Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10
1 POL 1865Paulina Rutkowska
17
YKP Gdynia141,05211122(56)3141
2 POL 2000Ignacy Oźminkowski
18
KS Spójnia Warszawa70,071621331414(19)10
3 POL 1950Jeremi Szczukowski
16
CHKŻ Chojnice73,0259416149212(33)
4 POL 1751Jacek Kalinowski
16
CHKŻ Chojnice74,07112211311(32)18
5 POL 2041Filip Jarosiewicz
16
YKP Gdynia104,0111012219421322(32)
6 POL 920Maksymilian Kruczyński
16
AZS Poznań106,05(27)1611255221075
7 POL 1827Ewa Lewandowska
16
KS AZS AWFiS Gdańsk2147,015131011147(50)28247
8 POL 1799Iwo Reński
17
YKP Gdynia150,03422013221681718(37)
9 POL 1999Jakub Tomczyński
19
KS Spójnia Warszawa152,01768(ufd)5257193629
10 POL 1932Konrad Wlazłowski
17
YKP Gdynia155,01915123101943(69)43
11 POL 1018Antoni Lipiński
16
CHKŻ Chojnice158,0108145712445(58)53
12 POL 2552Maciej Iliński
18
YKP Gdynia164,011574(73)113629160
13 POL 1444Oskar Ponto
18
YKP Gdynia170,01323981547(62)4411
14 POL 2177Patryk CHEŁKOWSKI
16
Giżycka Grupa Regatowa171,01917267102152(53)172
15 CZE 812Ondřej Šindelka
16
MYK171,014171746(51)231162314
16 POL 1903Tomasz Bendlewski
18
YKP Gdynia184,025124315(76)3237128
17 POL 1975Maja Kwiek
15
KS Spójnia Warszawa3186,030531232329(39)181512
18 POL 1390Kacper Młodzianowski
17
AZS Poznań186,082791617833(40)2939
19 POL 1868Joanna Cymerman
18
UKS Barnim Goleniów4198,027731030276712(ufd)15
20 POL 2024Michał Jaroszek
16
KSW BALTIC DZIWNÓW206,04333(ufd)11474164048
21 POL 2071Mateusz Gigielewicz
17
Giżycka Grupa Regatowa209,0351641046495233(77)
22 POL 4112Jan Zamojski
16
YKP Gdynia212,0(bfd)1429369131832952
23 POL 2101Mikołaj Bazyli
17
KSW BALTIC DZIWNÓW212,025292412341917(47)3517
24 POL 1750Filip Nosol
15
CHKŻ Chojnice213,0381016(ufd)215554856
25 POL 144Aleksander Ponto
18
YKP Gdynia214,01393(dns)2261970ufd
26 POL 1884Oskar Sawicki
16
UKS Barnim Goleniów231,0232522839(51)15354222
27 POL 2153Szymon Wójcik
17
KSW Baltic Dziwnów232,0(ufd)4272438603026419
28 POL 2117Alicja Tutkowska
15
YKP Gdynia5239,06311795037(62)362726
29 POL 1889Jeremi Dąbrowski
17
UKS Barnim Goleniów241,017728(ufd)6223521ufd24
30 POL 16Kasia Wajdowska
18
KŻ Horn Kraków6242,016166254339276010(64)
31 POL 1883Aleksandra Bobrowska
15
UKS Barnim Goleniów7247,0(bfd)233737032684820
32 POL 1151Alicja Przybyłek
17
AZS Poznań8249,0(ufd)9374120202872859
33 POL 1452Antonina Ołowiak
16
YKP Gdynia9259,02219191924973(77)569
34 POL 2219Aleksander Bury
17
YKP Gdynia267,0183634212833(63)335113
35 POL 1949Maksymilian Kabat
16
CHKŻ Chojnice271,0(bfd)83328266110393036
36 LTU 56Vykintas Mizgiris
17
Neringos sporto mokykla272,04935128424420(68)548
37 POL 2152Filip Lenart
17
KSW BALTIC DZIWNÓW274,0(bfd)372116294341154923
38 POL 1917Filip Marjański
15
KS AZS AWFiS Gdańsk280,04(dns)3226584512202162
39 POL 3404SZYMON ROZUM
17
MKS "Dwójka" Warszawa282,0(ufd)261832442437444116
40 POL 2605Magdalena Skórnóg
16
Giżycka Grupa Regatowa10284,0937153440176641(72)25
41 POL 1835Natalia Ziółkowska
15
YKP Gdynia11284,02624449(67)3123346231
42 POL 2057Natalia Kilar
17
YK Stal Gdynia12292,03413654959(78)383130
43 POL 111Jakub Lipowski
15
KN Lider Kraków299,091882453(78)29275675
44 POL 2166Dominika Grala
16
Giżycka Grupa Regatowa13312,036291176550(68)562434
45 POL 1026Jakub Gil
16
CHKŻ Chojnice315,03323242152(68)5465340
46 POL 2019Danuta Grudzień
16
UKS SILESIA OPTY Chełm Śląski14315,010195442276245(64)650
47 POL 1716Bartłomiej Heksel
18
KN Lider Kraków316,0(bfd)21101737656572209
48 LTU 750RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖ
17
Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai 319,023283017(62)3655245254
49 POL 1193Igor Wierzbowski
15
KN Lider Kraków326,042612295435266755(71)
50 POL 100Krzysztof Ołowiak
14
YKP Gdynia329,028(ufd)471578565831133
51 POL 2068Kacper Bąk
17
KŻ Horn Kraków329,0(ufd)472063534dsq74257
52 POL 1669Natalia Chojnowska
15
SSW MOS Iława15331,036441825(60)4840374538
53 POL 2403Pola Schmidt
18
CHKŻ Chojnice16334,0115653274664(72)30434
54 POL 1829Stanisław Wojda
16
JKW Poznań335,02420321359534825(67)61
55 POL 1329Gita van der Voort
15
KŻ Horn Kraków17337,0303835145638385137(76)
56 POL 1867Jan Klinicki
15
SSW MOS Iława342,01448461532286422(75)73
57 POL 1460Aleksandra Jakubowska
18
ŻMKS Poznań18349,04530263536(66)53572641
58 POL 1801Oskar Wielczyk
15
SSW MOS Iława350,040183528(77)7413583846
59 POL 2030Adam Turczynowicz
17
KS Spójnia Warszawa359,0(bfd)39151866187959596
60 POL 959Maciej Placzke
16
UKS FIR WARSZAWA363,01556537(79)7334493955
61 POL 333Michał Skawiński
15
KS Spójnia Warszawa364,05214522664572111(ufd)67
62 POL 2069Bartłomiej Wrzosek
15
KŻ Horn Kraków366,028123855316316(76)6558
63 POL 2191Jan Karnowski
16
KS Spójnia Warszawa371,042222361473075(80)5021
64 POL 1229Zofia Pospieszna
15
AZS Poznań19378,06502544(74)4146465763
65 POL 1881Maciej Cymerman
16
UKS Barnim Goleniów383,034(ufd)2130185869554751
66 POL 1798Hanna Ługowska
17
KS Spójnia Warszawa20391,0384713444175244564(79)
67 POL 1728Jan Kamieński
16
JKW Poznań392,016402543765461(79)1166
68 POL 2016Malina Pietrzak
15
KS Spójnia Warszawa21393,013(75)4031556925486349
69 POL 1862Zuzanna Zielińska
16
YKP Gdynia22397,03934291863(79)51754642
70 POL 1882Filip Oleszczyk
17
UKS Barnim Goleniów398,0835513069(71)43616635
71 POL 1050Szymon Rossa
16
ŻMKS Poznań405,02045273448497778(ufd)27
72 POL 1902Mateusz Kolba
16
KN Lider Kraków406,05462723456757(71)3457
73 LTU 155Vilius Vasiulis
15
Ziemys Lithuania408,012265648(75)4032696065
74 POL 2006Amelia Potejko
16
Giżycka Grupa Regatowa23418,031583414(80)4271507444
75 POL 1963Zofia Prądzyńska
14
CHKŻ Chojnice24420,03354192061525954(68)68
76 POL 2043Lila Sochaj
15
KS AZS AWFiS Gdańsk25434,0124054386870(74)661670
77 POL 2200Kaja Śledzińska
15
KS Spójnia Warszawa26439,0344614872(77)42425374
78 POL 2142Hanna Wiszniowska
17
JKW Poznań27446,0(ufd)36133333726073ufd45
79 POL 2709Julian Podwalski
17
SSW MOS Iława450,01859223657467070(73)72
80 POL 1757Rafał Górski
17
KS AZS AWFiS Gdańsk477,02121572971(dns)76636178
81 POL 1906Gustaw Kwiek
16
KS Spójnia Warszawa135,0(bfd)15ufd114216231
82 POL 1230Aleksandra Borucka
16
AZS Poznań28144,041(51)234111621127
83 POL 1776Michał Maziarka
17
YKP Gdynia172,0(bfd)414ufd291313810
84 POL 2209Filip Rostek
16
Nauticus Yacht Club Olsztyn184,021(60)4535330515921
85 POL 3553Antoni Nazimek
17
JKW Poznań195,0(bfd)24ufd2720621754
86 POL 1645Michał Biedalak
17
JKW Poznań203,0(bfd)11ufd65312561118
87 POL 2138Max Berliński
16
YKP Gdynia214,0273053(60)16183951511
88 LTU 473Matas Kniubas
17
KSM Bangputys226,0225(bfd)ufd5081961619
89 POL 2007Alicja Michalewska
15
SSW MOS Iława29237,0(ufd)494643251744382
90 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKA
17
MKS "Dwójka" Warszawa30239,0392043(ufd)302640171014
91 POL 2206HANNA KORSAK
16
MKS "Dwójka" Warszawa31252,0(bfd)46491912518504013
92 POL 2032Fabian Kocięda
15
OPTI CWM GDYNIA258,0(bfd)13ufdufd331142546
93 POL 2148Jakub Modzelewski
18
AZS Poznań259,0245358(ufd)5419181230
94 POL 1988ANTONI KILISZEK
16
MKS "Dwójka" Warszawa268,04155382035(ufd)3418225
95 POL 2008Maciej Kasprzak
14
SSW MOS Iława270,0(bfd)22606341637419
96 POL 1492Paweł Romanowicz
17
JKW Poznań271,0(bfd)524132132111303338
97 POL 2034Natasha Anolik
16
OPTI CWM GDYNIA32274,0203149(56)37445343420
98 POL 1960Miłosz Samek
17
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 277,026344750361217(52)2827
99 LTU 469Deimantas Valeika
18
KSM Bangputys288,0295830(ufd)185326331724
100 POL 1424Jakub Wegiera
16
UKS FIR WARSZAWA294,0(bfd)28525710228166635
101 LTU 452Domas Janciukas
16
KSM Bangputys295,0495531(62)232822221451
102 POL 2204Aleksandra Zybert
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn33300,029(61)554942747193022
103 LTU 751ROJUS STANKEVIČIUS
17
Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai 34305,05173643191533821(ufd)
104 LTU 808NOJUS VOLUNGEVIČIUS
18
NBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team)305,0314944583220(ufd)121346
105 POL 2205Jakub Rusiniak
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn305,0404355(59)431336143625
106 POL 2121Joanna Michalska
15
UKS Yacht Club Sława35309,0(ufd)45665026106652516
107 POL 1644Nina Janowicz
16
KS AZS AWFiS Gdańsk36315,037334249211437(53)5329
108 POL 1224Piotr Jakubowski
16
ŻMKS Poznań321,0(ufd)394242284841105417
109 LTU 455Rokas Germanavicius
14
KSM Bangputys324,057656240(dns)251027731
110 POL 2114Tymon Wiatrowski
16
CHKŻ Chojnice330,03764(bfd)6864151131832
111 LTU 51Kristupas Alseika
16
Neringos sporto mokykla337,0(bfd)571138392429495040
112 POL 194Krzysztof Szczodrowski
17
CHKŻ Chojnice349,045(69)6552555124212412
113 RUS 3939Ivan Mikhalev
15
Giżycka Grupa Regatowa352,04751(58)5847473824634
114 LTU 737David Mažeika
12
Neringos sporto mokykla353,05948(bfd)371723926ufd54
115 POL 1753Michał Jankowski
17
KS AZS AWFiS Gdańsk370,0464245545255(66)46273
116 LTU 111Nojus Mockua
17
Ziemys Lithuania373,03233(bfd)59463853323743
117 LTU 50Tomas Blinstrubas
16
Neringos sporto mokykla374,053(68)484772767235745
118 POL 2210Kacper Warywoda
17
Nauticus Yacht Club Olsztyn374,0504348(64)225648285623
119 POL 1871Wojciech Stefaniak
16
ŻMKS Poznań379,052615753293635(63)1937
120 POL 945Andrzej Nycz
16
JKW Poznań386,0(ufd)533947840309dnsdns
121 LTU 106Rapolas Norvaišas
17
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė 390,044(70)4339485915444850
122 LTU 628GRETA KALINAUSKAITĖ
17
Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai 37398,04465(66)33584328424144
123 POL 871Adam Cwojdziński
16
ŻMKS Poznań400,05441(64)53383446484442
124 POL 127Franciszek Kolikow
16
UKŻ Błękitni Kołobrzeg401,0506459452442335529(dnf)
125 POL 1754Jan Borowiak
17
KS Dobra Marina402,0(ufd)38416741120ufd61ufd
126 LTU 410Meda Rimaitė
17
Neringos sporto mokykla38402,0484656526033(64)452339
127 POL 1593Rafał Balicki
15
CHKŻ Chojnice405,0(bfd)66405162524375241
128 POL 2170Jan Fuk
16
Giżycka Grupa Regatowa411,022326946(dnf)dnsdns39358
129 POL 1978Kinga Furmanek
15
SSW MOS Iława39414,0(ufd)dsq3651443552574315
130 POL 1888JOANNA DYJA
17
MKS "Dwójka" Warszawa40416,04360656549292720(72)58
131 POL 2723Jakub Szczepański
16
LKS Charzykowy426,0477067(dns)453955292648
132 POL 2194Maciej Dudek
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn427,06254(bfd)55274625666428
133 POL 2203Michał Karnacewicz
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn431,0(ufd)682822694449626326
134 POL 1489Paweł Koliński
17
LKS Charzykowy448,0(dnf)32bfd60655459412036
135 POL 1049Teresa Zawal
18
ŻMKS Poznań41455,0555961401549(69)694265
136 POL 1448MARIANNA GĘBICKA
16
MKS "Dwójka" Warszawa42458,0556259(69)316423674552
137 POL 1745Adrian Majdosz
17
UKS Barnim Goleniów474,035675145684570(72)4647
138 LTU 451Asta Aperaviciute
15
KSM Bangputys43494,032(dns)ufdufd575754403260
139 POL 188Stanisław Maik
16
UKS Barnim Goleniów500,0566667(dns)403258685855
140 POL 2122Kajetan Stein
15
UKS Yacht Club Sława500,053(69)6066613763544759
141 POL 1779Marcel Wieliński
17
LKS Charzykowy512,0(bfd)67725656dns57316033
142 POL 2184Mikołaj Strupinski
14
Gizycka Grupa Regatowa514,05775685434(dns)dns3531ufd
143 POL 1622Stanisław Cholewicki
15
JKW Poznań521,0515763(dns)596250605168
144 POL 1800Jakub Kosowski
15
UKS FIR WARSZAWA527,0(ufd)52bfd62513156616964
145 POL 13Michał Szklarz
17
KS Dobra Marina532,0(bfd)6339ufd195832ufddnsdns
146 LTU 133Benas Bestauskas
13
Ziemys Lithuania 532,046(74)7164706843436562
147 POL 51Hubert Adamów
17
KS Dobra Marina534,0435063(ufd)64653158dnsdns
148 LTU 153JOKŪBAS MIRINAS
16
OBK"ŽALGIRIETIS"(LTU CLUB TEAM)536,0487162(dns)635060745949
149 RUS 2005Artem Krupachev
17
UKS Pionerskij Kaliningrad region550,0586350(dns)71dnsdns365557
150 LTU 404Tadas Azukas
14
KSM Bangputys555,060736957(dns)6042736853
151 LTU 323Saulė Pajarskaitė
17
Bangpūtys44561,0(bfd)72ufdufd11dns61594967
152 LTU 383Jonas Stulginskas
15
Bangputys569,0(ufd)74bfddns536771473956
153 LTU 422Vaidas Abraitis
13
Bangputys609,0(ufd)76bfdufd666962516261
154 POL 1053Oskar Kielnar
15
UKS Yacht Club Sława616,06371(bfd)dns676168756763
155 LTU 595Justas Rudminas
15
Bangputys627,061726863(dns)dnsdns647069
156 POL 1974Hanna Michałeczko
17
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg45628,0564250(ufd)dnsdnsdnsdnsdnsdns
157 LTU 1926Tautvydas Buožius
15
Bangputys630,0(bfd)767061dnf6665717170
158 LTU 166Adomas Krucius
14
Ziemys Lithuania657,0587773(dns)dnsdnsdns707366