Podział na grupy obowiązujący w dniu 10-05-2019 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 00:00 10-05-2019

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 POL 1Julia TurniakUKS Żeglarz Wrocław
B1 ZOLTA
2 POL 2Bartosz LeżałaUKŻ Środa
B2 CZERWONA
3 POL 8Igor PiechotaUKS Yacht Club Sława
B1 ZOLTA
4 POL 9Aleksandra Zastawna YKP Gdynia
B3 NIEBIESKA
5 POL 13Borys Matysiak CHKŻ Chojnice
B2 CZERWONA
6 POL 21Maksymilian StańkoPort Mechelinki
B2 CZERWONA
7 POL 39Maria Nycz JKW Poznań
B1 ZOLTA
8 POL 49Maja MolikPort Mechelinki
B1 ZOLTA
9 POL 88Hanna DudaPort Mechelinki
B3 NIEBIESKA
10 POL 92Lena GawełAZS Poznań
B3 NIEBIESKA
11 POL 100Marcel StybaPort Mechelinki
B3 NIEBIESKA
12 POL 118Olga KrasowskaGdański Klub Żeglarski
B3 NIEBIESKA
13 POL 125MIKOŁAJ MAJCHRZYCKIŻLKS POZNAŃ
B2 CZERWONA
14 POL 151Mikołaj MataczyńskiAZS Poznań
B2 CZERWONA
15 POL 158Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice
B2 CZERWONA
16 POL 167Gustaw Zalewski TKŻ Toruń
B2 CZERWONA
17 POL 204Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia
B1 ZOLTA
18 POL 228Nina GawełAZS Poznań
B3 NIEBIESKA
19 POL 229Ignacy PospiesznyAZS Poznań
B3 NIEBIESKA
20 POL 359Sara BrowarczykUKŻ Lamelka Kartuzy
B1 ZOLTA
21 POL 360Patryk UlaczykUKŻ Lamelka Kartuzy
B1 ZOLTA
22 POL 362Hanna WasilewskaUKŻ Lamelka Kartuzy
B3 NIEBIESKA
23 POL 363Tymoteusz KniterUKŻ Lamelka Kartuzy
B1 ZOLTA
24 POL 364Maksymilian KonkelUKŻ Lamelka Kartuzy
B2 CZERWONA
25 POL 400Alan KurzawaPKM LOK
B2 CZERWONA
26 POL 460Stanisław KasprzakŻMKS Poznań
B3 NIEBIESKA
27 POL 516Stanislaw Nosol CHKŻ Chojnice
B2 CZERWONA
28 POL 671KRZYSZTOF DZILNEŻLKS POZNAŃ
B1 ZOLTA
29 POL 723Borys KowalczykLKS Charzykowy
B3 NIEBIESKA
30 POL 910Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk
B2 CZERWONA
31 POL 919Klaudia Lipińska JKW Poznań
B1 ZOLTA
32 POL 922Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin
B1 ZOLTA
33 POL 925Nina ZygoMKS "Dwójka" Warszawa
B1 ZOLTA
34 POL 936Maurycy KosmowskiPort Mechelinki
B1 ZOLTA
35 POL 951Wojciech Komenda KS Spójnia Warszawa
B3 NIEBIESKA
36 POL 985Jakub Darkowski SSW MOS Iława
B1 ZOLTA
37 POL 1005Maja FilipskaYK Stal Gdynia
B1 ZOLTA
38 POL 1016Wawrzyniec ŻelaznyMKŻ Żnin
B2 CZERWONA
39 POL 1066Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice
B1 ZOLTA
40 POL 1069Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice
B1 ZOLTA
41 POL 1089Jan KisielewiczWolsztyński KLub Żeglarski
B3 NIEBIESKA
42 POL 1130Maksymilian WróbelSEJK Pogoń Szczecin
B1 ZOLTA
43 POL 1137Adam MargasińskiMKS "Dwójka" Warszawa
B2 CZERWONA
44 POL 1138Michał KuchtynUKS Bryg Wrocław
B1 ZOLTA
45 POL 1139Alicja KurpiewskaMKS "Dwójka" Warszawa
B2 CZERWONA
46 POL 1159Rafał Ołowiak YKP Gdynia
B3 NIEBIESKA
47 POL 1175Alicja Dampc CHKŻ Chojnice
B3 NIEBIESKA
48 POL 1178Jan Wiśniowski CSW OPTY USTKA
B3 NIEBIESKA
49 POL 1187Marek FilipskiYK Stal Gdynia
B3 NIEBIESKA
50 POL 1200Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice
B1 ZOLTA
51 POL 1222Jakub BendowskiWolsztyński KLub Żeglarski
B1 ZOLTA
52 POL 1225Jan Lemański TKŻ Toruń
B2 CZERWONA
53 POL 1228Ada WilińskaAZS Poznań
B1 ZOLTA
54 POL 1244Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa
B3 NIEBIESKA
55 POL 1245Hubert Matz KS Spójnia Warszawa
B1 ZOLTA
56 POL 1246Hanna GębickaMKS "Dwójka" Warszawa
B3 NIEBIESKA
57 POL 1254Franciszek ThomasYK Stal Gdynia
B2 CZERWONA
58 POL 1278Daniel ŚmiałowskiŻMKS Poznań
B2 CZERWONA
59 POL 1307Bartosz PeczkaMKŻ Żnin
B1 ZOLTA
60 POL 1310Jan Kubiak CHKŻ Chojnice
B1 ZOLTA
61 POL 1322Zofia FraneckaSEJK Pogoń Szczecin
B2 CZERWONA
62 POL 1334Ewa Główka KS Spójnia Warszawa
B1 ZOLTA
63 POL 1374Bartek PlutaSEJK Pogoń Szczecin
B1 ZOLTA
64 POL 1376Justyna JurkowskaMKŻ Żnin
B3 NIEBIESKA
65 POL 1384Bianka Kus OPTI CWM Gdynia
B3 NIEBIESKA
66 POL 1403Kacper KibierszaYK Stal Gdynia
B3 NIEBIESKA
67 POL 1405Aleks ErtelUKS Yacht Club Sława
B3 NIEBIESKA
68 POL 1427Anna GąsiorekAZS Poznań
B3 NIEBIESKA
69 POL 1428Maksymilian CzarneckiAZS Poznań
B2 CZERWONA
70 POL 1438Zuzanna Borucka JKW Poznań
B2 CZERWONA
71 POL 1446Gustaw Trybek YKP Gdynia
B1 ZOLTA
72 POL 1457Zofia JaśniewiczWolsztyński KLub Żeglarski
B2 CZERWONA
73 POL 1459Mateusz KuchowiczŻMKS Poznań
B2 CZERWONA
74 POL 1473Amelia KałużyńskaPKM LOK
B2 CZERWONA
75 POL 1490Lidia ŁagodzińskaSEJK Pogoń Szczecin
B2 CZERWONA
76 POL 1491Mateusz TokarskiUKS Żeglarz Wrocław
B2 CZERWONA
77 POL 1493Marta SochackaUKS Żeglarz Wrocław
B3 NIEBIESKA
78 POL 1500Magdalena Luśnia KS Centrum Żeglarskie Szczecin
B3 NIEBIESKA
79 POL 1506Tomasz Obecny KS Centrum Żeglarskie Szczecin
B3 NIEBIESKA
80 POL 1518Klara Piotrowska WTW Warszawa
B2 CZERWONA
81 POL 1523Olga WietekYK Stal Gdynia
B3 NIEBIESKA
82 POL 1525Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa
B2 CZERWONA
83 POL 1540Josh KurzawaPKM LOK
B1 ZOLTA
84 POL 1548Andrzej ThomasYK Stal Gdynia
B1 ZOLTA
85 POL 1549Nina Kobus CHKŻ Chojnice
B1 ZOLTA
86 POL 1550Maja SzycaLKS Charzykowy
B2 CZERWONA
87 POL 1551Maciej Streubel YKP Gdynia
B1 ZOLTA
88 POL 1570Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa
B2 CZERWONA
89 POL 1576Emilia SiekierczakAZS Poznań
B1 ZOLTA
90 POL 1585Mateusz GrabowskiLKS Charzykowy
B1 ZOLTA
91 POL 1592Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia
B2 CZERWONA
92 POL 1596Szymon MocarskiPort Mechelinki
B3 NIEBIESKA
93 POL 1611Matylda BrelińskaMKŻ Żnin
B3 NIEBIESKA
94 POL 1614Wit Dmuchowski SSW MOS Iława
B3 NIEBIESKA
95 POL 1619Mateusz Gąsiorowski YKP Gdynia
B1 ZOLTA
96 POL 1624Wiktoria SajdakSYC Zefir-Drakkar Poraj
B1 ZOLTA
97 POL 1627LAURA TOMIKOWSKAŻLKS POZNAŃ
B3 NIEBIESKA
98 POL 1657Stanisław ChilewskiKS Zjednoczeni Bydgoszcz
B2 CZERWONA
99 POL 1665Mateusz Kluczka YKP Gdynia
B1 ZOLTA
100 POL 1671Kalina Zalewska TKŻ Toruń
B1 ZOLTA
101 POL 1672Oliwier Kozłowski UKS NAVIGO SOPOT
B2 CZERWONA
102 POL 1676Piotr GrzesiekŻMKS Poznań
B1 ZOLTA
103 POL 1704Franciszek Wołyniec Uks Navigo Sopot
B3 NIEBIESKA
104 POL 1714Antoni Malicki WTW Warszawa
B3 NIEBIESKA
105 POL 1735Bartosz DyniaMKŻ Żnin
B1 ZOLTA
106 POL 1747Kacper Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
B3 NIEBIESKA
107 POL 1751Antoni GabryszewskiUKS Żeglarz Wrocław
B2 CZERWONA
108 POL 1758January Szczukowski CHKŻ Chojnice
B3 NIEBIESKA
109 POL 1760Max NiziałkowskiUKS Bryg Wrocław
B3 NIEBIESKA
110 POL 1763Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława
B2 CZERWONA
111 POL 1765Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa
B2 CZERWONA
112 POL 1766Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa
B3 NIEBIESKA
113 POL 1767Mateusz KundzierGdański Klub Żeglarski
B1 ZOLTA
114 POL 1769Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa
B3 NIEBIESKA
115 POL 1773Ryszard RubanMKS "Dwójka" Warszawa
B2 CZERWONA
116 POL 1775Wiktor MoisUKS NAVIGO Sopot
B3 NIEBIESKA
117 POL 1778Marcel RumińskiMKŻ Żnin
B2 CZERWONA
118 POL 1780Szymon Kolka YKP Gdynia
B1 ZOLTA
119 POL 1811Franciszek ZającGdański Klub Żeglarski
B3 NIEBIESKA
120 POL 1813Rozalia RozumMKS "Dwójka" Warszawa
B2 CZERWONA
121 POL 1817Emilia Paszek KS AZS AWFiS Gdańsk
B2 CZERWONA
122 POL 1845ANTONI RACHUTAŻLKS POZNAŃ
B3 NIEBIESKA
123 POL 1849MAGDALENA LASKOWSKAŻLKS POZNAŃ
B1 ZOLTA
124 POL 1870Nela KasprzykPKM LOK
B2 CZERWONA
125 POL 1879Igor Grzelak WTW Warszawa
B3 NIEBIESKA
126 POL 1883Zofia WołoszSEJK Pogoń Szczecin
B1 ZOLTA
127 POL 1889Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia
B1 ZOLTA
128 POL 1892Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa
B1 ZOLTA
129 POL 1897Michał TrafalskiYK Stal Gdynia
B1 ZOLTA
130 POL 1908Jan Szerling KS Spójnia Warszawa
B1 ZOLTA
131 POL 1910Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa
B1 ZOLTA
132 POL 1916Konrad KsionekUKS NAVIGO Sopot
B2 CZERWONA
133 POL 1921Jan Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
B2 CZERWONA
134 POL 1923Wiktor Weselak KS AZS AWFiS Gdańsk
B2 CZERWONA
135 POL 1925Alicja Wróblewska YKP Gdynia
B2 CZERWONA
136 POL 1929Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa
B3 NIEBIESKA
137 POL 1930Radosław DudkiewiczLKS Charzykowy
B3 NIEBIESKA
138 POL 1940Filip BilYK Stal Gdynia
B2 CZERWONA
139 POL 1945Zuzanna ZielińskaMKŻ Żnin
B3 NIEBIESKA
140 POL 1957Lena KaczmarekKS Centrum Żeglarskie Szczecin
B1 ZOLTA
141 POL 1961Lena RoszakAZS Poznań
B2 CZERWONA
142 POL 1969Hubert Szulczewski SSW MOS Iława
B3 NIEBIESKA
143 POL 1979Hubert NowickiGdański Klub Żeglarski
B1 ZOLTA
144 POL 1985Hubert KuncPort Mechelinki
B2 CZERWONA
145 POL 1989Filip PończyszynWolsztyński KLub Żeglarski
B3 NIEBIESKA
146 POL 1993Michał RomanGdański Klub Żeglarski
B3 NIEBIESKA
147 POL 2001Oskar Sylka YKP Gdynia
B2 CZERWONA
148 POL 2005Michał KuczmarskiMKS "Dwójka" Warszawa
B1 ZOLTA
149 POL 2022Iwo Dudek YKP Gdynia
B1 ZOLTA
150 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
B3 NIEBIESKA
151 POL 2027Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa
B3 NIEBIESKA
152 POL 2031Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia
B1 ZOLTA
153 POL 2042Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
B2 CZERWONA
154 POL 2072Stanisław Nadolski SSW MOS Iława
B1 ZOLTA
155 POL 2076Ignacy Kalinowski JKW Poznań
B2 CZERWONA
156 POL 2078Stanisław Ługowski WTW Warszawa
B1 ZOLTA
157 POL 2079Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice
B2 CZERWONA
158 POL 2083Konrad Czech OPTI CWM Gdynia
B2 CZERWONA
159 POL 2089Norbert HerbaYK Stal Gdynia
B2 CZERWONA
160 POL 2100Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa
B3 NIEBIESKA
161 POL 2102Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa
B3 NIEBIESKA
162 POL 2107Marta Piotrowska WTW Warszawa
B2 CZERWONA
163 POL 2110Konrad KuncYK Stal Gdynia
B1 ZOLTA
164 POL 2113Wiktor Pawłowski CHKŻ Chojnice
B2 CZERWONA
165 POL 2116Alicja SajYK Stal Gdynia
B1 ZOLTA
166 POL 2118Maciej Maćkowiak YKP Gdynia
B2 CZERWONA
167 POL 2124Agata KoropeckaYK Stal Gdynia
B3 NIEBIESKA
168 POL 2126Alexandre Vidal WTW Warszawa
B3 NIEBIESKA
169 POL 2133Aleksander Mucharski YKP Gdynia
B2 CZERWONA
170 POL 2134Jakub Matwiejczyk YKP Gdynia
B1 ZOLTA
171 POL 2135Tymon Kosobucki YKP Gdynia
B3 NIEBIESKA
172 POL 2136Kajetan Matwiejczyk YKP Gdynia
B1 ZOLTA
173 POL 2140Maja Józkowicz YKP Gdynia
B2 CZERWONA
174 POL 2144Wiktor Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk
B1 ZOLTA
175 POL 2150Makary GałkaUKS NAVIGO Sopot
B2 CZERWONA
176 POL 2151Jan Rohde SSW MOS Iława
B3 NIEBIESKA
177 POL 2157Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa
B2 CZERWONA
178 POL 2158Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa
B1 ZOLTA
179 POL 2169Natasza Micewicz YKP Gdynia
B2 CZERWONA
180 POL 2197Nathan Vidal WTW Warszawa
B2 CZERWONA
181 POL 2201Jan Sawicki JKW Poznań
B3 NIEBIESKA
182 POL 2211Antonina PuchowskaYK Stal Gdynia
B3 NIEBIESKA
183 POL 2212Mateusz Graczyk CSW OPTY USTKA
B2 CZERWONA
184 POL 2220Bartosz ŻmudzińskiMKŻ Żnin
B3 NIEBIESKA
185 POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski
B1 ZOLTA
186 POL 2270Piotr Kosowski YKP Gdynia
B2 CZERWONA
187 POL 2442Antoni Knitter CHKŻ Chojnice
B3 NIEBIESKA
188 POL 2625Kornelia DobaczewskaMKŻ Żnin
B3 NIEBIESKA
189 POL 2634Angela ZubelMKŻ Żnin
B3 NIEBIESKA
190 POL 3402Hanna Rogowska TKŻ Toruń
B2 CZERWONA
191 POL 3403Hieronim Hendler TKŻ Toruń
B1 ZOLTA
192 POL 3406Małgorzata WyrębskaYK Stal Gdynia
B3 NIEBIESKA
193 POL 3409Bartosz Bilicki SSW MOS Iława
B1 ZOLTA
194 POL 4708Kamil RomanGdański Klub Żeglarski
B1 ZOLTA
195 POL 5119Lena Małecka KS Centrum Żeglarskie Szczecin
B2 CZERWONA
196 POL 8114Piotr WójcikSEJK Pogoń Szczecin
B3 NIEBIESKA
197 POL 9369Olaf KrupaPort Mechelinki
B3 NIEBIESKA
198 POL 11891Szymon GóralskiSEJK Pogoń Szczecin
B3 NIEBIESKA
199 POL 17131Jan PachlaUKŻ Środa
B2 CZERWONA
200 POL 20721Karol RakSEJK Pogoń Szczecin
B1 ZOLTA
201 RUS 1185Vsevolod Nazarov UKS NAVIGO SOPOT
B3 NIEBIESKA