Lista startowa: OPTIMIST B 59
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 LTU 7Laima Maciulevicicute
K
01.11.2007
14
Litwa
2 LTU 9Simona Vrobleviciute
K
01.01.2008
13
Litwa
3 POL 1Bogna Tłok
M
23.03.2008
13
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
4 POL 11Karolina Brzezińska
K
13.07.2004
17
Dobra Marina
5 POL 53OLIWIA PIETKIEWICZ
K
14.10.2009
12
DOBRA MARINA
6 POL 93KSAWERY SOSNOWSKI
M
28.01.2006
15
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
7 POL 108Maja Harasimowicz- Krysztofiak
K
29.11.2009
12
UKŻ Błękitni Grzybowo
8 POL 111Maja HARASIMOWICZ-KRYSZTOFIAK
K
29.11.2009
12
UKS Błękitni Grzybowo
9 POL 121Julia Dziekanowska
K
08.05.2009
12
Knaga Nowogard
10 POL 122Aleksandra Dziekanowska
K
05.02.2007
14
Knaga Nowogard
11 POL 123Igor Kinasz
M
01.12.2007
14
Knaga Nowogard
12 POL 124Adam Werner
M
06.04.2008
13
Knaga Nowogard
13 POL 125Nikola Żabecka
K
26.01.2007
14
Knaga Nowogard
14 POL 126Maja Radecka
K
12.06.2006
15
Knaga Nowogard
15 POL 127Katarzyna Nagły
K
01.07.2006
15
Knaga Nowogard
16 POL 336MICHAŁ KOZŁOWSKI
M
12.05.2009
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
17 POL 479Filip Harasimowicz- Krysztofiak
M
13.04.2007
14
UKŻ Błękitni Grzybowo
18 POL 490Szymon Jankowski
M
24.02.2007
14
UKS Szkwał Złocieniec
19 POL 502Jan Tesarowicz
M
03.08.2008
13
UKŻ Pirat Bolesławiec
20 POL 888Martyna Szpak
K
03.01.2008
13
UKS WIKING ZARZECZE
21 POL 922Jakub Podgórny
M
07.02.2008
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
22 POL 935TOMASZ MIESZCZANKIN
M
16.12.2007
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
23 POL 970Wiktoria Budzik
K
11.09.2006
15
UKS WIKING
24 POL 972Bogdan Nieszwiec
M
10.08.2009
12
UKŻ Błękitni Grzybowo
25 POL 1007HANNA KOZŁOWSKA
K
31.03.2007
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
26 POL 1016Wawrzyniec Żelazny
M
20.10.2009
12
MKŻ Żnin
27 POL 1039Kacper Sikorski
M
01.05.2009
12
UKS Szkwał Złocieniec
28 POL 1099Wiktor Klucznik
M
24.06.2009
12
KST "Elektryk" Grudziądz
29 POL 1111Marcelina Miłoś
K
24.04.2007
14
Dobra Marina
30 POL 1189Adrian Adasiak
M
02.11.2007
14
UKS Szkwał Złocieniec
31 POL 1200Piotr Sołtysiak
M
10.07.2010
11
CHKŻ Chojnice
32 POL 1307Bartosz Peczka
M
24.08.2007
14
MKŻ Żnin
33 POL 1376Justyna Jurkowska
K
08.04.2006
15
MKŻ Żnin
34 POL 1479Zuzanna Szymanowicz
K
07.10.2005
16
UKŻ Błękitni Grzybowo
35 POL 1601Maja Stormann
K
16.01.2007
14
UKŻ Błękitni Grzybowo
36 POL 1607Antoni Jarosz
M
14.02.2007
14
UKS Szkwał Złocieniec
37 POL 1611Matylda Brelińska
K
04.08.2006
15
MKŻ Żnin
38 POL 1705? ?
M
01.07.2008
13
?
39 POL 1720Julita Jaworska
K
02.12.2006
15
UKŻ Pirat Bolesławiec
40 POL 1735Bartosz Dynia
M
17.06.2009
12
MKŻ Żnin
41 POL 1772Witold Safijan
M
30.01.2009
12
MKŻ Żnin
42 POL 1778Marcel Rumiński
M
10.07.2008
13
MKŻ Żnin
43 POL 1794Maksymilian Kotwica
M
06.07.2019
-
UKS Szkwał Złocieniec
44 POL 1858Jakub Zapalski
M
15.07.2007
14
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
45 POL 1904Wiktor Wiecki
M
09.10.2008
13
UKŻ Błękitni Grzybowo
46 POL 1945Zuzanna Zielińska
K
25.04.2006
15
MKŻ Żnin
47 POL 1975Maximilian Sitek
M
09.10.2006
15
UKŻ Pirat Bolesławiec
48 POL 1982Mateusz Czasławski
M
03.09.2009
12
UKŻ Pirat Bolesławiec
49 POL 2014Jakub Pasieka
M
01.12.2006
15
UKŻ Pirat Bolesławiec
50 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZ
K
29.01.2007
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
51 POL 2028INKA KOZA
K
26.11.2007
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
52 POL 2156Matylda Kowalik
K
20.04.2009
12
UKS Szkwał Złocieniec
53 POL 2220Bartosz Żmudziński
M
02.01.2008
13
MKŻ Żnin
54 POL 2625Kornelia Dobaczewska
K
19.09.2005
16
MKŻ Żnin
55 POL 2634Angela Zubel
K
21.10.2006
15
MKŻ Żnin
56 POL 7357Hanna Wróbel
K
09.10.2006
15
UKŻ Pirat Bolesławiec
57 POL 7575Jakub Chudyk
M
18.02.2009
12
UKŻ Błękitni Grzybowo
58 POL 8455Kornelia Zapalska
K
03.09.2004
17
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
59 POL 15861Andrzej Grochal
M
16.07.2007
14
UKŻ Błękitni Grzybowo