Puchar Burmistrza Chojnic

Charzykowy

WYNIKI REGAT

  • OPP A
  • OPP B

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1751Jacek Kalinowski
13
CHKŻ Chojnice14,051133(21)1
2 POL 1950Jeremi Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice27,046616(15)4
3 POL 2041Filip Jarosiewicz
13
YKP Gdynia34,0959821(15)
4 POL 1444Oskar Ponto
15
YKP Gdynia34,0(18)4275214
5 POL 2068Kacper Bąk
14
KŻ Horn Kraków43,0147548(27)5
6 POL 3553Antoni Nazimek
14
JKW Poznań51,012971175(13)
7 POL 2403Pola Schmidt
15
CHKŻ Chojnice154,013175(34)1216
8 POL 2552Maciej Iliński
15
YKP Gdynia55,02138254(dnc)3
9 POL 1626Aleksander Ponto
15
YKP Gdynia55,0(20)841017610
10 POL 1865Paulina Rutkowska
14
YKP Gdynia258,0311(ufd)191321
11 POL 22032Fabian Kocięda
12
OPTI CWM Gdynia73,08163171910(20)
12 POL 1424Jakub Wegiera
13
UKS FIR WARSZAWA82,01022126(29)2012
13 POL 2117Alicja Tutkowska
12
YKP Gdynia384,07(31)119162417
14 POL 1750Filip Nosol
12
CHKŻ Chojnice87,062(dsq)32102611
15 POL 1593Rafał Balicki
12
CHKŻ Chojnice89,0(27)212418998
16 POL 2034Natasha Anolik
13
OPTI CWM GDYNIA499,0(ocs)1531231479
17 POL 1963Zofia Prądzyńska
11
CHKŻ Chojnice5101,02917(dnc)1322137
18 POL 100Krzysztof Ołowiak
11
YKP Gdynia102,0(25)141012202224
19 POL 4112Jan Zamojski
13
YKP Gdynia104,0(ocs)19262412176
20 POL 1829Stanisław Wojda
13
JKW Poznań105,01312232728(34)2
21 POL 2219Aleksander Bury
14
Opti CWM Gdynia105,01123142111(25)25
22 POL 1026Jakub Gil
13
CHKŻ Chojnice111,0(30)26202271818
23 POL 2138Max Berliński
13
YKP Gdynia113,01618181623(28)22
24 POL 1932Konrad Wlazłowski
14
YKP Gdynia114,0173229(34)13419
25 POL 1949Maksymilian Kabat
13
CHKŻ Chojnice120,024(29)1328151129
26 POL 2114Tymon Wiatrowski
13
CHKŻ Chojnice132,0212025203016(39)
27 POL 1452Antonina Ołowiak
13
YKP Gdynia6139,0(ocs)272222261428
28 POL 1645Andrzej Nycz
13
JKW Poznań144,026282130(41)831
29 POL 2142Hanna Wiszniowska
14
JKW Poznań7145,0151016(39)323636
30 POL 1728Jan Kamieński
13
JKW Poznań150,023252714(40)3130
31 POL 959Maciej Placzke
13
UKS FIR WARSZAWA150,034(37)3315182327
32 POL 2111Krzysztof Szczodrowski
14
CHKŻ Chojnice162,03130152925(38)32
33 POL 1492Paweł Romanowicz
14
JKW Poznań173,0332419(41)332935
34 POL 1862Zuzanna Zielińska
13
YKP Gdynia8180,02235(36)36243033
35 POL 1835Natalia Ziółkowska
12
YKP Gdynia9193,0(ocs)332840213734
36 CZE 714Matyas Dymak
14
YC Vysoke Myto196,01936372635(ufd)ufd
37 POL 1800Jakub Kosowski
12
UKS FIR WARSZAWA197,036(40)3235363226
38 POL 2723Jakub Szczepański
13
LKS Charzykowy197,0283434373133(41)
39 POL 2122Kajetan Stein
12
UKS YACHT CLUB SŁAWA207,037(42)3831421940
40 POL 1779Marcel Wieliński
14
LKS Charzykowy207,03238393837(40)23
41 POL 1622Stanisław Cholewicki
12
JKW Poznań217,038(39)3533393537
42 POL 1489Paweł Koliński
14
LKS Charzykowy221,0354130(dnc)383938

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1802Piotr Trella
11
MKŻ Arka Gdynia11,011(12)2412
2 POL 1991August Sobczak
11
UKS Szkwał Legionowo16,0(10)421531
3 POL 1758January Szczukowski
11
CHKŻ Chojnice23,075116(34)3
4 POL 2078Stanisław Ługowski
11
WTW Warszawa34,05152912(23)
5 POL 1175Alicja Dampc
11
CHKŻ Chojnice134,02633(21)911
6 POL 2222Karol Stachowski
10
Gdański Klub Żeglarski38,0(9)874847
7 POL 1254Franciszek Thomas
13
YK Stal Gdynia45,0133113(15)510
8 POL 2244Igor Kawałko
12
OPTI CWM GDYNIA49,012461(dsq)35
9 POL 2124Agata Koropecka
10
YK Stal Gdynia250,0221012321(48)
10 POL 12Aleksander Paczos
11
MKŻ Arka Gdynia57,0(21)756121314
11 POL 1585Mateusz Grabowski
11
LKS Charzykowy59,012(23)8101469
12 POL 2212Mateusz Graczyk
11
CSW Opty Ustka60,0553732(44)8
13 POL 1523Olga Wietek
11
YK Stal Gdynia361,0966111811(19)
14 POL 2035Piotr Muchlado
11
Opti CWM Gdynia64,0179233102(51)
15 POL 1760Max Niziałkowski
13
UKS Bryg Wrocław69,0689517(29)24
16 POL 1865Michał Kuchtyn
12
UKS Bryg Wrocław71,0419208(44)155
17 POL 3402Hanna Rogowska
11
TKŻ Toruń479,06271914(36)76
18 POL 3406Małgorzata Wyrębska
10
YK Stal Gdynia587,0(35)1842724104
19 POL 1943Wiktor Łasak
13
Opti CWM Gdynia92,0(ocs)25131622313
20 POL 167Gustaw Zalewski
12
TKŻ Toruń93,08222181330(31)
21 POL 1584Zuzanna Bukowska
11
MKŻ Arka Gdynia695,031231207(39)22
22 POL 710Antoni Smagoń
12
CSW Opty Ustka96,0249672525(26)
23 POL 1541Jakub Porębski
10
Opti CWM Gdynia97,014191910(29)1817
24 POL 1586Maksymilian Malec
11
Opti CWM Gdynia99,0(20)151616201616
25 POL 1940Filip Bil
10
YK Stal Gdynia103,011117(42)303212
26 POL 3333Maja Komorowska
10
OPTI CWM Gdynia7104,020171512(39)832
27 POL 1221Julia Padzik
10
OPTI CWM Gdynia8108,04(33)821232725
28 POL 1310Jan Kubiak
11
CHKŻ Chojnice116,0(32)161431161920
29 POL 2031Ida Kocięda
9
OPTI CWM Gdynia91124,0231891331(45)30
30 POL 2081Zofia Glaza
11
Opti CWM Gdynia10127,011717232643(45)
31 POL 1897Michał Trafalski
12
YK Stal Gdynia127,0152320411117(46)
32 POL 3403Hieronim Hendler
11
TKŻ Toruń128,0191222223320(dnc)
33 POL 424Helena Moritz
10
UKS FIR WARSZAWA11135,018342919(42)1421
34 POL 2110Konrad Kunc
13
YK Stal Gdynia135,0192017182833(34)
35 POL 1403Kacper Kibiersza
11
YK Stal Gdynia138,02621231119(38)38
36 CZE 703Liliana Dymakova
9
YC Vysoke Myto122139,0251412547(dnc)36
37 POL 158Igor Pawlowski
10
CHKŻ Chojnice142,022133420(35)2429
38 POL 2037Paweł Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia142,02329181740(47)15
39 POL 2211Antonina Puchowska
11
YK Stal Gdynia13143,0181118342735(37)
40 POL 2083Konrad Czech
9
OPTI CWM Gdynia3143,0271614(41)372227
41 POL 360Patryk Ulaczyk
13
UKŻ Lamelka Kartuzy151,014152632(dsq)3133
42 POL 13Borys Matysiak
11
CHKŻ Chojnice152,031010295248(53)
43 POL 2089Norbert Herba
9
YK Stal Gdynia4153,040221334(43)2618
44 POL 20311Jan Ząbkiewicz
12
OPTI CWM Gdynia154,030132728(46)2828
45 POL 1422Krzysztof Junczyk
11
UKS FIR WARSZAWA155,01614(ufd)422dsq43
46 POL 1225Jan Lemański
11
TKŻ Toruń155,012281515(45)4144
47 POL 1930Radosław Dudkiewicz
10
LKS Charzykowy161,0293211193436(41)
48 POL 1811Franciszek Zając
11
Gdański Klub Żeglarski164,0102929213837(47)
49 POL 1550Maja Szyca
10
LKS Charzykowy14173,02521112641(51)49
50 POL 1066Franciszek Kosecki
11
CHKŻ Chojnice175,072422235346(dnc)
51 POL 1751Antoni Gabryszewski
10
UKS Żeglarz Wrocław176,0323371550(dnc)39
52 POL 1529Alexander Nowak
10
UKS FIR WARSZAWA176,031202417(48)4242
53 POL 1178Jan Wiśniowski
11
CSW Opty Ustka190,03442259(49)4040
54 POL 1671Kalina Zalewska
10
TKŻ Toruń15190,0221726255149(52)
55 POL 1069Tadeusz Wiatrowski
10
CHKŻ Chojnice202,03543330(54)5050
56 POL 1993Michał Roman
10
Gdański Klub Żeglarski76,028(35)3014211
57 POL 1548Andrzej Thomas
13
YK Stal Gdynia87,02826(41)28122
58 POL 122Kajetan Liszewski
9
OPTI CWM Gdynia5102,0293121(36)1083
59 POL 4708Kamil Roman
8
Gdański Klub Żeglarski6108,03327(37)37335
60 POL 1889Franciszek Wodkowski
10
OPTI CWM Gdynia110,036(37)28952210
61 POL 1076Bartosz Nurowski
10
UKS FIR WARSZAWA117,0(26)26242217199
62 POL 2032Mateusz Kundzier
11
Gdański Klub Żeglarski119,0(37)3536256107
63 POL 2116Alicja Saj
9
YK Stal Gdynia167121,0363121(38)11148
64 POL 17Szymon Łysik
11
MKŻ Arka Gdynia124,01628(38)33161615
65 POL 1776Maria Kmin
11
UKS FIR Warszawa17127,01530(32)31141819
66 POL 1005Maja Filipska
10
YK Stal Gdynia18130,01324(39)39222012
67 POL 516Stanislaw Nosol
9
CHKŻ Chojnice8131,030(38)3026131121
68 POL 363Tymoteusz Kniter
13
UKŻ Lamelka Kartuzy140,04033(42)2412274
69 POL 1592Mikołaj Łoboda
9
OPTI CWM Gdynia9142,0(34)25333024426
70 POL 1702Igor Rózga
10
MKŻ Arka Gdynia143,02732252415(37)20
71 POL 1276Weronika Pawlak
9
OPTI CWM Gdynia1910159,0(42)41402781330
72 POL 1917Karol Radomski
11
CSW Opty Ustka162,038343143(dnc)511
73 POL 1888Kacper Wysocki
10
UKS FIR Warszawa166,04336(ufd)29182317
74 POL 359Sara Browarczyk
12
UKŻ Lamelka Kartuzy20169,047(48)423319622
75 POL 2442Antoni Knitter
10
CHKŻ Chojnice173,031(44)4338311713
76 POL 723Borys Kowalczyk
11
LKS Charzykowy178,0(39)303232203034
77 POL 1281Klara Malec
9
OPTI CWM Gdynia2111179,0213728(47)392628
78 POL 364Maksymilian Konkel
12
UKŻ Lamelka Kartuzy185,038(47)4045261224
79 POL 5Igor Foltyn
11
UKŻ Lamelka Kartuzy186,033(46)4436272125
80 POL 1470Maksymilian Kajdy
9
UKS FIR WARSZAWA12187,0(ocs)41ufd3928914
81 CZE 828Patrick Štafa
9
Moravský Yacht Klub13195,0(ocs)10ufd89ufddnc
82 POL 15Krzysztof Łucyk
12
MKŻ Arka Gdynia196,0(dns)dnsdnsdns7156
83 POL 2079Maurycy Odejewski
10
CHKŻ Chojnice197,0(dnc)dncdncdnc4718
84 POL 2202Magda Traczyńska
9
UKS FIR Warszawa2214200,01736(49)46322841
85 POL 2090Juliusz Reszka
10
MKŻ Arka Gdynia202,0373936(43)293427
86 POL 204Henryk Kalk
9
OPTI CWM Gdynia15208,0(46)384435332929
87 POL 1292Zuzanna Kapała
10
OPTI CWM Gdynia23211,03944163521(dnc)ufd
88 POL 1559Martyna Muller
10
MKŻ Arka Gdynia24212,044(ufd)4742232531
89 POL 142Ewa Bańbura
9
UKS FIR Warszawa2516215,0(46)403540303139
90 POL 1710Alek Ćwigoń-Słomkowski
11
CSW Opty Ustka220,0434343(dsq)353323
91 POL 859Marcel Stolarski
9
UKS FIR Warszawa17222,0244341(46)433932
92 POL 1176Aleksandra Wiśniowska
10
C26224,0453927(dnc)dnc2433
93 POL 2117Piotr Tutkowski
8
YK Stal Gdynia18232,0454035(48)413536
94 POL 58Nina Kobus
10
CHKŻ Chojnice27235,0(50)474537363238
95 POL 1187Marek Filipski
7
YK Stal Gdynia19255,048(ufd)5148373635
96 POL 11138Olaf Niziałkowski
8
UKS Bryg wrocław20256,08(ret)retret38dnc42
97 POL 130Laura Kwiatkowska
10
MKŻ Arka Gdynia28256,0(dns)dnsdnsdns343816
98 POL 2112Olivier Wyżychowski
8
OPTI CWM Gdynia21267,04948(50)49404140
99 POL 325Bartłomiej Bil
7
OPTI CWM Gdynia22277,051(dnc)dnc45424043
100 POL 362Hanna Wasilewska
11
UKŻ Lamelka Kartuzy29278,041423944(dnc)dncdnc
101 POL 1651Maria Fornalczyk
11
CSW Opty Ustka30286,0(dns)dnsdnsdns25dnc37
102 POL 2082Natalia Nawrocka
10
MKŻ Arka Gdynia31289,0424534(dnc)dncdncdnc
103 POL 1373Mila Pawłowska
-
ChKŻ Chojnice3223298,04446(dnc)40dncdncdnc
104 POL 2033Tymon Dampc
-
ChKŻ Chojnice24302,0(dnc)493847dncdncdnc
105 POL 653Tosia Wiatrowska
7
ChKŻ Chojnice3325302,0414548(dnc)dncdncdnc
106 POL 704Adam Łucyk
10
MKŻ Arka Gdynia305,047(dnc)4644dncdncdnc
107 POL 11775Antoni Zając
7
Gdański Klub Żeglarski26329,0(dnc)dncdnc49dncdncdnc
108 POL 20321Maciej Kundzier
7
Gdański Klub Żeglarski27330,0(dnc)dncdnc50dncdncdnc
109 POL 49Maria Baranowska
9
ChKŻ Chojnice3428332,0(dnc)dnc52dncdncdncdnc