WYNIKI REGAT

Wyniki regat: OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1945Zuzanna Zielińska
16
MKŻ Żnin18,01(7)25
2 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZ
15
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO29,0531(9)
3 POL 1611Matylda Brelińska
16
MKŻ Żnin39,03(10)33
4 POL 2625Kornelia Dobaczewska
17
MKŻ Żnin410,02(8)44
5 POL 479Filip Harasimowicz- Krysztofiak
15
UKŻ Błękitni Grzybowo12,0(6)561
6 POL 922Jakub Podgórny
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 17,01025(12)
7 POL 1601Maja Stormann
15
UKŻ Błękitni Grzybowo521,0867(15)
8 POL 1007HANNA KOZŁOWSKA
15
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO622,01219(23)
9 POL 1376Justyna Jurkowska
16
MKŻ Żnin723,049(15)10
10 POL 1307Bartosz Peczka
15
MKŻ Żnin23,09410(13)
11 POL 2220Bartosz Żmudziński
14
MKŻ Żnin26,0712(13)7
12 POL 2634Angela Zubel
16
MKŻ Żnin827,011(20)88
13 POL 1778Marcel Rumiński
14
MKŻ Żnin30,01711(20)2
14 POL 15861Andrzej Grochal
15
UKŻ Błękitni Grzybowo31,0(18)14116
15 POL 1016Wawrzyniec Żelazny
13
MKŻ Żnin39,0141312(21)
16 POL 7575Jakub Chudyk
13
UKŻ Błękitni Grzybowo47,016(25)1714
17 POL 1479Zuzanna Szymanowicz
17
UKŻ Błękitni Grzybowo948,0(dnc)181911
18 POL 2028INKA KOZA
15
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO1052,01517(27)20
19 POL 1735Bartosz Dynia
13
MKŻ Żnin52,019(27)1617
20 POL 1772Witold Safijan
13
MKŻ Żnin53,013(24)1822
21 POL 1200Piotr Sołtysiak
12
CHKŻ Chojnice53,021(34)1418
22 POL 111Maja HARASIMOWICZ-KRYSZTOFIAK
13
UKS Błękitni Grzybowo1158,02019(21)19
23 POL 8455Kornelia Zapalska
18
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie1262,0(25)222416
24 POL 1607Antoni Jarosz
15
UKS Szkwał Złocieniec66,0241626(42)
25 POL 502Jan Tesarowicz
14
UKŻ Pirat Bolesławiec 66,0232122(25)
26 POL 7357Hanna Wróbel
16
UKŻ Pirat Bolesławiec 1370,02715(29)28
27 POL 888Martyna Szpak
14
UKS WIKING ZARZECZE1474,022(33)2824
28 POL 1Bogna Tłok
14
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie77,0(28)262526
29 POL 2014Jakub Pasieka
16
UKŻ Pirat Bolesławiec 83,033(35)2327
30 POL 1794Maksymilian Kotwica
-
UKS Szkwał Złocieniec187,0(34)233034
31 POL 1904Wiktor Wiecki
14
UKŻ Błękitni Grzybowo90,02632(dnc)32
32 POL 2156Matylda Kowalik
13
UKS Szkwał Złocieniec1590,02930(36)31
33 POL 1099Wiktor Klucznik
13
KST "Elektryk" Grudziądz91,03031(33)30
34 POL 1975Maximilian Sitek
16
UKŻ Pirat Bolesławiec 92,0322931(36)
35 POL 93KSAWERY SOSNOWSKI
16
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO100,037(38)3429
36 POL 1858Jakub Zapalski
15
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie103,035(37)3533
37 POL 1189Adrian Adasiak
15
UKS Szkwał Złocieniec104,031(41)3835
38 POL 1982Mateusz Czasławski
13
UKŻ Pirat Bolesławiec 105,0382839(43)
39 POL 1705? ?
14
?105,036(42)3237
40 POL 490Szymon Jankowski
15
UKS Szkwał Złocieniec112,0(42)363739
41 POL 1039Kacper Sikorski
13
UKS Szkwał Złocieniec118,04040(41)38
42 LTU 7Laima Maciulevicicute
15
Litwa16123,041(42)4240
43 POL 53OLIWIA PIETKIEWICZ
13
DOBRA MARINA17139,039(dnc)dnc41
44 POL 970Wiktoria Budzik
16
UKS WIKING 18157,0(dnc)39dncdnc
45 POL 935TOMASZ MIESZCZANKIN
15
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO158,0(dnc)dnc40dnc
46 POL 11Karolina Brzezińska
18
Dobra Marina19161,0(dnc)dnc43dnc
47 LTU 9Simona Vrobleviciute
14
Litwa20162,0(dnc)44dncdnc
48 POL 1111Marcelina Miłoś
15
Dobra Marina21177,0(dsq)dncdncdsq

Wyniki regat: LAS
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 11Marcel Głuchowski
23
UKŻ Błekitni Grzybowo5,01(4)13
2 POL 311111Michał Maciaszczyk
25
KS CŻ Szczecin 6,0(2)222
3 POL 210946Kacper Ludwiński
22
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie7,0313(4)
4 POL 210945Jędrzej Bering
21
KSCŻ Szczecin9,04(5)41
5 POL 210944Jakub Szymanowicz
21
UKŻ Błękitni Grzybowo 13,0(5)355

Wyniki regat: LAR
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 212649Filip Miłoszewski
19
Uczniowski klub sportowy Barnim Goleniów3,0(1)111
2 POL 197725Weronika Folmer
23
KST "Elektryk" Grudziądz16,02(4)22
3 POL 214345Mateusz Szymczak
21
UKŻ ,,Błękitni'' Grzybowo8,0(3)233
4 POL 139585Bogusz Tłok
18
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie11,0(5)344
5 POL 193512Gabriel Małecki
18
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie14,04(5)55

Wyniki regat: LAS 4.7
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 200987Wanda Szylińska
17
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie13,01(2)11
2 POL 203177Antoni Pasich
18
UKS Barnim Goleniów 5,0(4)122
3 POL 207348Kacper Klucznik
18
KST "Elektryk" Grudziądz8,02(3)33
4 POL 186837Kajetan Kaska
17
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie12,035(8)4
5 POL 178341Wojciech Juszczak
17
UKŻ Błękitni Grzybowo15,064(9)5
6 POL 2Małgorzata Górnisiewicz
17
UKŻ Błękitni Grzybowo215,05(6)46
7 POL 173407Mateusz Cogiel
19
UKS Szkwał Złocieniec20,0(8)857
8 POL 54464Szymon Szymanowicz
17
UKŻ Błękitni Grzybowo23,0(10)7610
9 POL 9409Kacper Rodziewicz
17
UKŻ Błękitni Grzybowo25,07117(12)
10 POL 21094Mateusz Hrymajło
17
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie27,0910(ocs)8
11 POL 150219Hieronim Norkiewicz
19
UKS Szkwał Złocieniec31,0(12)12109
12 POL 1Michał Skubisz
17
UKŻ Błękitni Grzybowo31,0(13)91111
13 POL 74143Julia Lisowiec
20
UKS Szkwał Złocieniec339,011(dnc)dncdnc

Wyniki regat: ISA 407
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 97Piotr Krzystoforski
-
UKŻ Keja Mirosławiec3,0111(2)
2 POL 87Bartosz Polonis
-
UKS Szkwał Złocieniec5,0(2)221
3 POL 55Julia Żmudzińska
17
MKŻ Żnin19,0(3)333
4 POL 25Jakub Kusiak
17
UKS Szkwał Złocieniec12,0(4)444
5 POL 7Sebastian Kowalik
22
UKS Szkwał Złocieniec15,0(5)555
6 POL 50Filip Kurczewski
19
MKŻ Żnin21,0(dnc)dncdncdnc