Podział na grupy obowiązujący w dniu 05-05-2019 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 00:00 04-05-2019

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 LTU 45Egle ChlebinskaiteNerigos Sport Mokykla
OPPB - BRAZOWA
2 LTU 101Bartas KupliauskasZiemys Lithuania
OPPB - BRAZOWA
3 LTU 181Lukne StankeviciuteZiemys Lithuania
OPPB - BRAZOWA
4 LTU 311Elena AbrutytėBuriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė
OPPB - SREBRNA
5 LTU 432Marius BlinstrubasNeringos sporto mokykla
OPPB - BRAZOWA
6 LTU 445Šarūnas JakasNeringos sporto mokykla
OPPB - SREBRNA
7 LTU 2050Meda AbrutytėBuriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė
OPPB - BRAZOWA
8 POL 3Torkil SmółkaAZS UW Warszawa
OPPB - BRAZOWA
9 POL 4Saturnin SmółkaAZS UW Warszawa
OPPB - BRAZOWA
10 POL 6Oliwia KaczyńskaKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
OPPB - SREBRNA
11 POL 7Jakub JabłońskiKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
OPPB - BRAZOWA
12 POL 8Igor PiechotaUKS Yacht Club Sława
OPPB - BRAZOWA
13 POL 9Aleksandra Zastawna YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
14 POL 11Magdalena OstrowskaAZS UW Warszawa
OPPB - BRAZOWA
15 POL 17Matylda RodziewiczKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
OPPB - BRAZOWA
16 POL 19Miłosz CiechanowiczGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - SREBRNA
17 POL 21Maksymilian StańkoPort Mechelinki
OPPB - BRAZOWA
18 POL 39Maria Nycz JKW Poznań
OPPB - BRAZOWA
19 POL 49Maja MolikPort Mechelinki
OPPB - BRAZOWA
20 POL 61Aleksander NowakowskiKS Dobra Marina
OPPB - SREBRNA
21 POL 71Igor MurachKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
OPPB - BRAZOWA
22 POL 88Hanna DudaPort Mechelinki
OPPB - SREBRNA
23 POL 92Lena GawełAZS Poznań
OPPB - ZLOTA
24 POL 100Marcel StybaPort Mechelinki
OPPB - SREBRNA
25 POL 110Jan PachecoKŻ Horn Kraków
OPPB - ZLOTA
26 POL 151Mikołaj MataczyńskiAZS Poznań
OPPB - ZLOTA
27 POL 162Marcin MałotaKN Lider Kraków
OPPB - BRAZOWA
28 POL 167Gustaw Zalewski TKŻ Toruń
OPPB - SREBRNA
29 POL 186Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów
OPPB - BRAZOWA
30 POL 191Hubert StarońKŻ Horn Kraków
OPPB - BRAZOWA
31 POL 228Nina GawełAZS Poznań
OPPB - SREBRNA
32 POL 229Ignacy PospiesznyAZS Poznań
OPPB - ZLOTA
33 POL 265Igor SAJPort Mechelinki
OPPB - BRAZOWA
34 POL 427Paweł WilińskiAZS Poznań
OPPB - BRAZOWA
35 POL 443Dominika GodlewskaOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
36 POL 446Aleksandra WrońskaOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - SREBRNA
37 POL 447Amelia WydraOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - SREBRNA
38 POL 460Stanisław KasprzakŻMKS Poznań
OPPB - BRAZOWA
39 POL 522Mateusz KozłowskiOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
40 POL 709Jakub KuraśKŻ Horn Kraków
OPPB - ZLOTA
41 POL 825JAN WIŚNIEWSKIMKS DWÓJKA WARSZAWA
OPPB - ZLOTA
42 POL 849Tomasz TęczaJacht Klub Nisko
OPPB - BRAZOWA
43 POL 907Milena SiczekUks Żegluj Lublin
OPPB - ZLOTA
44 POL 910Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPB - ZLOTA
45 POL 922Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPB - ZLOTA
46 POL 927Hubert Marciniak JKW Poznań
OPPB - SREBRNA
47 POL 936Maurycy KosmowskiPort Mechelinki
OPPB - ZLOTA
48 POL 938Filip ModzelewskiAZS Poznań
OPPB - BRAZOWA
49 POL 980Igor MazurkiewiczKŻ Horn Kraków
OPPB - ZLOTA
50 POL 984Iga SobieszukUks Żegluj Lublin
OPPB - SREBRNA
51 POL 985Jakub Darkowski SSW MOS Iława
OPPB - SREBRNA
52 POL 987Szymon BudziszNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
53 POL 991Marta GajdzińskaAZS Poznań
OPPB - ZLOTA
54 POL 995Szymon GrochowskiYKP KRAKÓW
OPPB - BRAZOWA
55 POL 1007HANNA KOZŁOWSKAM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
OPPB - SREBRNA
56 POL 1011Julia JędrzejczykKŻ Horn Kraków
OPPB - BRAZOWA
57 POL 1017Filip NowosadKN Lider Kraków
OPPB - ZLOTA
58 POL 1114Adam AljabaliŻegluj Lublin
OPPB - BRAZOWA
59 POL 1125Michał PiskorzKŻ Horn Kraków
OPPB - SREBRNA
60 POL 1127Mateusz PiskorzKŻ Horn Kraków
OPPB - BRAZOWA
61 POL 1138Michał KuchtynUKS Bryg Wrocław
OPPB - ZLOTA
62 POL 1158Antonina PierzchalskaPort Mechelinki
OPPB - BRAZOWA
63 POL 1159Rafał Ołowiak YKP Gdynia
OPPB - SREBRNA
64 POL 1175Alicja Dampc CHKŻ Chojnice
OPPB - ZLOTA
65 POL 1209Dawid PiechotaKS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPB - SREBRNA
66 POL 1221Julia Padzik OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
67 POL 1225Jan Lemański TKŻ Toruń
OPPB - SREBRNA
68 POL 1228Ada WilińskaAZS Poznań
OPPB - BRAZOWA
69 POL 1278Daniel ŚmiałowskiŻMKS Poznań
OPPB - ZLOTA
70 POL 1296Eryk MajewskiKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
OPPB - SREBRNA
71 POL 1297Daniel ŁachaczKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
OPPB - ZLOTA
72 POL 1305Zuzanna RzadkowskaUKS Yacht Club Sława
OPPB - BRAZOWA
73 POL 1306Karol KucharczykUKS Yacht Club Sława
OPPB - SREBRNA
74 POL 1319Nikodem Różański SSW MOS Iława
OPPB - BRAZOWA
75 POL 1328Tymon SzkołutUks Żegluj Lublin
OPPB - SREBRNA
76 POL 1330Jan WłudykaKŻ Horn Kraków
OPPB - BRAZOWA
77 POL 1349Łukasz GrzebykJacht Klub Nisko
OPPB - BRAZOWA
78 POL 1351Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPB - ZLOTA
79 POL 1362Miłosz WyszyńskiGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - SREBRNA
80 POL 1405Aleks ErtelUKS Yacht Club Sława
OPPB - BRAZOWA
81 POL 1418Karolina MendykKN Lider Kraków
OPPB - BRAZOWA
82 POL 1422Krzysztof JunczykUKS FIR WARSZAWA
OPPB - ZLOTA
83 POL 1427Anna GąsiorekAZS Poznań
OPPB - ZLOTA
84 POL 1428Maksymilian CzarneckiAZS Poznań
OPPB - BRAZOWA
85 POL 1434Dawid PachutaKN Lider Kraków
OPPB - BRAZOWA
86 POL 1438Zuzanna Borucka JKW Poznań
OPPB - ZLOTA
87 POL 1444Ewa CzaplaUks Żegluj Lublin
OPPB - SREBRNA
88 POL 1446Gustaw Trybek YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
89 POL 1459Mateusz KuchowiczŻMKS Poznań
OPPB - BRAZOWA
90 POL 1497Łucja BorkowskaAZS Poznań
OPPB - BRAZOWA
91 POL 1500Magdalena Luśnia KS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPB - ZLOTA
92 POL 1506Tomasz Obecny KS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPB - SREBRNA
93 POL 1518Klara Piotrowska WTW Warszawa
OPPB - ZLOTA
94 POL 1541Jakub Porębski Opti CWM Gdynia
OPPB - ZLOTA
95 POL 1546Mateusz GrzebykJacht Klub Nisko
OPPB - BRAZOWA
96 POL 1551Maciej Streubel YKP Gdynia
OPPB - BRAZOWA
97 POL 1554Tymon PrzyjemczakKS ZATOKA Puck
OPPB - ZLOTA
98 POL 1555Blanka BobulaJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
OPPB - ZLOTA
99 POL 1560Aleksandra Błońska Uks Żegluj Lublin
OPPB - BRAZOWA
100 POL 1563Krzysztof RyszKN Lider Kraków
OPPB - BRAZOWA
101 POL 1570Michał CiechanowiczGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - SREBRNA
102 POL 1576Emilia SiekierczakAZS Poznań
OPPB - SREBRNA
103 POL 1585Mateusz GrabowskiLKS Charzykowy
OPPB - ZLOTA
104 POL 1586Maksymilian Malec Opti CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
105 POL 1596Szymon MocarskiPort Mechelinki
OPPB - BRAZOWA
106 POL 1603Tomasz ZadoraUks Żegluj Lublin
OPPB - ZLOTA
107 POL 1608Maja SzwejkGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - SREBRNA
108 POL 1619Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
109 POL 1625Sebastian SchmidtKS ZATOKA Puck
OPPB - SREBRNA
110 POL 1628Iga Dębecka-StrzyżewskaAZS UW Warszawa
OPPB - SREBRNA
111 POL 1637Nina MirowskaAZS UW Warszawa
OPPB - SREBRNA
112 POL 1655Maciej CioczekUks Żegluj Lublin
OPPB - SREBRNA
113 POL 1662Jan PawłowiczKN Lider Kraków
OPPB - SREBRNA
114 POL 1665Mateusz Kluczka YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
115 POL 1666Wiktoria KosiorJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
OPPB - SREBRNA
116 POL 1670Zuzanna ZasadaKS ZATOKA Puck
OPPB - ZLOTA
117 POL 1671Kalina Zalewska TKŻ Toruń
OPPB - BRAZOWA
118 POL 1674Tomasz PakulskiOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - SREBRNA
119 POL 1676Piotr GrzesiekŻMKS Poznań
OPPB - BRAZOWA
120 POL 1700Mikołaj CieślakUks Żegluj Lublin
OPPB - SREBRNA
121 POL 1701Marika Tassious YKP Gdynia
OPPB - BRAZOWA
122 POL 1709Hanna KusztejkoKŻ Horn Kraków
OPPB - SREBRNA
123 POL 1714Antoni Malicki WTW Warszawa
OPPB - BRAZOWA
124 POL 1747Kacper Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPB - ZLOTA
125 POL 1749Jakub SzczepanikUks Żegluj Lublin
OPPB - SREBRNA
126 POL 1758January Szczukowski CHKŻ Chojnice
OPPB - SREBRNA
127 POL 1760Max NiziałkowskiUKS Bryg Wrocław
OPPB - ZLOTA
128 POL 1763Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława
OPPB - SREBRNA
129 POL 1764Bartosz Osowski YKP Gdynia
OPPB - SREBRNA
130 POL 1767Mateusz KundzierGdański Klub Żeglarski
OPPB - SREBRNA
131 POL 1768Wiktor WrobelMKS Dwójka Warszawa
OPPB - BRAZOWA
132 POL 1780Szymon Kolka YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
133 POL 1811Franciszek ZającGdański Klub Żeglarski
OPPB - BRAZOWA
134 POL 1812Franciszek Miłosz YKP Gdynia
OPPB - BRAZOWA
135 POL 1817Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPB - ZLOTA
136 POL 1818Nadia Burghard YKP Gdynia
OPPB - BRAZOWA
137 POL 1819Lena WonkaAZS UW Warszawa
OPPB - BRAZOWA
138 POL 1834Mikołaj ŁukasikUks Żegluj Lublin
OPPB - SREBRNA
139 POL 1860Aleksander LenartUKS Opti Odra Wrocław
OPPB - SREBRNA
140 POL 1878Natan Dziedziak SSW MOS Iława
OPPB - BRAZOWA
141 POL 1879Igor Grzelak WTW Warszawa
OPPB - ZLOTA
142 POL 1880Mikołaj BujalskiNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
143 POL 1911Kajetan PoziemskiKŻ Horn Kraków
OPPB - SREBRNA
144 POL 1913Bernard NareckiKŻ Horn Kraków
OPPB - ZLOTA
145 POL 1915Teresa MilbałerKŻ Horn Kraków
OPPB - BRAZOWA
146 POL 1916Adam FenglerKŻ Horn Kraków
OPPB - BRAZOWA
147 POL 1917Filip MendykKN Lider Kraków
OPPB - BRAZOWA
148 POL 1921Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPB - BRAZOWA
149 POL 1923Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPB - SREBRNA
150 POL 1925Alicja Wróblewska YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
151 POL 1926Julia Czerwiak YKP Gdynia
OPPB - BRAZOWA
152 POL 1927Mikołaj CzałbowskiNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
153 POL 1930Radosław DudkiewiczLKS Charzykowy
OPPB - SREBRNA
154 POL 1937Maciej SzawkowskiKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
OPPB - ZLOTA
155 POL 1939Dante Luciani Uks Żegluj Lublin
OPPB - ZLOTA
156 POL 1941Marcin KrawczykNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
157 POL 1942Alicja ŻuberNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
158 POL 1943Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia
OPPB - ZLOTA
159 POL 1957Lena KaczmarekKS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPB - ZLOTA
160 POL 1969Hubert Szulczewski SSW MOS Iława
OPPB - ZLOTA
161 POL 1970Tymothy Melentyev YKP Gdynia
OPPB - BRAZOWA
162 POL 1971Jan BobulaJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
OPPB - SREBRNA
163 POL 1973Michał MacJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
OPPB - BRAZOWA
164 POL 1979Hubert NowickiGdański Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
165 POL 1981Ewa FabisiakGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - BRAZOWA
166 POL 1985Hubert KuncPort Mechelinki
OPPB - BRAZOWA
167 POL 1989Mikołaj GłąbNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
168 POL 1993Michał RomanGdański Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
169 POL 1997Jolanta SiwekKŻ Horn Kraków
OPPB - BRAZOWA
170 POL 2001Oskar Sylka YKP Gdynia
OPPB - SREBRNA
171 POL 2007Wit Dmuchowski SSW MOS Iława
OPPB - ZLOTA
172 POL 2022Iwo Dudek YKP Gdynia
OPPB - SREBRNA
173 POL 2023Jakub SzurkoKSW Baltic Dziwnów
OPPB - ZLOTA
174 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
OPPB - ZLOTA
175 POL 2028INKA KOZAM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
OPPB - SREBRNA
176 POL 2035Piotr Muchlado Opti CWM Gdynia
OPPB - ZLOTA
177 POL 2036Maja WójcikKSW Baltic Dziwnów
OPPB - BRAZOWA
178 POL 2037Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
179 POL 2042Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPB - ZLOTA
180 POL 2044Jakub KaszewiakAZS UW Warszawa
OPPB - SREBRNA
181 POL 2048Igor MirowskiAZS UW Warszawa
OPPB - ZLOTA
182 POL 2065Aleksander SzczeparaKŻ Horn Kraków
OPPB - SREBRNA
183 POL 2067Piotr KużniarskiKŻ Horn Kraków
OPPB - SREBRNA
184 POL 2072Stanisław Nadolski SSW MOS Iława
OPPB - BRAZOWA
185 POL 2075Iwo BarańskiAZS UW Warszawa
OPPB - SREBRNA
186 POL 2078Stanisław Ługowski WTW Warszawa
OPPB - ZLOTA
187 POL 2081Zofia Glaza Opti CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
188 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
189 POL 2096Liwia LiszkiewiczOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
190 POL 2099Daria PedowskaOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
191 POL 2107Marta Piotrowska WTW Warszawa
OPPB - SREBRNA
192 POL 2118Maciej Maćkowiak YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
193 POL 2120Maksymilian LutoNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
194 POL 2126Alexandre Vidal WTW Warszawa
OPPB - ZLOTA
195 POL 2133Aleksander Mucharski YKP Gdynia
OPPB - SREBRNA
196 POL 2134Jakub Matwiejczyk YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
197 POL 2135Tymon Kosobucki YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
198 POL 2136Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia
OPPB - SREBRNA
199 POL 2137Piotr Toczek YKP Gdynia
OPPB - SREBRNA
200 POL 2139Jan Mucharski YKP Gdynia
OPPB - BRAZOWA
201 POL 2140Maja Józkowicz YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
202 POL 2141Magdalena Ziółkowska YKP Gdynia
OPPB - BRAZOWA
203 POL 2144Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPB - ZLOTA
204 POL 2151Jan Rohde SSW MOS Iława
OPPB - ZLOTA
205 POL 2167Michał SudnikGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - ZLOTA
206 POL 2169Natasza Micewicz YKP Gdynia
OPPB - SREBRNA
207 POL 2176Hanna BorkowskaGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - ZLOTA
208 POL 2177Weronika GralaGiżycka Grupa Regatowa
OPPB - SREBRNA
209 POL 2197Nathan Vidal WTW Warszawa
OPPB - SREBRNA
210 POL 2201Stanisław Wróblewski WTW Warszawa
OPPB - BRAZOWA
211 POL 2212Mateusz Graczyk CSW OPTY USTKA
OPPB - ZLOTA
212 POL 2213Mikołaj WaszkiewiczJacht Klub Nisko
OPPB - SREBRNA
213 POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
214 POL 2244Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA
OPPB - ZLOTA
215 POL 2270Piotr Kosowski YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
216 POL 2551Jerzy Gałęza JKW Poznań
OPPB - SREBRNA
217 POL 3009Piotr Kiedrowski UKS Barnim Goleniów
OPPB - SREBRNA
218 POL 3333Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia
OPPB - SREBRNA
219 POL 3402Hanna Rogowska TKŻ Toruń
OPPB - ZLOTA
220 POL 3403Hieronim Hendler TKŻ Toruń
OPPB - SREBRNA
221 POL 3407Jan Konkol YKP Gdynia
OPPB - SREBRNA
222 POL 3409Bartosz Bilicki SSW MOS Iława
OPPB - ZLOTA
223 POL 4708Kamil RomanGdański Klub Żeglarski
OPPB - BRAZOWA
224 POL 5119Lena Małecka KS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPB - BRAZOWA
225 POL 9369Olaf KrupaPort Mechelinki
OPPB - BRAZOWA
226 POL 10891Damian MalcherUKS Yacht Club Sława
OPPB - BRAZOWA
227 POL 11251Jerzy TolińskiKN Lider Kraków
OPPB - BRAZOWA
228 POL 11926Maciek AljabaliUks Żegluj Lublin
OPPB - BRAZOWA
229 POL 12035Maciej Lewiński Uks Żegluj Lublin
OPPB - SREBRNA
230 POL 12036Lidia ŁukasikUks Żegluj Lublin
OPPB - ZLOTA
231 POL 12201Jan Sawicki JKW Poznań
OPPB - ZLOTA
232 POL 12971Julia PłocharczykKlub Sportowy "BAZA Mrągowo"
OPPB - BRAZOWA
233 RUS 435Bogdan SarkisovYacht Club "Amber Sails", Kaliningrad
OPPB - SREBRNA
234 RUS 3338Ilia HaritonovUKS Pionerskij Kaliningrad region
OPPB - BRAZOWA
235 RUS 3339Artem KornalevskijUKS Pionerskij Kaliningrad region
OPPB - SREBRNA
236 RUS 5743Egor SidelnikovYacht Club "Amber Sails", Kaliningrad
OPPB - BRAZOWA