Srebrny Żagiel Optimista

jez. Kiekrz

image image image image image image image

LISTA STARTOWA

  • OPP A
  • OPP B

Lista startowa: OPTIMIST A 59
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 CZE 714Matyáš Dymák
M
2005-04-03
14
YC Vysoké Mýto
2 POL 62Jan Ptasiński
M
2005-05-22
14
AZS Poznań
3 POL 100Krzysztof Ołowiak
M
2008-06-27
11
YKP Gdynia
4 POL 111Jakub Lipowski
M
2007-07-10
12
KN Lider Kraków
5 POL 920Maksymilian Kruczyński
M
2006-04-10
13
AZS Poznań
6 POL 959Maciej Placzke
M
2006-06-15
13
UKS FIR Warszawa
7 POL 1018Antoni Lipiński
M
2006-01-07
13
CHKŻ Chojnice
8 POL 1026Jakub Gil
M
2006-05-13
13
CHKŻ Chojnice
9 POL 1049Teresa Zawal
K
2004-03-08
15
ŻMKS Poznań
10 POL 1050Szymon Rossa
M
2006-04-10
13
ŻMKS Poznań
11 POL 1084Julia Maziarz
K
2006-05-24
13
KS Energetyk
12 POL 1151Alicja Przybyłek
K
2005-08-03
14
AZS Poznań
13 POL 1193Igor Wierzbowski
M
2007-01-28
12
KN Lider Kraków
14 POL 1224Piotr Jakubowski
M
2006-04-21
13
ŻMKS Poznań
15 POL 1229Zofia Pospieszna
K
2007-06-28
12
AZS Poznań
16 POL 1230Aleksandra Borucka
K
2006-01-06
13
AZS Poznań
17 POL 1283Adam Cwojdziński
M
2006-06-21
13
ŻMKS Poznań
18 POL 1390Kacper Młodzianowski
M
2005-08-31
14
AZS Poznań
19 POL 1424Jakub Wegiera
M
2006-10-30
13
UKS FIR Warszawa
20 POL 1444Oskar Ponto
M
2004-06-28
15
YKP Gdynia
21 POL 1452Antonina Ołowiak
K
2006-06-08
13
YKP Gdynia
22 POL 1460Aleksandra Jakubowska
K
2004-02-11
15
ŻMKS Poznań
23 POL 1492Paweł Romanowicz
M
2005-07-11
14
JKW Poznań
24 POL 1593Rafał Balicki
M
2007-02-19
12
CHKŻ Chojnice
25 POL 1622Stanisław Cholewicki
M
2007-01-22
12
JKW Poznań
26 POL 1626Aleksander Ponto
M
2004-06-28
15
YKP Gdynia
27 POL 1645Andrzej Nycz
M
2006-08-11
13
JKW Poznań
28 POL 1716Bartłomiej Heksel
M
2004-12-21
15
KN Lider Kraków
29 POL 1728Jan Kamieński
M
2006-04-26
13
JKW Poznań
30 POL 1750Filip Nosol
M
2007-01-25
12
CHKŻ Chojnice
31 POL 1798Hanna Ługowska
K
2005-02-05
14
KS Spójnia Warszawa
32 POL 1799Iwo Reński
M
2005-05-09
14
YKP Gdynia
33 POL 1827Ewa Lewandowska
K
2006-03-29
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
34 POL 1829Stanisław Wojda
M
2006-04-30
13
JKW Poznań
35 POL 1835Natalia Ziółkowska
K
2007-02-25
12
YKP Gdynia
36 POL 1865Paulina Rutkowska
K
2005-10-16
14
YKP Gdynia
37 POL 1871Wojciech Stefaniak
M
2006-06-15
13
ŻMKS Poznań
38 POL 1888Stanisław Maik
M
2006-08-21
13
UKS Barnim Goleniów
39 POL 1902Mateusz Kolba
M
2006-09-10
13
KN Lider Kraków
40 POL 1903Tomasz Bendlewski
M
2004-01-20
15
YKP Gdynia
41 POL 1932Konrad Wlazłowski
M
2005-07-15
14
YKP Gdynia
42 POL 1947Jacek Kalinowski
M
2006-02-03
13
CHKŻ Chojnice
43 POL 1950Jeremi Szczukowski
M
2006-02-15
13
CHKŻ Chojnice
44 POL 1960Miłosz Samek
M
2005-07-17
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
45 POL 2019Danuta Grudzień
K
2006-05-13
13
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski
46 POL 2024Michał Jaroszek
M
2006-06-15
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
47 POL 2041Filip Jarosiewicz
M
2006-08-16
13
YKP Gdynia
48 POL 2101Mikołaj Bazyli
M
2005-03-10
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
49 POL 2114Tymon Wiatrowski
M
2006-08-16
13
CHKŻ Chojnice
50 POL 2117Alicja Tutkowska
K
2007-10-06
12
YKP Gdynia
51 POL 2122Kajetan Stein
M
2007-08-14
12
UKS YACHT CLUB SŁAWA
52 POL 2138Max Berliński
M
2006-05-16
13
YKP Gdynia
53 POL 2142Hanna Wiszniowska
K
2005-10-21
14
JKW Poznań
54 POL 2152Filip Lenart
M
2005-05-03
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
55 POL 2153Szymon Wójcik
M
2005-09-18
14
KSW Baltic Dziwnów
56 POL 2403Pola Schmidt
K
2004-01-21
15
CHKŻ Chojnice
57 POL 2552Maciej Iliński
M
2004-08-07
15
YKP Gdynia
58 POL 3553Antoni Nazimek
M
2005-09-01
14
JKW Poznań
59 POL 4112Jan Zamojski
M
2006-08-07
13
YKP Gdynia

Lista startowa: OPTIMIST B 183
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko M Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 CZE 703Liliana Dymáková
K
2010-10-05
9
YC Vysoké Mýto
2 POL 7Karol Rak
M
2007-03-08
12
SEJK Pogoń Szczecin
3 POL 12Julia Święcicka
K
2010-08-03
9
Jacht Klub Wielkopolski
4 POL 32LENA TOMIKOWSKA
K
2009-06-09
10
ŻLKS POZNAŃ
5 POL 39Maria Nycz
K
2009-05-25
10
JKW Poznań
6 POL 58Nina Kobus
K
2009-12-08
10
CHKŻ Chojnice
7 POL 59Tomasz Kosowski
M
2019-06-06
-
UKS FIR Warszawa
8 POL 92Lena Gaweł
K
2008-08-10
11
AZS Poznań
9 POL 102Adam Langner
M
2005-11-30
14
UKŻ Środa
10 POL 124MAKSYMILIAN KOSCHEL
M
2007-01-24
12
ŻLKS POZNAŃ
11 POL 125MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI
M
2007-01-13
12
ŻLKS POZNAŃ
12 POL 133Wojtek Wójcik
M
2008-09-18
11
Ts Kuźnia Rybnik
13 POL 142Ewa Bańbura
K
2010-10-10
9
UKS FIR Warszawa
14 POL 149Adam Chojnicki
M
2009-01-06
10
JKW Poznań
15 POL 151Mikołaj Mataczyński
M
2008-01-14
11
AZS Poznań
16 POL 158Igor Pawlowski
M
2009-05-05
10
CHKŻ Chojnice
17 POL 162Marcin Małota
M
2009-09-21
10
KN Lider Kraków
18 POL 167Gustaw Zalewski
M
2007-05-14
12
TKŻ Toruń
19 POL 196Paweł Kornke
M
2008-11-17
11
KW LOK Garland Gliwice
20 POL 207Wiktor Kalinowski
M
2011-12-05
8
JKW Poznań
21 POL 224Maria Wachowiak
K
2007-12-06
12
UKŻ Środa
22 POL 226Anna Chrobak
K
2011-03-01
8
Klub Żeglarski Nysa
23 POL 228Nina Gaweł
K
2010-03-18
9
AZS Poznań
24 POL 229Ignacy Pospieszny
M
2009-10-02
10
AZS Poznań
25 POL 278Adam Szymankiewicz
M
2011-03-25
8
ŻMKS Poznań
26 POL 374Zofia Franecka
K
2008-06-01
11
SEJK Pogoń Szczecin
27 POL 393Kalina Święcicka
M
2009-12-02
10
UKŻ Siódemka Białystok
28 POL 400Alan Kurzawa
M
2008-10-28
11
PKM LOK
29 POL 401Jan Nycz
M
2011-04-30
8
JKW Poznań
30 POL 424Helena Moritz
K
2009-03-12
10
UKS FIR WARSZAWA
31 POL 427Paweł Wiliński
M
2010-02-20
9
AZS Poznań
32 POL 439Jacek Petruczynik
M
2010-10-10
9
K.Ż. Mewa
33 POL 442Tomasz Pakulski
M
2008-11-16
11
Olsztyński Klub Żeglarski
34 POL 443Dominika Godlewska
K
2007-03-16
12
Olsztyński Klub Żeglarski
35 POL 446Aleksandra Wrońska
K
2007-10-29
12
Olsztyński Klub Żeglarski
36 POL 516Stanislaw Nosol
M
2010-05-06
9
CHKŻ Chojnice
37 POL 603Matylda Ferenc
K
2007-12-07
12
Ts 'Kuźnia" Rybnik
38 POL 648Szymon Święcicki
M
2009-04-02
10
Jacht Klub Wielkopolski
39 POL 670JEREMIASZ KONIECZNY
M
2007-02-13
12
ŻLKS POZNAŃ
40 POL 673MARTYNA MARIAK
K
2005-05-11
14
ŻLKS POZNAŃ
41 POL 674OSKAR OTTO
M
2007-01-01
12
ŻLKS POZNAŃ
42 POL 794WIKTOR KUBIAK
M
2008-05-26
11
ŻLKS POZNAŃ
43 POL 825Jan Wiśniewski
M
2007-06-27
12
MKS "Dwójka" Warszawa
44 POL 871Stanisław Kasprzak
M
2009-11-14
10
ŻMKS Poznań
45 POL 880MARCEL HAUFA
M
2009-11-07
10
ŻLKS POZNAŃ
46 POL 907Milena Siczek
K
2005-10-13
14
Uks Żegluj Lublin
47 POL 919Klaudia Lipińska
K
2010-09-20
9
JKW Poznań
48 POL 922Jakub Podgórny
M
2008-02-07
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
49 POL 925Nina Zygo
K
2008-01-17
11
MKS "Dwójka" Warszawa
50 POL 927Hubert Marciniak
M
2006-04-30
13
JKW Poznań
51 POL 964Kacper Kadłubowski
M
2007-07-04
12
KW LOK Garland Gliwice
52 POL 965Laura Urbańska
K
2009-11-09
10
JKW Poznań
53 POL 978Hanna Chojnicka
K
2010-02-17
9
JKW Poznań
54 POL 991Marta Gajdzińska
K
2010-02-11
9
AZS Poznań
55 POL 999Jan Kiełczewski
M
2007-03-27
12
JKW Poznań
56 POL 1016Wawrzyniec Żelazny
M
2009-10-20
10
MKŻ Żnin
57 POL 1017Filip Nowosad
M
2008-02-06
11
KN Lider Kraków
58 POL 1039Iga Kowalik
K
2011-09-26
8
UKS Szkwał Złocieniec
59 POL 1060Mateusz Kuchowicz
M
2009-08-05
10
ŻMKS Poznań
60 POL 1066Franciszek Kosecki
M
2008-04-29
11
CHKŻ Chojnice
61 POL 1069Tadeusz Wiatrowski
M
2009-02-26
10
CHKŻ Chojnice
62 POL 1075Ignacy Moritz
M
2010-10-02
9
UKS FIR Warszawa
63 POL 1076Bartosz Nurowski
M
2009-11-19
10
UKS FIR Warszawa
64 POL 1077Maciej Kowalski
M
2007-06-26
12
KW LOK Garland Gliwice
65 POL 1085Kamila Maziarz
K
2009-05-31
10
KS Energetyk
66 POL 1087Emilia Maziarz
K
2008-03-07
11
KS Energetyk
67 POL 1125Jerzy Toliński
M
2009-05-04
10
KN Lider Kraków
68 POL 1137Adam Margasiński
M
2008-04-14
11
MKS "Dwójka" Warszawa
69 POL 1139Alicja Kurpiewska
K
2007-09-29
12
MKS "Dwójka" Warszawa
70 POL 1165Michał Krasowski
M
2010-10-07
9
UKŻ Siódemka Białystok
71 POL 1175Alicja Dampc
K
2008-07-28
11
CHKŻ Chojnice
72 POL 1200Piotr Sołtysiak
M
2010-07-10
9
CHKŻ Chojnice
73 POL 1225Jan Lemański
M
2008-06-26
11
TKŻ Toruń
74 POL 1228Ada Wilińska
K
2008-05-16
11
AZS Poznań
75 POL 1240Adam Jakubowski
M
2008-08-29
11
ŻMKS Poznań
76 POL 1241Michał Johan
M
2009-02-11
10
ĶW LOK Garland gliwice
77 POL 1244Piotr Harnasz
M
2009-11-05
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik
78 POL 1246Hanna Gębicka
K
2008-12-25
11
MKS "Dwójka" Warszawa
79 POL 1254Franciszek Thomas
M
2006-07-13
13
YK Stal Gdynia
80 POL 1284Jan Psiuk
M
2008-10-26
11
Ts Kuźnia Rybnik
81 POL 1307Bartosz Peczka
M
2007-08-24
12
MKŻ Żnin
82 POL 1324Amelia Ferenc
K
2010-06-08
9
Ts 'Kuźnia" Rybnik
83 POL 1328Tymon Szkołut
M
2009-04-14
10
Uks Żegluj Lublin
84 POL 1374Maksymilian Wróbel
M
2007-10-25
12
SEJK Pogoń Szczecin
85 POL 1376Justyna Jurkowska
K
2006-04-08
13
MKŻ Żnin
86 POL 1403Kacper Kibiersza
M
2008-04-15
11
YK Stal Gdynia
87 POL 1420Natalia Kulawiak
K
2006-10-27
13
Klub Żeglarski Nysa
88 POL 1422Krzysztof Junczyk
M
2008-04-25
11
UKS FIR Warszawa
89 POL 1423Dominika Kluczka
K
2010-07-13
9
UKS Bryg Wrocław
90 POL 1427Anna Gąsiorek
K
2007-01-31
12
AZS Poznań
91 POL 1438Zuzanna Borucka
K
2007-01-10
12
JKW Poznań
92 POL 1470Maksymilian Kajdy
M
2010-02-07
9
UKS FIR Warszawa
93 POL 1474Aleksander Kayser
M
2019-03-11
-
ŻMKS Poznań
94 POL 1497Łucja Borkowska
K
2010-09-27
9
AZS Poznań
95 POL 1506Tomasz Obecny
M
2006-06-24
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
96 POL 1523Olga Wietek
K
2008-03-10
11
YK Stal Gdynia
97 POL 1529Alexander Nowak
M
2009-11-10
10
UKS FIR Warszawa
98 POL 1538Nela Kasprzyk
K
2008-08-08
11
PKM LOK
99 POL 1539Amelia Kałużyńska
K
2007-07-28
12
PKM LOK
100 POL 1540Josh Kurzawa
M
2006-07-22
13
PKM LOK
101 POL 1548Andrzej Thomas
M
2006-07-13
13
YK Stal Gdynia
102 POL 1560Aleksandra Błońska
K
2008-05-10
11
Uks Żegluj Lublin
103 POL 1563Krzysztof Rysz
M
2008-04-09
11
KN Lider Kraków
104 POL 1576Emilia Siekierczak
K
2008-12-04
11
AZS Poznań
105 POL 1603Tomasz Zadora
M
2007-08-29
12
Uks Żegluj Lublin
106 POL 1611Matylda Brelińska
K
2006-08-04
13
MKŻ Żnin
107 POL 1627LAURA TOMIKOWSKA
K
2004-09-17
15
ŻLKS POZNAŃ
108 POL 1655Maciej Cioczek
M
2007-03-08
12
Uks Żegluj Lublin
109 POL 1662Jan Pawłowicz
M
2009-11-15
10
KN Lider Kraków
110 POL 1665Mateusz Kluczka
M
2006-07-06
13
YKP Gdynia
111 POL 1671Kalina Zalewska
K
2009-01-26
10
TKŻ Toruń
112 POL 1676Piotr Grzesiek
M
2009-02-14
10
ŻMKS Poznań
113 POL 1678Mateusz Chrobak
M
2008-06-19
11
Klub Żeglarski Nysa
114 POL 1700Mikołaj Cieślak
M
2008-05-01
11
Uks Żegluj Lublin
115 POL 1719AGATA MARCINKOWSKA
K
2019-07-30
-
UKS WODNIACY GARCZYN
116 POL 1730Michał Surus
M
2006-06-17
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
117 POL 1739Daniel Śmiałowski
M
2007-11-12
12
ŻMKS Poznań
118 POL 1758January Szczukowski
M
2008-01-13
11
CHKŻ Chojnice
119 POL 1760Max Niziałkowski
M
2006-04-11
13
UKS Bryg Wrocław
120 POL 1764Bartosz Leżała
M
2006-10-26
13
UKŻ Środa
121 POL 1768Wiktor Wróbel
M
2007-12-12
12
MKS "Dwójka" Warszawa
122 POL 1772Witold Safijan
M
2009-01-30
10
MKŻ Żnin
123 POL 1773Ryszard Ruban
M
2008-10-31
11
MKS "Dwójka" Warszawa
124 POL 1778Marcel Rumiński
M
2008-07-10
11
MKŻ Żnin
125 POL 1788Wiktor Raszka
M
2009-07-15
10
MKS "Dwójka" Warszawa
126 POL 1813Rozalia Rozum
K
2007-08-08
12
MKS "Dwójka" Warszawa
127 POL 1817Tymoteusz Sochaj
M
2007-11-01
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
128 POL 1833Konstanty Kosiński
M
2009-02-08
10
UKŻ Siódemka Białystok
129 POL 1849MAGDALENA LASKOWSKA
K
2007-01-24
12
ŻLKS POZNAŃ
130 POL 1860Aleksander Lenart
M
2009-08-27
10
UKS Opti Odra Wrocław
131 POL 1879Igor Grzelak
M
2007-07-28
12
WTW Warszawa
132 POL 1927Mikołaj Czałbowski
M
2008-04-22
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
133 POL 1937Maciej Szawkowski
M
2008-11-18
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
134 POL 1940Filip Bil
M
2009-07-05
10
YK Stal Gdynia
135 POL 1941Marcin Krawczyk
M
2007-10-05
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
136 POL 1942Alicja Żuber
K
2006-10-09
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
137 POL 1945Zuzanna Zielińska
K
2006-04-25
13
MKŻ Żnin
138 POL 1957Lena Kaczmarek
K
2008-02-25
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
139 POL 1961Lena Roszak
K
2009-12-16
10
AZS Poznań
140 POL 1965Karol Rusin
M
2006-11-10
13
KW LOK Garland Gliwice
141 POL 1989Mikołaj Głąb
M
2008-09-17
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
142 POL 1998Julia Nosal
K
2006-07-28
13
Klub Żeglarski Nysa
143 POL 2023Jakub Szurko
M
2008-10-01
11
KSW Baltic Dziwnów
144 POL 2036Maja Wójcik
K
2008-07-10
11
KSW Baltic Dziwnów
145 POL 2041Bartosz Pluta
M
2007-11-06
12
SEJK Pogoń Szczecin
146 POL 2051Miłosz Rubinkowski
M
2010-08-01
9
ĶW LOK Garland gliwice
147 POL 2070Zofia Wołosz
K
2008-04-28
11
SEJK Pogoń Szczecin
148 POL 2076Ignacy Kalinowski
M
2009-10-31
10
JKW Poznań
149 POL 2078Stanisław Ługowski
M
2008-11-25
11
WTW Warszawa
150 POL 2079Maurycy Odejewski
M
2009-05-24
10
CHKŻ Chojnice
151 POL 2090Piotr Grendziak
M
2008-09-02
11
TS Kuźnia Rybnik
152 POL 2099Daria Pedowska
K
2009-05-02
10
Olsztyński Klub Żeglarski
153 POL 2104Szymon Kroczek
M
2007-06-14
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
154 POL 2110Konrad Kunc
M
2006-12-17
13
YK Stal Gdynia
155 POL 2120Maksymilian Luto
M
2008-08-24
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
156 POL 2124Agata Koropecka
K
2009-06-21
10
YK Stal Gdynia
157 POL 2135Tymon Kosobucki
M
2007-07-26
12
YKP Gdynia
158 POL 2147Kacper Michalski
M
2008-02-06
11
Klub Żeglarski Nysa
159 POL 2156Matylda Kowalik
K
2009-04-20
10
Uczniowski Klub Sportowy Szkwał Złocieniec
160 POL 2201Stanisław Wróblewski
M
2010-02-20
9
WTW WARSZAWA
161 POL 2212Mateusz Graczyk
M
2008-10-06
11
CSW OPTY USTKA
162 POL 2551Jerzy Gałęza
M
2007-12-23
12
JKW Poznań
163 POL 2625Kornelia Dobaczewska
K
2005-09-19
14
MKŻ Żnin
164 POL 2634Angelina Zubel
K
2006-10-21
13
MKŻ Żnin
165 POL 2786MACIEJ KARPIŃSKI
M
2006-10-30
13
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
166 POL 2816Tomasz Ruban
M
2010-03-07
9
MKS "Dwójka" Warszawa
167 POL 3402Hanna Rogowska
K
2008-06-19
11
TKŻ Toruń
168 POL 3406Małgorzata Wyrębska
K
2009-01-25
10
YK Stal Gdynia
169 POL 3422Mateusz Kozłowski
M
2008-01-07
11
Olsztyński Klub Żeglarski
170 POL 3443Aleksander Kolman
M
2008-07-27
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
171 POL 4030Paweł Matuszak
M
2008-03-04
11
SEJK Pogoń Szczecin
172 POL 4112Aleksander Łukanowski
M
2007-01-04
12
TS Kuźnia Rybnik
173 POL 5119Lena Małecka
K
2007-07-28
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
174 POL 6708Szymon Góralski
M
2008-07-06
11
SEJK Pogoń Szczecin
175 POL 7833Jakub Podziewski
M
2009-05-13
10
UKŻ Siódemka Białystok
176 POL 8114Piotr Wójcik
M
2007-02-15
12
SEJK Pogoń Szczecin
177 POL 11664Kamil Nadolny
M
2008-10-17
11
UKS Barnim Goleniów
178 POL 11676Jeremi Ślusarski
M
2006-02-28
13
KŻ Mewa
179 POL 12201Jan Sawicki
M
2008-04-15
11
JKW Poznań
180 POL 14521Anika Duda
K
2008-01-01
11
UKŻ Środa
181 POL 15861Andrzej Grochal
M
2007-07-16
12
UKŻ Błękitni Grzybowo
182 POL 17131Jan Pachla
M
2005-12-10
14
UKŻ Środa
183 POL 20371JAN WINKLER
M
2008-07-09
11
ŻLKS POZNAŃ