035(8)4
5 POL 178341Wojciech Juszczak
15
UKŻ Błękitni Grzybowo15,064(9)5
6 POL 2Małgorzata Górnisiewicz
15
UKŻ Błękitni Grzybowo215,05(6)46
7 POL 173407Mateusz Cogiel
17
UKS Szkwał Złocieniec20,0(8)857
8 POL 54464Szymon Szymanowicz
15
UKŻ Błękitni Grzybowo23,0(10)7610
9 POL 9409Kacper Rodziewicz
15
UKŻ Błękitni Grzybowo25,07117(12)
10 POL 21094Mateusz Hrymajło
15
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie27,0910(ocs)8
11 POL 150219Hieronim Norkiewicz
17
UKS Szkwał Złocieniec31,0(12)12109
12 POL 1Michał Skubisz
15
UKŻ Błękitni Grzybowo31,0(13)91111
13 POL 74143Julia Lisowiec
18
UKS Szkwał Złocieniec339,011(dnc)dncdnc

Wyniki regat: ISA 407
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 97Piotr Krzystoforski
24
UKŻ Keja Mirosławiec3,0111(2)
2 POL 87Bartosz Polonis
-
UKS Szkwał Złocieniec5,0(2)221
3 POL 55Julia Żmudzińska
15
MKŻ Żnin19,0(3)333
4 POL 25Jakub Kusiak
15
UKS Szkwał Złocieniec12,0(4)444
5 POL 7Sebastian Kowalik
20
UKS Szkwał Złocieniec15,0(5)555
6 POL 50Filip Kurczewski
17
MKŻ Żnin21,0(dnc)dncdncdnc