Podział na grupy obowiązujący w dniu: 03-05-2019 OPTIMIST A
powered by
Data modyfikacji: 00:00 03-05-2019

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 CZE 812Ondřej ŠindelkaMYK
OPPA - ZLOTA
2 LTU 50Tomas BlinstrubasNeringos sporto mokykla
OPPA - SREBRNA
3 LTU 51Kristupas AlseikaNeringos sporto mokykla
OPPA - SREBRNA
4 LTU 56Vykintas MizgirisNeringos sporto mokykla
OPPA - ZLOTA
5 LTU 106Rapolas Norvaišas Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"Plungė
OPPA - SREBRNA
6 LTU 111Nojus Mockua Ziemys Lithuania
OPPA - SREBRNA
7 LTU 133Benas Bestauskas Ziemys Lithuania
OPPA - SREBRNA
8 LTU 153JOKŪBAS MIRINASOBK"ŽALGIRIETIS"(LTU CLUB TEAM)
OPPA - SREBRNA
9 LTU 155Vilius Vasiulis Ziemys Lithuania
OPPA - ZLOTA
10 LTU 166Adomas KruciusZiemys Lithuania
OPPA - SREBRNA
11 LTU 323Saulė PajarskaitėBangpūtys
OPPA - SREBRNA
12 LTU 383Jonas StulginskasBangputys
OPPA - SREBRNA
13 LTU 404Tadas AzukasKSM Bangputys
OPPA - SREBRNA
14 LTU 410Meda RimaitėNeringos sporto mokykla
OPPA - SREBRNA
15 LTU 422Vaidas AbraitisBangputys
OPPA - SREBRNA
16 LTU 451Asta AperaviciuteKSM Bangputys
OPPA - SREBRNA
17 LTU 452Domas JanciukasKSM Bangputys
OPPA - SREBRNA
18 LTU 455Rokas GermanaviciusKSM Bangputys
OPPA - SREBRNA
19 LTU 469Deimantas ValeikaKSM Bangputys
OPPA - SREBRNA
20 LTU 473Matas KniubasKSM Bangputys
OPPA - SREBRNA
21 LTU 555Orestas DargenisZiemys Lithuania
OPPA - SREBRNA
22 LTU 595Justas RudminasBangputys
OPPA - SREBRNA
23 LTU 628GRETA KALINAUSKAITĖSporto centras "Atžalynas "Šiauliai
OPPA - SREBRNA
24 LTU 737David MažeikaNeringos sporto mokykla
OPPA - SREBRNA
25 LTU 750RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖSporto centras "Atžalynas "Šiauliai
OPPA - ZLOTA
26 LTU 751ROJUS STANKEVIČIUSSporto centras "Atžalynas "Šiauliai
OPPA - SREBRNA
27 LTU 808NOJUS VOLUNGEVIČIUSNBA-ESSC-POSEIDONAS (ltu club team)
OPPA - SREBRNA
28 LTU 1926Tautvydas BuožiusBangputys
OPPA - SREBRNA
29 POL 13Michał SzklarzKS Dobra Marina
OPPA - SREBRNA
30 POL 16Kasia WajdowskaKŻ Horn Kraków
OPPA - ZLOTA
31 POL 51Hubert AdamówKS Dobra Marina
OPPA - SREBRNA
32 POL 100Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
33 POL 111Jakub LipowskiKN Lider Kraków
OPPA - ZLOTA
34 POL 127Franciszek KolikowUKŻ Błękitni Kołobrzeg
OPPA - SREBRNA
35 POL 144Aleksander Ponto YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
36 POL 188Stanisław Maik UKS Barnim Goleniów
OPPA - SREBRNA
37 POL 194Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice
OPPA - SREBRNA
38 POL 333Michał Skawiński KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
39 POL 871Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
OPPA - SREBRNA
40 POL 920Maksymilian KruczyńskiAZS Poznań
OPPA - ZLOTA
41 POL 945Andrzej Nycz JKW Poznań
OPPA - SREBRNA
42 POL 959Maciej PlaczkeUKS FIR WARSZAWA
OPPA - ZLOTA
43 POL 1018Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
44 POL 1026Jakub Gil CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
45 POL 1049Teresa ZawalŻMKS Poznań
OPPA - SREBRNA
46 POL 1050Szymon RossaŻMKS Poznań
OPPA - ZLOTA
47 POL 1053Oskar KielnarUKS Yacht Club Sława
OPPA - SREBRNA
48 POL 1151Alicja PrzybyłekAZS Poznań
OPPA - ZLOTA
49 POL 1193Igor WierzbowskiKN Lider Kraków
OPPA - ZLOTA
50 POL 1224Piotr JakubowskiŻMKS Poznań
OPPA - SREBRNA
51 POL 1229Zofia PospiesznaAZS Poznań
OPPA - ZLOTA
52 POL 1230Aleksandra BoruckaAZS Poznań
OPPA - SREBRNA
53 POL 1329Gita van der VoortKŻ Horn Kraków
OPPA - ZLOTA
54 POL 1390Kacper MłodzianowskiAZS Poznań
OPPA - ZLOTA
55 POL 1424Jakub WegieraUKS FIR WARSZAWA
OPPA - SREBRNA
56 POL 1444Oskar Ponto YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
57 POL 1448MARIANNA GĘBICKAMKS DWÓJKA WARSZAWA
OPPA - SREBRNA
58 POL 1452Antonina Ołowiak YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
59 POL 1460Aleksandra JakubowskaŻMKS Poznań
OPPA - ZLOTA
60 POL 1489Paweł KolińskiLKS Charzykowy
OPPA - SREBRNA
61 POL 1492Paweł Romanowicz JKW Poznań
OPPA - SREBRNA
62 POL 1593Rafał Balicki CHKŻ Chojnice
OPPA - SREBRNA
63 POL 1622Stanisław Cholewicki JKW Poznań
OPPA - SREBRNA
64 POL 1644Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - SREBRNA
65 POL 1645Michał Biedalak JKW Poznań
OPPA - SREBRNA
66 POL 1669Natalia Chojnowska SSW MOS Iława
OPPA - ZLOTA
67 POL 1716Bartłomiej HekselKN Lider Kraków
OPPA - ZLOTA
68 POL 1728Jan Kamieński JKW Poznań
OPPA - ZLOTA
69 POL 1745Adrian Majdosz UKS Barnim Goleniów
OPPA - SREBRNA
70 POL 1750Filip Nosol CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
71 POL 1751Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
72 POL 1753Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - SREBRNA
73 POL 1754Jan BorowiakKS Dobra Marina
OPPA - SREBRNA
74 POL 1757Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - ZLOTA
75 POL 1776Michał Maziarka YKP Gdynia
OPPA - SREBRNA
76 POL 1779Marcel WielińskiLKS Charzykowy
OPPA - SREBRNA
77 POL 1798Hanna Ługowska KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
78 POL 1799Iwo Reński YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
79 POL 1800Jakub KosowskiUKS FIR WARSZAWA
OPPA - SREBRNA
80 POL 1801Oskar Wielczyk SSW MOS Iława
OPPA - ZLOTA
81 POL 1827Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - ZLOTA
82 POL 1829Stanisław Wojda JKW Poznań
OPPA - ZLOTA
83 POL 1835Natalia Ziółkowska YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
84 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKAMKS Dwójka Warszawa
OPPA - SREBRNA
85 POL 1862Zuzanna Zielińska YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
86 POL 1865Paulina Rutkowska YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
87 POL 1867Jan Klinicki SSW MOS Iława
OPPA - ZLOTA
88 POL 1868Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
OPPA - ZLOTA
89 POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS Poznań
OPPA - SREBRNA
90 POL 1881Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów
OPPA - ZLOTA
91 POL 1882Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów
OPPA - ZLOTA
92 POL 1883Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów
OPPA - ZLOTA
93 POL 1884Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów
OPPA - ZLOTA
94 POL 1888JOANNA DYJAMKS Dwójka Warszawa
OPPA - SREBRNA
95 POL 1889Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
OPPA - ZLOTA
96 POL 1902Mateusz KolbaKN Lider Kraków
OPPA - ZLOTA
97 POL 1903Tomasz Bendlewski YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
98 POL 1906Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa
OPPA - SREBRNA
99 POL 1917Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - ZLOTA
100 POL 1932Konrad Wlazłowski YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
101 POL 1949Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
102 POL 1950Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
103 POL 1960Miłosz Samek KS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPA - SREBRNA
104 POL 1963Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
105 POL 1974Hanna MichałeczkoJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
OPPA - SREBRNA
106 POL 1975Maja Kwiek KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
107 POL 1978Kinga Furmanek SSW MOS Iława
OPPA - SREBRNA
108 POL 1988ANTONI KILISZEKMKS Dwójka Warszawa
OPPA - SREBRNA
109 POL 1999Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
110 POL 2000Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
111 POL 2006Amelia PotejkoGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - ZLOTA
112 POL 2007Alicja Michalewska SSW MOS Iława
OPPA - SREBRNA
113 POL 2008Maciej Kasprzak SSW MOS Iława
OPPA - SREBRNA
114 POL 2016Malina Pietrzak KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
115 POL 2019Danuta GrudzieńUKS SILESIA OPTY Chełm Śląski
OPPA - ZLOTA
116 POL 2024Michał JaroszekKSW BALTIC DZIWNÓW
OPPA - ZLOTA
117 POL 2030Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
118 POL 2032Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA
OPPA - SREBRNA
119 POL 2034Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA
OPPA - SREBRNA
120 POL 2041Filip Jarosiewicz YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
121 POL 2043Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - ZLOTA
122 POL 2057Natalia KilarYK Stal Gdynia
OPPA - ZLOTA
123 POL 2068Kacper BąkKŻ Horn Kraków
OPPA - ZLOTA
124 POL 2069Bartłomiej WrzosekKŻ Horn Kraków
OPPA - ZLOTA
125 POL 2071Mateusz GigielewiczGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - ZLOTA
126 POL 2101Mikołaj BazyliKSW BALTIC DZIWNÓW
OPPA - ZLOTA
127 POL 2114Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice
OPPA - SREBRNA
128 POL 2117Alicja Tutkowska YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
129 POL 2121Joanna MichalskaUKS Yacht Club Sława
OPPA - SREBRNA
130 POL 2122Kajetan SteinUKS Yacht Club Sława
OPPA - SREBRNA
131 POL 2138Max Berliński YKP Gdynia
OPPA - SREBRNA
132 POL 2142Hanna Wiszniowska JKW Poznań
OPPA - ZLOTA
133 POL 2148Jakub ModzelewskiAZS Poznań
OPPA - SREBRNA
134 POL 2152Filip LenartKSW BALTIC DZIWNÓW
OPPA - ZLOTA
135 POL 2153Szymon WójcikKSW Baltic Dziwnów
OPPA - ZLOTA
136 POL 2166Dominika GralaGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - ZLOTA
137 POL 2170Jan FukGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - SREBRNA
138 POL 2177Patryk CHEŁKOWSKIGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - ZLOTA
139 POL 2184Mikołaj StrupinskiGizycka Grupa Regatowa
OPPA - SREBRNA
140 POL 2191Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
141 POL 2194Maciej DudekNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPA - SREBRNA
142 POL 2200Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
143 POL 2203Michał KarnacewiczNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPA - SREBRNA
144 POL 2204Aleksandra ZybertNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPA - SREBRNA
145 POL 2205Jakub RusiniakNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPA - SREBRNA
146 POL 2206HANNA KORSAKMKS Dwójka Warszawa
OPPA - SREBRNA
147 POL 2209Filip RostekNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPA - SREBRNA
148 POL 2210Kacper WarywodaNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPA - SREBRNA
149 POL 2219Aleksander Bury YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
150 POL 2403Pola Schmidt CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
151 POL 2552Maciej Iliński YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
152 POL 2605Magdalena SkórnógGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - ZLOTA
153 POL 2709Julian Podwalski SSW MOS Iława
OPPA - ZLOTA
154 POL 2723Jakub SzczepańskiLKS Charzykowy
OPPA - SREBRNA
155 POL 3404SZYMON ROZUMMKS Dwójka Warszawa
OPPA - ZLOTA
156 POL 3553Antoni Nazimek JKW Poznań
OPPA - SREBRNA
157 POL 4112Jan Zamojski YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
158 RUS 2005Artem KrupachevUKS Pionerskij Kaliningrad region
OPPA - SREBRNA
159 RUS 3939Ivan MikhalevGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - SREBRNA