Puchar Opti

Gdynia

image
Regaty dofinansowane przez Gminę Gdynia

WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2117Alicja Tutkowska
12
YKP Gdynia113,02(5)42113
2 POL 2041Filip Jarosiewicz
13
YKP Gdynia117,0113(ufd)372
3 POL 2032Fabian Kocięda
12
OPTI CWM GDYNIA221,0426324(8)
4 POL 1799Iwo Reński
14
YKP Gdynia330,07616(10)37
5 POL 1932Konrad Wlazłowski
14
YKP Gdynia434,08(ufd)815111
6 POL 1903Tomasz Bendlewski
15
YKP Gdynia534,0397762(12)
7 POL 4112Jan Zamojski
13
YKP Gdynia639,063(11)10794
8 POL 2219Aleksander Bury
14
Opti CWM Gdynia741,0(12)755969
9 POL 1917Filip Mariański
12
KS AZS AWFiS Gdańsk844,05122(ufd)1285
10 POL 2034Natasha Anolik
13
OPTI CWM GDYNIA246,010810945(11)
11 POL 1626Aleksander Ponto
15
YKP Gdynia949,0114(13)411136
12 POL 817Lila Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk356,091098(13)1010
13 POL 1444Oskar Ponto
15
YKP Gdynia1070,0141112(ufd)81213
14 POL 1779Marcel Wieliński
14
LKS Charzykowy1180,013(14)1411141414
15 POL 1489Paweł Koliński
14
LKS Charzykowy1285,0(15)131512151515

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat. 9K Kat. 9M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1780Szymon Kolka
11
YKP Gdynia124,04549(19)11
2 POL 1979Hubert Nowicki
12
Gdański Klub Żeglarski230,04672(18)74
3 POL 1758January Szczukowski
11
CHKŻ Chojnice332,06(9)64457
4 POL 2081Zofia Glaza
11
Opti CWM Gdynia134,05673211(20)
5 POL 1802Piotr Trella
11
MKŻ Arka Gdynia437,02125126(dsq)
6 POL 2124Agata Koropecka
10
YK Stal Gdynia245,0339(22)5178
7 POL 1175Alicja Dampc
11
CHKŻ Chojnice353,071(dsq)33435
8 POL 2035Piotr Muchlado
11
Opti CWM Gdynia554,02426(ufd)1525
9 POL 1254Franciszek Thomas
13
YK Stal Gdynia655,0152511418(30)
10 POL 1940Filip Bil
10
YK Stal Gdynia756,012738116(36)
11 POL 3406Małgorzata Wyrębska
10
YK Stal Gdynia458,010211110(32)24
12 POL 936Maurycy Kosmowski
10
Port Mechelinki860,0(21)181291614
13 POL 2212Mateusz Graczyk
11
CSW OPTY USTKA962,05(ufd)15571218
14 POL 1747Kacper Janowicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk1072,0(22)520132086
15 POL 2137Piotr Toczek
12
YKP Gdynia1183,09152320(25)133
16 POL 2031Ida Kocięda
9
OPTI CWM Gdynia5186,013101012(31)2417
17 POL 1403Kacper Kibiersza
11
YK Stal Gdynia1288,01196212120(33)
18 POL 1551Maciej Streubel
11
YKP Gdynia1392,011(ufd)573ufd9
19 POL 710Antoni Smagoń
12
CSW OPTY USTKA1492,017816929(43)13
20 POL 1943Wiktor Łasak
13
Opti CWM Gdynia1592,01512218(ufd)1026
21 POL 2244Igor Kawałko
12
OPTI CWM GDYNIA1693,01(ufd)31ufd427
22 POL 81Tymon Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk1795,08(ufd)818ufd22
23 POL 2022Iwo Dudek
10
YKP Gdynia1895,06714191633(40)
24 POL 1585Mateusz Grabowski
11
LKS Charzykowy1998,014(ufd)415124112
25 POL 1523Olga Wietek
11
YK Stal Gdynia6104,03(ufd)ufd66923
26 POL 1446Gustaw Trybek
11
YKP Gdynia20104,01712221517(29)21
27 POL 360Patryk Ulaczyk
13
UKŻ LAMELKA Kartuzy21106,01826181613(ufd)15
28 POL 2135Tymon Kosobucki
12
YKP Gdynia22112,01271917(45)1443
29 POL 2037Paweł Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia23113,01939243325(38)
30 POL 2118Maciej Maćkowiak
12
YKP Gdynia24115,020811172435(45)
31 POL 3333Maja Komorowska
10
OPTI CWM Gdynia7118,0(dns)dns10482811
32 POL 3425Maksymilian Malec
11
Opti CWM Gdynia25123,0713(ufd)7234429
33 POL 2211Antonina Puchowska
11
YK Stal Gdynia8123,0911111036(ufd)46
34 POL 2110Konrad Kunc
13
YK Stal Gdynia26123,0301317202221(32)
35 POL 2222Karol Stachowski
10
Gdański Klub Żeglarski27126,01416812(42)3739
36 POL 2270Piotr Kosowski
11
YKP Gdynia28130,0101416313227(42)
37 POL 1665Mateusz Kluczka
13
YKP Gdynia29132,026141321(39)3028
38 POL 1541Jakub Porębski
10
Opti CWM Gdynia30135,02422243415(47)16
39 POL 2140Maja Józkowicz
13
YKP Gdynia9138,0234193238(42)22
40 POL 12Aleksander Paczos
11
MKŻ Arka Gdynia31145,02910172527(39)37
41 POL 1817Emilia Paszek
9
KS AZS AWFiS Gdańsk102149,027281526(35)1934
42 POL 1221Julia Padzik
10
OPTI CWM Gdynia11150,013192523(ufd)2347
43 POL 1005Maja Filipska
10
YK Stal Gdynia12151,03115141640(ufd)35
44 POL 2133Aleksander Mucharski
13
YKP Gdynia32155,01620(ufd)14ufd3810
45 POL 2089Norbert Herba
9
YK Stal Gdynia331155,0251618192651(55)
46 POL 1925Alicja Wróblewska
12
YKP Gdynia13158,0231729283031(49)
47 POL 1548Andrzej Thomas
13
YK Stal Gdynia34159,01211(ufd)11284552
48 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
11
OPTI CWM Gdynia35170,0282920184134(48)
49 POL 122Kajetan Liszewski
9
OPTI CWM Gdynia362174,0312312353736(50)
50 POL 1584Zuzanna Bukowska
11
MKŻ Arka Gdynia14179,016(ufd)2614dsq2244
51 POL 2134Jakub Matwiejczyk
12
YKP Gdynia37181,03024(ufd)13434031
52 POL 1178Jan Wiśniowski
11
CSW OPTY USTKA38186,028212426(47)4641
53 POL 2001Oskar Sylka
11
YKP Gdynia39187,0241812(bfd)ufdufd19
54 POL 1897Michał Trafalski
12
YK Stal Gdynia40196,019192730(ufd)4853
55 POL 2116Alicja Saj
9
YK Stal Gdynia153200,0202034324450(51)
56 POL 4708Kamil Roman
8
Gdański Klub Żeglarski413203,0342228244649(54)
57 POL 88Hanna Duda
11
Port Mechelinki1687,018(ufd)223755
58 POL 1993Michał Roman
10
Gdański Klub Żeglarski4290,021(ufd)233583
59 POL 2136Kajetan Matwiejczyk
12
YKP Gdynia4394,02532(34)2926
60 POL 1811Franciszek Zając
11
Gdański Klub Żeglarski4495,0321727(39)154
61 POL 2002Bartosz Osowski
13
YKP Gdynia4597,0342126(46)610
62 POL 2139Jan Mucharski
10
YKP Gdynia4699,02625(35)28416
63 POL 1276Weronika Pawlak
9
OPTI CWM Gdynia174104,033(34)2822138
64 POL 3407Jan Konkol
11
YKP Gdynia47104,02230(31)301012
65 POL 1596Szymon Mocarski
9
Port Mechelinki484109,02724(43)25249
66 POL 1281Klara Malec
9
OPTI CWM Gdynia185111,03231(37)231213
67 POL 1889Franciszek Wodkowski
10
OPTI CWM Gdynia49121,0(37)332937319
68 POL 1651Maria Fornalczyk
11
CSW OPTY USTKA19121,0(39)3113381623
69 POL 17Szymon Łysik
11
MKŻ Arka Gdynia50123,0(35)3521272515
70 POL 1650Martyna Lemanczyk
11
CSW OPTY USTKA51126,0352735(36)1811
71 POL 1704Franciszek Wołyniec
13
Uks Navigo Sopot 52132,0(38)2330272230
72 POL 1672Oliwier Kozłowski
11
UKS NAVIGO SOPOT 53140,033(ufd)38341718
73 POL 2032Mateusz Kundzier
11
Gdański Klub Żeglarski54141,0(36)2531333121
74 POL 723Borys Kowalczyk
11
LKS Charzykowy55144,0(43)2832312726
75 POL 20311Jan Ząbkiewicz
12
OPTI CWM Gdynia56148,0(dns)dns4233142
76 POL 100Marcel Styba
11
Port Mechelinki57151,0364030(44)2817
77 POL 21Maksymilian Stańko
10
Port Mechelinki58152,0443938(49)922
78 POL 10Sebastian Wawrzyniak
9
Port Mechelinki595153,0(ufd)ufd25401120
79 POL 1592Mikołaj Łoboda
9
OPTI CWM Gdynia606162,0(46)3233412927
80 POL 1701Marika Tassious
12
YKP Gdynia20162,0(41)3540293028
81 POL 1926Julia Czerwiak
11
YKP Gdynia21164,0(42)3732422132
82 POL 1602Miłosz Szmagliński
10
YKP Gdynia61173,0(43)4237412033
83 POL 1812Franciszek Miłosz
10
YKP Gdynia62176,03929(ufd)394029
84 POL 2141Magdalena Ziółkowska
9
YKP Gdynia226177,0403633(43)4325
85 POL 2169Natasza Micewicz
10
YKP Gdynia23179,0(dnc)dncdncdnc71
86 POL 1970Tymothy Melentyev
12
YKP Gdynia63180,050(ufd)4645138
87 POL 2082Natalia Nawrocka
10
MKŻ Arka Gdynia24181,0(45)3344384224
88 POL 265Igor SAJ
10
Port Mechelinki64183,04026394236(dnc)
89 POL 1185Vsevolod Nazarov
11
UKS NAVIGO SOPOT 65185,029(ufd)36bfdufd7
90 POL 1619Mateusz Gąsiorowski
12
YKP Gdynia66187,08(ufd)ufd10dncdnc
91 POL 292Zuzanna Kapała
10
OPTI CWM Gdynia25191,03838(ufd)4019ufd
92 POL 2150Makary Gałka
12
UKS NAVIGO Sopot67192,04141(ufd)363737
93 POL 1176Aleksandra Wiśniowska
10
CSW OPTY USTKA26195,037(ufd)45433436
94 POL 651Alek Ćwigoń-Słomkowski
11
CSW OPTY USTKA 68196,04837(50)443334
95 POL 2003Barbara Kus
8
OPTI CWM Gdynia277197,044344246(ufd)31
96 POL 9Aleksandra Zastawna
13
YKP Gdynia28198,0(dns)dnsdnc472314
97 POL 2117Piotr Tutkowski
8
YK Stal Gdynia697200,0454440(50)3239
98 POL 9369Olaf Krupa
10
Port Mechelinki70207,0(dns)4336483941
99 POL 1985Hubert Kunc
9
Port Mechelinki718211,04649395126(ufd)
100 POL 2112Olivier Wyżychowski
8
OPTI CWM Gdynia729220,0484741(53)4143
101 POL 1292Franciszek Karmoliński
8
OPTI CWM Gdynia7310224,047364947(ufd)45
102 POL 1917Karol Radomski
11
CSW OPTY USTKA74225,0423041(bfd)ufdufd
103 POL 1187Marek Filipski
7
YK Stal Gdynia7511228,04745(ufd)4535ufd
104 POL 1659Mateusz Bogdziwicz
10
Port Mechelinki76232,0493948(bfd)ufd40
105 POL 204Stanisław Kalk
8
OPTI CWM Gdynia7712235,0523847(bfd)ufd42
106 POL 121Mila Faust
8
MKŻ ARKA Gdynia298244,051(dnc)dncdnc4435
107 POL 695Wiktor Kruszyński
7
YK Stal Gdynia7813249,0(dnc)46ufd5238ufd
108 POL 325Bartłomiej Bil
7
OPTI CWM Gdynia7914251,0(dns)48ufd544646
109 POL 20321Antoni Zając
7
GKŻ Gdańsk8015260,0(dnc)dncdncdnc4544

Wyniki regat: OBIC
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 7482Max Berliński
13
MKŻ ARKA Gdynia18,01(5)22111
2 POL 10672Natasza Tarnawska
11
MKŻ ARKA Gdynia117,074112(ufd)2
3 POL 10287Max Betlejewski
12
MKŻ ARKA Gdynia217,0214442(6)
4 POL 9809Igor Rudek
13
MKŻ ARKA Gdynia325,0623536(9)
5 POL 10269Jan Suchocki
12
MKŻ ARKA Gdynia425,0436354(8)
6 POL 8035Aniela Frąckowiak
11
MKŻ ARKA Gdynia232,037568(ufd)3
7 POL 7547Julianna Ponto
11
MKŻ ARKA Gdynia337,056(7)7757
8 POL 9302Kasper Splenger
11
SKŻ ERGO HESTIA SOPOT547,08109106(ufd)4
9 POL 9469Mikołaj Nędza
9
SKŻ ERGO HESTIA SOPOT648,0913(14)9935
10 POL 9932Maja Reszka
12
MKŻ ARKA Gdynia458,010811(14)10811
11 POL 9280Nicol Lietzau
12
SKŻ ERGO HESTIA SOPOT761,0121188(14)913
12 POL 9421Maciej Barć
10
SKŻ ERGO HESTIA SOPOT865,0(dnc)12101113712
13 POL 6330Laura Kwiatkowska
10
MKŻ ARKA Gdynia567,0119121312(ufd)10
14 POL 8610Bianka Kus
10
OPTI CWM Gdynia674,013(14)1312111114
15 POL 10684Henryk Kalk
9
OPTI CWM Gdynia984,014(dnc)1515151015