Mistrzostwa PSKO do lat 9

jez. Tarnobrzeskie

WYNIKI REGAT

  • OPP DZ
  • OPP CH

Wyniki regat: OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2177Weronika Grala
10
Giżycka Grupa Regatowa17,0(4)121111
2 POL 1817Emilia Paszek
10
KS AZS AWFiS Gdańsk212,02(3)12322
3 POL 2116Alicja Saj
10
YK Stal Gdynia319,0126(ocs)253
4 POL 2031Ida Kocięda
10
OPTI CWM Gdynia427,0553(ocs)464
5 POL 1245Aleksandra Matz
10
KS Spójnia Warszawa537,031048(14)39
6 POL 1284Magdalena Psiuk
10
TS Kuźnia Rybnik640,07694(11)77
7 POL 1281Klara Malec
10
OPTI CWM Gdynia742,0898674(10)
8 POL 1712Zofia Kuszewska
10
Giżycka Grupa Regatowa845,0(18)81136116
9 POL 603Amelia Ferenc
10
TS Kuźnia Rybnik945,0124(14)51095
10 POL 1765Emilia Brdulak
9
KS Spójnia Warszawa1047,06710(12)5811
11 POL 24Julia Agnieszczak
10
SSW MOS Iława1160,013(19)7148108
12 POL 1899Julia Szklarska
10
UKS WIKING Zarzecze1269,01413137913(15)
13 POL 1997Jolanta Siwek
10
KŻ Horn Kraków1369,01011121113(14)12
14 POL 142Ewa Bańbura
10
UKS FIR Warszawa1483,091459(ocs)ocsocs
15 POL 1746Natalia Gąsienica-Wawrytko
9
Klub Sportowy Wiaterni1584,01116151316(17)13
16 POL 1363Antonina Dziekańska
9
Giżycka Grupa Regatowa1685,0(17)171710121217
17 POL 1423Dominika Kluczka
10
UKS Bryg Wrocław1787,01512161515(18)14
18 POL 12741Elżbieta Psiuk
9
TS Kuźnia Rybnik18104,01918(20)17181616
19 POL 1873Maja Marczak
10
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg19106,0(21)211916171518
20 POL 42Aleksandra Bańbura
8
UKS FIR Warszawa20109,0(20)151819191919
21 POL 1274Blanka Mrugalska
9
TS Kuźnia Rybnik21116,01620(dnc)18202121
22 POL 1324Maja Ferenc
7
TS Kuźnia Rybnik22128,02222(dnc)dns212020

Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 CZE 844František Burda
10
JK Česká Lípa16,0314(5)224
2 POL 1127Mateusz Piskorz
10
KŻ Horn Kraków25,0(12)711637
3 CZE 828Patrick Štafa
10
Moravský Yacht Klub28,0(9)364843
4 POL 122Kajetan Liszewski
10
OPTI CWM Gdynia31,0(16)9361012
5 POL 2083Konrad Czech
10
OPTI CWM Gdynia35,042587(9)9
6 POL 2168Miłosz Ciechanowicz
10
Giżycka Grupa Regatowa37,01(14)1210158
7 POL 1834Mikołaj Łukasik
10
Uks Żegluj Lublin39,0287(13)4612
8 POL 1200Piotr Sołtysiak
10
CHKŻ Chojnice40,011483311(14)
9 POL 859Marcel Stolarski
10
UKS FIR Warszawa47,014152213(17)1
10 POL 1674Adam Pakulski
10
Olsztyński Klub Żeglarski53,0569(16)111210
11 POL 2089Norbert Herba
10
YK Stal Gdynia54,081110(14)9106
12 POL 744Olaf Michta
10
UKS Zalew Kielce57,0651595(20)17
13 POL 1470Maksymilian Kajdy
10
UKS FIR Warszawa63,07121121(ocs)75
14 POL 4708Kamil Roman
9
Gdański Klub Żeglarski74,01510(16)7121515
15 POL 1596Szymon Mocarski
10
Stowarzyszenie Port Mechelinki79,0(19)131312141413
16 POL 1165Michał Krasowski
10
UKŻ Siódemka Białystok92,018181715168(20)
17 POL 3420Adam Aljabali
10
Uks Żegluj Lublin98,013201917(23)1811
18 POL 1075Ignacy Moritz
10
UKS FIR Warszawa105,01019181125(27)22
19 POL 1592Mikołaj Łoboda
10
OPTI CWM Gdynia105,020(21)2018151616
20 POL 102Grzegorz Górecki
10
TS Kuźnia Rybnik112,02123(24)19181318
21 POL 1985Hubert Kunc
10
Stowarzyszenie Port Mechelinki 119,01716(23)20222123
22 POL 2155Jan Wilk
10
SSW MOS Iława124,0222214(26)192225
23 POL 204Henryk Kalk
10
OPTI CWM Gdynia131,0271721272019(ocs)
24 POL 1187Marek Filipski
8
YK Stal Gdynia138,025242222(27)2619
25 POL 1973Antoni Wołosz
10
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg140,0262627(30)172321
26 POL 1391Marcel Waszkiewicz
9
Jacht Klub Nisko144,0242525242125(27)
27 POL 1204Wojciech Kluczniok
9
TS Kuźnia Rybnik155,02830(dnc)25242424
28 POL 1139Stanisław Tracz
8
MKS "DWÓJKA" WARSZAWA159,023(dnc)26232629dnc
29 POL 1292Franciszek Karmoliński
9
OPTI CWM Gdynia168,0(30)273029282826
30 POL 1749Aleksander Kożuchowski
9
Uks Żegluj Lublin172,02929282829(30)29
31 POL 1450Olaf Niziałkowski
9
UKS Bryg wrocław177,0(dnc)282931303128