Wyniki regat OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2244Igor Kawałko
12
OPTI CWM GDYNIA16,011313(23)7
2 POL 1438Zuzanna Borucka
12
JKW Poznań129,0425310(16)5
3 POL 1879Igor Grzelak
12
WTW Warszawa37,010141624(34)
4 POL 2222Karol Stachowski
10
Gdański Klub Żeglarski42,010(12)459104
5 POL 2042Tymon Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk44,063176111(31)
6 POL 907Milena Siczek
14
Uks Żegluj Lublin247,02568818(32)
7 POL 2126Alexandre Vidal
11
WTW Warszawa51,059219(dns)313
8 POL 2135Tymon Kosobucki
12
YKP Gdynia52,086141122(74)
9 POL 1880Mikołaj Bujalski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn54,0(43)115115193
10 POL 2118Maciej Maćkowiak
12
YKP Gdynia61,03143330(44)8
11 POL 2151Jan Rohde
11
SSW MOS Iława62,062227(27)718
12 POL 709Jakub Kuraś
12
KŻ Horn Kraków62,013631112(42)17
13 POL 1780Szymon Kolka
11
YKP Gdynia65,01272929(63)6
14 POL 825JAN WIŚNIEWSKI
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA65,077(22)1717611
15 POL 1619Mateusz Gąsiorowski
12
YKP Gdynia68,04416449(56)
16 POL 1957Lena Kaczmarek
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 375,0(44)1313851719
17 POL 1278Daniel Śmiałowski
12
ŻMKS Poznań76,0114923713(67)
18 POL 2035Piotr Muchlado
11
Opti CWM Gdynia78,0214124325(46)
19 POL 1943Wiktor Łasak
13
Opti CWM Gdynia81,01411240(53)23
20 POL 2270Piotr Kosowski
11
YKP Gdynia82,0111171141(71)1
21 POL 991Marta Gajdzińska
9
AZS Poznań4185,051597(43)1435
22 POL 1518Klara Piotrowska
12
WTW Warszawa587,0218202639(58)
23 POL 2078Stanisław Ługowski
11
WTW Warszawa91,01257331321(49)
24 POL 1670Zuzanna Zasada
13
KS ZATOKA Puck692,01327181429(43)
25 POL 1937Maciej Szawkowski
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”94,01132(38)1620114
26 POL 151Mikołaj Mataczyński
11
AZS Poznań95,01454(38)313110
27 POL 910Wojciech Jankowski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk98,036951(48)2720
28 POL 1554Tymon Przyjemczak
11
KS ZATOKA Puck100,0881924(56)2615
29 POL 1665Mateusz Kluczka
13
YKP Gdynia106,0414242636(68)2
30 POL 3409Bartosz Bilicki
12
SSW MOS Iława110,01634323232(36)
31 POL 1175Alicja Dampc
11
CHKŻ Chojnice7111,02240212188(41)
32 POL 2212Mateusz Graczyk
11
CSW OPTY USTKA112,01414122622(45)24
33 POL 2096Liwia Liszkiewicz
12
Olsztyński Klub Żeglarski8115,03021448(57)129
34 POL 1427Anna Gąsiorek
12
AZS Poznań9120,03111530(70)4912
35 POL 12201Jan Sawicki
11
JKW Poznań120,027161651937(52)
36 POL 522Mateusz Kozłowski
11
Olsztyński Klub Żeglarski121,01626299(44)1526
37 POL 922Jakub Podgórny
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 122,021983421(56)38
38 POL 1939Dante Luciani
13
Uks Żegluj Lublin123,09321411(51)2829
39 POL 2176Hanna Borkowska
11
Giżycka Grupa Regatowa10124,082111238(67)53
40 POL 1979Hubert Nowicki
12
Gdański Klub Żeglarski128,0231310242632(42)
41 POL 2134Jakub Matwiejczyk
12
YKP Gdynia130,099121442(58)44
42 POL 2023Jakub Szurko
11
KSW Baltic Dziwnów135,01415142639(50)27
43 POL 2140Maja Józkowicz
13
YKP Gdynia11137,03910201228(65)28
44 POL 229Ignacy Pospieszny
10
AZS Poznań138,013102064643(bfd)
45 POL 1138Michał Kuchtyn
12
UKS Bryg Wrocław142,030718750(57)30
46 POL 3402Hanna Rogowska
11
TKŻ Toruń12144,0171823233330(66)
47 POL 110Jan Pacheco
13
KŻ Horn Kraków146,033156(74)6455
48 POL 1585Mateusz Grabowski
11
LKS Charzykowy148,015311819(64)2045
49 POL 936Maurycy Kosmowski
10
Port Mechelinki150,024(53)830252439
50 POL 92Lena Gaweł
11
AZS Poznań13150,0332211211647(70)
51 POL 1925Alicja Wróblewska
12
YKP Gdynia14162,0450120(53)4047
52 POL 443Dominika Godlewska
12
Olsztyński Klub Żeglarski15162,017203123(62)5516
53 POL 1817Emilia Paszek
9
KS AZS AWFiS Gdańsk162165,0181751192436(69)
54 POL 1297Daniel Łachacz
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”168,0(47)211721343540
55 POL 2144Wiktor Radziej
11
KS AZS AWFiS Gdańsk170,04063513(71)5422
56 POL 1555Blanka Bobula
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg17173,0782249(66)6621
57 POL 1017Filip Nowosad
11
KN Lider Kraków175,02221171563(79)37
58 POL 2099Daria Pedowska
10
Olsztyński Klub Żeglarski18175,0251628205234(dsq)
59 POL 980Igor Mazurkiewicz
11
KŻ Horn Kraków178,029426156125(65)
60 POL 2048Igor Mirowski
13
AZS UW Warszawa179,0925134067(73)25
61 POL 1500Magdalena Luśnia
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 19180,04341910770(76)
62 POL 1446Gustaw Trybek
11
YKP Gdynia180,0717452949(52)33
63 POL 12036Lidia Łukasik
12
Uks Żegluj Lublin20181,0171210206062(63)
64 POL 1747Kacper Janowicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk182,0181819185851(72)
65 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZ
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO21184,06232310(76)7448
66 POL 2007Wit Dmuchowski
10
SSW MOS Iława185,023192523(bfd)4154
67 POL 1541Jakub Porębski
10
Opti CWM Gdynia194,0(69)30713473364
68 POL 1927Mikołaj Czałbowski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn204,01231153835(77)73
69 POL 1969Hubert Szulczewski
11
SSW MOS Iława206,0411027255548(61)
70 POL 1760Max Niziałkowski
13
UKS Bryg Wrocław206,018402117(69)6050
71 POL 2120Maksymilian Luto
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn207,0272011495446(bfd)
72 POL 1422Krzysztof Junczyk
11
UKS FIR WARSZAWA210,042138505938(62)
73 POL 9Aleksandra Zastawna
13
YKP Gdynia22212,020123427(75)5960
74 POL 1603Tomasz Zadora
12
Uks Żegluj Lublin213,02729251065(72)57
75 POL 1941Marcin Krawczyk
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn218,02619631445(69)51
76 POL 1993Michał Roman
10
Gdański Klub Żeglarski225,016353696861(71)
77 POL 1351Franciszek Kamola
10
KS AZS AWFiS Gdańsk234,022233213(77)7668
78 POL 2167Michał Sudnik
10
Giżycka Grupa Regatowa236,01928401872(78)59
79 POL 1913Bernard Narecki
12
KŻ Horn Kraków238,03515231773(75)75
80 POL 2107Marta Piotrowska
12
WTW Warszawa2383,013(45)27291112
81 POL 1586Maksymilian Malec
11
Opti CWM Gdynia106,026(38)22339115
82 POL 1674Tomasz Pakulski
11
Olsztyński Klub Żeglarski120,0292025291(31)16
83 POL 2037Paweł Łoboda
11
OPTI CWM Gdynia132,028162830822(43)
84 POL 1625Sebastian Schmidt
12
KS ZATOKA Puck135,0288(49)426942
85 POL 1758January Szczukowski
11
CHKŻ Chojnice137,05(bfd)24dns5320
86 POL 2137Piotr Toczek
12
YKP Gdynia138,02534291524(ufd)11
87 POL 2067Piotr Kużniarski
12
KŻ Horn Kraków145,030(42)2834201815
88 POL 2551Jerzy Gałęza
12
JKW Poznań146,029223122(54)2319
89 POL 167Gustaw Zalewski
12
TKŻ Toruń147,0312513392217(dns)
90 POL 3333Maja Komorowska
10
OPTI CWM Gdynia24149,04548(53)142733
91 RUS 3339Artem Kornalevskij
12
UKS Pionerskij Kaliningrad region151,0103735312315(47)
92 POL 927Hubert Marciniak
13
JKW Poznań153,039(45)322514538
93 POL 1506Tomasz Obecny
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 158,040(52)422712289
94 POL 2081Zofia Glaza
11
Opti CWM Gdynia25161,03345(58)407297
95 POL 1764Bartosz Osowski
13
YKP Gdynia161,0152734273325(50)
96 POL 1749Jakub Szczepanik
14
Uks Żegluj Lublin164,026331644(52)441
97 POL 1159Rafał Ołowiak
12
YKP Gdynia164,03725(56)25371228
98 POL 446Aleksandra Wrońska
12
Olsztyński Klub Żeglarski26167,036292636(bfd)391
99 POL 1655Maciej Cioczek
12
Uks Żegluj Lublin167,036(56)1031191655
100 POL 1570Michał Ciechanowicz
11
Giżycka Grupa Regatowa169,0214038(41)32308
101 POL 1444Ewa Czapla
14
Uks Żegluj Lublin27172,0192330284824(53)
102 POL 1221Julia Padzik
10
OPTI CWM Gdynia28173,015324141422(ufd)
103 POL 2169Natasza Micewicz
10
YKP Gdynia29175,0412433(dsq)272030
104 POL 447Amelia Wydra
13
Olsztyński Klub Żeglarski30176,019612622(63)444
105 POL 985Jakub Darkowski
11
SSW MOS Iława179,03439483913(ufd)6
106 POL 2136Kajetan Matwiejczyk
12
YKP Gdynia181,024213545(bfd)3818
107 POL 1007HANNA KOZŁOWSKA
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO31186,02539442134(ufd)23
108 POL 1767Mateusz Kundzier
11
Gdański Klub Żeglarski187,034274828(49)3317
109 POL 1989Mikołaj Głąb
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn188,0324336(dns)44825
110 POL 2213Mikołaj Waszkiewicz
10
Jacht Klub Nisko193,031(58)553816503
111 POL 1860Aleksander Lenart
10
UKS Opti Odra Wrocław193,03236263718(49)44
112 POL 1942Alicja Żuber
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn32198,037(50)3337384112
113 POL 3403Hieronim Hendler
11
TKŻ Toruń198,040(57)3050351924
114 RUS 435Bogdan Sarkisov
12
Yacht Club "Amber Sails", Kaliningrad198,0214439322834(49)
115 POL 1709Hanna Kusztejko
11
KŻ Horn Kraków204,0(54)352132392651
116 POL 88Hanna Duda
11
Port Mechelinki33209,03139393129(57)40
117 POL 1637Nina Mirowska
11
AZS UW Warszawa34210,055385343156(ufd)
118 POL 2177Weronika Grala
9
Giżycka Grupa Regatowa353211,0355156451014(59)
119 POL 1608Maja Szwejk
12
Giżycka Grupa Regatowa36211,020174042(57)4052
120 POL 2075Iwo Barański
13
AZS UW Warszawa216,0(57)423455403213
121 POL 19Miłosz Ciechanowicz
9
Giżycka Grupa Regatowa4217,0(44)274039314337
122 POL 3009Piotr Kiedrowski
10
UKS Barnim Goleniów218,0384146559(66)29
123 POL 1700Mikołaj Cieślak
11
Uks Żegluj Lublin218,03834244644(dns)32
124 POL 1911Kajetan Poziemski
12
KŻ Horn Kraków220,03747313560(ufd)10
125 POL 1930Radosław Dudkiewicz
10
LKS Charzykowy221,0(dns)383737361360
126 POL 2044Jakub Kaszewiak
14
AZS UW Warszawa221,0503033365121(56)
127 POL 1971Jan Bobula
10
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg224,03344444630(52)27
128 POL 1306Karol Kucharczyk
12
UKS Yacht Club Sława230,050364235(bfd)4621
129 POL 1763Zuzanna Liedtke
11
SSW MOS Iława37231,0(dns)dns47834548
130 POL 1923Wiktor Weselak
11
KS AZS AWFiS Gdańsk235,028306056(bfd)3526
131 POL 228Nina Gaweł
9
AZS Poznań385242,0342418(dns)625945
132 POL 1834Mikołaj Łukasik
9
Uks Żegluj Lublin6244,03237511647(62)61
133 POL 2065Aleksander Szczepara
10
KŻ Horn Kraków246,04246614043(ufd)14
134 POL 1209Dawid Piechota
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 247,05026165664(ufd)35
135 POL 12035Maciej Lewiński
13
Uks Żegluj Lublin249,03949293558(ufd)39
136 POL 1225Jan Lemański
11
TKŻ Toruń252,0525958222536(63)
137 POL 2001Oskar Sylka
11
YKP Gdynia252,02436373441(ufd)ufd
138 POL 1662Jan Pawłowicz
10
KN Lider Kraków258,049443943(bfd)3746
139 POL 984Iga Sobieszuk
12
Uks Żegluj Lublin39259,0415719(dns)466036
140 POL 1296Eryk Majewski
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”261,0484941575610(58)
141 POL 2133Aleksander Mucharski
13
YKP Gdynia261,049374832(bfd)2768
142 POL 1628Iga Dębecka-Strzyżewska
11
AZS UW Warszawa40266,0453345(55)555434
143 POL 1576Emilia Siekierczak
11
AZS Poznań41271,04631362850(ufd)ufd
144 POL 100Marcel Styba
11
Port Mechelinki274,0385238(ret)215867
145 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
11
OPTI CWM Gdynia275,0(bfd)294651618ufd
146 POL 1328Tymon Szkołut
10
Uks Żegluj Lublin275,066353058(bfd)6422
147 POL 1666Wiktoria Kosior
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg42275,04656424753(67)31
148 POL 1362Miłosz Wyszyński
13
Giżycka Grupa Regatowa278,062244146(bfd)5154
149 POL 6Oliwia Kaczyńska
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”43283,0633350454547(70)
150 POL 2022Iwo Dudek
10
YKP Gdynia284,0(dsq)26374417ufdufd
151 POL 1125Michał Piskorz
11
KŻ Horn Kraków289,0(dns)435047266162
152 POL 2197Nathan Vidal
10
WTW Warszawa294,020596841(bfd)4264
153 LTU 445Šarūnas Jakas
10
Neringos sporto mokykla294,023524660(bfd)5657
154 POL 3407Jan Konkol
11
YKP Gdynia294,048285248(bfd)5365
155 POL 61Aleksander Nowakowski
11
KS Dobra Marina317,057554724(bfd)6866
156 POL 987Szymon Budzisz
9
Nauticus Yacht Club Olsztyn7320,0472843(bfd)6755ufd
157 POL 2028INKA KOZA
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO44323,0356253446663(dns)
158 LTU 311Elena Abrutytė
11
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė335,0554145646565(69)
159 POL 1811Franciszek Zając
11
Gdański Klub Żeglarski170,0(bfd)54543361013
160 POL 1459Mateusz Kuchowicz
10
ŻMKS Poznań179,0(68)47524220810
161 POL 1551Maciej Streubel
11
YKP Gdynia180,054(61)43617114
162 POL 191Hubert Staroń
11
KŻ Horn Kraków181,0(59)5359431592
163 POL 1818Nadia Burghard
13
YKP Gdynia45187,043(60)595512711
164 POL 2036Maja Wójcik
11
KSW Baltic Dziwnów46193,05654(58)5411612
165 POL 162Marcin Małota
10
KN Lider Kraków194,057(64)47505629
166 RUS 3338Ilia Haritonov
11
UKS Pionerskij Kaliningrad region195,05146(63)5228126
167 POL 1676Piotr Grzesiek
10
ŻMKS Poznań201,05843(59)533944
168 POL 1305Zuzanna Rzadkowska
13
UKS Yacht Club Sława47206,0535556(66)131316
169 POL 1921Jan Marjański
10
KS AZS AWFiS Gdańsk216,045(dns)dnsdns821
170 POL 12971Julia Płocharczyk
10
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"48216,0515157(58)19335
171 POL 11926Maciek Aljabali
13
Uks Żegluj Lublin219,052(69)574738223
172 POL 1560Aleksandra Błońska
11
Uks Żegluj Lublin49223,05359(63)639336
173 POL 1973Michał Mac
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg225,0(60)474951312918
174 POL 1127Mateusz Piskorz
9
KŻ Horn Kraków8228,0(bfd)636248181423
175 POL 11251Jerzy Toliński
10
KN Lider Kraków231,0474849(51)361833
176 POL 1768Wiktor Wrobel
12
MKS Dwójka Warszawa238,063(dnf)dns36101534
177 POL 1714Antoni Malicki
10
WTW Warszawa240,0496762(68)33218
178 POL 1349Łukasz Grzebyk
12
Jacht Klub Nisko243,05348(57)49433020
179 POL 1546Mateusz Grzebyk
13
Jacht Klub Nisko245,054(55)4352353130
180 POL 5119Lena Małecka
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 50252,0514655(56)422731
181 POL 1596Szymon Mocarski
9
Port Mechelinki9259,04654665729(ufd)7
182 RUS 5743Egor Sidelnikov
11
Yacht Club "Amber Sails", Kaliningrad260,0(bfd)565159255217
183 POL 1228Ada Wilińska
11
AZS Poznań51262,058(66)6154462815
184 POL 1563Krzysztof Rysz
11
KN Lider Kraków264,056(61)5057144344
185 POL 39Maria Nycz
10
JKW Poznań52274,0485170(dns)215dsq
186 POL 8Igor Piechota
10
UKS Yacht Club Sława277,0676869(dns)371719
187 POL 1981Ewa Fabisiak
12
Giżycka Grupa Regatowa53278,0(64)60625843262
188 POL 11Magdalena Ostrowska
14
AZS UW Warszawa54278,052505252(53)4725
189 POL 849Tomasz Tęcza
10
Jacht Klub Nisko279,0424960(dns)604424
190 POL 3Torkil Smółka
15
AZS UW Warszawa284,059(dns)dns53234128
191 POL 1915Teresa Milbałer
12
KŻ Horn Kraków55286,06664(ret)68271150
192 POL 4708Kamil Roman
8
Gdański Klub Żeglarski10288,055(57)5453414639
193 POL 1819Lena Wonka
11
AZS UW Warszawa56289,065(66)6662542022
194 POL 1428Maksymilian Czarnecki
10
AZS Poznań297,0605855(67)443545
195 POL 995Szymon Grochowski
13
YKP KRAKÓW303,0586544(70)664921
196 POL 2072Stanisław Nadolski
10
SSW MOS Iława308,0(dns)dnsdnsdns221927
197 POL 1970Tymothy Melentyev
12
YKP Gdynia321,0(bfd)dnsdnsdns32652
198 POL 1917Filip Mendyk
12
KN Lider Kraków323,0(dnf)dnf6567262560
199 POL 1011Julia Jędrzejczyk
11
KŻ Horn Kraków57326,06063(64)60563948
200 POL 186Kamil Nadolny
11
UKS Barnim Goleniów329,0(dns)dnsdns59323642
201 POL 265Igor SAJ
10
Port Mechelinki332,0(dns)dnsdnsdns302438
202 POL 1916Adam Fengler
11
KŻ Horn Kraków333,05663(dns)dns555326
203 LTU 45Egle Chlebinskaite
11
Nerigos Sport Mokykla58337,0596265(dns)695032
204 POL 938Filip Modzelewski
10
AZS Poznań340,0(65)656460505843
205 POL 1418Karolina Mendyk
10
KN Lider Kraków342,062(dns)67dns165661
206 POL 7Jakub Jabłoński
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”344,0(dns)535465746137
207 LTU 101Bartas Kupliauskas
9
Ziemys Lithuania11348,0616060(62)585554
208 POL 21Maksymilian Stańko
10
Port Mechelinki352,0(dns)dnsdnsdns24ufd9
209 POL 1878Natan Dziedziak
9
SSW MOS Iława12353,0(dns)dnsdnsdns1123dns
210 POL 1497Łucja Borkowska
9
AZS Poznań5913354,0(dnf)dnsdns54573449
211 POL 1701Marika Tassious
12
YKP Gdynia60359,0(dns)dns65dns403757
212 LTU 2050Meda Abrutytė
9
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė6114369,0(dns)5866594760dns
213 POL 49Maja Molik
11
Port Mechelinki62375,0646264616163(dns)
214 POL 2201Stanisław Wróblewski
9
WTW Warszawa15376,0(dns)dnsdnsdns1740ret
215 POL 71Igor Murach
10
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”381,0646467636459(dns)
216 POL 2141Magdalena Ziółkowska
9
YKP Gdynia6316382,0656661(dns)596764
217 POL 460Stanisław Kasprzak
10
ŻMKS Poznań384,0(dns)dnsdnsdns2dns63
218 POL 1985Hubert Kunc
-
Port Mechelinki17386,0(dns)dnsdns65626435
219 POL 1926Julia Czerwiak
11
YKP Gdynia64388,063(dns)retdns456555
220 POL 4Saturnin Smółka
12
AZS UW Warszawa390,062(dns)dnsdns516651
221 POL 1330Jan Włudyka
11
KŻ Horn Kraków391,0(dns)dnsdnsdns684241
222 POL 17Matylda Rodziewicz
10
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”65393,0(dns)dnsdnsdns524556
223 POL 1997Jolanta Siwek
9
KŻ Horn Kraków6618398,061(dns)dns6672dns40
224 POL 9369Olaf Krupa
10
Port Mechelinki401,0(dns)dnsdnsdns635147
225 POL 2139Jan Mucharski
10
YKP Gdynia402,06165(dns)dnsufd38ufd
226 POL 1812Franciszek Miłosz
10
YKP Gdynia403,0(dns)dnsdnsdns486946
227 POL 1405Aleks Ertel
9
UKS Yacht Club Sława19405,0(dns)dnsdns64715753
228 POL 10891Damian Malcher
12
UKS Yacht Club Sława410,070(dnf)dnsdns675459
229 POL 1158Antonina Pierzchalska
10
Port Mechelinki67416,0(dns)dnsdnsdns4948dns
230 POL 427Paweł Wiliński
9
AZS Poznań20428,0(dns)dnsdns69736858
231 POL 1671Kalina Zalewska
10
TKŻ Toruń68432,0(dns)dnsdnsdns34dnsdns
232 LTU 432Marius Blinstrubas
9
Neringos sporto mokykla21451,0(dns)dnsdnsdns7062dns
233 POL 1434Dawid Pachuta
10
KN Lider Kraków463,0(dns)dnsdnsdns65dnsdns
234 LTU 181Lukne Stankeviciute
9
Ziemys Lithuania22477,0(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns
235 POL 1114Adam Aljabali
9
Żegluj Lublin23477,0(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns
236 POL 1319Nikodem Różański
11
SSW MOS Iława477,0(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdns