LISTA STARTOWA

Lista startowa: OPTIMIST B 59
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 LTU 7Laima Maciulevicicute
K
2007-11-01
14
Litwa
2 LTU 9Simona Vrobleviciute
K
2008-01-01
13
Litwa
3 POL 1Bogna Tłok
M
2008-03-23
13
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
4 POL 11Karolina Brzezińska
K
2004-07-13
17
Dobra Marina
5 POL 53OLIWIA PIETKIEWICZ
K
2009-10-14
12
DOBRA MARINA
6 POL 93KSAWERY SOSNOWSKI
M
2006-01-28
15
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
7 POL 108Maja Harasimowicz- Krysztofiak
K
2009-11-29
12
UKŻ Błękitni Grzybowo
8 POL 111Maja HARASIMOWICZ-KRYSZTOFIAK
K
2009-11-29
12
UKS Błękitni Grzybowo
9 POL 121Julia Dziekanowska
K
2009-05-08
12
Knaga Nowogard
10 POL 122Aleksandra Dziekanowska
K
2007-02-05
14
Knaga Nowogard
11 POL 123Igor Kinasz
M
2007-12-01
14
Knaga Nowogard
12 POL 124Adam Werner
M
2008-04-06
13
Knaga Nowogard
13 POL 125Nikola Żabecka
K
2007-01-26
14
Knaga Nowogard
14 POL 126Maja Radecka
K
2006-06-12
15
Knaga Nowogard
15 POL 127Katarzyna Nagły
K
2006-07-01
15
Knaga Nowogard
16 POL 336MICHAŁ KOZŁOWSKI
M
2009-05-12
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
17 POL 479Filip Harasimowicz- Krysztofiak
M
2007-04-13
14
UKŻ Błękitni Grzybowo
18 POL 490Szymon Jankowski
M
2007-02-24
14
UKS Szkwał Złocieniec
19 POL 502Jan Tesarowicz
M
2008-08-03
13
UKŻ Pirat Bolesławiec
20 POL 888Martyna Szpak
K
2008-01-03
13
UKS WIKING ZARZECZE
21 POL 922Jakub Podgórny
M
2008-02-07
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
22 POL 935TOMASZ MIESZCZANKIN
M
2007-12-16
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
23 POL 970Wiktoria Budzik
K
2006-09-11
15
UKS WIKING
24 POL 972Bogdan Nieszwiec
M
2009-08-10
12
UKŻ Błękitni Grzybowo
25 POL 1007HANNA KOZŁOWSKA
K
2007-03-31
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
26 POL 1016Wawrzyniec Żelazny
M
2009-10-20
12
MKŻ Żnin
27 POL 1039Kacper Sikorski
M
2009-05-01
12
UKS Szkwał Złocieniec
28 POL 1099Wiktor Klucznik
M
2009-06-24
12
KST "Elektryk" Grudziądz
29 POL 1111Marcelina Miłoś
K
2007-04-24
14
Dobra Marina
30 POL 1189Adrian Adasiak
M
2007-11-02
14
UKS Szkwał Złocieniec
31 POL 1200Piotr Sołtysiak
M
2010-07-10
11
CHKŻ Chojnice
32 POL 1307Bartosz Peczka
M
2007-08-24
14
MKŻ Żnin
33 POL 1376Justyna Jurkowska
K
2006-04-08
15
MKŻ Żnin
34 POL 1479Zuzanna Szymanowicz
K
2005-10-07
16
UKŻ Błękitni Grzybowo
35 POL 1601Maja Stormann
K
2007-01-16
14
UKŻ Błękitni Grzybowo
36 POL 1607Antoni Jarosz
M
2007-02-14
14
UKS Szkwał Złocieniec
37 POL 1611Matylda Brelińska
K
2006-08-04
15
MKŻ Żnin
38 POL 1705? ?
M
2008-07-01
13
?
39 POL 1720Julita Jaworska
K
2006-12-02
15
UKŻ Pirat Bolesławiec
40 POL 1735Bartosz Dynia
M
2009-06-17
12
MKŻ Żnin
41 POL 1772Witold Safijan
M
2009-01-30
12
MKŻ Żnin
42 POL 1778Marcel Rumiński
M
2008-07-10
13
MKŻ Żnin
43 POL 1794Maksymilian Kotwica
M
2019-07-06
-
UKS Szkwał Złocieniec
44 POL 1858Jakub Zapalski
M
2007-07-15
14
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
45 POL 1904Wiktor Wiecki
M
2008-10-09
13
UKŻ Błękitni Grzybowo
46 POL 1945Zuzanna Zielińska
K
2006-04-25
15
MKŻ Żnin
47 POL 1975Maximilian Sitek
M
2006-10-09
15
UKŻ Pirat Bolesławiec
48 POL 1982Mateusz Czasławski
M
2009-09-03
12
UKŻ Pirat Bolesławiec
49 POL 2014Jakub Pasieka
M
2006-12-01
15
UKŻ Pirat Bolesławiec
50 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZ
K
2007-01-29
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
51 POL 2028INKA KOZA
K
2007-11-26
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
52 POL 2156Matylda Kowalik
K
2009-04-20
12
UKS Szkwał Złocieniec
53 POL 2220Bartosz Żmudziński
M
2008-01-02
13
MKŻ Żnin
54 POL 2625Kornelia Dobaczewska
K
2005-09-19
16
MKŻ Żnin
55 POL 2634Angela Zubel
K
2006-10-21
15
MKŻ Żnin
56 POL 7357Hanna Wróbel
K
2006-10-09
15
UKŻ Pirat Bolesławiec
57 POL 7575Jakub Chudyk
M
2009-02-18
12
UKŻ Błękitni Grzybowo
58 POL 8455Kornelia Zapalska
K
2004-09-03
17
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
59 POL 15861Andrzej Grochal
M
2007-07-16
14
UKŻ Błękitni Grzybowo

Lista startowa: LAS 5
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko M Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 11Marcel Głuchowski
M
1999-10-20
22
UKŻ Błekitni Grzybowo
2 POL 210944Jakub Szymanowicz
M
2001-08-24
20
UKŻ Błękitni Grzybowo
3 POL 210945Jędrzej Bering
M
2001-05-30
20
KSCŻ Szczecin
4 POL 210946Kacper Ludwiński
M
2000-06-23
21
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
5 POL 311111Michał Maciaszczyk
M
1997-11-26
24
KS CŻ Szczecin

Lista startowa: LAR 5
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko M Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 139585Bogusz Tłok
M
2004-06-14
17
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
2 POL 193512Gabriel Małecki
M
2004-06-17
17
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
3 POL 197725Weronika Folmer
K
1999-06-25
22
KST "Elektryk" Grudziądz
4 POL 212649Filip Miłoszewski
M
2003-09-13
18
Uczniowski klub sportowy Barnim Goleniów
5 POL 214345Mateusz Szymczak
M
2001-07-15
20
UKŻ ,,Błękitni'' Grzybowo

Lista startowa: LAS 4.7 13
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko M Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1Michał Skubisz
M
2005-04-20
16
UKŻ Błękitni Grzybowo
2 POL 2Małgorzata Górnisiewicz
K
2005-09-10
16
UKŻ Błękitni Grzybowo
3 POL 9409Kacper Rodziewicz
M
2005-10-31
16
UKŻ Błękitni Grzybowo
4 POL 21094Mateusz Hrymajło
M
2005-09-05
16
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
5 POL 54464Szymon Szymanowicz
M
2005-10-07
16
UKŻ Błękitni Grzybowo
6 POL 74143Julia Lisowiec
K
2002-04-23
19
UKS Szkwał Złocieniec
7 POL 150219Hieronim Norkiewicz
M
2003-03-15
18
UKS Szkwał Złocieniec
8 POL 173407Mateusz Cogiel
M
2003-06-12
18
UKS Szkwał Złocieniec
9 POL 178341Wojciech Juszczak
M
2005-09-14
16
UKŻ Błękitni Grzybowo
10 POL 186837Kajetan Kaska
M
2005-08-05
16
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
11 POL 200987Wanda Szylińska
K
2005-11-19
16
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
12 POL 203177Antoni Pasich
M
2004-09-25
17
UKS Barnim Goleniów
13 POL 207348Kacper Klucznik
M
2004-06-12
17
KST "Elektryk" Grudziądz

Lista startowa: ISA 407 6
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko M Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 7Sebastian Kowalik
M
2000-03-18
21
UKS Szkwał Złocieniec
2 POL 25Jakub Kusiak
M
2005-08-30
16
UKS Szkwał Złocieniec
3 POL 50Filip Kurczewski
M
2003-10-16
18
MKŻ Żnin
4 POL 55Julia Żmudzińska
K
2005-05-15
16
MKŻ Żnin
5 POL 87Bartosz Polonis
M
1987-03-30
-
UKS Szkwał Złocieniec
6 POL 97Piotr Krzystoforski
M
1996-11-19
25
UKŻ Keja Mirosławiec