Podział na grupy obowiązujący w dniu: 01-01-1970 OPTIMIST A
powered by
Data modyfikacji: 01:00 01-01-1970

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 POL 51Hubert AdamówKS Dobra Marina
OPPA - SREBRNA
2 POL 100Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
3 POL 111Jakub LipowskiKN Lider Kraków
OPPA - SREBRNA
4 POL 127FRANEK KOLIKOWUKŻ Błękitni Kołobrzeg
OPPA - SREBRNA
5 POL 333Michał "Kornik" Skawiński KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
6 POL 817Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - SREBRNA
7 POL 920Maksymilian KruczyńskiAZS Poznań
OPPA - ZLOTA
8 POL 932Jakub RusiniakNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPA - SREBRNA
9 POL 945Andrzej Nycz JKW Poznań
OPPA - SREBRNA
10 POL 959Maciej PlaczkeUKS FIR WARSZAWA
OPPA - SREBRNA
11 POL 1018Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
12 POL 1026Jakub Gil CHKŻ Chojnice
OPPA - SREBRNA
13 POL 1049Teresa ZawalŻMKS Poznań
OPPA - SREBRNA
14 POL 1050Szymon RossaŻMKS Poznań
OPPA - ZLOTA
15 POL 1053Oskar KielnarUKS Yacht Club Sława
OPPA - SREBRNA
16 POL 1084Julia MaziarzKS Energetyk
OPPA - SREBRNA
17 POL 1151Alicja PrzybyłekAZS Poznań
OPPA - ZLOTA
18 POL 1193Igor WierzbowskiKN Lider Kraków
OPPA - ZLOTA
19 POL 1224Piotr JakubowskiŻMKS Poznań
OPPA - SREBRNA
20 POL 1229Zofia PospiesznaAZS Poznań
OPPA - SREBRNA
21 POL 1230Aleksandra BoruckaAZS Poznań
OPPA - ZLOTA
22 POL 1234Maksymilian KowalczykKS Omega Kraków
OPPA - SREBRNA
23 POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
OPPA - SREBRNA
24 POL 1329Gita van der VoortKŻ Horn Kraków
OPPA - SREBRNA
25 POL 1368Klara MatysikYKP KRAKÓW
OPPA - SREBRNA
26 POL 1390Kacper MłodzianowskiAZS Poznań
OPPA - ZLOTA
27 POL 1424Jakub WegieraUKS FIR WARSZAWA
OPPA - SREBRNA
28 POL 1444Oskar Ponto YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
29 POL 1448MARIANNA GĘBICKAMKS "Dwójka" Warszawa
OPPA - SREBRNA
30 POL 1452Antonina Ołowiak YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
31 POL 1460Aleksandra JakubowskaŻMKS Poznań
OPPA - SREBRNA
32 POL 1489Paweł KolińskiLKS Charzykowy
OPPA - SREBRNA
33 POL 1492Paweł Romanowicz JKW Poznań
OPPA - SREBRNA
34 POL 1592Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice
OPPA - SREBRNA
35 POL 1593Rafał Balicki CHKŻ Chojnice
OPPA - SREBRNA
36 POL 1622Stanisław Cholewicki JKW Poznań
OPPA - SREBRNA
37 POL 1626Aleksander Ponto YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
38 POL 1644Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - ZLOTA
39 POL 1645Michał Biedalak JKW Poznań
OPPA - ZLOTA
40 POL 1669Natalia Chojnowska SSW MOS Iława
OPPA - SREBRNA
41 POL 1716Bartłomiej HekselKN Lider Kraków
OPPA - ZLOTA
42 POL 1728Jan Kamieński JKW Poznań
OPPA - SREBRNA
43 POL 1745Adrian Majdosz UKS Barnim Goleniów
OPPA - SREBRNA
44 POL 1750Filip Nosol CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
45 POL 1753Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - SREBRNA
46 POL 1754Jan BorowiakKS Dobra Marina
OPPA - ZLOTA
47 POL 1779Marcel WielińskiLKS Charzykowy
OPPA - SREBRNA
48 POL 1798Hanna Ługowska KS Spójnia Warszawa
OPPA - SREBRNA
49 POL 1799Iwo Reński YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
50 POL 1800Jakub KosowskiUKS FIR WARSZAWA
OPPA - SREBRNA
51 POL 1801Oskar Wielczyk SSW MOS Iława
OPPA - SREBRNA
52 POL 1829Stanisław Wojda JKW Poznań
OPPA - ZLOTA
53 POL 1835Natalia Ziółkowska YKP Gdynia
OPPA - SREBRNA
54 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKAMKS "Dwójka" Warszawa
OPPA - SREBRNA
55 POL 1862Zuzanna Zielińska YKP Gdynia
OPPA - SREBRNA
56 POL 1868Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
OPPA - ZLOTA
57 POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS Poznań
OPPA - SREBRNA
58 POL 1881Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów
OPPA - ZLOTA
59 POL 1882Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów
OPPA - ZLOTA
60 POL 1883Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów
OPPA - ZLOTA
61 POL 1884Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów
OPPA - ZLOTA
62 POL 1885Anna Chomont UKS Barnim Goleniów
OPPA - SREBRNA
63 POL 1888JOANNA DYJAMKS "Dwójka" Warszawa
OPPA - SREBRNA
64 POL 1889Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
OPPA - ZLOTA
65 POL 1902Mateusz KolbaKN Lider Kraków
OPPA - SREBRNA
66 POL 1903Tomasz Bendlewski YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
67 POL 1906Gustaw Kwiek KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
68 POL 1917Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - SREBRNA
69 POL 1932Konrad Wlazłowski YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
70 POL 1949Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
71 POL 1960Miłosz Samek KS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPA - SREBRNA
72 POL 1963Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
73 POL 1988ANTONI KILISZEKMKS "Dwójka" Warszawa
OPPA - ZLOTA
74 POL 1999Jakub Tomczyński KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
75 POL 2000Ignacy Oźminkowski KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
76 POL 2006Amelia PotejkoGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - ZLOTA
77 POL 2007Alicja Michalewska SSW MOS Iława
OPPA - ZLOTA
78 POL 2008Maciej Kasprzak SSW MOS Iława
OPPA - SREBRNA
79 POL 2016Malina Pietrzak KS Spójnia Warszawa
OPPA - SREBRNA
80 POL 2019Danuta GrudzieńUKS Silesia - Opty Chełm Śląski
OPPA - ZLOTA
81 POL 2024Michał JaroszekKSW BALTIC DZIWNÓW
OPPA - ZLOTA
82 POL 2030Adam Turczynowicz KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
83 POL 2032Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA
OPPA - ZLOTA
84 POL 2034Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA
OPPA - SREBRNA
85 POL 2057Natalia KilarYK Stal Gdynia
OPPA - ZLOTA
86 POL 2058Piotr GrabskiYC Zefir Drakkar Poraj
OPPA - ZLOTA
87 POL 2068Kacper BąkKŻ Horn Kraków
OPPA - ZLOTA
88 POL 2071Mateusz GigielewiczGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - ZLOTA
89 POL 2101Mikołaj BazyliKSW BALTIC DZIWNÓW
OPPA - ZLOTA
90 POL 2114Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice
OPPA - SREBRNA
91 POL 2117Alicja Tutkowska YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
92 POL 2121Joanna MichalskaUKS Yacht Club Sława
OPPA - SREBRNA
93 POL 2122Igor GruszczyńskiUKS Yacht Club Sława
OPPA - SREBRNA
94 POL 2142Hanna Wiszniowska JKW Poznań
OPPA - ZLOTA
95 POL 2148Jakub ModzelewskiAZS Poznań
OPPA - ZLOTA
96 POL 2152Filip LenartKSW BALTIC DZIWNÓW
OPPA - SREBRNA
97 POL 2153Szymon WójcikKSW Baltic Dziwnów
OPPA - ZLOTA
98 POL 2166Dominika GralaGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - ZLOTA
99 POL 2170Jan FukGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - SREBRNA
100 POL 2191Jan Karnowski KS Spójnia Warszawa
OPPA - ZLOTA
101 POL 2194Maciej DudekNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPA - SREBRNA
102 POL 2200Kaja Śledzińska KS Spójnia Warszawa
OPPA - SREBRNA
103 POL 2204Aleksandra ZybertNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPA - SREBRNA
104 POL 2206HANNA KORSAKMKS "Dwójka" Warszawa
OPPA - SREBRNA
105 POL 2209Filip RostekNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPA - ZLOTA
106 POL 2210Kacper WarywodaNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPA - SREBRNA
107 POL 2219Aleksander Bury OPTI CWM Gdynia
OPPA - ZLOTA
108 POL 2403Pola Schmidt CHKŻ Chojnice
OPPA - ZLOTA
109 POL 2605Magdalena SkórnógGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - ZLOTA
110 POL 2709Julian Podwalski SSW MOS Iława
OPPA - ZLOTA
111 POL 2723Jakub SzczepańskiLKS Charzykowy
OPPA - SREBRNA
112 POL 3404SZYMON ROZUMMKS "Dwójka" Warszawa
OPPA - ZLOTA
113 POL 3405Zofia SzcześniakKS Zjednoczeni Bydgoszcz
OPPA - SREBRNA
114 POL 3553Antoni Nazimek JKW Poznań
OPPA - ZLOTA
115 POL 4112Jan Zamojski YKP Gdynia
OPPA - ZLOTA
116 RUS 3939Ivan MikhalevGiżycka Grupa Regatowa
OPPA - SREBRNA