Lista startowa: OPTIMIST CH 49
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1Szymon Góralski
M
06.07.2008
12
SEJK Pogoń Szczecin
2 POL 2Bartosz Leżała
M
26.10.2006
14
UKŻ Środa
3 POL 7Wiktor Kalinowski
M
05.12.2011
9
JKW Poznań
4 POL 12Adam Chojnicki
M
06.01.2009
11
JKW Poznań
5 POL 124MAKSYMILIAN KOSCHEL
M
24.01.2007
13
ŻLKS POZNAŃ
6 POL 125MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI
M
13.01.2007
13
ŻLKS POZNAŃ
7 POL 151Mikołaj Mataczyński
M
14.01.2008
12
AZS Poznań
8 POL 186Kamil Nadolny
M
17.10.2008
12
UKS Barnim Goleniów
9 POL 229Ignacy Pospieszny
M
02.10.2009
11
AZS Poznań
10 POL 336TOMASZ MIESZCZANKIN
M
16.12.2007
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
11 POL 427Paweł Wiliński
M
20.02.2010
10
AZS Poznań
12 POL 460Stanisław Kasprzak
M
14.11.2009
11
ŻMKS Poznań
13 POL 479Filip Harasimowicz- Krysztofiak
M
13.04.2007
13
UKŻ Błękitni Grzybowo
14 POL 670JEREMIASZ KONIECZNY
M
13.02.2007
13
ŻLKS POZNAŃ
15 POL 674OSKAR OTTO
M
01.01.2007
13
ŻLKS POZNAŃ
16 POL 880MARCEL HAUFA
M
07.11.2009
11
ŻLKS POZNAŃ
17 POL 922Jakub Podgórny
M
07.02.2008
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
18 POL 927Hubert Marciniak
M
30.04.2006
14
JKW Poznań
19 POL 935PATRYK SMĘTEK
M
12.08.2008
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
20 POL 938Filip Modzelewski
M
01.07.2009
11
AZS Poznań
21 POL 1039Kacper Sikorski
M
01.05.2009
11
UKS Szkwał Złocieniec
22 POL 1089Jan Kisielewicz
M
11.07.2006
14
WKŻ Wolsztyn
23 POL 1189Adrian Adasiak
M
02.11.2007
13
UKS Szkwał Złocieniec
24 POL 1209Dawid Piechota
M
23.05.2007
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
25 POL 1222Jakub Bendowski
M
24.01.2009
11
WKŻ Wolsztyn
26 POL 1240Adam Jakubowski
M
29.08.2008
12
ŻMKS Poznań
27 POL 1374Bartek Pluta
M
06.11.2007
13
SEJK Pogoń Szczecin
28 POL 1428Maksymilian Czarnecki
M
25.11.2009
11
AZS Poznań
29 POL 1459Mateusz Kuchowicz
M
05.08.2009
11
ŻMKS Poznań
30 POL 1474Aleksander Kayser
M
23.10.2007
13
ŻMKS Poznań
31 POL 1506Tomasz Obecny
M
24.06.2006
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
32 POL 1607Antoni Jarosz
M
14.02.2007
13
UKS Szkwał Złocieniec
33 POL 1739Daniel Śmiałowski
M
12.11.2007
13
ŻMKS Poznań
34 POL 1793Nikodem Kowalewski
M
06.09.2008
12
UKS Szkwał Złocieniec
35 POL 1794Maksymilian Kotwica
M
29.08.2007
13
UKS Szkwał Złocieniec
36 POL 1904Wiktor Wiecki
M
09.10.2008
12
Uczniowski Klub Żeglarski BŁĘKITNI
37 POL 1922Filip Miller
M
29.01.2007
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
38 POL 1983Oliwier Kuźma
M
01.01.2008
12
MKŻ Marina Hotele
39 POL 1987Jan Cwojdziński
M
16.12.2009
11
UKŻ Środa
40 POL 1989Filip Wolsztyn
M
02.04.2007
13
WKŻ Wolsztyn
41 POL 2037JAN WINKLER
M
09.07.2008
12
ŻLKS POZNAŃ
42 POL 2076Ignacy Kalinowski
M
31.10.2009
11
JKW Poznań
43 POL 2201Jan Sawicki
M
15.04.2008
12
JKW Poznań
44 POL 3009Piotr Kiedrowski
M
30.09.2009
11
UKS Barnim Goleniów
45 POL 4030Paweł Matuszak
M
04.03.2008
12
SEJK Pogoń Szczecin
46 POL 7575Jakub Chudyk
M
18.02.2009
11
UKŻ Błękitni Grzybowo
47 POL 8114Piotr Wójcik
M
15.02.2007
13
SEJK Pogoń Szczecin
48 POL 15861Andrzej Grochal
M
16.07.2007
13
UKŻ Błękitni Grzybowo
49 POL 20721Karol Rak
M
08.03.2007
13
SEJK Pogoń Szczecin