Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 14:09:13 09.06.2019

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 M Kat.9 K Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 922Jakub Podgórny
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 15,05(ocs)1144
2 POL 1500Magdalena Luśnia
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 116,036(10)313
3 POL 1585Mateusz Grabowski
12
LKS Charzykowy17,041372(9)
4 POL 2023Jakub Szurko
12
KSW Baltic Dziwnów19,01(ocs)2592
5 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZ
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO225,092527(10)
6 POL 8114Piotr Wójcik
13
SEJK Pogoń Szczecin31,0(11)84955
7 POL 1883Zofia Wołosz
12
SEJK Pogoń Szczecin333,07(11)11438
8 POL 479Filip Harasimowicz- Krysztofiak
13
UKŻ Błękitni Grzybowo43,01097116(13)
9 POL 3009Piotr Kiedrowski
11
UKS Barnim Goleniów47,0213810(34)14
10 POL 1506Tomasz Obecny
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 49,0144(19)13171
11 POL 1374Bartek Pluta
13
SEJK Pogoń Szczecin58,0123(30)2986
12 POL 1860Aleksander Lenart
11
KSW Baltic Dziwnów62,015(23)1261019
13 POL 1922Filip Miller
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 69,0621619(32)17
14 POL 1209Dawid Piechota
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 72,018513(dnc)1323
15 POL 2036Maja Wójcik
12
KSW Baltic Dziwnów476,0(20)191882011
16 POL 4030Paweł Matuszak
12
SEJK Pogoń Szczecin78,01918917(29)15
17 POL 2028INKA KOZA
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO581,0227(24)161422
18 POL 15861Andrzej Grochal
13
UKŻ Błękitni Grzybowo81,01712142216(25)
19 POL 1325WOJTEK GRONEK
14
JACHT KLUB KOSZALIN83,0(33)261623117
20 POL 111Maja Harasimowicz- Krysztofiak
11
UKŻ Błękitni Grzybowo683,01310172023(26)
21 POL 20721Karol Rak
13
SEJK Pogoń Szczecin87,0816(28)212121
22 POL 186Kamil Nadolny
12
UKS Barnim Goleniów88,0161721(27)2212
23 POL 723Borys Kowalczyk
12
LKS Charzykowy93,0(31)1520151528
24 POL 1007HANNA KOZŁOWSKA
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO7100,02522(27)251216
25 POL 2001Oskar Sylka
12
YKP Gdynia112,02625311218(32)
26 POL 1550Maja Szyca
11
LKS Charzykowy8115,0301415(31)2531
27 POL 5119Lena Małecka
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 9122,02329251827(37)
28 POL 1490Lidia Łagodzińska
13
SEJK Pogoń Szczecin10124,0(34)2426302618
29 POL 1237SZYMON RUBANOWICZ
13
JACHT KLUB KOSZALIN135,032(34)23322424
30 POL 7575Jakub Chudyk
11
UKŻ Błękitni Grzybowo139,02828(38)243029
31 POL 1238ŁUKASZ KUIK
15
Jacht Klub Koszalin144,035272926(dnc)27
32 POL 237ANNA GRONWALD
14
JACHT KLUB KOSZALIN11151,03935(40)281930
33 POL 884Zuzanna Sawicka
13
UKS Barnim Goleniów12152,029203337(dnc)33
34 POL 1904Wiktor Wiecki
12
UKŻ Błękitni Grzybowo164,03838(39)143638
35 POL 2156Matylda Kowalik
11
UKS Szkwał Złocieniec13173,0(40)3634363334
36 POL 1607Antoni Jarosz
13
UKS Szkwał Złocieniec174,02732364138(dnf)
37 POL 1Szymon Góralski
12
SEJK Pogoń Szczecin177,03639353928(40)
38 POL 1189Adrian Adasiak
13
UKS Szkwał Złocieniec182,0214047(dnc)3539
39 POL 325ELIZA KAŁUŻNA
12
JACHT KLUB KOSZALIN14186,04533443331(dnf)
40 POL 20KSAWERY SOSNOWSKI
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO191,04242(45)353735
41 POL 1322Zofia Franecka
12
SEJK Pogoń Szczecin15192,0373132(dnc)dnc36
42 POL 1479Zuzanna Szymanowicz
15
UKŻ Błękitni Grzybowo16212,024(dnc)dncdncdnc20
43 POL 238WOJCIECH WALKOWIAK
13
JACHT KLUB KOSZALIN214,044304242(dnc)dnf
44 POL 322Piotr Bohdziewicz
11
Jacht Klub Koszalin217,0(dnc)452238dncdnc
45 POL 883Adam Oleszczyk
11
UKS Barnim Goleniów217,041374340(dnc)dnc
46 POL 1793Nikodem Kowalewski
12
UKS Szkwał Złocieniec220,043414634(dnc)dnf
47 POL 1039Kacper Sikorski
11
UKS Szkwał Złocieniec237,0(dnc)4341dncdnc41
48 POL 28Marwin Stolarczuk
12
UKS Albatros Wolin250,0464448(dnc)dncdnc
49 POL 285JULIAN STACHOWIAK
11
JACHT KLUB KOSZALIN251,0(dnc)4637dncdncdnc
50 POL 26Daniel Strożek
9
UKS Albatros Wolin1263,04748(dnc)dncdncdnc
51 POL 27Filip Stolarczuk
10
UKS Albatros Wolin271,0(dnc)47dncdncdncdnc