Wyniki regat: OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1374Bartek Pluta
13
SEJK Pogoń Szczecin19,032118(9)4
2 POL 229Ignacy Pospieszny
11
AZS Poznań29,02(12)64926
3 POL 922Jakub Podgórny
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 30,0(28)12131112
4 POL 125MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI
13
ŻLKS POZNAŃ34,04573(14)411
5 POL 8114Piotr Wójcik
13
SEJK Pogoń Szczecin38,0(24)74102123
6 POL 2201Jan Sawicki
12
JKW Poznań39,01656(16)516
7 POL 1089Jan Kisielewicz
14
WKŻ Wolsztyn40,0(12)839578
8 POL 1739Daniel Śmiałowski
13
ŻMKS Poznań44,0(dnc)111312332
9 POL 20721Karol Rak
13
SEJK Pogoń Szczecin49,0815(19)213101
10 POL 479Filip Harasimowicz- Krysztofiak
13
UKŻ Błękitni Grzybowo50,09(18)1111487
11 POL 927Hubert Marciniak
14
JKW Poznań56,073127(27)1710
12 POL 1459Mateusz Kuchowicz
11
ŻMKS Poznań56,010(16)10561114
13 POL 151Mikołaj Mataczyński
12
AZS Poznań57,0548811(21)21
14 POL 670JEREMIASZ KONIECZNY
13
ŻLKS POZNAŃ61,0614(15)141269
15 POL 1506Tomasz Obecny
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 85,01499181718(20)
16 POL 124MAKSYMILIAN KOSCHEL
13
ŻLKS POZNAŃ92,0111714151520(22)
17 POL 1922Filip Miller
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 102,01621202210(36)13
18 POL 4030Paweł Matuszak
12
SEJK Pogoń Szczecin112,01820222621(29)5
19 POL 674OSKAR OTTO
13
ŻLKS POZNAŃ112,015131825(31)2615
20 POL 2037JAN WINKLER
12
ŻLKS POZNAŃ116,0231917192315(25)
21 POL 1209Dawid Piechota
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin 118,02610212418(30)19
22 POL 3009Piotr Kiedrowski
11
UKS Barnim Goleniów124,0202825217(37)23
23 POL 1989Filip Wolsztyn
13
WKŻ Wolsztyn125,0172516232519(29)
24 POL 15861Andrzej Grochal
13
UKŻ Błękitni Grzybowo130,0132332161927(33)
25 POL 7575Jakub Chudyk
11
UKŻ Błękitni Grzybowo138,0(29)262720241427
26 POL 186Kamil Nadolny
12
UKS Barnim Goleniów140,01927291722(35)26
27 POL 880MARCEL HAUFA
11
ŻLKS POZNAŃ152,0212226273422(39)
28 POL 2076Ignacy Kalinowski
11
JKW Poznań153,022242429(35)2331
29 POL 460Stanisław Kasprzak
11
ŻMKS Poznań167,0(dnf)333328361324
30 POL 1983Oliwier Kuźma
12
MKŻ Marina Hotele169,025303431(37)3118
31 POL 1428Maksymilian Czarnecki
11
AZS Poznań170,0323435(38)203217
32 POL 2Bartosz Leżała
14
UKŻ Środa175,03529233226(39)30
33 POL 1607Antoni Jarosz
13
UKS Szkwał Złocieniec185,0(dnf)313033293428
34 POL 1222Jakub Bendowski
11
WKŻ Wolsztyn187,0(dnf)322830303334
35 POL 1474Aleksander Kayser
13
ŻMKS Poznań199,0(dnf)383735282536
36 POL 938Filip Modzelewski
11
AZS Poznań200,031(dnf)3839411635
37 POL 1240Adam Jakubowski
12
ŻMKS Poznań203,03040(41)34332838
38 POL 1904Wiktor Wiecki
12
Uczniowski Klub Żeglarski BŁĘKITNI214,0(dnf)363637392442
39 POL 1794Maksymilian Kotwica
13
UKS Szkwał Złocieniec216,0343731364038(43)
40 POL 1Szymon Góralski
12
SEJK Pogoń Szczecin225,027(dnf)dnf40324432
41 POL 427Paweł Wiliński
10
AZS Poznań235,0333940(42)424140
42 POL 1189Adrian Adasiak
13
UKS Szkwał Złocieniec236,0(dnf)353941384241
43 POL 1039Kacper Sikorski
11
UKS Szkwał Złocieniec280,0(dnf)dnfdnfdnfdnf4337
44 POL 12Adam Chojnicki
11
JKW Poznań290,0(dnf)dnfdnfdnfdnf40dnf
45 POL 7Wiktor Kalinowski
9
JKW Poznań295,0(dnf)dnfdnfdnfdnf45dnf
46 POL 1987Jan Cwojdziński
11
UKŻ Środa296,0(dnf)dnfdnfdnfdnf46dnf
47 POL 1793Nikodem Kowalewski
12
UKS Szkwał Złocieniec297,0(dnf)dnfdnfdnfdnf47dnf
48 POL 336TOMASZ MIESZCZANKIN
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO300,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnf
49 POL 935PATRYK SMĘTEK
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO300,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnf