Podział na grupy obowiązujący w dniu: 11-08-2019 OPTIMIST CH
powered by
Data modyfikacji: 18:37 10-08-2019

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 POL 11Nikodem MachejkoGiżycka Grupa Regatowa
OPPCH - SREBRNA
2 POL 12Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia
OPPCH - ZLOTA
3 POL 13Borys Matysiak CHKŻ Chojnice
OPPCH - SREBRNA
4 POL 17Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia
OPPCH - ZLOTA
5 POL 39Kajetan TokarskiUKS Żeglarz Wrocław
OPPCH - SREBRNA
6 POL 96Karol KostrzewaGiżycka Grupa Regatowa
OPPCH - SREBRNA
7 POL 120Kacper StęplowskiKW LOK Garland Gliwice
OPPCH - SREBRNA
8 POL 133Wojtek WójcikTs Kuźnia Rybnik
OPPCH - ZLOTA
9 POL 149Adam Chojnicki JKW Poznań
OPPCH - SREBRNA
10 POL 151Mikołaj MataczyńskiAZS Poznań
OPPCH - ZLOTA
11 POL 158Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice
OPPCH - ZLOTA
12 POL 196Paweł KornkeKW LOK Garland Gliwice
OPPCH - SREBRNA
13 POL 207Wiktor Kalinowski JKW Poznań
OPPCH - SREBRNA
14 POL 229Ignacy PospiesznyAZS Poznań
OPPCH - ZLOTA
15 POL 427Paweł WilińskiAZS Poznań
OPPCH - SREBRNA
16 POL 516Stanislaw Nosol CHKŻ Chojnice
OPPCH - SREBRNA
17 POL 710Jan WiśniowskiCSW OPTY STKA
OPPCH - SREBRNA
18 POL 723Borys KowalczykLKS Charzykowy
OPPCH - SREBRNA
19 POL 777Ignacy Sobczak Uks Szkwał legionowo
OPPCH - SREBRNA
20 POL 922Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin
OPPCH - ZLOTA
21 POL 938Filip ModzelewskiAZS Poznań
OPPCH - SREBRNA
22 POL 943Michał TrzpisKW LOK Garland Gliwice
OPPCH - SREBRNA
23 POL 951Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa
OPPCH - SREBRNA
24 POL 966Piotr KostrzewaGiżycka Grupa Regatowa
OPPCH - SREBRNA
25 POL 987Szymon BudziszNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPCH - SREBRNA
26 POL 1016Wawrzyniec ŻelaznyMKŻ Żnin
OPPCH - SREBRNA
27 POL 1039Kacper SikorskiUKS Szkwał Złocieniec
OPPCH - SREBRNA
28 POL 1066Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice
OPPCH - SREBRNA
29 POL 1099Wiktor KlucznikKST "Elektryk" Grudziądz
OPPCH - SREBRNA
30 POL 1187Marek FilipskiYK Stal Gdynia
OPPCH - SREBRNA
31 POL 1200Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice
OPPCH - SREBRNA
32 POL 1225Jan Lemański TKŻ Toruń
OPPCH - ZLOTA
33 POL 1241Michał Johan ĶW LOK Garland Gliwice
OPPCH - SREBRNA
34 POL 1244Piotr HarnaszTs 'Kuźnia" Rybnik
OPPCH - SREBRNA
35 POL 1284Jan PsiukTs Kuźnia Rybnik
OPPCH - ZLOTA
36 POL 1387Piotr MalitowskiKW LOK Garland Gliwice
OPPCH - SREBRNA
37 POL 1403Kacper KibierszaYK Stal Gdynia
OPPCH - ZLOTA
38 POL 1428Maksymilian CzarneckiAZS Poznań
OPPCH - SREBRNA
39 POL 1446Gustaw Trybek YKP Gdynia
OPPCH - ZLOTA
40 POL 1491Mateusz TokarskiUKS Żeglarz Wrocław
OPPCH - ZLOTA
41 POL 1525Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa
OPPCH - ZLOTA
42 POL 1541Jakub Porębski Opti CWM Gdynia
OPPCH - ZLOTA
43 POL 1551Maciej Streubel YKP Gdynia
OPPCH - ZLOTA
44 POL 1570Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa
OPPCH - SREBRNA
45 POL 1585Mateusz GrabowskiLKS Charzykowy
OPPCH - ZLOTA
46 POL 1606Tomasz SobotaSYC Zefir-Drakkar
OPPCH - SREBRNA
47 POL 1614Wit Dmuchowski SSW MOS Iława
OPPCH - ZLOTA
48 POL 1714Antoni Malicki WTW Warszawa
OPPCH - SREBRNA
49 POL 1735Bartosz DyniaMKŻ Żnin
OPPCH - ZLOTA
50 POL 1751Antoni GabryszewskiUKS Żeglarz Wrocław
OPPCH - SREBRNA
51 POL 1758January Szczukowski CHKŻ Chojnice
OPPCH - ZLOTA
52 POL 1772Witold SafijanMKŻ Żnin
OPPCH - ZLOTA
53 POL 1778Marcel RumińskiMKŻ Żnin
OPPCH - ZLOTA
54 POL 1780Szymon Kolka YKP Gdynia
OPPCH - ZLOTA
55 POL 1793Nikodem KowalewskiUKS Szkwał Złocieniec
OPPCH - SREBRNA
56 POL 1802Piotr Trella MKŻ Arka Gdynia
OPPCH - ZLOTA
57 POL 1811Franciszek ZającGdański Klub Żeglarski
OPPCH - SREBRNA
58 POL 1860Aleksander LenartUKS Opti Odra Wrocław
OPPCH - ZLOTA
59 POL 1878Natan Dziedziak SSW MOS Iława
OPPCH - ZLOTA
60 POL 1917Karol Radomski CSW OPTY USTKA
OPPCH - SREBRNA
61 POL 1924Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa
OPPCH - SREBRNA
62 POL 1927Mikołaj CzałbowskiNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPCH - ZLOTA
63 POL 1940Filip BilYK Stal Gdynia
OPPCH - ZLOTA
64 POL 1964Maciej MalitowskiKW LOK Garland Gliwice
OPPCH - SREBRNA
65 POL 1967Michał GodlewskiKW LOK Garland Gliwice
OPPCH - SREBRNA
66 POL 1969Hubert Szulczewski SSW MOS Iława
OPPCH - ZLOTA
67 POL 1989Mikołaj GłąbNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPCH - ZLOTA
68 POL 1991August Sobczak UKS Szkwał Legionowo
OPPCH - ZLOTA
69 POL 1993Michał RomanGdański Klub Żeglarski
OPPCH - ZLOTA
70 POL 2007Jakub Darkowski SSW MOS Iława
OPPCH - ZLOTA
71 POL 2008Maciej Kasprzak SSW MOS Iława
OPPCH - ZLOTA
72 POL 2022Iwo Dudek YKP Gdynia
OPPCH - ZLOTA
73 POL 2023Jakub Szurko KSW Baltic Dziwnów
OPPCH - ZLOTA
74 POL 2027Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa
OPPCH - SREBRNA
75 POL 2032Mateusz KundzierGdański Klub Żeglarski
OPPCH - SREBRNA
76 POL 2035Piotr Muchlado Opti CWM Gdynia
OPPCH - ZLOTA
77 POL 2037Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia
OPPCH - ZLOTA
78 POL 2051Miłosz Rubinkowski ĶW LOK Garland Gliwice
OPPCH - SREBRNA
79 POL 2072Stanisław Nadolski SSW MOS Iława
OPPCH - ZLOTA
80 POL 2076Ignacy Kalinowski JKW Poznań
OPPCH - SREBRNA
81 POL 2078Stanisław Ługowski WTW Warszawa
OPPCH - ZLOTA
82 POL 2079Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice
OPPCH - ZLOTA
83 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia
OPPCH - SREBRNA
84 POL 2089Norbert HerbaYK Stal Gdynia
OPPCH - SREBRNA
85 POL 2090Piotr GrendziakTS Kuźnia Rybnik
OPPCH - ZLOTA
86 POL 2100Hubert Matz KS Spójnia Warszawa
OPPCH - ZLOTA
87 POL 2102Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa
OPPCH - ZLOTA
88 POL 2120Maksymilian LutoNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPCH - ZLOTA
89 POL 2126Alexandre Vidal WTW Warszawa
OPPCH - ZLOTA
90 POL 2139Jan Mucharski YKP Gdynia
OPPCH - SREBRNA
91 POL 2147Kacper MichalskiKS Nysa
OPPCH - ZLOTA
92 POL 2151Jan Rohde SSW MOS Iława
OPPCH - ZLOTA
93 POL 2155Jan Wilk SSW MOS Iława
OPPCH - SREBRNA
94 POL 2168Miłosz CiechanowiczGiżycka Grupa Regatowa
OPPCH - ZLOTA
95 POL 2171Michał CiechanowiczGiżycka Grupa Regatowa
OPPCH - SREBRNA
96 POL 2194Maciej DudekNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPCH - ZLOTA
97 POL 2197Nathan Vidal WTW Warszawa
OPPCH - SREBRNA
98 POL 2201Stanisław Wróblewski WTW Warszawa
OPPCH - SREBRNA
99 POL 2212Mateusz Graczyk CSW OPTY USTKA
OPPCH - ZLOTA
100 POL 2220Bartosz ŻmudzińskiMKŻ Żnin
OPPCH - ZLOTA
101 POL 2222Karol StachowskiGdański Klub Żeglarski
OPPCH - ZLOTA
102 POL 2225Maksymilian KleszczKlub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
OPPCH - SREBRNA
103 POL 2226Tymon MielnikiewiczKlub Sportowy "Yacht Club Bergline" Wrocław
OPPCH - SREBRNA
104 POL 2270Piotr Kosowski YKP Gdynia
OPPCH - ZLOTA
105 POL 2723Radosław DudkiewiczLKS Charzykowy
OPPCH - ZLOTA
106 POL 3006Jakub DębińskiNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPCH - SREBRNA
107 POL 3407Jan Konkol YKP Gdynia
OPPCH - SREBRNA
108 POL 3422Mateusz KozłowskiOlsztyński Klub Żeglarski
OPPCH - ZLOTA
109 POL 3425Maksymilian Malec Opti CWM Gdynia
OPPCH - ZLOTA
110 POL 3443Aleksander KolmanNauticus Yacht Club Olsztyn
OPPCH - SREBRNA
111 POL 4708Kamil RomanGdański Klub Żeglarski
OPPCH - SREBRNA
112 POL 12201Jan Sawicki JKW Poznań
OPPCH - ZLOTA
113 POL 20901Juliusz Reszka MKŻ Arka Gdynia
OPPCH - SREBRNA