Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Płeć | Data ur. | Wiek (wg rocznika) |
Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZE 812 | Ondřej Šindelka | MYK | |||
2 | LTU 50 | Tomas Blinstrubas | Neringos sporto mokykla | |||
3 | LTU 51 | Kristupas Alseika | Neringos sporto mokykla | |||
4 | LTU 56 | Vykintas Mizgiris | Neringos sporto mokykla | |||
5 | LTU 106 | Rapolas Norvaišas | Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė | |||
6 | LTU 111 | Nojus Mockua | Ziemys Lithuania | |||
7 | LTU 133 | Benas Bestauskas | Ziemys Lithuania | |||
8 | LTU 153 | JOKŪBAS MIRINAS | OBK"ŽALGIRIETIS"(LTU CLUB TEAM) | |||
9 | LTU 155 | Vilius Vasiulis | Ziemys Lithuania | |||
10 | LTU 166 | Adomas Krucius | Ziemys Lithuania | |||
11 | LTU 323 | Saulė Pajarskaitė | Bangpūtys | |||
12 | LTU 383 | Jonas Stulginskas | Bangputys | |||
13 | LTU 404 | Tadas Azukas | KSM Bangputys | |||
14 | LTU 410 | Meda Rimaitė | Neringos sporto mokykla | |||
15 | LTU 422 | Vaidas Abraitis | Bangputys | |||
16 | LTU 451 | Asta Aperaviciute | KSM Bangputys | |||
17 | LTU 452 | Domas Janciukas | KSM Bangputys | |||
18 | LTU 455 | Rokas Germanavicius | KSM Bangputys | |||
19 | LTU 469 | Deimantas Valeika | KSM Bangputys | |||
20 | LTU 473 | Matas Kniubas | KSM Bangputys | |||
21 | LTU 555 | Orestas Dargenis | Ziemys Lithuania | |||
22 | LTU 595 | Justas Rudminas | Bangputys | |||
23 | LTU 628 | GRETA KALINAUSKAITĖ | Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai | |||
24 | LTU 737 | David Mažeika | Neringos sporto mokykla | |||
25 | LTU 750 | RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖ | Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai | |||
26 | LTU 751 | ROJUS STANKEVIČIUS | Sporto centras "Atžalynas "Šiauliai | |||
27 | LTU 808 | NOJUS VOLUNGEVIČIUS | NBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team) | |||
28 | LTU 1926 | Tautvydas Buožius | Bangputys | |||
29 | POL 13 | Michał Szklarz | KS Dobra Marina | |||
30 | POL 16 | Kasia Wajdowska | KŻ Horn Kraków | |||
31 | POL 51 | Hubert Adamów | KS Dobra Marina | |||
32 | POL 100 | Krzysztof Ołowiak | YKP Gdynia | |||
33 | POL 111 | Jakub Lipowski | KN Lider Kraków | |||
34 | POL 127 | Franciszek Kolikow | UKŻ Błękitni Kołobrzeg | |||
35 | POL 144 | Aleksander Ponto | YKP Gdynia | |||
36 | POL 188 | Stanisław Maik | UKS Barnim Goleniów | |||
37 | POL 194 | Krzysztof Szczodrowski | CHKŻ Chojnice | |||
38 | POL 333 | Michał Skawiński | KS Spójnia Warszawa | |||
39 | POL 871 | Adam Cwojdziński | ŻMKS Poznań | |||
40 | POL 920 | Maksymilian Kruczyński | AZS Poznań | |||
41 | POL 945 | Andrzej Nycz | JKW Poznań | |||
42 | POL 959 | Maciej Placzke | UKS FIR WARSZAWA | |||
43 | POL 1018 | Antoni Lipiński | CHKŻ Chojnice | |||
44 | POL 1026 | Jakub Gil | CHKŻ Chojnice | |||
45 | POL 1049 | Teresa Zawal | ŻMKS Poznań | |||
46 | POL 1050 | Szymon Rossa | ŻMKS Poznań | |||
47 | POL 1053 | Oskar Kielnar | UKS Yacht Club Sława | |||
48 | POL 1151 | Alicja Przybyłek | AZS Poznań | |||
49 | POL 1193 | Igor Wierzbowski | KN Lider Kraków | |||
50 | POL 1224 | Piotr Jakubowski | ŻMKS Poznań | |||
51 | POL 1229 | Zofia Pospieszna | AZS Poznań | |||
52 | POL 1230 | Aleksandra Borucka | AZS Poznań | |||
53 | POL 1329 | Gita van der Voort | KŻ Horn Kraków | |||
54 | POL 1390 | Kacper Młodzianowski | AZS Poznań | |||
55 | POL 1424 | Jakub Wegiera | UKS FIR WARSZAWA | |||
56 | POL 1444 | Oskar Ponto | YKP Gdynia | |||
57 | POL 1448 | MARIANNA GĘBICKA | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
58 | POL 1452 | Antonina Ołowiak | YKP Gdynia | |||
59 | POL 1460 | Aleksandra Jakubowska | ŻMKS Poznań | |||
60 | POL 1489 | Paweł Koliński | LKS Charzykowy | |||
61 | POL 1492 | Paweł Romanowicz | JKW Poznań | |||
62 | POL 1593 | Rafał Balicki | CHKŻ Chojnice | |||
63 | POL 1622 | Stanisław Cholewicki | JKW Poznań | |||
64 | POL 1644 | Nina Janowicz | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
65 | POL 1645 | Michał Biedalak | JKW Poznań | |||
66 | POL 1669 | Natalia Chojnowska | SSW MOS Iława | |||
67 | POL 1716 | Bartłomiej Heksel | KN Lider Kraków | |||
68 | POL 1728 | Jan Kamieński | JKW Poznań | |||
69 | POL 1745 | Adrian Majdosz | UKS Barnim Goleniów | |||
70 | POL 1750 | Filip Nosol | CHKŻ Chojnice | |||
71 | POL 1751 | Jacek Kalinowski | CHKŻ Chojnice | |||
72 | POL 1753 | Michał Jankowski | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
73 | POL 1754 | Jan Borowiak | KS Dobra Marina | |||
74 | POL 1757 | Rafał Górski | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
75 | POL 1776 | Michał Maziarka | YKP Gdynia | |||
76 | POL 1779 | Marcel Wieliński | LKS Charzykowy | |||
77 | POL 1798 | Hanna Ługowska | KS Spójnia Warszawa | |||
78 | POL 1799 | Iwo Reński | YKP Gdynia | |||
79 | POL 1800 | Jakub Kosowski | UKS FIR WARSZAWA | |||
80 | POL 1801 | Oskar Wielczyk | SSW MOS Iława | |||
81 | POL 1827 | Ewa Lewandowska | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
82 | POL 1829 | Stanisław Wojda | JKW Poznań | |||
83 | POL 1835 | Natalia Ziółkowska | YKP Gdynia | |||
84 | POL 1851 | PATRYCJA KURPIEWSKA | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
85 | POL 1862 | Zuzanna Zielińska | YKP Gdynia | |||
86 | POL 1865 | Paulina Rutkowska | YKP Gdynia | |||
87 | POL 1867 | Jan Klinicki | SSW MOS Iława | |||
88 | POL 1868 | Joanna Cymerman | UKS Barnim Goleniów | |||
89 | POL 1871 | Wojciech Stefaniak | ŻMKS Poznań | |||
90 | POL 1881 | Maciej Cymerman | UKS Barnim Goleniów | |||
91 | POL 1882 | Filip Oleszczyk | UKS Barnim Goleniów | |||
92 | POL 1883 | Aleksandra Bobrowska | UKS Barnim Goleniów | |||
93 | POL 1884 | Oskar Sawicki | UKS Barnim Goleniów | |||
94 | POL 1888 | JOANNA DYJA | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
95 | POL 1889 | Jeremi Dąbrowski | UKS Barnim Goleniów | |||
96 | POL 1902 | Mateusz Kolba | KN Lider Kraków | |||
97 | POL 1903 | Tomasz Bendlewski | YKP Gdynia | |||
98 | POL 1906 | Gustaw Kwiek | KS Spójnia Warszawa | |||
99 | POL 1917 | Filip Marjański | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
100 | POL 1932 | Konrad Wlazłowski | YKP Gdynia | |||
101 | POL 1949 | Maksymilian Kabat | CHKŻ Chojnice | |||
102 | POL 1950 | Jeremi Szczukowski | CHKŻ Chojnice | |||
103 | POL 1960 | Miłosz Samek | KS Centrum Żeglarskie Szczecin | |||
104 | POL 1963 | Zofia Prądzyńska | CHKŻ Chojnice | |||
105 | POL 1974 | Hanna Michałeczko | Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg | |||
106 | POL 1975 | Maja Kwiek | KS Spójnia Warszawa | |||
107 | POL 1978 | Kinga Furmanek | SSW MOS Iława | |||
108 | POL 1988 | ANTONI KILISZEK | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
109 | POL 1999 | Jakub Tomczyński | KS Spójnia Warszawa | |||
110 | POL 2000 | Ignacy Oźminkowski | KS Spójnia Warszawa | |||
111 | POL 2006 | Amelia Potejko | Giżycka Grupa Regatowa | |||
112 | POL 2007 | Alicja Michalewska | SSW MOS Iława | |||
113 | POL 2008 | Maciej Kasprzak | SSW MOS Iława | |||
114 | POL 2016 | Malina Pietrzak | KS Spójnia Warszawa | |||
115 | POL 2019 | Danuta Grudzień | UKS SILESIA OPTY Chełm Śląski | |||
116 | POL 2024 | Michał Jaroszek | KSW BALTIC DZIWNÓW | |||
117 | POL 2030 | Adam Turczynowicz | KS Spójnia Warszawa | |||
118 | POL 2032 | Fabian Kocięda | OPTI CWM GDYNIA | |||
119 | POL 2034 | Natasha Anolik | OPTI CWM GDYNIA | |||
120 | POL 2041 | Filip Jarosiewicz | YKP Gdynia | |||
121 | POL 2043 | Lila Sochaj | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
122 | POL 2057 | Natalia Kilar | YK Stal Gdynia | |||
123 | POL 2068 | Kacper Bąk | KŻ Horn Kraków | |||
124 | POL 2069 | Bartłomiej Wrzosek | KŻ Horn Kraków | |||
125 | POL 2071 | Mateusz Gigielewicz | Giżycka Grupa Regatowa | |||
126 | POL 2101 | Mikołaj Bazyli | KSW BALTIC DZIWNÓW | |||
127 | POL 2114 | Tymon Wiatrowski | CHKŻ Chojnice | |||
128 | POL 2117 | Alicja Tutkowska | YKP Gdynia | |||
129 | POL 2121 | Joanna Michalska | UKS Yacht Club Sława | |||
130 | POL 2122 | Kajetan Stein | UKS Yacht Club Sława | |||
131 | POL 2138 | Max Berliński | YKP Gdynia | |||
132 | POL 2142 | Hanna Wiszniowska | JKW Poznań | |||
133 | POL 2148 | Jakub Modzelewski | AZS Poznań | |||
134 | POL 2152 | Filip Lenart | KSW BALTIC DZIWNÓW | |||
135 | POL 2153 | Szymon Wójcik | KSW Baltic Dziwnów | |||
136 | POL 2166 | Dominika Grala | Giżycka Grupa Regatowa | |||
137 | POL 2170 | Jan Fuk | Giżycka Grupa Regatowa | |||
138 | POL 2177 | Patryk CHEŁKOWSKI | Giżycka Grupa Regatowa | |||
139 | POL 2184 | Mikołaj Strupinski | Gizycka Grupa Regatowa | |||
140 | POL 2191 | Jan Karnowski | KS Spójnia Warszawa | |||
141 | POL 2194 | Maciej Dudek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
142 | POL 2200 | Kaja Śledzińska | KS Spójnia Warszawa | |||
143 | POL 2203 | Michał Karnacewicz | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
144 | POL 2204 | Aleksandra Zybert | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
145 | POL 2205 | Jakub Rusiniak | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
146 | POL 2206 | HANNA KORSAK | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
147 | POL 2209 | Filip Rostek | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
148 | POL 2210 | Kacper Warywoda | Nauticus Yacht Club Olsztyn | |||
149 | POL 2219 | Aleksander Bury | YKP Gdynia | |||
150 | POL 2403 | Pola Schmidt | CHKŻ Chojnice | |||
151 | POL 2552 | Maciej Iliński | YKP Gdynia | |||
152 | POL 2605 | Magdalena Skórnóg | Giżycka Grupa Regatowa | |||
153 | POL 2709 | Julian Podwalski | SSW MOS Iława | |||
154 | POL 2723 | Jakub Szczepański | LKS Charzykowy | |||
155 | POL 3404 | SZYMON ROZUM | MKS "Dwójka" Warszawa | |||
156 | POL 3553 | Antoni Nazimek | JKW Poznań | |||
157 | POL 4112 | Jan Zamojski | YKP Gdynia | |||
158 | RUS 2005 | Artem Krupachev | UKS Pionerskij Kaliningrad region | |||
159 | RUS 3939 | Ivan Mikhalev | Giżycka Grupa Regatowa |