Podział na grupy obowiązujący w dniu: 03-08-2019 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 00:00 03-08-2019

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 CZE 703Liliana DymákováYC Vysoké Mýto
OPPB - SREBRNA
2 POL 7Karol RakSEJK Pogoń Szczecin
OPPB - SREBRNA
3 POL 12Julia ŚwięcickaJacht Klub Wielkopolski
OPPB - BRAZOWA
4 POL 32LENA TOMIKOWSKAŻLKS POZNAŃ
OPPB - BRAZOWA
5 POL 39Maria Nycz JKW Poznań
OPPB - SREBRNA
6 POL 58Nina Kobus CHKŻ Chojnice
OPPB - BRAZOWA
7 POL 59Tomasz KosowskiUKS FIR Warszawa
OPPB - BRAZOWA
8 POL 92Lena GawełAZS Poznań
OPPB - ZLOTA
9 POL 102Adam LangnerUKŻ Środa
OPPB - BRAZOWA
10 POL 124MAKSYMILIAN KOSCHELŻLKS POZNAŃ
OPPB - SREBRNA
11 POL 125MIKOŁAJ MAJCHRZYCKIŻLKS POZNAŃ
OPPB - ZLOTA
12 POL 133Wojtek WójcikTs Kuźnia Rybnik
OPPB - ZLOTA
13 POL 142Ewa BańburaUKS FIR Warszawa
OPPB - BRAZOWA
14 POL 149Adam Chojnicki JKW Poznań
OPPB - SREBRNA
15 POL 151Mikołaj MataczyńskiAZS Poznań
OPPB - ZLOTA
16 POL 158Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice
OPPB - SREBRNA
17 POL 162Marcin MałotaKN Lider Kraków
OPPB - ZLOTA
18 POL 167Gustaw Zalewski TKŻ Toruń
OPPB - ZLOTA
19 POL 196Paweł KornkeKW LOK Garland Gliwice
OPPB - BRAZOWA
20 POL 207Wiktor Kalinowski JKW Poznań
OPPB - BRAZOWA
21 POL 224Maria WachowiakUKŻ Środa
OPPB - BRAZOWA
22 POL 226Anna ChrobakKlub Żeglarski Nysa
OPPB - BRAZOWA
23 POL 228Nina GawełAZS Poznań
OPPB - BRAZOWA
24 POL 229Ignacy PospiesznyAZS Poznań
OPPB - ZLOTA
25 POL 278Adam SzymankiewiczŻMKS Poznań
OPPB - BRAZOWA
26 POL 374Zofia FraneckaSEJK Pogoń Szczecin
OPPB - BRAZOWA
27 POL 393Kalina ŚwięcickaUKŻ Siódemka Białystok
OPPB - BRAZOWA
28 POL 400Alan KurzawaPKM LOK
OPPB - SREBRNA
29 POL 401Jan Nycz JKW Poznań
OPPB - BRAZOWA
30 POL 424Helena MoritzUKS FIR WARSZAWA
OPPB - BRAZOWA
31 POL 427Paweł WilińskiAZS Poznań
OPPB - BRAZOWA
32 POL 439Jacek PetruczynikK.Ż. Mewa
OPPB - BRAZOWA
33 POL 442Tomasz PakulskiOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
34 POL 443Dominika GodlewskaOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
35 POL 446Aleksandra WrońskaOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
36 POL 516Stanislaw Nosol CHKŻ Chojnice
OPPB - SREBRNA
37 POL 603Matylda FerencTs 'Kuźnia" Rybnik
OPPB - BRAZOWA
38 POL 648Szymon ŚwięcickiJacht Klub Wielkopolski
OPPB - BRAZOWA
39 POL 670JEREMIASZ KONIECZNYŻLKS POZNAŃ
OPPB - ZLOTA
40 POL 673MARTYNA MARIAKŻLKS POZNAŃ
OPPB - SREBRNA
41 POL 674OSKAR OTTOŻLKS POZNAŃ
OPPB - BRAZOWA
42 POL 794WIKTOR KUBIAKŻLKS POZNAŃ
OPPB - BRAZOWA
43 POL 825Jan WiśniewskiMKS "Dwójka" Warszawa
OPPB - ZLOTA
44 POL 871Stanisław KasprzakŻMKS Poznań
OPPB - ZLOTA
45 POL 880MARCEL HAUFAŻLKS POZNAŃ
OPPB - SREBRNA
46 POL 907Milena SiczekUks Żegluj Lublin
OPPB - ZLOTA
47 POL 919Klaudia Lipińska JKW Poznań
OPPB - SREBRNA
48 POL 922Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPB - ZLOTA
49 POL 925Nina ZygoMKS "Dwójka" Warszawa
OPPB - SREBRNA
50 POL 927Hubert Marciniak JKW Poznań
OPPB - SREBRNA
51 POL 964Kacper KadłubowskiKW LOK Garland Gliwice
OPPB - BRAZOWA
52 POL 965Laura Urbańska JKW Poznań
OPPB - ZLOTA
53 POL 978Hanna Chojnicka JKW Poznań
OPPB - BRAZOWA
54 POL 991Marta GajdzińskaAZS Poznań
OPPB - ZLOTA
55 POL 999Jan Kiełczewski JKW Poznań
OPPB - BRAZOWA
56 POL 1016Wawrzyniec ŻelaznyMKŻ Żnin
OPPB - ZLOTA
57 POL 1017Filip NowosadKN Lider Kraków
OPPB - ZLOTA
58 POL 1039Iga KowalikUKS Szkwał Złocieniec
OPPB - BRAZOWA
59 POL 1060Mateusz KuchowiczŻMKS Poznań
OPPB - ZLOTA
60 POL 1066Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice
OPPB - SREBRNA
61 POL 1069Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice
OPPB - BRAZOWA
62 POL 1075Ignacy MoritzUKS FIR Warszawa
OPPB - BRAZOWA
63 POL 1076Bartosz NurowskiUKS FIR Warszawa
OPPB - SREBRNA
64 POL 1077Maciej KowalskiKW LOK Garland Gliwice
OPPB - BRAZOWA
65 POL 1085Kamila MaziarzKS Energetyk
OPPB - ZLOTA
66 POL 1087Emilia MaziarzKS Energetyk
OPPB - SREBRNA
67 POL 1125Jerzy TolińskiKN Lider Kraków
OPPB - SREBRNA
68 POL 1137Adam MargasińskiMKS "Dwójka" Warszawa
OPPB - SREBRNA
69 POL 1139Alicja KurpiewskaMKS "Dwójka" Warszawa
OPPB - SREBRNA
70 POL 1165Michał KrasowskiUKŻ Siódemka Białystok
OPPB - BRAZOWA
71 POL 1175Alicja Dampc CHKŻ Chojnice
OPPB - ZLOTA
72 POL 1200Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice
OPPB - ZLOTA
73 POL 1225Jan Lemański TKŻ Toruń
OPPB - SREBRNA
74 POL 1228Ada WilińskaAZS Poznań
OPPB - SREBRNA
75 POL 1240Adam JakubowskiŻMKS Poznań
OPPB - BRAZOWA
76 POL 1241Michał Johan ĶW LOK Garland gliwice
OPPB - BRAZOWA
77 POL 1244Piotr HarnaszTs 'Kuźnia" Rybnik
OPPB - BRAZOWA
78 POL 1246Hanna GębickaMKS "Dwójka" Warszawa
OPPB - SREBRNA
79 POL 1254Franciszek ThomasYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
80 POL 1284Jan PsiukTs Kuźnia Rybnik
OPPB - SREBRNA
81 POL 1307Bartosz PeczkaMKŻ Żnin
OPPB - ZLOTA
82 POL 1324Amelia FerencTs 'Kuźnia" Rybnik
OPPB - SREBRNA
83 POL 1328Tymon SzkołutUks Żegluj Lublin
OPPB - SREBRNA
84 POL 1374Maksymilian WróbelSEJK Pogoń Szczecin
OPPB - BRAZOWA
85 POL 1376Justyna JurkowskaMKŻ Żnin
OPPB - ZLOTA
86 POL 1403Kacper KibierszaYK Stal Gdynia
OPPB - SREBRNA
87 POL 1420Natalia KulawiakKlub Żeglarski Nysa
OPPB - SREBRNA
88 POL 1422Krzysztof JunczykUKS FIR Warszawa
OPPB - SREBRNA
89 POL 1423Dominika KluczkaUKS Bryg Wrocław
OPPB - BRAZOWA
90 POL 1427Anna GąsiorekAZS Poznań
OPPB - ZLOTA
91 POL 1438Zuzanna Borucka JKW Poznań
OPPB - ZLOTA
92 POL 1470Maksymilian KajdyUKS FIR Warszawa
OPPB - BRAZOWA
93 POL 1474Aleksander KayserŻMKS Poznań
OPPB - BRAZOWA
94 POL 1497Łucja BorkowskaAZS Poznań
OPPB - BRAZOWA
95 POL 1506Tomasz Obecny KS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPB - SREBRNA
96 POL 1523Olga WietekYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
97 POL 1529Alexander NowakUKS FIR Warszawa
OPPB - SREBRNA
98 POL 1538Nela KasprzykPKM LOK
OPPB - SREBRNA
99 POL 1539Amelia KałużyńskaPKM LOK
OPPB - BRAZOWA
100 POL 1540Josh KurzawaPKM LOK
OPPB - ZLOTA
101 POL 1548Andrzej ThomasYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
102 POL 1560Aleksandra BłońskaUks Żegluj Lublin
OPPB - SREBRNA
103 POL 1563Krzysztof RyszKN Lider Kraków
OPPB - SREBRNA
104 POL 1576Emilia SiekierczakAZS Poznań
OPPB - SREBRNA
105 POL 1603Tomasz ZadoraUks Żegluj Lublin
OPPB - ZLOTA
106 POL 1611Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
OPPB - ZLOTA
107 POL 1627LAURA TOMIKOWSKAŻLKS POZNAŃ
OPPB - SREBRNA
108 POL 1655Maciej CioczekUks Żegluj Lublin
OPPB - ZLOTA
109 POL 1662Jan PawłowiczKN Lider Kraków
OPPB - BRAZOWA
110 POL 1665Mateusz Kluczka YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
111 POL 1671Kalina Zalewska TKŻ Toruń
OPPB - BRAZOWA
112 POL 1676Piotr GrzesiekŻMKS Poznań
OPPB - BRAZOWA
113 POL 1678Mateusz ChrobakKlub Żeglarski Nysa
OPPB - SREBRNA
114 POL 1700Mikołaj CieślakUks Żegluj Lublin
OPPB - ZLOTA
115 POL 1719AGATA MARCINKOWSKAUKS WODNIACY GARCZYN
OPPB - BRAZOWA
116 POL 1730Michał SurusNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
117 POL 1739Daniel ŚmiałowskiŻMKS Poznań
OPPB - ZLOTA
118 POL 1758January Szczukowski CHKŻ Chojnice
OPPB - ZLOTA
119 POL 1760Max NiziałkowskiUKS Bryg Wrocław
OPPB - ZLOTA
120 POL 1764Bartosz LeżałaUKŻ Środa
OPPB - BRAZOWA
121 POL 1768Wiktor WróbelMKS "Dwójka" Warszawa
OPPB - BRAZOWA
122 POL 1772Witold SafijanMKŻ Żnin
OPPB - BRAZOWA
123 POL 1773Ryszard RubanMKS "Dwójka" Warszawa
OPPB - BRAZOWA
124 POL 1778Marcel RumińskiMKŻ Żnin
OPPB - ZLOTA
125 POL 1788Wiktor RaszkaMKS "Dwójka" Warszawa
OPPB - BRAZOWA
126 POL 1813Rozalia RozumMKS "Dwójka" Warszawa
OPPB - SREBRNA
127 POL 1817Tymoteusz Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPB - ZLOTA
128 POL 1833Konstanty KosińskiUKŻ Siódemka Białystok
OPPB - SREBRNA
129 POL 1849MAGDALENA LASKOWSKAŻLKS POZNAŃ
OPPB - BRAZOWA
130 POL 1860Aleksander LenartUKS Opti Odra Wrocław
OPPB - ZLOTA
131 POL 1879Igor Grzelak WTW Warszawa
OPPB - ZLOTA
132 POL 1927Mikołaj CzałbowskiNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
133 POL 1937Maciej SzawkowskiKlub Sportowy „BAZA Mrągowo”
OPPB - ZLOTA
134 POL 1940Filip BilYK Stal Gdynia
OPPB - SREBRNA
135 POL 1941Marcin KrawczykNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
136 POL 1942Alicja ŻuberNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
137 POL 1945Zuzanna ZielińskaMKŻ Żnin
OPPB - ZLOTA
138 POL 1957Lena KaczmarekKS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPB - SREBRNA
139 POL 1961Lena RoszakAZS Poznań
OPPB - BRAZOWA
140 POL 1965Karol RusinKW LOK Garland Gliwice
OPPB - SREBRNA
141 POL 1989Mikołaj GłąbNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
142 POL 1998Julia NosalKlub Żeglarski Nysa
OPPB - SREBRNA
143 POL 2023Jakub Szurko KSW Baltic Dziwnów
OPPB - ZLOTA
144 POL 2036Maja Wójcik KSW Baltic Dziwnów
OPPB - BRAZOWA
145 POL 2041Bartosz PlutaSEJK Pogoń Szczecin
OPPB - ZLOTA
146 POL 2051Miłosz Rubinkowski ĶW LOK Garland gliwice
OPPB - BRAZOWA
147 POL 2070Zofia WołoszSEJK Pogoń Szczecin
OPPB - SREBRNA
148 POL 2076Ignacy Kalinowski JKW Poznań
OPPB - BRAZOWA
149 POL 2078Stanisław Ługowski WTW Warszawa
OPPB - ZLOTA
150 POL 2079Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice
OPPB - SREBRNA
151 POL 2090Piotr GrendziakTS Kuźnia Rybnik
OPPB - BRAZOWA
152 POL 2099Daria PedowskaOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - SREBRNA
153 POL 2104Szymon KroczekNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - SREBRNA
154 POL 2110Konrad KuncYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
155 POL 2120Maksymilian LutoNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
156 POL 2124Agata KoropeckaYK Stal Gdynia
OPPB - ZLOTA
157 POL 2135Tymon Kosobucki YKP Gdynia
OPPB - ZLOTA
158 POL 2147Kacper MichalskiKlub Żeglarski Nysa
OPPB - SREBRNA
159 POL 2156Matylda KowalikUczniowski Klub Sportowy Szkwał Złocieniec
OPPB - BRAZOWA
160 POL 2201Stanisław Wróblewski WTW WARSZAWA
OPPB - SREBRNA
161 POL 2212Mateusz Graczyk CSW OPTY USTKA
OPPB - ZLOTA
162 POL 2551Jerzy Gałęza JKW Poznań
OPPB - SREBRNA
163 POL 2625Kornelia DobaczewskaMKŻ Żnin
OPPB - ZLOTA
164 POL 2634Angelina ZubelMKŻ Żnin
OPPB - SREBRNA
165 POL 2786MACIEJ KARPIŃSKIUKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
OPPB - ZLOTA
166 POL 2816Tomasz RubanMKS "Dwójka" Warszawa
OPPB - BRAZOWA
167 POL 3402Hanna Rogowska TKŻ Toruń
OPPB - SREBRNA
168 POL 3406Małgorzata WyrębskaYK Stal Gdynia
OPPB - SREBRNA
169 POL 3422Mateusz KozłowskiOlsztyński Klub Żeglarski
OPPB - ZLOTA
170 POL 3443Aleksander KolmanNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPB - ZLOTA
171 POL 4030Paweł MatuszakSEJK Pogoń Szczecin
OPPB - SREBRNA
172 POL 4112Aleksander ŁukanowskiTS Kuźnia Rybnik
OPPB - SREBRNA
173 POL 5119Lena Małecka KS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPB - BRAZOWA
174 POL 6708Szymon GóralskiSEJK Pogoń Szczecin
OPPB - BRAZOWA
175 POL 7833Jakub PodziewskiUKŻ Siódemka Białystok
OPPB - BRAZOWA
176 POL 8114Piotr WójcikSEJK Pogoń Szczecin
OPPB - ZLOTA
177 POL 11664Kamil Nadolny UKS Barnim Goleniów
OPPB - SREBRNA
178 POL 11676Jeremi ŚlusarskiKŻ Mewa
OPPB - SREBRNA
179 POL 12201Jan Sawicki JKW Poznań
OPPB - ZLOTA
180 POL 14521Anika DudaUKŻ Środa
OPPB - BRAZOWA
181 POL 15861Andrzej GrochalUKŻ Błękitni Grzybowo
OPPB - ZLOTA
182 POL 17131Jan PachlaUKŻ Środa
OPPB - SREBRNA
183 POL 20371JAN WINKLERŻLKS POZNAŃ
OPPB - ZLOTA