Srebrny Żagiel Optimista

jez. Kiekrz

image image image image image image image

WYNIKI REGAT

  • OPP A
  • OPP B

Wyniki regat: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1865Paulina Rutkowska
14
YKP Gdynia137,02117(30)1124
2 POL 1947Jacek Kalinowski
13
CHKŻ Chojnice139,012417(26)141
3 POL 1827Ewa Lewandowska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk240,01451(33)2126
4 POL 2024Michał Jaroszek
13
KSW BALTIC DZIWNÓW255,0363429(30)10
5 POL 2153Szymon Wójcik
14
KSW Baltic Dziwnów359,012(33)2331155
6 POL 1950Jeremi Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice466,05257(29)15113
7 POL 2041Filip Jarosiewicz
13
YKP Gdynia571,041622318(55)8
8 POL 1151Alicja Przybyłek
14
AZS Poznań376,06112015168(40)
9 POL 1018Antoni Lipiński
13
CHKŻ Chojnice683,098111(38)3816
10 POL 920Maksymilian Kruczyński
13
AZS Poznań783,0(56)2310203522
11 POL 2552Maciej Iliński
15
YKP Gdynia891,0727(bfd)196329
12 POL 2403Pola Schmidt
15
CHKŻ Chojnice492,02632718810(30)
13 POL 3553Antoni Nazimek
14
JKW Poznań993,011242513146(42)
14 POL 2114Tymon Wiatrowski
13
CHKŻ Chojnice10110,03119(48)9131325
15 POL 2117Alicja Tutkowska
12
YKP Gdynia5112,0232215(39)191815
16 POL 1444Oskar Ponto
15
YKP Gdynia11114,01043943(48)711
17 POL 1932Konrad Wlazłowski
14
YKP Gdynia12115,016(ufd)133723233
18 POL 1799Iwo Reński
14
YKP Gdynia13116,01526327(47)342
19 POL 2138Max Berliński
13
YKP Gdynia14123,019(36)62362436
20 POL 1593Rafał Balicki
12
CHKŻ Chojnice15123,018926(45)222523
21 POL 1750Filip Nosol
12
CHKŻ Chojnice16124,082812(dnc)511dne
22 POL 1626Aleksander Ponto
15
YKP Gdynia17128,0271228635(40)20
23 POL 100Krzysztof Ołowiak
11
YKP Gdynia18141,0(50)1554843633
24 POL 2019Danuta Grudzień
13
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski6141,0201019273332(53)
25 POL 1452Antonina Ołowiak
13
YKP Gdynia7142,0223231267(48)24
26 POL 2152Filip Lenart
14
KSW BALTIC DZIWNÓW19143,03413(43)40172712
27 POL 1026Jakub Gil
13
CHKŻ Chojnice20145,028(51)911283138
28 POL 2101Mikołaj Bazyli
14
KSW BALTIC DZIWNÓW21155,0397242427(46)34
29 POL 1390Kacper Młodzianowski
14
AZS Poznań22157,0171721(51)104151
30 POL 1903Tomasz Bendlewski
15
YKP Gdynia23169,029141425(52)3750
31 POL 1283Adam Cwojdziński
13
ŻMKS Poznań24169,0303929(42)242918
32 POL 1871Wojciech Stefaniak
13
ŻMKS Poznań25170,0213730(52)123535
33 POL 1645Andrzej Nycz
13
JKW Poznań26175,0(43)293512413919
34 POL 4112Jan Zamojski
13
YKP Gdynia27176,01321423251(56)17
35 POL 1224Piotr Jakubowski
13
ŻMKS Poznań28178,03238835(ufd)1748
36 POL 1229Zofia Pospieszna
12
AZS Poznań8184,03535(44)22321941
37 POL 1492Paweł Romanowicz
14
JKW Poznań29186,04248385(50)2627
38 POL 959Maciej Placzke
13
UKS FIR Warszawa30192,051(54)371434452
39 POL 1902Mateusz Kolba
13
KN Lider Kraków31194,04918(bfd)16405714
40 POL 1460Aleksandra Jakubowska
15
ŻMKS Poznań9197,03330343643(49)21
41 POL 1960Miłosz Samek
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 32200,0444616(dsq)303331
42 POL 2122Kajetan Stein
12
UKS YACHT CLUB SŁAWA33204,0254540103945(47)
43 POL 1050Szymon Rossa
13
ŻMKS Poznań34204,024433354(ufd)2228
44 POL 111Jakub Lipowski
12
KN Lider Kraków35207,052(ufd)502131944
45 POL 1728Jan Kamieński
13
JKW Poznań36212,03634(bfd)8ufd2846
46 POL 1193Igor Wierzbowski
12
KN Lider Kraków37213,046421847(dsq)537
47 POL 1798Hanna Ługowska
14
KS Spójnia Warszawa10216,04120413837(52)39
48 POL 1424Jakub Wegiera
13
UKS FIR Warszawa38222,0374922(55)95154
49 POL 1049Teresa Zawal
15
ŻMKS Poznań11228,03840(45)44204343
50 POL 1230Aleksandra Borucka
13
AZS Poznań12236,04031(49)46454232
51 POL 1622Stanisław Cholewicki
12
JKW Poznań39238,047(50)4631491649
52 POL 1888Stanisław Maik
13
UKS Barnim Goleniów40240,0544452284220(55)
53 POL 1835Natalia Ziółkowska
12
YKP Gdynia13248,057(ufd)3634214456
54 POL 2142Hanna Wiszniowska
14
JKW Poznań14256,04841(bfd)41ufd2145
55 CZE 714Matyáš Dymák
14
YC Vysoké Mýto41261,0455247(53)444726
56 POL 1084Julia Maziarz
13
KS Energetyk15262,0(55)53514946549
57 POL 1716Bartłomiej Heksel
15
KN Lider Kraków42262,05347(bfd)50255037

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.M Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1879Igor Grzelak
12
WTW Warszawa121,035(11)6232
2 POL 1989Mikołaj Głąb
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn227,01219(16)68
3 POL 1758January Szczukowski
11
CHKŻ Chojnice327,01314441(21)
4 POL 1175Alicja Dampc
11
CHKŻ Chojnice129,04163(13)96
5 POL 2078Stanisław Ługowski
11
WTW Warszawa431,039215(20)11
6 POL 1438Zuzanna Borucka
12
JKW Poznań234,02(dsq)3211016
7 POL 1945Zuzanna Zielińska
13
MKŻ Żnin339,0596810(19)1
8 POL 2124Agata Koropecka
10
YK Stal Gdynia448,0425439(41)3
9 POL 2135Tymon Kosobucki
12
YKP Gdynia549,0111(28)281512
10 POL 229Ignacy Pospieszny
10
AZS Poznań655,047619613(53)
11 POL 1937Maciej Szawkowski
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”760,0759(ufd)11820
12 POL 2212Mateusz Graczyk
11
CSW OPTY USTKA861,031313(41)2714
13 POL 2625Kornelia Dobaczewska
14
MKŻ Żnin567,061124(48)2519
14 POL 1254Franciszek Thomas
13
YK Stal Gdynia968,01738520(45)15
15 POL 2041Bartosz Pluta
12
SEJK Pogoń Szczecin1074,021614161412(30)
16 POL 825Jan Wiśniewski
12
MKS "Dwójka" Warszawa1178,0134636(53)28
17 POL 907Milena Siczek
14
Uks Żegluj Lublin678,0186510(49)345
18 POL 133Wojtek Wójcik
11
Ts Kuźnia Rybnik1280,024(29)3162647
19 POL 922Jakub Podgórny
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 1383,011118228(55)23
20 POL 2023Jakub Szurko
11
KSW Baltic Dziwnów1483,0122314124(29)9
21 POL 1611Matylda Brelińska
13
MKŻ Żnin783,0116(35)7193010
22 POL 1655Maciej Cioczek
12
Uks Żegluj Lublin1586,0562652321(35)
23 POL 1817Tymoteusz Sochaj
12
KS AZS AWFiS Gdańsk1688,0712237(dsq)2217
24 POL 442Tomasz Pakulski
11
Olsztyński Klub Żeglarski1790,0109831302(44)
25 POL 3422Mateusz Kozłowski
11
Olsztyński Klub Żeglarski1890,0641617(58)740
26 POL 1739Daniel Śmiałowski
12
ŻMKS Poznań1991,0283124323(41)
27 POL 1665Mateusz Kluczka
13
YKP Gdynia2092,0131129422(42)13
28 POL 1523Olga Wietek
11
YK Stal Gdynia897,058511761(ret)
29 POL 12201Jan Sawicki
11
JKW Poznań21106,0213011217(38)25
30 POL 670JEREMIASZ KONIECZNY
12
ŻLKS POZNAŃ22106,018422143414(37)
31 POL 1017Filip Nowosad
11
KN Lider Kraków23107,014247222911(56)
32 POL 2110Konrad Kunc
13
YK Stal Gdynia24111,0726423(54)2427
33 POL 1603Tomasz Zadora
12
Uks Żegluj Lublin25112,010419644(48)29
34 POL 1540Josh Kurzawa
13
PKM LOK26114,01510301421(59)24
35 POL 1548Andrzej Thomas
13
YK Stal Gdynia27115,0193352133(63)4
36 POL 991Marta Gajdzińska
9
AZS Poznań91118,010339143(46)22
37 POL 965Laura Urbańska
10
JKW Poznań10118,015212491228(59)
38 POL 1860Aleksander Lenart
10
UKS Opti Odra Wrocław28118,0151613212726(58)
39 POL 125MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI
12
ŻLKS POZNAŃ29121,029258815(50)36
40 POL 8114Piotr Wójcik
12
SEJK Pogoń Szczecin30123,0141711123831(39)
41 POL 3443Aleksander Kolman
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn31125,0192020321816(49)
42 POL 1060Mateusz Kuchowicz
10
ŻMKS Poznań32127,0910157(55)3551
43 POL 2120Maksymilian Luto
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn33127,01622101125(44)43
44 POL 92Lena Gaweł
11
AZS Poznań11129,0128262131(43)31
45 POL 151Mikołaj Mataczyński
11
AZS Poznań34131,01824020(60)546
46 POL 1307Bartosz Peczka
12
MKŻ Żnin35135,0161820184617(bfd)
47 POL 162Marcin Małota
10
KN Lider Kraków36137,030322134218(45)
48 POL 1700Mikołaj Cieślak
11
Uks Żegluj Lublin37144,0251024950(54)26
49 POL 15861Andrzej Grochal
12
UKŻ Błękitni Grzybowo38152,02226329(51)4032
50 POL 1376Justyna Jurkowska
13
MKŻ Żnin12153,0125(ufd)32533318
51 POL 1427Anna Gąsiorek
12
AZS Poznań13155,021311310(62)4733
52 POL 1760Max Niziałkowski
13
UKS Bryg Wrocław39158,081223(41)403738
53 POL 446Aleksandra Wrońska
12
Olsztyński Klub Żeglarski14160,03113311437(51)34
54 POL 167Gustaw Zalewski
12
TKŻ Toruń40172,01933325(52)3647
55 POL 871Stanisław Kasprzak
10
ŻMKS Poznań41177,081833513532(61)
56 POL 1085Kamila Maziarz
10
KS Energetyk15180,01339162832(60)52
57 POL 1942Alicja Żuber
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn16181,0372220945(49)48
58 POL 1778Marcel Rumiński
11
MKŻ Żnin42184,016(dsq)718396242
59 POL 1016Wawrzyniec Żelazny
10
MKŻ Żnin43194,08151841(61)5260
60 POL 2786MACIEJ KARPIŃSKI
13
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA44194,022194416(59)3954
61 POL 443Dominika Godlewska
12
Olsztyński Klub Żeglarski17210,040152517(57)5657
62 POL 1200Piotr Sołtysiak
9
CHKŻ Chojnice452214,0938(dsq)12475850
63 POL 20371JAN WINKLER
11
ŻLKS POZNAŃ46226,01716(ufd)25565755
64 POL 1940Filip Bil
10
YK Stal Gdynia4779,02014(29)273213
65 POL 1965Karol Rusin
13
KW LOK Garland Gliwice4884,0(27)1525234125
66 POL 1422Krzysztof Junczyk
11
UKS FIR Warszawa4996,023(36)27181684
67 POL 2147Kacper Michalski
11
Klub Żeglarski Nysa50104,03212233421(35)
68 POL 3402Hanna Rogowska
11
TKŻ Toruń18110,02021222615(38)6
69 POL 3406Małgorzata Wyrębska
10
YK Stal Gdynia19113,0(43)11371911629
70 POL 2634Angelina Zubel
13
MKŻ Żnin20113,03322(36)2591410
71 POL 1403Kacper Kibiersza
11
YK Stal Gdynia51114,06273334104(52)
72 POL 925Nina Zygo
11
MKS "Dwójka" Warszawa21117,0(42)29122833312
73 POL 2070Zofia Wołosz
11
SEJK Pogoń Szczecin22122,039(46)171153218
74 POL 17131Jan Pachla
14
UKŻ Środa52124,03425(37)1324199
75 POL 1538Nela Kasprzyk
11
PKM LOK23126,028211731623(53)
76 POL 1328Tymon Szkołut
10
Uks Żegluj Lublin53128,0222427172711(30)
77 POL 1576Emilia Siekierczak
11
AZS Poznań24129,01430323411(40)8
78 POL 2551Jerzy Gałęza
12
JKW Poznań54130,024191938(51)282
79 POL 2099Daria Pedowska
10
Olsztyński Klub Żeglarski25131,031181531(32)297
80 POL 919Klaudia Lipińska
9
JKW Poznań263132,039392210715(56)
81 POL 2079Maurycy Odejewski
10
CHKŻ Chojnice55133,03420(42)13201333
82 POL 7Karol Rak
12
SEJK Pogoń Szczecin56140,0282821(54)31626
83 POL 4030Paweł Matuszak
11
SEJK Pogoń Szczecin57141,026(34)2523182722
84 POL 1627LAURA TOMIKOWSKA
15
ŻLKS POZNAŃ27150,0(50)14433921924
85 POL 400Alan Kurzawa
11
PKM LOK58153,04434(45)15172221
86 POL 1246Hanna Gębicka
11
MKS "Dwójka" Warszawa28154,032281139(50)1727
87 POL 1284Jan Psiuk
11
Ts Kuźnia Rybnik59154,02713(42)36263616
88 POL 1087Emilia Maziarz
11
KS Energetyk29155,0(48)381030342023
89 POL 927Hubert Marciniak
13
JKW Poznań60157,02545104729(dnc)1
90 POL 1833Konstanty Kosiński
10
UKŻ Siódemka Białystok61157,0353121251233(38)
91 CZE 703Liliana Dymáková
9
YC Vysoké Mýto304158,0(57)74037132536
92 POL 1927Mikołaj Czałbowski
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn62160,04631933(ufd)734
93 POL 4112Aleksander Łukanowski
12
TS Kuźnia Rybnik63166,032414124235(55)
94 POL 1957Lena Kaczmarek
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 31166,0(ufd)263929223119
95 POL 1941Marcin Krawczyk
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn64167,0(47)232128394214
96 POL 1137Adam Margasiński
11
MKS "Dwójka" Warszawa65167,0(42)363220402415
97 POL 124MAKSYMILIAN KOSCHEL
12
ŻLKS POZNAŃ66168,0233212(49)84449
98 POL 673MARTYNA MARIAK
14
ŻLKS POZNAŃ32169,0935344535(51)11
99 POL 1225Jan Lemański
11
TKŻ Toruń67174,0452024(48)442120
100 POL 2104Szymon Kroczek
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn68175,041739(dsq)411037
101 POL 39Maria Nycz
10
JKW Poznań33176,02817451936(52)31
102 POL 149Adam Chojnicki
10
JKW Poznań69176,04124332030(57)28
103 POL 1066Franciszek Kosecki
11
CHKŻ Chojnice70179,026423422(43)3025
104 POL 1563Krzysztof Rysz
11
KN Lider Kraków71182,038304115(49)4117
105 POL 1813Rozalia Rozum
12
MKS "Dwójka" Warszawa34185,034(42)1330373932
106 POL 1529Alexander Nowak
10
UKS FIR Warszawa72185,017292824(ufd)4641
107 POL 1139Alicja Kurpiewska
12
MKS "Dwójka" Warszawa35188,038392427(53)1842
108 POL 11676Jeremi Ślusarski
13
KŻ Mewa73189,04335283842(45)3
109 POL 11664Kamil Nadolny
11
UKS Barnim Goleniów74189,029(47)3526253440
110 POL 1420Natalia Kulawiak
13
Klub Żeglarski Nysa36193,03327304214(47)47
111 POL 1998Julia Nosal
13
Klub Żeglarski Nysa37205,025235715(ufd)3748
112 POL 880MARCEL HAUFA
10
ŻLKS POZNAŃ75206,02319433345(53)43
113 POL 1076Bartosz Nurowski
10
UKS FIR Warszawa76208,0274038272848(57)
114 POL 2201Stanisław Wróblewski
9
WTW WARSZAWA775209,0204518465426(59)
115 POL 1324Amelia Ferenc
9
Ts 'Kuźnia" Rybnik386210,0464157819(58)39
116 POL 1560Aleksandra Błońska
11
Uks Żegluj Lublin39219,039277484850(54)
117 POL 516Stanislaw Nosol
9
CHKŻ Chojnice787223,029403422(55)5444
118 POL 1506Tomasz Obecny
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 79228,01314(56)54524946
119 POL 1125Jerzy Toliński
10
KN Lider Kraków80230,04438194638(56)45
120 POL 158Igor Pawlowski
10
CHKŻ Chojnice81231,03517154756(dnc)dnc
121 POL 1228Ada Wilińska
11
AZS Poznań40231,03345174046(55)50
122 POL 1730Michał Surus
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn82231,0362149354743(58)
123 POL 1678Mateusz Chrobak
11
Klub Żeglarski Nysa83247,030(dsq)4129ufd3551
124 POL 1772Witold Safijan
10
MKŻ Żnin84119,02444(dnc)3678
125 POL 1676Piotr Grzesiek
10
ŻMKS Poznań85127,03641(46)3569
126 POL 278Adam Szymankiewicz
8
ŻMKS Poznań868128,0(dnc)4226371310
127 POL 1374Maksymilian Wróbel
12
SEJK Pogoń Szczecin87134,0(51)362942207
128 POL 1768Wiktor Wróbel
12
MKS "Dwójka" Warszawa88135,038(47)2743225
129 POL 228Nina Gaweł
9
AZS Poznań419137,0424330(44)319
130 POL 196Paweł Kornke
11
KW LOK Garland Gliwice89140,04046(49)4356
131 POL 1788Wiktor Raszka
10
MKS "Dwójka" Warszawa90141,0(50)464926218
132 POL 1961Lena Roszak
10
AZS Poznań42154,03540(44)39364
133 POL 1662Jan Pawłowicz
10
KN Lider Kraków91154,0(58)4335331231
134 POL 1069Tadeusz Wiatrowski
10
CHKŻ Chojnice92155,0473238371(dsq)
135 POL 1077Maciej Kowalski
12
KW LOK Garland Gliwice93155,04328(52)45930
136 POL 2090Piotr Grendziak
11
TS Kuźnia Rybnik94156,026(dnc)47403211
137 POL 1240Adam Jakubowski
11
ŻMKS Poznań95156,03044(48)402616
138 POL 1474Aleksander Kayser
-
ŻMKS Poznań9610159,037(49)43481120
139 POL 2816Tomasz Ruban
9
MKS "Dwójka" Warszawa9711160,037483935(ufd)1
140 POL 1470Maksymilian Kajdy
9
UKS FIR Warszawa9812161,0215250(ufd)1523
141 POL 1849MAGDALENA LASKOWSKA
12
ŻLKS POZNAŃ43164,0503447(56)1617
142 POL 32LENA TOMIKOWSKA
10
ŻLKS POZNAŃ44166,0445844(ufd)812
143 POL 964Kacper Kadłubowski
12
KW LOK Garland Gliwice99166,0(51)5036363014
144 POL 1764Bartosz Leżała
13
UKŻ Środa100169,049(51)50381022
145 POL 1244Piotr Harnasz
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik101170,036(47)4744439
146 POL 603Matylda Ferenc
12
Ts 'Kuźnia" Rybnik45171,04037(51)441733
147 POL 1241Michał Johan
10
ĶW LOK Garland gliwice102172,0484940(57)332
148 POL 1671Kalina Zalewska
10
TKŻ Toruń46175,052(54)16504215
149 POL 1773Ryszard Ruban
11
MKS "Dwójka" Warszawa103179,05137314614(dsq)
150 POL 674OSKAR OTTO
12
ŻLKS POZNAŃ104183,04943(52)412426
151 POL 1539Amelia Kałużyńska
12
PKM LOK47183,03148(54)323438
152 POL 224Maria Wachowiak
12
UKŻ Środa48185,055(56)53301829
153 POL 427Paweł Wiliński
9
AZS Poznań10513189,0524938(53)3713
154 POL 59Tomasz Kosowski
-
UKS FIR Warszawa10614191,0455746(ufd)1924
155 POL 978Hanna Chojnicka
9
JKW Poznań4915192,0(53)5036472732
156 POL 1165Michał Krasowski
9
UKŻ Siódemka Białystok10716193,05351(55)43433
157 POL 1497Łucja Borkowska
9
AZS Poznań5017194,047(55)51422925
158 POL 2076Ignacy Kalinowski
10
JKW Poznań108195,052(55)42532127
159 POL 2036Maja Wójcik
11
KSW Baltic Dziwnów51202,0453748(52)3834
160 POL 424Helena Moritz
10
UKS FIR WARSZAWA52213,04644(53)514428
161 POL 102Adam Langner
14
UKŻ Środa109216,0(57)4857512535
162 POL 142Ewa Bańbura
9
UKS FIR Warszawa5318218,04152(58)522845
163 POL 2051Miłosz Rubinkowski
9
ĶW LOK Garland gliwice11019220,060355450(ufd)21
164 POL 374Zofia Franecka
11
SEJK Pogoń Szczecin54232,0555351(58)3142
165 POL 999Jan Kiełczewski
12
JKW Poznań111234,0485437(56)4847
166 POL 6708Szymon Góralski
11
SEJK Pogoń Szczecin112236,0(57)5346455240
167 POL 5119Lena Małecka
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 55238,0(58)5652552352
168 POL 1423Dominika Kluczka
9
UKS Bryg Wrocław5620239,0535055(57)4041
169 POL 2156Matylda Kowalik
10
Uczniowski Klub Sportowy Szkwał Złocieniec57243,0(56)5253563943
170 POL 794WIKTOR KUBIAK
11
ŻLKS POZNAŃ113248,0(56)5445505346
171 POL 1719AGATA MARCINKOWSKA
-
UKS WODNIACY GARCZYN5821253,054555453(dsq)37
172 POL 58Nina Kobus
10
CHKŻ Chojnice59253,054(59)55554148
173 POL 439Jacek Petruczynik
9
K.Ż. Mewa11422253,0(56)5348525149
174 POL 14521Anika Duda
11
UKŻ Środa60256,055(61)56544744
175 POL 207Wiktor Kalinowski
8
JKW Poznań11523261,04951584954(dnc)
176 POL 1075Ignacy Moritz
9
UKS FIR Warszawa11624262,0(ufd)ufd59553551
177 POL 401Jan Nycz
8
JKW Poznań11725262,054(dsq)50585050
178 POL 393Kalina Święcicka
10
UKŻ Siódemka Białystok118265,0(dnc)dnc56dnc4936
179 POL 226Anna Chrobak
8
Klub Żeglarski Nysa6126276,05956595745(ufd)
180 POL 7833Jakub Podziewski
10
UKŻ Siódemka Białystok119285,0(dnc)60605846dnc
181 POL 12Julia Święcicka
9
Jacht Klub Wielkopolski6227297,0(ret)57dncdnc55dnc
182 POL 1039Iga Kowalik
8
UKS Szkwał Złocieniec6328301,0(dnc)ufd5859dncdnf
183 POL 648Szymon Święcicki
10
Jacht Klub Wielkopolski120303,0(dnc)57dnfdncdnfdnc