Lista startowa: OPTIMIST B 55
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1Szymon Góralski
M
06.07.2008
12
SEJK Pogoń Szczecin
2 POL 20KSAWERY SOSNOWSKI
M
28.01.2006
14
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
3 POL 26Daniel Strożek
M
05.10.2011
9
UKS Albatros Wolin
4 POL 27Filip Stolarczuk
M
10.07.2010
10
UKS Albatros Wolin
5 POL 28Marwin Stolarczuk
M
12.09.2008
12
UKS Albatros Wolin
6 POL 111Maja Harasimowicz- Krysztofiak
K
29.11.2009
11
UKŻ Błękitni Grzybowo
7 POL 186Kamil Nadolny
M
17.10.2008
12
UKS Barnim Goleniów
8 POL 237ANNA GRONWALD
K
26.07.2006
14
JACHT KLUB KOSZALIN
9 POL 238WOJCIECH WALKOWIAK
M
10.12.2007
13
JACHT KLUB KOSZALIN
10 POL 285JULIAN STACHOWIAK
M
17.12.2009
11
JACHT KLUB KOSZALIN
11 POL 322Piotr Bohdziewicz
M
22.04.2009
11
Jacht Klub Koszalin
12 POL 325ELIZA KAŁUŻNA
K
28.06.2008
12
JACHT KLUB KOSZALIN
13 POL 336TOMASZ MIESZCZANKIN
M
16.12.2007
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
14 POL 479Filip Harasimowicz- Krysztofiak
M
13.04.2007
13
UKŻ Błękitni Grzybowo
15 POL 723Borys Kowalczyk
M
09.03.2008
12
LKS Charzykowy
16 POL 883Adam Oleszczyk
M
17.11.2009
11
UKS Barnim Goleniów
17 POL 884Zuzanna Sawicka
K
15.12.2007
13
UKS Barnim Goleniów
18 POL 922Jakub Podgórny
M
07.02.2008
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
19 POL 935PATRYK SMĘTEK
M
12.08.2008
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
20 POL 1007HANNA KOZŁOWSKA
K
31.03.2007
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
21 POL 1039Kacper Sikorski
M
01.05.2009
11
UKS Szkwał Złocieniec
22 POL 1189Adrian Adasiak
M
02.11.2007
13
UKS Szkwał Złocieniec
23 POL 1209Dawid Piechota
M
23.05.2007
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
24 POL 1237SZYMON RUBANOWICZ
M
22.11.2007
13
JACHT KLUB KOSZALIN
25 POL 1238ŁUKASZ KUIK
M
05.01.2005
15
Jacht Klub Koszalin
26 POL 1322Zofia Franecka
K
01.06.2008
12
SEJK Pogoń Szczecin
27 POL 1325WOJTEK GRONEK
M
11.05.2006
14
JACHT KLUB KOSZALIN
28 POL 1374Bartek Pluta
M
06.11.2007
13
SEJK Pogoń Szczecin
29 POL 1479Zuzanna Szymanowicz
K
07.10.2005
15
UKŻ Błękitni Grzybowo
30 POL 1490Lidia Łagodzińska
K
26.01.2007
13
SEJK Pogoń Szczecin
31 POL 1500Magdalena Luśnia
K
12.08.2007
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
32 POL 1506Tomasz Obecny
M
24.06.2006
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
33 POL 1550Maja Szyca
K
04.06.2009
11
LKS Charzykowy
34 POL 1585Mateusz Grabowski
M
09.02.2008
12
LKS Charzykowy
35 POL 1607Antoni Jarosz
M
14.02.2007
13
UKS Szkwał Złocieniec
36 POL 1793Nikodem Kowalewski
M
06.09.2008
12
UKS Szkwał Złocieniec
37 POL 1794Maksymilian Kotwica
M
29.08.2007
13
UKS Szkwał Złocieniec
38 POL 1860Aleksander Lenart
M
27.08.2009
11
KSW Baltic Dziwnów
39 POL 1883Zofia Wołosz
K
28.04.2008
12
SEJK Pogoń Szczecin
40 POL 1904Wiktor Wiecki
M
09.10.2008
12
UKŻ Błękitni Grzybowo
41 POL 1922Filip Miller
M
29.01.2007
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
42 POL 2001Oskar Sylka
M
15.08.2008
12
YKP Gdynia
43 POL 2023Jakub Szurko
M
01.10.2008
12
KSW Baltic Dziwnów
44 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZ
K
29.01.2007
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
45 POL 2028INKA KOZA
K
26.11.2007
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
46 POL 2036Maja Wójcik
K
10.07.2008
12
KSW Baltic Dziwnów
47 POL 2156Matylda Kowalik
K
20.04.2009
11
UKS Szkwał Złocieniec
48 POL 3009Piotr Kiedrowski
M
30.09.2009
11
UKS Barnim Goleniów
49 POL 4030Paweł Matuszak
M
04.03.2008
12
SEJK Pogoń Szczecin
50 POL 5119Lena Małecka
K
28.07.2007
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
51 POL 7575Jakub Chudyk
M
18.02.2009
11
UKŻ Błękitni Grzybowo
52 POL 8114Piotr Wójcik
M
15.02.2007
13
SEJK Pogoń Szczecin
53 POL 11218Aleksander Lehart
M
27.09.2009
11
UKS OPTI ODRA Wrocław
54 POL 15861Andrzej Grochal
M
16.07.2007
13
UKŻ Błękitni Grzybowo
55 POL 20721Karol Rak
M
08.03.2007
13
SEJK Pogoń Szczecin